Potpisnici / Signatories

javnog apela Vladi RH za smjenu ministra kulture Zlatka Hasanbegovića

    1. Urša Raukar, glumica
    2. Goran Ferčec, pisac i dramaturg
    3. Pavlica Bajsić Brazzoduro, dramaturginja, redateljica, radiofonistica
    4. Sabina Sabolović, kustosica
    5. Dunja Vejzović, operna pjevačica i pedagog
    6. Tena Štivičić, dramski pisac i dramaturg
    7. Agata Juniku, teatrologinja, asistentica na ADU
    8. Ivana Sajko, spisateljica
    9. Renato Baretić, novinar i pisac
    10. Jelena Miholjević, glumica
    11. Borislav Mikulić, sveučilišni nastavnik, redovni profesor na Odsjeku za filozofiju Filozofskog fakulteta
    12. Ivana Krizmanić, glumica
    13. Sanja Iveković, umjetnica
    14. Irena Bekić, knjižničarka, kustosica, voditeljica Galerije Prozori
    15. Matko Botić, dramaturg i teatrolog
    16. Daša Drndić, spisateljica
    17. Nikola Radeljković, dizajner
    18. Daniel Kušan, akademski redatelj
    19. Ivica Boban, redateljica
    20. Bojan Krištofić, dizajner vizualnih komunikacija, likovni kritičar i pisac
    21. Ana Kreitmeyer, plesačica suvremenog plesa
    22. Vedrana Bibić, producentica Festivala europske kratke priče
    23. Sanja Lovrenčić, književnica i prevoditeljica
    24. Gordan Nuhanović, pisac
    25. Dušica Parezanović, radnica u kulturi
    26. Sofija Dobrić, kulturna radnica
    27. Damir Očko, akademski umjetnik
    28. Marko Golub, likovni kritičar i kustos
    29. Zorana Mijulkov, magistra pedagogije
    30. Vanda Kušpilić, prevoditeljica
    31. Lara Janić, studentica i amaterska glumica
    32. Igor Hofbauer, ilustrator
    33. Svjetlan Lacko Vidulić, izv. prof. Dr Filozofski fakultet Sveučilista u Zagrebu
    34. Igor Kukić, umjetnik
    35. Dunja Bakić, prevoditeljica
    36. Alen Sinkauz, glazbenik, skladatelj
    37. Marina Baničević, dokumentarni film
    38. Mate Matišić, dramski pisac
    39. Željka Fuderer Levak, prof.likovne kulture
    40. Iva Ušćumlić, spisateljica
    41. Mateja Kovač, freelancer-ilustrator
    42. Ana Vidović, producentica
    43. Ana Marija Marinov, studentica politologije i diplomirana novinarka.
    44. Daša Cvetko, novinarka
    45. Katerin Petrović, studentica 3. godine kulturalnih studija Filozofskog fakulteta u Rijeci
    46. Manuela Krakar, profesor hrvatskog jezika i književnosti
    47. Alen Vuković, animator
    48. Anja Maksić Japundžić, kazališna redateljica
    49. Donata Krznarić Milić, akademski slikarica grafičarka
    50. Nataša Škaričić, novinarka
    51. Antun Sevšek, arhitekt
    52. Ana Buljan Lorencin, fotografkinja
    53. Davorka Horvat, operna pjevačica, samostalna umjetnica
    54. Svetlana Patafta, akademska glumica
    55. Luka Ostojić, glavni urednik portala Booksa.hr, izvršni urednik dvotjednika za kulturu Zarez
    56. Ivet Ćurlin, kustosica
    57. Igor Galo, filmski radnik
    58. Tea Vidović, sociologinja
    59. Vladimir Tatomir, nezavisni kulturni radnik
    60. Nina Čalopek, producentica (stručna suradnica u Hrvatskom društvu skladatelja) i muzikologinja
    61. Nevena Tomulić, savjetnik za uređenje interijera/eksterijera i dekorater/aranžer/scenograf
    62. Josipa Stefanec, kiparica i asistent na TTF-u
    63. Višnja Vukasinović, kritičarka
    64. Anja Mustac, magistra kulturologije
    65. Vanja Tataj, prof.likovne kulture
    66. Ivana Anić, Diplomirana povjesničarka umjetnosti i anglistica
    67. Nives Milješić, snimateljica i fotografkinja, profesorica stručnih predmeta na Grafičkoj školi
    68. Ernest Srečko Berec, glumac i redatelj
    69. Magdalena Došen, nastavnica likovne umjetnosti i hrvatskog jezika (Petrarca Fest Miljkovićevi dani UVIJEK/festival poezije otpora)
    70. Željana Karlović, kulturna radnica
    71. Daniela Urem, konzultantica i menadžerica u kulturi
    72. Ivica Ivanišević, novinar i pisac
    73. prof. dr. Sibila Petlevski, književnica, znanstvenica, sveučilišna profesorica
    74. Jan Klemsche, filmski montažer
    75. Zvjezdana Balić, knjižničarka
    76. Tajana Josimović, radnica u nezavisnoj kulturi
    77. Iva Visković Križan, glumica
    78. Dražen Zerjav, snimatelj i montažer
    79. Sebastijan Brumec, voditelj knjižnice i čitaonice
    80. Ivana Đula, dramaturginja
    81. Barbara Nola, glumica
    82. Nataša Janjić, akademska glumica
    83. Domagoj Dujmić, arheolog
    84. Krešimir Bukvić, novinar
    85. Tonči Kranjčević Batalić, kustos programa NMG@PRAKTIKA, koordinator kolektiva queerANarchive
    86. Nikolina Komljenović, plesač suvremenog plesa, performer, cirkuski umjetnik
    87. Marina Baričević, prof., likovna kritičarka
    88. Mišo Komenda, bcc. dizajna vizualnih komunikacija
    89. Sonja Soldo, kulturna radnica
    90. Zvonimir Bulaja, nakladnik i producent
    91. Igor Bezinović, redatelj
    92. Vjeran Hrpka, doc.art., akademski snimatelj
    93. Veljko Vujčić, jazz pijanist
    94. Sven Sorić, mag. ing. arch, arhitekt i freelance dizajner
    95. Saša Božić, kazališni redatelj
    96. Marko Hrenović, dramaturg
    97. Marija Vukšić, studentica anglistike i etnologije na FFZG-u
    98. Miroslav Pišonić, viši kustos GMNG
    99. Ivan Dorotić, fotograf, arhitekt i glavni urednik portala Vizkultura.hr
    100. Dubravko Jagatić, glazbeni kritičar
    101. Zoran Pribičević, glumac
    102. Tihomir Milovac, muzejski savjetnik
    103. Nenad Ivić, sveuč. profesor
    104. Sven Mikulec, novinar
    105. Maja Vuka, profesorica hrvatskoga jezika i književnosti (učiteljica mentorica)
    106. Marko Pogačar, pisac
    107. Luiza Margan, umjetnica
    108. Mirna Maljenović, prof. književnosti i knjižničar
    109. dr.sc. Vesna Lovrić Plantić, povjesničarka umjetnosti
    110. Dušan Gojić, glumac, HNK, Zagreb
    111. Dražen Čuček, glumac
    112. Matija Ferlin, koreograf
    113. Helena Puhara, kustos
    114. Bojan Koštić, mag.educ.croat. (magistar edukacije kroatologije)
    115. Vjeran Vukašinović, filmski autor
    116. Marko Hergešić, glumac
    117. Nina Velnić, filmski i TV montažer
    118. Gordana Meštrović, prof. likovne kulture, slikar
    119. Nemanja Šuka, bacc. novinarstva
    120. Maša Vukmanović, dizajnerica, samostalna umjetnica
    121. Matija Fukat, arhitekt
    122. Nikolina Majdak, glumica, cirkusantica
    123. Petra Hraščanec, doc.art. na ADU, odsjek plesa
    124. Vivijana Vidas, prevoditeljica i profesorica engleskog jezika
    125. Eduard Blašković, dipl antropolog i etnolog (nezaposlen)
    126. Andrijana Kos-Lajtman, docentica na Učiteljskom fakultetu (filologija, kroatistika)
    127. Filip Mojzeš, filmski redatelj
    128. Sanja Kapidžić, prof. likovne kulture i umjetnosti
    129. Iva Jurčić, bacc. novinarstva
    130. Vanja Bjelić Pavlović, menadžerica u kulturi
    131. Slaven Tolj, umjetnik i ravnatelj Muzeja moderne i suvremene umjetnosti Rijeka
    132. Ana Kutleša, kustosica
    133. Ivana Hanaček, kustosica
    134. Vesna Vuković, kustosica
    135. Lovro Rumiha, producent
    136. Maja Uštulica, prof. pedagogije i etnologije
    137. Ivana Kolonić, dipl. Komunikolog tržnog komuniciranja i odnosa s javnošću
    138. Dora Ruždjak Podolski, redateljica
    139. Marina Petković Liker, kazališna redateljica
    140. Iva Petešić, tajnica Društva Naša djeca Matulji
    141. Martina Mihaljević, freelance fotografkinja
    142. Marijan Kocković, audio-vizualni producent, član hrvatskog društva filmskih djelatnika (HDFD)
    143. Srdjana Cvijetić, radnica u kulturi, voditeljica ARL
    144. Damjan Šporčić, umjetnik, edukator
    145. Ivan Šarar, psiholog i glazbenik, pročelnik odjela za kulturu Grada Rijeke
    146. Branka Mamula, školska knjižničarka
    147. Mojca Čađo, prevoditeljica
    148. Nensi Ivić, glumica
    149. Aleksandra Ajzenhamer, dizajner unutrašnje arhitekture / bacc. ing. arh. urb.
    150. Sanja Vučković, umjetnička voditeljica CeKaPe-a, Centar za kreativno pisanje iz Zagreba
    151. Tatjana Bezjak, ak. kipar i samostalni umjetnik
    152. Ivna Mavrinac, akademska kiparica i produkt designerica
    153. Silvo Šarić, umjetnik
    154. Viktor Ivančić, novinar i pisac
    155. Jelena Pašalić, studentica francuskog i portugaskog jezika i književnosti
    156. Anja Kožul, novinarka u kulturi i sezonska radnica u turizmu
    157. Mirko Petrić, Sveučilišni nastavnik
    158. Andrea Giordani, glumica i lutkarica (Mag.art), skladateljica i producentica
    159. Tanja Tolić, novinarka, književnica i urednica portala Najbolje knjige
    160. Janka Vukmir, predsjednica Instituta za suvremenu umjetnost
    161. Dubravka Ostojić, glumica
    162. Vedran Radić, filmski radnik
    163. Đurda Kunej, koreograf
    164. Jadranka Petrina, profesorica filozofije i književnosti
    165. Iva Ivan, montažerka
    166. Maria Antonia Mrčela, mag.ing. arhitekture i urbanizma
    167. Iva Mihalić, glumica
    168. Filip Peruzović, filmski i tv redatelj
    169. Velibor Mačukatin, akademski kipar
    170. Snježana Tribuson, filmska redateljica
    171. Franjo Kuhar, glumac
    172. Tajana Gašparović, dramaturginja i urednica u Dramskom programu Hrvatskog radija
    173. Ivan Miočić, mag.bibliotekarstva
    174. Lada Bonacci, glumica, samostalna umjetnica
    175. Zvonimir Dobrović, umjetnički direktor Queer Zagreb sezone
    176. Marica Vidušić Vrdoljak, glumica, ZKM, Zagreb
    177. Darija Mažuran Bučević, redaktorica u tjedniku Novost
    178. Petra Zlonoga, mag. grafičkog dizajna i mag. animiranog filma i novih medija
    179. Mario Leko, kostimograf
    180. Ivana Ivković, dramaturginja
    181. Nenad Barić, Dj, promoter, event manager
    182. Roman Krajcarz, student arhitekture
    183. Tomislav Pavelić, arhitekt
    184. Prof. Ivan Doroghy, Studij dizajna Arhitektonskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu
    185. Sanja Repanić Blažičko, profesor komparativne književnosti i informatologije, knjižničar-informator
    186. Dijana Mlađenović, filmska producentica
    187. Ljiljana Mikulčić, filmska i plesna radnica
    188. Miodrag Vučinić, prof. hrvatskog jezika i književnosti
    189. Ivona Vlašić, likovna umjetnica
    190. Nadja Tobias, profesorica hrvatskog jezika i književnosti
    191. Ivana Pipal, slobodna umjetnica i ilustratorica
    192. Glorija Lizde, studentica Akademije dramske umjetnosti
    193. Anita Schmidt, glumica
    194. Maja Marković, umjetnica
    195. Zrinka Košta, slobodna umjetnica
    196. Zoran Ferić, pisac
    197. Bojan Radanović, filmski redatelj
    198. Nika Radić, likovna umjetnica
    199. Irena Marković, filmska producentica
    200. Andrea Resner, magistra edukacije likovne kulture
    201. Ksenija Pintar, restaurator za slikarstvo i polikromnu skulpturu
    202. Frano Mašković, glumac
    203. Sandra Stojaković, konferencijski prevoditelj
    204. Lana Cavar, MFA, grafička dizajnerica sa statusom slobodne umjetnice
    205. Lara Pajazetović, prvostupnik kulturologije
    206. Damir Pilić, novinar
    207. Mirjam Milohanić, apsolventica kulturnalnih studija
    208. Dragan Kordić, magistar primijenjene grafike, illustrator
    209. Dejan Kršić, izv. prof, dizajner
    210. Dunja Tišma, povjesničarka umjetnosti
    211. Ana Kuzmanić, umjetnica
    212. Jelena Bando, mag.art
    213. Dejan Dragosavac, dizajner
    214. Nicole Hewitt, vizualna umjetnica, sveučilišna profesorica
    215. Tanja Vrvilo, kazališna glumica i filmologinja
    216. Jasna Frankić, LMA, nastavnik suvremenog plesa, plesač i koreograf
    217. Boris Greiner, samostalni umjetnik
    218. Tina Bikić, mag. komparativne književnosti, kulturni menadžer
    219. Barbara Matijević, samostalna umjetnica
    220. Nataša Šuković, kustosica
    221. Sonja Leboš, mag.kult.antropologije
    222. Olga Majcen Linn, povjesničarka umjetnosti
    223. Mia Cačić, studentica na Muzičkoj akademiji
    224. Olja Grubić, slobodna umjetnica i performerica
    225. David Kabalin, Mr.Sc. dipl. ing.arh arhitekture
    226. Branka Trlin, glumica
    227. Antonela Marušić, novinarka i književnica
    228. Helena Ugrina, konzervator-restaurator, mag.
    229. Gabrijela Ivanov, koordinatorica, Prostor rodne i medijske kulture ‘K-zona’
    230. Natalija Manojlović, koreografkinja i redateljica
    231. Josip Maršić, muzičar
    232. Radovan Marčić, redatelj
    233. Paško Burdjelez, vizualni umjetnik
    234. Igor Štiks, književnik, Sveučilište u Edinburgu
    235. Dinka Vuković, glumica
    236. Lukrecija Tudor, glumica
    237. Teodor Celakoski, kulturni radnik
    238. Marina Redžepović, glumica
    239. Tanja Smoje, glumica, HNK Ivan pl. Zajc
    240. Una Bauer, dr.sc., teatrologinja
    241. Maja Vukišić, mag. povijesti umjetnosti
    242. Ana Petrović, umjetnica, asistentica na Umjetničkoj akademiji Osijek
    243. dr. Tatjana Greif, arheolog, književna urednica
    244. Sara Gregorić, filmski montažer
    245. Tina Kovačiček, izvršna urednica Bureau 247
    246. Petar Odak, novinar portala Voxfeminae
    247. Katarina Bistrović-Darvaš, glumica
    248. Jelena Rajčević, arhitektica
    249. Kristina Krtanjek, mag.novinarstva, viša stručna suradnica u Centru kulture
    250. Jasna Sikanja, likovna umjetnica, sveučilišna profesorica
    251. Sara Simić, studentica Filozofskog fakulteta
    252. Vesna Kolić Klikić, prof., muzejska savjetnica
    253. Karolina Šuša, plesačica suvremenog plesa
    254. Igor Eškinja, vizualni umjentik
    255. Moris Mateljan, književnik i urednik
    256. Silvia Marchig, plesna umjetnica i pedagog
    257. Dora Baras, dipl. povjesničarka umjetnosti i komparatistica književnosti
    258. Zlatko Madžar, glazbeni publicist
    259. Petar Eldan, profesor klavira, pijanist i skladatelj
    260. Miran Klišmanić, pomoćni knjižničar
    261. Morana Novosel, redateljica
    262. Neva Lukić, povjesničarka umjetnosti
    263. Margareta Kern, umjetnica
    264. Lana Kosovac, filmska redateljica
    265. Tomislav Medak, kulturni radnik
    266. Ivica Buljan, redatelj
    267. Robert Vrbnjak, Nastavnik, član HDP
    268. Espi Tomičić, studentica dramaturgije na ADU
    269. Karlo Matušić, arhitekt
    270. Mihaela Richter, povijesničarka umjetnosti
    271. Morana Matković, kustosica
    272. Tibor Szirovicza, skladatelj
    273. Sandra Vitaljić, umjetnica
    274. Dijana Meheik, dramaturginja
    275. Kristina Kleva, studentica novinarstva
    276. Branka Šesto, novinarka
    277. Dijana Čurković, kroatistica i anglistica
    278. Ana Abramović, kulturna radnica
    279. Lara Bagar, novinar Glasa Istre
    280. Domagoj Kučinić, student muzikologije
    281. Tomislav Zajec, pisac i dramaturg, prof. ADU
    282. Sanja Horvatinčić, znanstvena novakinja, Institut za povijest umjetnosti
    283. Katarina Pilić, kostimografkinja
    284. Nadija Mustapić, audiovizualna umjetnica
    285. Tena Jeić Gajski, akademska glumica
    286. Želimir Periš, pisac
    287. Tomislav Feller, plesač i koreograf
    288. Irena Čurik, dramaturginja, autorica i redateljica
    289. Srđan Popović, montažer
    290. Mladen Šarić, fotograf
    291. Sabina Salamon, kustosica
    292. Vjekoslav Kiš, student likovne pedagogije na Akademiji primijenjenih umjetnosti u Rijeci
    293. Vedran Živolić, glumac
    294. Mirela Travar, kulturna radnica
    295. Marta Matić, apsolventica sociologije, vanjski suradnik UO za kulturu, sport i tehničku kulturu PGŽ
    296. Neven Ušumović, knjižničar, pisac i antifašist
    297. Nina Sabo, glumica
    298. Nataša Bodrožić, kustosica i menadžerica u kulturi
    299. Branko Čegec, pisac i izdavač
    300. Katja Rabar, glumica
    301. Jadran Boban, redatelj
    302. Anja Đurinović, glumica
    303. Lucija Šerbedžija, glumica
    304. Igor Bajok, trener/konzultant i aktivist civilnoga društva
    305. Goran Turković, samostalni umjetnik, grafički dizajner
    306. Ivana Đerđ – Dunđerović, profesorica hrvatskog jezika i književnosti i novinarka
    307. Ana Javor, studentica 3. godine kulturalnih studija Filozofskog fakulteta u Rijeci
    308. Sara Ercegović, dipl.ekonomist, glazbenica (bend ŽEN)
    309. Sanja Milardović, glumica
    310. Veronika Gamulin, kulturna djelatnica
    311. Boris Cvjetanović, fotograf
    312. Ana Janevski, kustosica, Museum of Modern Art New York
    313. Nataša Kadin, kulturna menadžerica i kustosica
    314. Irena Jakelić, scenaristica i lektorica
    315. Dora Lipovčan, glumica
    316. Dino Zrnec, vizualni umjetnik
    317. Sunčica Ostoić, nezavisna kustosica
    318. Marta Kolega, mag. komparativne knjizevnosti i anglistike, izvedbenih studija
    319. Tanja Tandara, sruc.spec.oec., projektna menadžerica u kulturi
    320. Ivan Klisurić, samostalni umjetnik, grafički dizajner
    321. Dorta Jagić, književnica
    322. Tomislav Čuveljak, magistar snimanja
    323. Marko Mijatović, tehničar rasvjete, tona i videa
    324. Duška Boban, vizualna umjetnica, Split
    325. Larisa Orešković, slikarica i grafički dizajner
    326. Anđela Ramljak, glumica
    327. Nika Rukavina, samostalna umjetnica
    328. Sanja Ivić, dramaturginja
    329. Mario Mišković, akademski slikar
    330. Mateja Cimperšak, profesor hrvatskog jezika i književnosti i profesor povijesti umjetnosti
    331. Ivan Marušić Klif, likovni umjetnik
    332. Ozren Štiglić, freelance prevoditelj
    333. Ana Dević, kustosica
    334. Iva Nerina Sibila, plesna umjetnica
    335. Edita Karađole, glumica
    336. Ivan Vidić, književnik
    337. Sonja Pregrad, samostalna plesna umjetnica
    338. Mihela Hadrian, urednica i kolumnistica Kult-portala
    339. Barbara Radelja, modna dizajnerica
    340. Slaven Lunar Kosanović, umjetnik
    341. Belmondo Miliša, glumac
    342. Petra Bezjak, pjesnikinja
    343. Jelena Paljan, scenaristica
    344. Ivan Turković-Krnjak, dramaturg
    345. Sreten Mokrović, glumac
    346. Tanja Kalčić, kulturna djelatnica, voditeljica udruge
    347. Ena Hodžić, kustosica
    348. Petra Bokić, klaunesa, glumica, lutkarica, pedagog
    349. Lana Šaric, dramski pisac, samostalni umjetnik
    350. Nada Beroš, muzejska savjetnica
    351. Lovro Japundžić, student povijesti umjetnosti i sociologije
    352. Jelena Kovačić, dramaturginja
    353. Hana Hribar, studentica 3.god, Ba Akademije dramske umjetnosti, smjer Produkcija
    354. Maja Preglej, grafički dizajner
    355. Snježana Bartolec, tekstilni umjetnik
    356. Boris Buden, publicist
    357. Barbara Miše, studentica Animiranog filma i novih medija
    358. Jelena Zlatar, Znanstvena suradnica u Institutu za drustvena istrazivanja i dopredsjednica Centra za kreativno pisanje CeKaPe u Zagrebu
    359. Ines Krasić, izv. prof. na ALU Sveučilišta u Zagrebu
    360. Iskra Jirsak, glumica
    361. Tonka Maleković, samostalna vizualna umjetnica (akademska slikarica/grafičarka)
    362. Ivan Pavin, medijski tehničar
    363. Paola Orlić, producentica festivala
    364. Mateo Videk, glumac
    365. Luka Daniel Borčić, dizajner, mag. diz.
    366. Milivoj Beader, glumac
    367. Mirna Kutleša, samostalna umjetnica
    368. Tihana Šare, studentica Kritičko pisanje u umjetnosti i dizajnu na Royal College of Art u Londonu
    369. Miran Miošić, akademski montažer, sveučilišni profesor
    370. Melita Sorola Staničić, mr.art – samostalna umjetnica
    371. Irena Borić, kustosica
    372. Kristina Pongrac, magistra primijenjenih umjetnosti
    373. Saša Ostojić, dipl. teolog i glazbenik
    374. Neven Petrović, magistar fotografije
    375. Dean Krivačić, glumac
    376. Zvonimir Jurić, filmski redatelj
    377. Snježana Banović, dr. sc., redateljica i, teatrologinja, redovita profesorica na ADU Sveučilišta u Zagrebu.
    378. Martin Semenčić, montažer
    379. Ivana Knez, arhitektica
    380. Anja Matković, akademska glumica
    381. Enes Kišević, pjesnik i glumac
    382. Sanja Sarnavka, aktivistkinja, producentica dokumentarnih filmova, prije aktivizma 15 godina rada u kulturi (Centar za kulturu Trešnjevka, Kulturno-informativni centar)
    383. Linda Begonja, glumica
    384. Janko Popović Volarić, glumac
    385. Tena Gojić, filmska producentica
    386. Ivan Đuričić, glumac
    387. Marta Krešić, plesna umjetnica
    388. Ivana Bakarić, glumica
    389. Andreja Kulunčić, vizualna umjetnica
    390. Jasna Jakšić, kustosica i likovna kritičarka
    391. Miranda Veljačić, arhitektica
    392. Alma Cvitan Matticchio, arhitektica
    393. Ivan Vidak, pisac i urednik
    394. Ivana Roščić, glumica
    395. Ela Milković, šminkerica (HDFD)
    396. Jaka Primorac, sociologinja
    397. Tea Merkel, studentica Interdisciplinarnog studija kulture i turizma
    398. Nela Dunato, grafička dizajnerica
    399. Maša Drndić, snimateljica i redateljica dokumentarnih filmova
    400. Zdenka Gold, producentica
    401. Milijana Babić, vizualna umjetnica
    402. Anja Kučko Braun, novinar
    403. Ivana Karan, prevoditeljica
    404. Inesa Antić, MA politologinja
    405. Ivan Leo Lemo, kazališni redatelj
    406. Romina Vitasović Lučić, diplomirana glumica
    407. Kristina Kegljen, prevoditeljica i spisateljica
    408. Sandra Weitner, prof. engleskog jezika i povijesti umjetnosti
    409. Marija Halapa Kujundžić, projektant, Rijeka
    410. Marija Rukavina, studentica kulturalnih studija
    411. Martin Beroš, medijski radnik
    412. Klaudio Štefančić, radnik u kulturi
    413. Nenad Stipanić, pisac
    414. Marica Grgurinović, kazališna redateljica
    415. Dorotea Šušak, studentica dramaturgije na ADU i prava na Pravnom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu
    416. Igor Kuduz, vizualni umjetnik, predavač, Odjel medijskog dizajna, Sveučilište Sjever, Koprivnica
    417. Nataša Ilić, kustosica
    418. Zoran Samardžić, magistar povijesti i geografije
    419. Petra Novak, radnica u kulturi
    420. Marino Krstačić-Furić, dizajner
    421. Leon Lučev, umjetnik
    422. Dora Đurkesac, dizajnerica
    423. Dijana Bolanča, glumica
    424. Tina Spahija, studentica modnog dizajna na TTF
    425. Cintija Ašperger, glumica i redateljica
    426. Emilija Čegec, radnica u kulturi
    427. Nina Violić, glumica
    428. Miroslav Sikavica, filmski i televizijski redatelj
    429. Dubravka Vidović, vizualna umjetnica
    430. Ivana Vuković, apsolventica komparativne književnosti i prvostupnica dramaturgije
    431. Luka Kuvedžić, prof. filozofije i prof. hrvatske kulture, Odjel za kulturologiju, Sveučilište u Osijeku
    432. Mirjana Hrovat, dipl. ing. arh.
    433. Tomislav Sokač, filmski snimatelj
    434. Leila Topić, povjesničarka umjetnosti
    435. Dražen Budimir, umjetnik, voditelj Galerije Kazamat, član HDLU-a Osijek
    436. Bojan Navojec, glumac
    437. Heni Erceg, novinar, tjednik Mladina
    438. Gordana Laslo, arhitekt
    439. Ružica Gajić Guljašević, radnica u kulturi
    440. Irma Unušić, plesna umjetnica
    441. Igor Čabraj, asistent na Akademiji likovnih umjetnosti
    442. Frano Dulibić, profesor
    443. Andro Giunio, samostalni grafički dizajner
    444. Hrvoslava Brkušić, akademska montažerka i multimedijalna umjetnica
    445. Ivana Rončević, umjetnica
    446. Goran Boždar Mac, majstor pozornice u ZKM-u
    447. Eva Kinkela, prevoditeljica
    448. Dina Rončević, umjetnica
    449. Iva-Matija Bitanga, prof. likovne kulture, docentica na Sveučilištu Sjever
    450. Josip Visković, filmski redatelj
    451. Domagoj Vorkapić, fotograf
    452. Josipa Lulić, povjesničarka umjetnosti
    453. Iva Žurić Jakovina, viša asistentica/znanstvena novakinja na Filozofskom fakultetu Sveucilišta u Rijeci
    454. Nina Gojić, dramaturginja
    455. Selma Kanazir, pisac interpretacijskih tekstova za projekte u kulturi i turizmu
    456. Dražen Čulić, prevoditelj
    457. Mirna Pavlović, magistrica komparativne književnosti i engleskog jezika
    458. Vanda Mikšić, književna prevoditeljica
    459. Ivana Katić, koordinatorica programa, Drugo more
    460. Igor Ruf, magistar kiparstva
    461. Agar Pata, voditeljica filmskih programa kina Tuškanac
    462. Aleksandra Stojaković Olenjuk, magistra glume
    463. Sara Čučić, menadžer u kulturi
    464. Stefano Katunar, kipar i scenograf
    465. Danijel Majcen, glazbenik, prof. klarineta
    466. Saša Stanić, prof. hrvatskog jezika i književnosti, asistent na FF Rijeka
    467. Damir Šaban, diplomirani glumac
    468. Vilim Matula, glumac
    469. Antonia Majača, povjesničarka umjetnosti i kustosica
    470. Bobo Jelčić, redatelj
    471. Tihana Škrinjarić-Gavrin, plesni pedagog i koreograf u mirovini
    472. Maja Justinijanović, majstorica maske
    473. Jan Pavlović, dipl. dizajner
    474. Mia Vladović, diplomirana glumica
    475. Aneta Mudronja, arhitekt i nastavnik
    476. Tanja Vujasinović, vizualna umjetnica
    477. Maroje Mrduljaš, kritičar arhitekture i dizajna
    478. Romana Kajp, dipl. dizajner
    479. Andrea Mladinić, magistra glume
    480. Seid Serdarević, nakladnik
    481. Srđan Dvornik, publicist
    482. Marko Vučenik, magistar dizajna i profesionalni fotograf
    483. Ana Buljan, scenografkinja
    484. Krešimir Dolenčić, redatelj i docent na ADU Zagreb
    485. Dunja Kučinac, radnica u kulturi
    486. Nataša Kopeč, glumica
    487. Vanja Babić, samostalna umjetnica
    488. Tatjana Šuput Raponja, filmski redatelj, dramaturg
    489. Bojan Stanković, Odjelu za kulturologiju u Osijeku
    490. Rade Šerbedžija, redovni profesor na Riječkom Sveučilištu
    491. Ivana Ivišić, promotor i distributer AV djela
    492. Anja Planinčić, akademska kiparica
    493. Nikola Mijatović, cirkuski umjetnik
    494. Margita Cvijetinović Starac, dip. pov. umjetnosti i dipl. arheolog, viša kustosica
    495. Ana-Marija Koljanin, koordinatorica Performance Art Festivala, Osijek
    496. Marin Panović, suradnik u kulturnim naučnim ustanovama
    497. Zoran Margetić, redatelj
    498. Rujana Jeger, spisateljica
    499. Marko Marković, slobodni umjetnik
    500. Dora Slakoper, freelance prevoditeljica
    501. Darko Begić, glazbenik
    502. Silvija Tomčik, učiteljica plesa
    503. Kaja Farszky, udaraljkašica, mag. art
    504. Barbara Živković, kustosica
    505. Dominik Brandibur, modni dizajner
    506. Nevio Marasović, filmski redatelj
    507. Marta Rak, plesačica suvremenog plesa
    508. Željka Lukešić, voditeljica financija u Klubturi
    509. Irma Omerzo, koreograf
    510. Vedrana Mastela, modni dizajner
    511. Veronika Radman, arhitektica i scenografkinja
    512. Igor Miošić, prof., tajnik Udruge za promicanje medijske kulture Luža, Dubrovnik
    513. Tihomir Franov, fotograf
    514. Hrvatka Kujundžić, kulturni radnik
    515. Sunčana Sešić Alvarado, modni dizajner
    516. Ivana Gojnić, dipl. prof. hrvatske kulture/sociologije
    517. Maja Pušić-Cerić, akademski slikar-grafičar
    518. Adrian Pezdirc, glumac
    519. Valentina Lončarić, univ.spec.art, radnica u kulturi
    520. Dalija Dozet, redateljica
    521. Dado Ćosić, glumac
    522. Alida Bremer, autorica i prevoditeljica
    523. Luana Lojić, MA Novih medija, Akademija likovnih umjetnost
    524. Julia Martinović, producent
    525. Silvio Vovk, glumac
    526. Sara Juričić, filmska producentica
    527. Tamara Curić, slobodna umjetnica
    528. Ana Zubak, multim. umjetnica
    529. Dubravko Mihanović, dramski pisac i dramaturg
    530. Alja Gudžević, studentica Komparativne književnosti i političkih nauka na Humboltovom Sveučilistu u Berlinu
    531. Hrvoje Cokarić, kazališni režiser i multimedijalni umjetnik
    532. Miljenka Matić, grafička i web dizajnerica
    533. Ljubica Letinić, novinarka i urednica, Treći program radija
    534. Marko Boko, organizator festivala Graffiti na Gradele, politolog i aktivist
    535. Vanja Pagar, akademski slikar
    536. Andrea Remetin, producent
    537. dr.sc. martina Blečić Kavur, arheolog
    538. Sandro Peročević, prof. kontrabasa
    539. Maša Poljanec, dizajnerica
    540. Robert Pauletta, slikar
    541. Siniša Bajt, filmski režiser
    542. Mia Biondić, glumica
    543. Damir Prizmić, dizajner, umjetnik
    544. Goran Koletić, mag. soc.
    545. Davor Mezak, umjetnik
    546. Tijana Gojić Topolnik, prevoditeljica
    547. Marina Vujčić, spisateljica
    548. Maja Gujinović, kulturni radnik
    549. Ivana Slunjski, nezavisna kritičarka i istraživačica izvedbenih umjetnosti
    550. Nataša Antulov, dramaturginja
    551. Anja Mutić, novinarka i putopisac
    552. Ivana Šuljug, studentica sociologije
    553. Tena Novak, studentica portugalskog jezika i komparativne književnosti
    554. Igor Pavlica, glazbenik
    555. Klara Rusan, ilustratorica
    556. Valerija Nikolovska, glazbenica
    557. Milena Bekić Milinović, prevoditeljica
    558. Ana Štulina, akademska montažerka
    559. Jasminka Končić, doc.mr.art., ak.slik.graf.
    560. Ivan Vadanjel, arhitekt
    561. Luka Benčić, glazbenik (My Buddy Moose)
    562. Igor Tretinjak, kazališni kritičar i asistent na Umjetničkoj akademiji u Osijeku
    563. Eugen Borkovsky, skulptor i likovni kritičar
    564. Ana Stanić, profesorica engleskog i španjolskog jezika i književnosti, Sveučilište Zadar
    565. Ana Glažar, akademska slikarica
    566. Juraj Glasinović, arhitekt
    567. Tonći Kožul, scenarist
    568. Olga Andonović, dizajner vizualnih komunikacija
    569. Tina Vukasinović, magistra slikarstva
    570. Dunja Fajdić, glumica i lutkarica
    571. Sladjana Kilibarda, kazališna i radio redateljica
    572. Jasmina Dupalo, magistra grafičkog dizajna
    573. Mirna Belina, urednica i filmska radnica
    574. Sanja Janković, glumica
    575. Tomislav Šoban, student filmske režije ADU
    576. Sunčana Doričić, studentica, novinarka
    577. Ivan Lukić, glumac
    578. Dražen Grubišić, likovni umjetnik
    579. Rajko Grlić, režiser
    580. Lea Anić, studentica ALU
    581. Will Firth, prevoditelj
    582. Goran Pavlić, asistent, Akademija dramske umjetnosti
    583. Antonija Letinić, urednica portala Kulturpunkt.hr
    584. Leonida Kovač, povjesničarka umjetnosti
    585. Gaella Gottwald, umjetnica i kreativna direkcija (art direction)
    586. Jelena Lopatić, glumica
    587. Đurđa Knežević, književnica i publicistkinja
    588. Lana Šprajcer, studentica Suvremenog plesa na ADU
    589. Ana Domaš, free lance u filmskoj industriji i organizaciji kulturnih događanja
    590. Marko Baus, dizajner
    591. Tea Matanović, studentica dramaturgije
    592. Mario Slugan, izvršni urednik akademskog Časopisa Apparatus. Film, Media and Digital Cultures of Central and Eastern Europe
    593. Ana Uzelac, mag.edu.art.
    594. Damir Bartol, kazališni redatelj
    595. Olja Savičević Ivančević, slobodna spisateljica
    596. Jelena Botteri, arhitektica
    597. Miran Kurspahić, kazališni redatelj i glumac
    598. Anja Alić, studentica likovne pedagogije
    599. Ana Hušman, umjetnica, doc. na Akademiji likovnih umjetnosti u Zagrebu
    600. Marija Škrobo, mag.educ art
    601. Milan Krkač, akademski snimatelj
    602. Ana Tomić, dizajnerica
    603. Milica Manojlović, glumica
    604. David Kelečić, pisac
    605. Sanjin Kaštelan, hungarolog i filozof, fotograf
    606. Karla Labaš, kulturna radnica i studentica MA kulturnih politika i menadžmenta
    607. Vitold Košir, akad. kipar, akad. glazbenik
    608. dr. sc. Vitomira Lončar, umirovljenica
    609. Ana Kovačić, kustosica
    610. Ivona Ivković, glazbenica
    611. Azra Svedružić, multimedijalna umjetnica
    612. Zlatan Vehabović, vizualni umjetnik i asistent na slikarskom odsjeku, ALU Zagreb
    613. Filip Križan, glumac
    614. Mila Čuljak, izvedbena umjetnica
    615. Lucija Klarić, studentica dramaturgije ADU
    616. Lucija Potočnik, studentica / glazbenica
    617. Judita Franković, glumica
    618. Ida Amrain, povjesničarka umjetnosti
    619. Marko Meštrović, akademski slikar
    620. Milena Benini, spisateljica
    621. Bruno Isaković, slobodni umjetnik
    622. Andrea Škiljan, studentica 3.godine kulturalnih studija Filozofskog fakulteta u Rijeci
    623. Iva Živković, prof. hrvatskog jezika
    624. Boris Prljević, glazbenik
    625. Jasna Sinković Andres, akademski dramaturg
    626. Slavica Jukić, glumica
    627. Lana Grahek, grafička dizajnerica
    628. Tihana Bertek, novinarka i kritičarka
    629. Marjan Alčevski, scenarist
    630. Renata Jambrešić Kirin, folkloristkinja
    631. Branka Fulanović, profesorica komparativne književnosti i francuskog jezika
    632. Lana Hosni, plesačica suvremenog plesa
    633. Luka Pešun, student fotografije ADU
    634. Marijana Rimanić, kulturna radnica
    635. Jelena Svilar, scenaristica i dramatičarka
    636. Mato Ilijić, filmski montažer, sveučilišni nastavnik
    637. Željko Serdarević, dizajner
    638. Marko Kalc, plesač, izvođač
    639. Davor Gašpić, slobodni čitatelj, pisac i fotograf
    640. Nikolina Pristaš, plesna umjetnica
    641. Bojana Radović, novinarka
    642. Noel Mirković, dizajner
    643. Marta Batinić, filmska radnica
    644. Tomislav Domes, radnik u kulturi
    645. Tanja Minarik, bend Žen
    646. Nataša Govedić, teatrologinja, spisateljica i humanistička znanstvenica
    647. Ana Šeba, voditeljica ureda udruge u kulturi
    648. Miranda Legović, fotograf i nezavisni organizator manifestacija u kulturi
    649. Ivo Poparić, profesor povijesti i povijesti umjetnosti
    650. Vesna Čeko, arhitektica
    651. Kruno Jošt, umjetnik
    652. Mirjana Mikić Zeitoun, profesorica sociologije i diplomirana sociologinja i etnologinja
    653. Tamara Stojković, profesor francuskog i ruskog jezika i književnosti
    654. Hrvoje Mabić, filmski i tv redatelj
    655. Nebojša Slijepčević, filmski redatelj
    656. Marijana Šimunić Raič, pisac
    657. Tatjana Grozdanić Begović, Dipl. Ing. Arhitekture
    658. Josipa Bubaš, likovna kritičarka i izvedbena umjetnica
    659. Lana Mesić, krajobrazna arhitektica
    660. Vlasta Žanić, akademska kiparica
    661. Božidar Smiljanić, glumac i redatelj u mirovini
    662. Petra Puž-Novoselec, magistra likovne umjetnosti-slikarstvo
    663. Giga Gračan, prevoditeljica i novinarka
    664. Bojan Mrđenović, akademski fotograf i snimatelj
    665. Antonio Kiselić, umjetnik i producent
    666. Marko Milovac, redatelj
    667. Katarina Pejović, dramaturginja
    668. Ivana Armanini, kulturna radnica
    669. Ivor Martinić, dramski pisac
    670. dr. sc Blaženka Perica, docentica
    671. Zrinka Kušević, slobodna umjetnica, glumica
    672. Mirna Čubranić, književna prevoditeljica
    673. Lana Skender, predavačica na Umjetničkoj akademiji u Osijeku
    674. Antonia Kuzmanić, programska voditeljica ROOM100
    675. Oliver Sertić, producent
    676. Hana Jušić, redateljica
    677. Katarina Pavić, kulturna radnica
    678. Olja Lozica, dramaturginja i redateljica
    679. Stipe Kostanić, glumac
    680. Mario Slosar, bibliotekar, Tehnički fakutet Rijeka
    681. Željana Bilušica, prof. likovne kulture
    682. Mario Gigović, producent
    683. Marina Tkalčić, etnologinja i kulturna antropologinja, muzeologinja i kroatologinja
    684. Damir Markovina, glumac
    685. Ana Gruica, glumica
    686. Maja Marjančić, plesna umjetnica i voditeljica projekata i programa u centru za kulturu i nakladništvo, POU Zagreb
    687. Dinko Kreho, književni kritičar i publicist
    688. Tea Salai, dizajner obuće
    689. Lea Jurin, dipl. dizajner i art director u studiju
    690. Ksenija Orelj, kustosica
    691. Sanja Rotter, dizajnerica
    692. Vladimir Frelih, vizualni umjetnik
    693. Paola Vukelić, studentica kulturologije
    694. Igor Mihovilović, mag. sociologije
    695. Mirna Herman Baletić, konferencijska i književna prevoditeljica
    696. Dino Pešut, pisac
    697. Hrvoje Golubić, dipl. inžinjer i dizajner zvuka
    698. Kristina Horvat Blažinović, docentica na Učiteljskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, Odsjek u Čakovcu
    699. Vedrana Močnik, prof. hrvatskoga jezika i književnosti
    700. Rajna Racz, studentica komparativne knjizevnosti i francuskog jezika
    701. Iva Ivas, arhitektica
    702. Zrinka Antičević, prof. povijesti, glumica, članica HDDU-a
    703. Dragan Rubeša, filmski kritičar
    704. Koraljka Polaček, akademska slikarica, prof.
    705. Ines Trkulja, novinarka
    706. Srećko Pulig, novinar i urednik
    707. Vlatka Horvat, umjetnica
    708. Ivana Kevo, studentica slikarstva
    709. Sara Sharifi, apsolventica sociologije i lingvistike
    710. Andrea Kovačević Mikac, dipl.ing. arhitekture
    711. Danijel Marasović, arhitekt
    712. Jasna Maloča, suradnik u kulturno-znanstvenim ustanovama
    713. Sven Popović, pisac i freelance novinar
    714. Božena Končić Badurina, vizualna umjetnica
    715. Ante Delač, student Akademije dramske umjetnosti
    716. Hrvoje Ivančić, pisac
    717. Ivana Jelavić, vizualna umjetnica
    718. Mia Mitrović, novinarka i kazališna kritičarka
    719. Mirna Gurdon, magistra kulturologije; freelance copywriter i storyteller, članica Kreativnog kolektiva Kombinat, zaposlena na Odsjeku za kulturalne studije (Filozofski fakultet Rijeka)
    720. Milica Kostanić, inspicijentica
    721. Sonja Kovačić, izvršna producentica
    722. Tijana Jurković, dipl. arheolog
    723. Žaneta Baršić-Schneider, mr.sc., knjižničarska savjetnica
    724. Ivan Kuharić, magistar filmskog i tv snimanja
    725. Ivana Škrabalo, scenografkinja i redateljica
    726. Marija Marušić, umirovljena viša lektorica na Anglistici, Filozofski fakultet Zagreb
    727. Biljana Kašić, profesorica
    728. Vanja Cuculić, grafički dizajner
    729. Maša Borović, studentica sociologije i etnologije i kulturne antropologije
    730. Silvia Potočki (SofijaSilvia), likovna umjetnica, fotografkinja
    731. Katarina Bilan, modni dizajner / kostimograf
    732. Emina Višnić, kulturna radnica, ravnateljica Pogona
    733. Lana Gojak, glumica
    734. Lucija Marin, studentica kiparstva na Akademiji likovnih umjetnosti u Zagrebu
    735. Ana Fucijaš, kostimografkinja
    736. Borko Vukosav, fotograf
    737. Iva Babaja, dizajnerica
    738. Ivana Meštrov, povjesničarka umjetnosti i kustosica
    739. Diana Magdić, novinarka i kritičarka
    740. Iva Peter Dragan, cirkuska artistica, samostalna umjetnica
    741. Andrija Santro, muzičar, dizajner svjetla
    742. Dunja Janković, umjetnica
    743. Dražen Mikulić
    744. Valerija Zubak, profesorica hrvatskog jezika i književnosti
    745. Ozren Grabarić, glumac
    746. Helena Labus Bačić, novinarka kulture
    747. Adam Semijalac, glazbenik, skladatelj, izvođač, freelancer
    748. Julijana Kocanović – Grubić, profesor likovnih umjetnosti, član HDLU Istre
    749. Damir Prica Kafka, glazbenik
    750. Mia Zalukar, plesačica suvremenog plesa
    751. Ana Kadoić, samostalna likovna umjetnica i ilustratorica
    752. Žak Valenta, samostalni plesni umjetnik, plesač i koreograf
    753. dr. sc. Ljiljana Filipović, spisateljica i filozofkinja
    754. Karla Brbić, glumica
    755. Dražena Filjak, arhitektica
    756. Maja Posavec, glumica
    757. Ana Rajić, 3.godina BA studija produkcije ADU
    758. Siniša Labrović, vizualni umjetnik
    759. Vesna Janković, sociologinja
    760. Sandra Baničević, menadžer u kulturi i turizmu
    761. Ana Grbac, kulturni radnik
    762. Iskra Kirin, arhitekica
    763. Iva Kovač, vizualna umjetnica (Fokus Grupa)
    764. Hrvoje Korbar, student kazališne režije i radiofonije
    765. Lada Magdalenić Morpurgo, glazbenik
    766. Ana Dana Beroš, arhitektica i kustosica
    767. Igor Grubić, multimedijalni umjetnik
    768. Tamara Brixy, arhitekica
    769. Nikolina Bogdanović, studentica dramaturgije
    770. Martina Roginić, 1.BA Produkcije ADU
    771. Draga Komparak, magistra dizajna
    772. Jadranka Đokić, diplomirana glumica
    773. David Lovrić, magistar animiranog filma i novih medija
    774. Rino Efendić, fotograf
    775. Igor Ružić, kazališni kritičar
    776. Lina Rica, mag. art.
    777. Irena Bakić, magistra socijalne pedagogije (mag.paed.soc.)
    778. Mariana Bucat, arhitektica
    779. Nina Ilić, magistra kulturologije
    780. Jasna Žmak, dramaturginja, asistentica na Akademiji dramske umjetnosti
    781. Buga Cvjetanović, studentica Akademije dramskih umjetnosti, MA Fotografija
    782. Irena Bastić, prof. engleskog jezika
    783. Igor Modrić, akademski slikar
    784. Milena Zajović, selektorica Motovun film festival
    785. Gordana Bralić, kustos
    786. Romana Milutin Fabris, slikarica
    787. Selma Banich, umjetnica
    788. Nadežda Elezović, kustosica, povjesničarka umjetnosti
    789. Mario Dimić, profesor likovne kulture
    790. Gorjan Tozija, producent
    791. Matija Mrakovčić, profesorica, novinarka, kulturna radnica
    792. Leila Karinčić, magistra antropologije i povijesti umjetnosti
    793. Ivan Kralj, producent
    794. dr. Zoran Grozdanov, urednik u izdavačkoj kuci Ex libris, Rijeka
    795. Andreja Der-Hazarijan Vukić, viši stručni suradnik Arhiv za likovne umjetnosti HAZU
    796. Maja Rivić, pjevačica, skladateljica; grafička dizajnerica
    797. Mario Kovač, kazališni redatelj
    798. Dalibor Jakus, PR stručnjak, urednik webzina Drugi Par Gaća i pisac
    799. Nikolina Butorac, magistrica novih medija, kulturni radnik i likovni pedagog
    800. Ivana Nataša Turković, voditeljica Klubodroma PFT-a i odnosa s javnošću Pulske filmske tvornice
    801. Andrea Klić, prof.likovne kulture
    802. Tomas Kutinjač, performer i kulturni menadžer
    803. Lada Kaštelan, dramaturginja
    804. Goran Sergej Pristaš, dramaturg
    805. Gabrijela Vidan, sveuč. profesorica u mirovini Sveučilišta u Zagrebu
    806. Marija Borovičkić, mag. art hist. et anthrop.
    807. Vedrana Klepica, dramaturginja
    808. Alberta Nikolov, arhitektica
    809. Ljiljana Kostić, mag. bibliotekarstva
    810. Una Vizek, dramska spisateljica i plesna umjetnica / koreograf
    811. Koraljka Vlajo, viša kustosica, voditeljica zbirki dizajna u Muzeju za umjetnost i obrt
    812. Tena Škiljević, novinarka
    813. Livio Badurina, glumac
    814. Dražen Katunarić, pisac
    815. Ljiljana Krička Mitrović
    816. Radmila Iva Janković, viša kustosica, MSU Zagreb
    817. Petar Atanasoski, samostalni, umjetnik, glumac
    818. Toni Meštrović, audiovizualni umjetnik
    819. Eva Kraljević, filmska i Tv snimateljica
    820. Judita Gamulin, studentica filmske režije
    821. Ivor Pučar, student arhitekture
    822. Srđana Modrinić, grafički dizajner i ilustrator
    823. Franka Perković, kazališna redateljica
    824. Petra Težak, akademska glumica
    825. Hana Miletić, umjetnica
    826. Jure Radnić, glumac
    827. Konrad Lovrenčić, glazbenik
    828. Damir Šodan, književnik i prevoditelj
    829. Maja Gluščević, scenaristica i književnica
    830. Olja Runjić, spisateljica i scenaristica
    831. Marin Juraga, Knjižnice grada Zagreba
    832. Kristina Krušelj, mag. educ. philol. croat.
    833. Karla Horvat Crnogaj, producentica Queer Zagreb sezone
    834. Silvija Stipanov, producentica, program Kultura promjene
    835. Mirta Zečević, glumica
    836. Biljana Romić, urednica
    837. Tamara Bilankov, magistrica Animiranog filma i novih medija
    838. Iva Prosoli, kustosica
    839. Marina Paulenka, fotografkinja i grafička dizajnerica
    840. Mak Marko Murtić, skladatelj, saksofonist, edukator/učitelj
    841. Nenad Šegvić, dramski glumac
    842. Goran Rušinović, redatelj
    843. Naima Balić, prof.
    844. Petra Grozaj, akademska slikarica, prof. likovne kulture
    845. Davor Mišković, direktor Drugo more, Rijeka
    846. Neli Ružić, likovna umjetnica
    847. Darko Fritz, likovni umjetnik i samostalni kustos
    848. Jasna Odorčić, dipl.glumica, HNK Osijek
    849. Ines Milčić, ak.kipar, prof
    850. Ivana Katarina Jonke, arhitekt, scenograf
    851. Ivona Pavković, diplomirana povjesničarka umjetnosti i filozofkinja
    852. Narcisa Vukojević, dizajnerica
    853. Ivana Marinić Kragić, producentica i snimateljica
    854. Ivana Čehić Rabljenović, grafička dizajnerica
    855. Bojan Opačak, poduzetnik
    856. Iva Marčetić, diplomirana inžinjerka arhitekture
    857. Doris Pandžić, profesorica hrv. jezika i književnosti, spisateljica
    858. Tea Hlača, povjesničarka umjetnosti
    859. Saša Šimpraga, publicist
    860. Mia Gonan, povjesničarka umjetnosti i sociologinja
    861. Zrinka Šimičić Mihanović, plesna umjetnica
    862. Ana Elizabet, mag.art., vizualna umjetnica
    863. Miroslav Kirin, književnik
    864. Korana Serdarević, spisateljica
    865. Irena Vinčić, prvostupnica kulturologije
    866. Marta Baradić, kulturolog
    867. Dražen Smaranduj, novinar & specijalist digitalnog marketinga
    868. Sunčica Anamarija Sodar, studentica dramaturgije na ADU
    869. Drago Glamuzina, pisac i urednik
    870. Sven Jonke, umjetnik, dizajner, scenograf
    871. Dina Jokanović, producentica, glazbenica
    872. Jasmin Mekić, glumac, član ansambla HNK Ivana pl. Zajca, Rijeka
    873. Jasna Bilušić, dramska umjetnica, članica glumačkog ansambla GK “Komedija”
    874. Gordana Košćec Bousfield, prof. likovne kulture
    875. Janja Sesar, radnica u kulturi
    876. Jelena Šoša, grafička dizajnerica
    877. Mirna Pokorić, magistar kiparstva, magistar edukacije likovne kulture
    878. Nino Bokan, samostalni umjetnik, plesač suvremenog plesa
    879. Sanja Burlović, kulturna menadžerica
    880. Tina Vukasović, magistra slikarstva
    881. Vatroslav Miloš, novinar
    882. Ivan Kraljević, akademski slikar grafičar
    883. Branka Benčić, nezavisna kustosica
    884. Andrea Baković, glumica
    885. Helena Petković, kazališna redateljica
    886. Nina Bajsić, studentica dramaturgije na Akademiji dramske umjetnosti
    887. Zoran Đukić, dipl. dizajner
    888. Aleksandra Janeva Imfeld, plesačica suvremenog plesa, koreograf
    889. Edo Popović, pisac
    890. Maja Rodica Virag, filmska montažerka, profesorica na ADU
    891. Petar Cvirn, akademski glumac
    892. Nirvana Silnović, doktorandica povijesti umjetnosti na Medieval Studies Department, CEU, Budimpešta
    893. Željko Badurina, vizualni umjetnik
    894. Dina Karadžić, vizualna i multimedijalna umjetnica
    895. Ante Jerić, kulturni radnik
    896. Katarina Lovrečić, PR and event manager
    897. Jelena Aleksić, modni dizajner
    898. Kristijan Ugrina, glumac
    899. Jure Matulić, student Produkcije scenskih i izvedbenih umjetnosti ADU
    900. Dina Vozab, znanstvena novakinja, Fakultet političkih znanosti, Odsjek za novinarstvo
    901. Davorka Begović, muzikologica, voditeljica Muzičkog salona SC
    902. Kristina Marić, multimedijalna umjetnica, magistrica edukacije likovne kulture
    903. Marina Kralj Vidačak, prof. engleskog i komparativne književnosti, direktorica Planetopije
    904. Jelena Bračun Filipović, mr.art., prof. likovne kulture
    905. Ana Vuzdarić, dizajnerica, slobodna umjetnica
    906. Željka Mićanović, arhitektica
    907. Anta Bučević, dizajnerica i ilustratorica
    908. Sandra Uskoković, Odjel za umjetnost i restauraciju, Sveučilište Dubrovnik
    909. Ira Ivanović, profesor ruskog jezika
    910. Krešimir Fijačko, programer
    911. Selma Muftić Pustički, violinistica u SOHR
    912. Adrijana Vidić, profesorica
    913. Miljenka Buljević, radnica u kulturi
    914. Mirna Rustemović, dramaturginja
    915. Sanjin Sorel, profesor
    916. Željka Udovičić Pleština, dramaturginja
    917. Nataša Dorčić, glumica
    918. Živko Anočić, glumac
    919. Nina Križan, apsolventica produkcije
    920. Nikola Mokrović, arhivist
    921. Dalibor Pavičić, gitarist The Bambi Molesters
    922. Antonija Bačić, studentica Akademije likovne umjetnosti
    923. Nenad Kovačić, glazbenik
    924. Alma Prica, glumica
    925. Nina Kurtela, likovna umjetnica
    926. Matija Debeljuh, multimedijalni umjetnik
    927. Mima Simić, samostalna umjetnica
    928. Ivana Kalc, samostalna plesna umjetnica
    929. Vedran Senjanović, voditelj filmskih radionica za djecu
    930. Ivica Družak, grafički dizajner
    931. Ana Gregorić, diplomirana knjižničarka, Gradska knjižnica Rijeka
    932. Nenad Sinkauz, skladatelj
    933. Melita Richter, sociolginja, Trst
    934. Iva Jurić, prevoditeljica
    935. Mariela Marković, prof. hrvatskoga jezika
    936. Ksenija Korić, multimedijalna umjetnica
    937. Ana Zubić, grafička dizajnerica, slobodna umjetnica
    938. Zlatka Salopek, grafička dizajnerica
    939. Ivana Ledenko, filmski radnik
    940. Rada Borić, Centar za ženske studije
    941. Josip Ivančić, vizualni stvaratelj i nezaposleni elektrotehničar
    942. Boris Popović, arhitekt, glavni urednik časopisa Čovjek i prostor
    943. Sandra Palihnić Jurina, prevoditelj i sudski tumač
    944. Bojan Tišljar, student kulturalnih studija, Filozofski fakultet Rijeka
    945. Andrea Buča, novinarka/redateljica
    946. Karolina Hrga, kulturologinja
    947. Doris Šarić Kukuljica, glumica
    948. Jasna Mesarić, redateljica
    949. Petar Leventić, glumac
    950. Ivana Vojnić Vratarić, dipl.prof.likovne kulture, slobodni umjetnik
    951. Nenad Romić, kulturni radnik i napredni internet korisnik
    952. Mateja Šilobod, ilustratorica
    953. Petra Brnardić, vizualna umjetnica
    954. Ian Tataj, bacc. hist. student
    955. Maja Kolar, dizajnerica
    956. Dario Harjaček, redatelj
    957. Mira Panjković, slikarica
    958. Zoran Josić, diplomirani glumac
    959. Katarina Brajdić, književna kritičarka
    960. Darija Doždor, nastavnica suvremenog plesa
    961. Iva Vrdoljak, odgojiteljica i dugogodišnji radnik u nezavisnoj kulturi (Udruga Vibra)
    962. Renata Poljak, vizualna umjetnica
    963. Dominik Padarić, student glazbene škole
    964. Sanja Starčević, diplomirani grafički dizajner
    965. Tončica Jelača-Marijančević, akademska kiparica
    966. Robert Rebernak, ak. slikar
    967. Marko Kapović, profesor
    968. Katja Knežević, pjesnikinja
    969. Morana Dolenc, lutkarica, redateljica
    970. Diana Matulić, urednica i književna agentica
    971. Alenka Bobinsky, muzikologinja i glazbena urednica
    972. Petra Milički, dizajnerica
    973. Amra Pende, dipl.iur.
    974. Ena Prokić, prevoditeljica
    975. Ana Mikin, odnosi s javnošću i promocija kulturnih događanja
    976. Boris Bakal, kazališni i filmski redatelj i glumac
    977. Nina Smolčić, mag. talijanske i rumunjskog jezika i književnosti
    978. Marica Kosta, novinarka
    979. Petra Pavić, dipl. muzikologinja, vanjska suradnica na Trećem programu HR-a, urednica za glazbenu umjetnost u Školskoj knjizi
    980. Denis Romac, novinar
    981. Anja Sušanj, ilustratorica
    982. Antonija Stanišić Šperanda, glumica
    983. Martina Anišić, fotografkinja
    984. Martina Meštrović, akademska kiparica
    985. Alexandra Haber, dipl. talijanist i hispanist
    986. Vesna Kosec – Torjanac, dramaturginja HNK u Varaždinu
    987. Tonka Lujanac, dizajner
    988. Željka Jelavić, viša kustosica
    989. Elvis Krstulović, vizualni umjetnik (Fokus Grupa)
    990. Tihana Lazović, glumica
    991. Anica Tomić, redateljica
    992. Branka Cvjetičanin, umjetnica, radnica u kulturi
    993. Sandra Gašparić, profesor francuskog jezika
    994. Đorđe Kukuljica, glumac
    995. Tea Tomić, arhitektica
    996. Manuela Zlatar, prevoditeljica i autorica
    997. Jasmina Bolfek Radovani, Visiting Research Fellow, University of Westminster, London
    998. Dana Budisavljević, redateljica
    999. Karla Kostadinovski, studentica kroatistike i bohemistike
    1000. Aleksandar Cvjetković, dramski glumac, status slobodnog umjetnika
    1001. Vesna Prepelić-Đuričković, profesorica hrvatskog jezika i književnosti
    1002. Barbara Blasin, dipl. dizajner, Arhitektonski, fakultet, Zagreb
    1003. Hrvojka Begović, glumica
    1004. Lea Vene, kustosica Galerija Miroslav Kraljević
    1005. Nives Franić, dipl. knjiž., sveučilište Jurja Dobrile Pula
    1006. Ante Krstulović, glumac
    1007. Sandra Antolić, scenaristkinja
    1008. Dušan Čeko, arhitekt
    1009. Ivana Miš, odgojitelj
    1010. Greta Grakalić Rački, studentica na odsjeku za kulturalne studije
    1011. Vanja Sremac, filmska i kazališna producentica
    1012. Martina Kontošić, voditeljica projekata u kulturi
    1013. Marina Toto, predsjednica Kreativnog kolektiva Kombinat
    1014. Sanja Drakulić, glumica
    1015. Branko Sviben, redatelj
    1016. Dalibor Martinis, prof. emeritus, akademski slikar
    1017. Jasna Nanut, studentica filmske režije ADU
    1018. Iva Korenčić Grubišić-Čabo, multimedijalna plesna umjetnica
    1019. Ana Bilankov, mutlimedijalna umjetnica
    1020. Darko Tralić, redatelj
    1021. Manja Ristić, magistar klasične glazbe i multimedijalni umjetnik
    1022. Ines Meštrović, konferencijska prevoditeljica
    1023. Rosa Hlišć, dizajner keramike
    1024. Petra Dugandžić, glumica
    1025. Slaven Milić, umjetnik
    1026. Mile Kekin, glazbenik
    1027. Ante Frankić, profesor
    1028. Dubravko Majnarić, profesor
    1029. Ljubo Zdjelarević, filmski producent
    1030. Bosko Budisavljević, arhitekt
    1031. Ivana Peruško
    1032. Željko Königsknecht, glumac
    1033. Davor Varga, poduzetnik
    1034. Tina Ivezić, slobodna umjetnica, dizajnerica
    1035. Ivo Kara-Pešić, filozof
    1036. Igor Jurilj, magistar engleskog jezika i književnosti
    1037. Igor Pauška, multimedijalni umjetnik
    1038. Hrvoje Živčić, grafički dizajner
    1039. Zorislav Petrić, arhitekt
    1040. Nataša Medved, književna prevoditeljica
    1041. Snježana Srdić, profesorica hrvatskog jezika i književnosti
    1042. Lada Čale Feldman, redovita profesorica teatrologije, odsjek za komparativnu književnost, Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
    1043. Nika Mišković, glumica
    1044. Ana Labudović, grafička dizajnerica
    1045. Luka Korlaet, dr. sc. dipl. ing. arh., Arhitektonski fakultet
    1046. Davor Špišić, pisac
    1047. Mladen Martić, književni prevoditelj
    1048. Beatrice Sišul, filmski montažer
    1049. Iva Baljkas Pick, arhitektica
    1050. Kitica Kekić, kreativna direktorica u agenciji
    1051. Kata Mijatović, vizualna umjetnica
    1052. Lana Barić, akademska glumica
    1053. Žanil Tataj – Žak, glazbenik
    1054. Vedran Meniga, kreativni direktor tvrtke Pozitivan ritam d.o.o.
    1055. Goran Petercol, umjetnik
    1056. Karla Lebhaft, asistentica na Odjelu za povijest umjetnosti Sveučilište u Zadru
    1057. Predrag Pavić, likovni umjetnik
    1058. Zrinka Užbinec, BADco., plesačica suvremenog plesa
    1059. Aleksandar Kristek, scenarist
    1060. David Maljković, vizualni umjetnik
    1061. Vid Begić, redatelj
    1062. Natka Badurina, izvanredni prof. Università di Udine
    1063. Sanja Kovačević, dipl. knjižničarka i prof. hrvatskog jezika i književnosti
    1064. Ksenija Marinković, glumica
    1065. Nikolina Krešo, mag.ing.prosp.arch.
    1066. Viktorija Novosel, studentica Komparativne književnosti, glazbenica
    1067. Andrea Magdalena Rutnik, prof. filozofije
    1068. Franjo Glušac, glazbenik
    1069. Karla Lulić, filmska redateljica
    1070. Dražen Brkić, učitelj
    1071. Miron Milić, akademski slikar-grafičar
    1072. Ladislav Tulač, glazbenik i kompozitor
    1073. Ivana Perica, književna znanstvenica, voditeljica udruge Blaberon”
    1074. Lary Zappia, kazališni redatelj
    1075. Nenad Borovčak, producent
    1076. Mašenjka Bačić, novinarka
    1077. Branko Banković , plesač / samostalni umjetnik
    1078. Iva Tomečić, urednica LGBT News portala crol.hr
    1079. Branka Uzelac, dipl. etnologinja
    1080. Bela Bračko-Milešević, studentica preddiplomskog studija kulturologije
    1081. Nikola Faller, mag kiparstva
    1082. Jagoda Kaloper, akademska slikarica i filmska glumica
    1083. Luka Šipetić, glazbenik
    1084. Katarina Luketić, književna kritičarka i urednica
    1085. Saša Krnetić, socijalni pedagog
    1086. Mario Rosanda Ros, grafički dizajner
    1087. Slavica Knežević, glumica
    1088. Helena Puljiz, novinarka Tportala
    1089. Kristian Kožul, akademski kipar
    1090. Svjetlana Hribar, novinar
    1091. Mladen Blažević, pisac i vrtlar
    1092. Denis Mikšić, novinar
    1093. Lujana Paraman, dipl. arheologinja i prof. filozofije
    1094. Jana Piacun, arhitekt i scenograf
    1095. Sabina Damiani, umjetnica i kustosica
    1096. Ana Letunić, producentica
    1097. Ivana Jagić, muzeologinja
    1098. Ivana Lučić, povjesničarka umjetnosti
    1099. Višeslav Radić, dramaturg
    1100. Srđan Sandić, pisac
    1101. Natalija Grgorinić, književnica
    1102. Ognjen Rađen, književnik
    1103. Luka Rukavina, redatelj
    1104. Tomica Ištvanović, prevoditelj
    1105. Božidar Pavlović, književni kritičar
    1106. Kolja Petrović, producent
    1107. Andreja Žapčić, novinarka i politologinja
    1108. Tomislav Holjevac, pjesnik
    1109. Mario Buletić, kustos
    1110. Luka Jerković, producent
    1111. Blaženka Vojvodić, prof. povijesti umjetnosti
    1112. Tomo Savić – Gecan, umjetnik
    1113. Ivo Lorencin, glazbeni producent
    1114. Stella Bernhardt, akad. slikarica
    1115. Ivan Jelić, prof. povijesti i knjižničar
    1116. Željka Mumelaš, likovna umjetnica
    1117. Borivoj Radaković, književnik
    1118. Slobodanka Đuderija, spisateljica
    1119. Igor Kulenović, docent, Sveučilište u Zadru
    1120. Mario Nardelli jr., prof., koncertni glazbenik
    1121. Ranka Radović, primijenjena umjetnica
    1122. Srđan Babić, fotograf
    1123. Luka Geček, glazbenik
    1124. Sanja Orešković, knjižničarka
    1125. Ana Lovreković, povjesničarka i muzeologinja
    1126. Andrea Laurić, direktorica Centra za transmedijalne umjetnosti i kulture
    1127. Stanislava Nikolić Aras, profesor hrvatskog jezika i pisac
    1128. Katerina Duda, mag. animiranog filma i novih medija
    1129. Mislav Donaj, dramaturg
    1130. Marko Dejanović, pisac
    1131. Ivana Putica, grafička dizajnerica
    1132. Snježana Čubrilo, profesorica hrvatskoga jezika i književnosti
    1133. Luiza Bouharaoua, kulturna radnica i autorica
    1134. Iva Letilović, doc. art, arhitektica
    1135. Duško Mančić, bivši djelatnik u rasvjeti Hnk Ivana pl Zajca Rijeka
    1136. Romana Zubak, profesor
    1137. Marija Proročić, diplomirana povijesničarka umjetnosti
    1138. Mirjana Ilić, prof., knjižničarka
    1139. Vanja Mojzeš, arhitekt
    1140. Sanja Sekelj, kustosica
    1141. Nenad Kondža, arhitekt
    1142. Daniel Boroša, projektni arhivist
    1143. Milana Funduk, profesor filozofije i komparativne književnosti
    1144. Dejan Štifanić, fotograf
    1145. Zrinka Pavlić, TV-kritičarka i spisateljica
    1146. Evelina Turković, urednica, likovna kritičarka, kustosica
    1147. Ana Kniffer, novinar, slobodna djelatnica u kulturi
    1148. Antun Maračić, umjetnik, kustos
    1149. Mijo Jurišić, glumac
    1150. Juraj Lerotić, redatelj
    1151. Dunja Bovan, studentica ADU
    1152. Mirna Šimat, prevoditeljica
    1153. Vanda Boban Jurišić, glumica
    1154. Anamarija Radić, novinarka
    1155. Zrinka Kolarić, apsolventica povijesti i sociologije
    1156. Ana Benačić, novinarka
    1157. Ivan Laić, glazbenik i novinar
    1158. Tamara Borić, novinarka
    1159. Vedran Hleb, kazališni redatelj
    1160. Zvonko Orešković, profesor na bečkoj slavistici
    1161. Ana Lukiček, novinarka
    1162. Vedran Ivković, student
    1163. Nebojša Borojević, glumac/redatelj
    1164. Ivana Borovnjak, dizajnerica
    1165. Kristina Jeren, arhitektica
    1166. Marko Sjekavica, mr. sc., pravnik i muzeolog
    1167. Božidar Violić, kazališni redatelj
    1168. Tihomir Dunđerović, knjižničar, pjesnik
    1169. Nikša Butijer, akademski glumac
    1170. Snježana Radić, arhitekt
    1171. Vojo Šindolić, pjesnik i prevoditelj
    1172. Tajana Jovanović, glumica
    1173. Marko Turkalj, student
    1174. Pat Kulka, umjetnica
    1175. Dajana Pemac, magistra kulturologije
    1176. Luka Resanović, novinar
    1177. Petar Cvahte, arhitekt, glazbenik
    1178. Dorotea-Dora Held, prevoditeljica
    1179. Ella S. Svalina, akad.slikarica
    1180. Melita Rački, arhitekt
    1181. Pavle Heidler, izvođač, autor
    1182. Dalibor Kiseljak, likovni umjetnik
    1183. Marta Kiš, povjesničarka umjetnosti, profesorica slovenskog i bugarskog, radnica u kulturi i kulturna radnica
    1184. Juliette Janušić, srednjoškolska profesorica hrvatskoga jezika i književnosti, stručnjakinja za izvaninstitucionalni odgoj i obrazovanje djece/mladih
    1185. Đorđe Matić, pisac
    1186. Nenad Vukelić, umirovljeni glumac
    1187. Nikša Marinović, akademski glumac-glazbenik
    1188. Dario Dević, grafički dizajner
    1189. Dejan Kožul, novinar
    1190. Igor Španjol, kustos
    1191. Tajana Sisgoreo, apsolventica sociologije i komunikologije
    1192. Josip Vujčić, redatelj
    1193. Ivan Ramljak, kulturni radnik
    1194. Vladimir Mirčeta, muzičar
    1195. Boris Pavelić, novinar
    1196. Helena Kušenić, kustosica
    1197. Iva Borković, Forum.tm
    1198. Rafaela Dražić, D.A. dizajnerica vizualnih komunikacija
    1199. Vladimir Buzolić-Stegu, grafički designer
    1200. Vanda Vujanić Šušnjar, glumica
    1201. Diana Matijašević, kiparska dizajnerica
    1202. Petra Tomljanović, povjesničarka umjetnosti
    1203. Lucija Vuković, kustos
    1204. Bojan Munjin, novinar
    1205. Nina Vrdoljak, producentica
    1206. Šime Šparica, magistar arheologije
    1207. Andrej Mirčev, profesor povijesti
    1208. Saša Martinović Kunović, prof.likovne kulture i voditeljica galerije Modulor Cekate-a
    1209. Gordan Marinović, arhitekt
    1210. Berislav Janković, samostalni kulturni promotor i producent
    1211. Vesna Režić, scenografkinja
    1212. Ines Bojanić, akademska glumica
    1213. Antonia Begušić, filmski animator
    1214. Maja Kiš, arhitektica
    1215. Dodi Komanov, novinarka
    1216. Ana Ugarković, grafički dizajner / kuhar
    1217. Ana Jeinić, arhitektica
    1218. Ivo Caput, nakladnik u mirovini
    1219. Želimir Žanko, novinar
    1220. Dijana Šabić, antropologinja
    1221. Igor Roksandić, filmski i tv montažer/redatelj
    1222. Ranka Đurđević, lektorica hrvatskoga kao inoga jezika
    1223. Dubravko Grbešić, lektor
    1224. Petra Ivšić, novinarka
    1225. Marija Mileta, bacc. novinarstva; novinarka u neprofitnim medijima
    1226. Sandra Križić Roban, povjesničarka umjetnosti
    1227. Boris Benko, graf. dizajner
    1228. Luka Skansi, povjesničar arhitekture, docent FFRI
    1229. Vana Gaćina, umjetnica
    1230. Ivana Perić, novinarka
    1231. Krunoslav Zujić, dipl. arheolog
    1232. Hana Librenjak, mag. muzeologije, pripravnica u MSU
    1233. Mia Miletić, apsolventica studija Modnog dizajna
    1234. Morana Mitić, producentica
    1235. Maša Zamljačanec, kustosica
    1236. Gordana Španić, filmski djelatnik
    1237. Đurđica Dehzad, org. likovnih izložaba
    1238. Sara Jerman, mag. novinarstva
    1239. Vesna Tatalović, krajobrazna arhitektica
    1240. Relja Zulim, producent
    1241. Marijana Bavčević, dipl. povjesničarka umjetnosti i književna prevoditeljica
    1242. Ljiljana Đorđević, arhitektica
    1243. Mladen Škreblin, arhitekt
    1244. Maja Novković, prevoditeljica
    1245. Antej Jelenić, pjesnik
    1246. Tomislav Zlatić, akademski slikar-ilustrator
    1247. Jakov Torić, povjesničar umjetnosti
    1248. Olja Stipanović, umjetnica
    1249. Ana Tomčić, književna prevoditeljica, doktorandica književnosti (Sveučilište u Exeteru)
    1250. Ana Brnardić, spisateljica
    1251. Mateja Pavlić, radnica u kulturi
    1252. Sanja Frühwald, slobodna umjetnica, koreografkinja, producentica
    1253. Martin Turšić, glazbenik
    1254. Sandra Sterle, vizualna umjetnica
    1255. Damira Skansi, magistar politologije
    1256. Andrea Kovač, studentica
    1257. Jelena Puđak, sociologinja
    1258. Van Tulden Linda, filmproduction
    1259. Ana Antić, prevoditeljica
    1260. Ivana Rogar, urednica i spisateljica
    1261. Đuro Gavran, redatelj
    1262. Ivan Gregov, likovni umjetnik
    1263. Jasen Boko, dramaturg, publicist
    1264. Danijela Martić, prevoditeljica
    1265. Mia Milić, likovni umjetnik
    1266. Mia Bogovac, mag. des.
    1267. Jovana Joka, diplomirani saksofonist i profesor saksofona
    1268. Ivan Tomašić, književni kritičar
    1269. Sara Jurinčić, arhitekt
    1270. Marko Pelaić, glazbenik
    1271. Jelena Miloš, prevoditeljica
    1272. Ante Pancirov, novinar
    1273. Melita Čavlović, arhitektica
    1274. Vinko Srhoj, izv. profesor Sveučilišta u Zadru, likovni kritičar
    1275. Zoran Pusić, profesor
    1276. Mila Pavićević, dramaturginja
    1277. Krešimir Grancarić, grafički dizajner
    1278. Damir Urban, glazbenik
    1279. Marija Andrijašević, pjesnikinja
    1280. Zrinka Ettinger, arheolog- viša kustosica
    1281. Marko Kujundžić, pisac
    1282. Bruno Urlić, akademski glazbenik
    1283. Dijana Žaja, arheologinja
    1284. Marija Kulušić, dizajnerica i kostimografkinja
    1285. Saša Rajković, glazbenik
    1286. Matija Raos, nezavisni kreativni direktor i strateg
    1287. Stjepo Martinović, književnik-publicist
    1288. Krešimir Ivaniš, arhitekt
    1289. Aba Tomičić, dizajner odjeće
    1290. Slobodan Milovanović, glumac
    1291. Nataša Rajković, kazališna autorica i redateljica, prof. filozofije i komparativne književnosti, radnica u kulturi
    1292. Vedran Limić, novinar
    1293. Ana Kovačić, dizajnerica i ilustratorica
    1294. Marijan Grakalić, pisac
    1295. Davor Viduka, glazbenik
    1296. Natalija Miletić, bibliotekarksa
    1297. Veronika Bauer, kulturna radnica
    1298. Ivan Lozić, novinar
    1299. Jadran Zdunić, novinar
    1300. Anita Čeko, studentica dramaturgije na ADU
    1301. Radomir Sarađen, profesionalni fotograf
    1302. Zoran Subošić, glazbenik
    1303. Marijan Crtalić, umjetnik
    1304. Roman Simić Bodrožić, književnik
    1305. Marina Furlan, odgojiteljica i slobodna umjetnica
    1306. Željka Himbele, kustos
    1307. Tamara Šegan, dizajner
    1308. Nika Pećarina, interdisciplinarni kulturni radnik
    1309. Nenad Ocvirek-Mijatović, dizajner
    1310. Petra Kljaić, profesor likovne kulture
    1311. Luka Predragović, mag.art., grafički dizajner
    1312. Katarina Podobnik, studentica povijesti umjetnosti i filozofije
    1313. Dragica Tolušić, nastavnica njemačkog jezika
    1314. Jolanda Todorović, povjesničarka umjetnosti
    1315. Sendi Bakotić, studentica glume i medija, dipl. komparatist književnosti i rusist
    1316. Andrej Korovljev, redatelj
    1317. Domagoj Višić, akademski slikar
    1318. Domagoj Bajtal, prof.sociologije
    1319. Andreja Jandrić, plesačica suvremenog plesa
    1320. Apolonija Lučić, studentica ALU Zg
    1321. Ines Pletikos, redateljica
    1322. Jura Geci, muzičar, apsolvent filozofije i sociologije
    1323. Maša Salope, magistra kroatistike – knjižničarski smjer
    1324. Iva Gašparović, povjesničarka umjetnosti i književna komparatistica
    1325. Ivan Čulo, student glume u Rijeci
    1326. Jagoš Kaležić, dizajner
    1327. Emma Szabo, fotografkinja
    1328. Mirko Lulić, sitotiskar
    1329. Damir Šimunović, glazbenik
    1330. Ana Ogrizović, scenografkinja
    1331. Rajko Žigić, ilustrator
    1332. Ivona Verbanac, vizualna umjetnica
    1333. Maja Paskaš, diplomirani dizajner vizualnih komunikacija
    1334. Petar Pečur, magistr informacijskih znanosti i bibliotekarstva
    1335. Nataša Skazlić, spisateljica
    1336. Avenka Žurić, urednica u mirovini
    1337. Dora Polić Vitez, glumica
    1338. Dubravka Janeković, novinarka i prevoditeljica
    1339. Branka Tomašić, glazbenica
    1340. Srđan Dedić, akademski skladatelj, sveučilišni profesor
    1341. Petra Kondres Tomažić, arhitektica
    1342. Miroslav Ambruš Kiš, novinar
    1343. Dorijan Vrkljan, novinar i organizator kulturnih događanja
    1344. Andrija Zelmanović, fotograf
    1345. Sanja Hrstić Kuterovac, šminkerica, filmska djelatnica
    1346. Slaven Crnić, kulturolog
    1347. Ivana Jelić, profesor likovne kulture
    1348. Dubravko Ivaniš, rock skladatelj
    1349. Kristijan Bencek, scenarist i producent
    1350. Davorin Klarić, modni dizajner
    1351. Ana Kršinić Lozica, povjesničarka umjetnosti
    1352. Nina Blaće, dipl. novinar
    1353. Ladislav Tomičić, novinar
    1354. Sabina Folnović Jaitner, studentica poslijediplomskog studija, Odsjek za slavistiku, Bečko sveučilište
    1355. Eugen Motušić, arheolog i povjesničar umjetnosti
    1356. Davor Pavelić, akademski slikar – grafičar
    1357. Anja Pletikosa, dramaturginja
    1358. Martina Globočnik, scenaristica i redateljica
    1359. Lana Bobić, teologinja, aktivistica, glumica
    1360. Duga Bobanović-Sikirica, likovna umjetnica
    1361. Darko Vidačković, filmski animator
    1362. Ivana Jelić, odgojitelj i glumica
    1363. Valentina Toth, grafička dizajnerica
    1364. Dragoslav Turković, umirovljenik i slikar
    1365. Stjepan Pranjković, student Primijenjenih umjetnosti na APURI
    1366. Filip Čeč, viši asistent na odsjeku za filozofiju FFRi
    1367. Nevenka Sablić, scenaristica i novinarka
    1368. Gordana Svetopetrić, plesna umjetnica
    1369. Marija Živković, kustosica
    1370. Bruno Vignjević, student povijesti i filozofije
    1371. Ana Janjatović-Zorica, studio Artless
    1372. Marijana Dlačić, kustosica
    1373. Dean Zahtila, predsjednik Labin Art Express XXI
    1374. Jana Ažić, kulturologinja
    1375. Lucija Markljušaj, studentica filozofije i francuskog jezika i književnosti, pjesnikinja i prevoditeljica
    1376. Nina Peručić, studentica modnog dizajna na Tekstilno tehnološkom fakultetu
    1377. Roberta Bratović, dizajnerica
    1378. Nina Bačun, dizajnerica
    1379. Lina Gonan, povijesničarka umjetnosti
    1380. Marija (Mare) Milin, umjetnički fotograf
    1381. Nina Ožegović, radnica u kulturi i novinarka
    1382. Nina Đurđević, fotografkinja
    1383. Koraljka Begović, plesna umjetnica, producentica i yoga učiteljica
    1384. Gordana Paton, projektna menadžerica, konzultant i trenerica
    1385. Danijela Andrijašević, dipl. oec., radnica u kulturi
    1386. Željka Blakšić, umjetnica
    1387. Kristina Volf, produkt dizajner
    1388. Jelena Lukša, studentica filozofije, Filozofski fakultet u Zagrebu
    1389. Irena Sinković, fotograf
    1390. Daria Blažević, filmska redateljica
    1391. Maja Grakalić, doktorant dizajna, UAL
    1392. Dražen Kuljiš glazbeni producent
    1393. Mihaela Devald, balerina
    1394. Josipa Matić, studentica kroatistike i povijesti, Filozofski fakulete Osijek
    1395. Petra Babić, studentica filozofije i pedagogije
    1396. Mirjana Krišković, akademski glazbenik harfist i prof. harfe
    1397. Svjetlana Knežević, novinarka.
    1398. Igor Ilić, umjetnik, glazbenik
    1399. Blanka Budak, filmski kostimograf
    1400. Nastasja Štefanić – diplomirana violistica, trenutno studentica suvremenog plesa
    1401. Petra Rosandić, pjesnikinja
    1402. Vanja Jambrović, filmska producentica
    1403. Ante Perković, pisac i glazbenik
    1404. Kristina Perkov, mag.ing.arch, prostorna planerka
    1405. Barbara Babačić, magistra kulturologije
    1406. Predrag Radanović, režiser, producent, restaurator filmske baštine
    1407. Zrinka Breglec, studentica kroatistike i etnologije i kulturne antropologije FFZG
    1408. Andreja Pančur, novinarka
    1409. Mirko Pivčević, snimatelj
    1410. Ranka Vrdoljak-Radić,profesorica filozofije
    1411. Maša Štrbac, dipl. povjesničarka umjetnosti
    1412. Tomislav Gradski, glazbenik
    1413. Nataša Vajagić, magistra novinarstva
    1414. Maja Dubljević, aktivistkinja u kulturi
    1415. Dražen Baljak, glazbenik
    1416. Lana Land, likovna umjetnica
    1417. Sanja Đurin, znanstvena novakinja, kulturni antropolog
    1418. Davor Smotalić, glazbeni producent, glazbenik
    1419. Damir Stojnić, umjetnik, docent na ApuRi, umjetnicki direktor LabinArtExpressXXI
    1420. Marijana Cvetković, kulturna radnica, Beograd
    1421. Ognjen Zečević, glazbenik i producent
    1422. Tea Tidić, novinarka, urednica, profesorica glazbene kulture, glazbenica
    1423. Mihaela Jermilova, studentica filma i videa na Umjetničkoj akademiji u Splitu
    1424. Plamena Šarlija, prof. likovne kulture
    1425. Mirko Blagojević, profesor
    1426. Mateja Grujić, fotografkinja i web dizajnerica
    1427. Pere Cukrov – bacc. novinarstva, student 1. MA produkcije (ADU), filmski radnik
    1428. Marko Vojnić, umjetnik
    1429. Mira Ljubić Lorger, umirovljenica
    1430. Matea Bronić, dizajnerica sa statusom slobodne umjetnice
    1431. Vanja Daskalović, menadžer u kulturi
    1432. Eda Tutić, apsolventica povijesti (FFZG), scenograf, filmski radnik
    1433. Marija Kukec, sociologinja i povjesničarka
    1434. Fran Sokolić, freelance kolorist, montažer
    1435. Nađa Vujin, profesor i prevoditelj
    1436. Andrea Čeko, studentica povijesti umjetnosti, arheologije i arhitekture
    1437. Mirna Karzen, stručna savjetnica za kulturu i kulturni turizam
    1438. Demian Vokši, arheolog i novinar
    1439. Zrinka Pongrac Habdija, prof. engleskog i talijanskog
    1440. Sara Barbieri, plesacica suvremenog plesa
    1441. Iva Zelić, novinarka i aktivistkinja
    1442. Tomislav Kuzmanović, književni prevoditelj
    1443. Vera Pfaff, producentica
    1444. Emanuela Tomino, povjesničarka umjetnosti
    1445. Tanja Špoljar, profesorica
    1446. Tomislav Šakić, leksikograf i filmolog
    1447. Nikolina Rajković, prevoditeljica
    1448. Karla Pudar, kustosica
    1449. Tena Šarić, antropologinja i sociologinja
    1450. Davor Sanvincenti, multimedijalni umjetnik
    1451. Karla Andrić, nezavisna profesionalka u komunikacijama
    1452. Ana Franjić, arheologinja, mr.sc.
    1453. Lana Lovrenčić, povjesničarka umjetnosti
    1454. Ankica Čakardić, sveučilišna nastavnica, docentica na Odsjeku za filozofiju Filozofskog fakulteta
    1455. Tomislav Turković, grafički dizajner
    1456. Leonardo Kovačević, prevoditelj / novinar
    1457. Vedrana Sunko, novinarka
    1458. Vid Jeraj, glazbeni pisac
    1459. Vesna Kesić, novinarka i autorica
    1460. Kristina Jančec, profesorica povijesti umjetnosti
    1461. Dunja Nekić, kustosica
    1462. Goran Goldin, programer
    1463. Marijana Anna Martelock, producentica
    1464. Ivan-Vanja Runjić, scenarist i producent, glazbeni i filmski kritičar, glavni urednik portala nemilosrdnigadovi.com, dipl.pravnik
    1465. Mirjana Vodopija, likovna umjetnica, sveučilišna profesorica, ALU Zagreb
    1466. Marko Borko, industrijski dizajner
    1467. Jelena Jureša, vizuelna umetnica
    1468. Ivana Pavlović, plesačica suvremenog plesa
    1469. Jelena Meznaric-Broadbent, prevoditeljica
    1470. Viktorija Žuvela, apsolventica povijesti umjetnosti i hrvatskog jezika
    1471. Ana Zupčić, prof. hrvatskog i engleskog jezika i književnosti, prevoditeljica
    1472. Ena Jurov, dizajnerica vizualnih komunikacija
    1473. Petar Karavlah, prevoditelj
    1474. Vid Barić, magistar kulturologije
    1475. Bruna Babić, ilustrator
    1476. Miljenka Šepić, akademska slikarica
    1477. Desanka Virant, koreograf i plesni pedagog
    1478. Salih Sadiković, glazbenik
    1479. Maja Virant, glazbenik
    1480. Tihana Mandušić, mag. animiranog filma i novih medija
    1481. Dominika Mandić, kostimograf
    1482. Leo Gavranić, akademski snimatelj
    1483. Franka Zlatić, studentica 3. godine Kulturalnih studija
    1484. Zoran Tomić, pisac
    1485. Mirna Šmit, magistra kulturologije i medijske kulture, voditeljica projekta o građanskom odgoju i honorarka na HRT Radio Osijeku
    1486. Vladimir Cvetković Sever, književni i filmski prevoditelj, filmski kritičar
    1487. Leo Vukelić, likovni i kazališni umjetnik
    1488. Sanja Milovac, novinarka i knjižničarka
    1489. Edvin Liverić, glumac i redatelj
    1490. Bruno Bahunek, filmski djelatnik
    1491. Ivo Stefan, komparatist književnosti i antropolog
    1492. Aleksandra Mišić, plesna umjetnica
    1493. Sara Hribar, filmska redateljica i scenaristica
    1494. Kristina Gavran, spisateljica
    1495. Marina Jakulić, UX/UI-Digital Graphic Designer
    1496. Edit Glavurtić, akademska slikarica
    1497. Nora Krstulović, glavna i odgovorna urednica http://teatar.hr
    1498. Anita Tripalo, fonetičarka
    1499. Domagoj Šekelja, producent
    1500. Vedran Peternel, glazbenik
    1501. Krešimir Certić, samostalni umjetnik, ilustrator
    1502. Silvijana Dražović, slikarica
    1503. Zoran Krušvar, pisac i novinar
    1504. Jelena Gabrić, apsolventica povijesti umjetnosti i antropologije
    1505. Emilijana Obrić, tajnica Društva arhitekata Rijeka
    1506. Nina Mia Čikeš, arhitektica
    1507. Tina Gverović, umjetnica
    1508. Marin Zorić, multimedijalni umjetnik
    1509. Maja Delak, koreografinja, Slovenija
    1510. Ela Varošanec, studentica komparativne književnosti i španjolske književnosti
    1511. Igor Blažević, glazbenik
    1512. Matea Pasarić, kostimografkinja
    1513. Daniela Sestrić, knjižničarka
    1514. Maja Ružić, prevodilac
    1515. Vanja Hudina, akademski slikar
    1516. Ksenija Krčar, MgA., kazališna redateljica
    1517. Iva Maria Jurić, arhitektica
    1518. Zrinka Vrabec-Mojzeš, novinaraka, povjesničarka umjetnosti
    1519. Mila Vlajo, komunikologinja
    1520. Relja Dušek, novinar
    1521. Marko Ercegović, umjetnik
    1522. Domagoj Veršić, umirovljeni novinar
    1523. Patricija Vodopija, književna prevoditeljica i promotorica
    1524. Matej Meštrović, slobodni umjetnik / skladatelj i pijanist
    1525. Ksenija Bilan, novinarka
    1526. Mario Krnić, novinar
    1527. Deša Vlahutin, kiparica
    1528. Željka Kovačević, studentica Kulturologije i novinarka (Fade In)
    1529. Jasmina Brković, kustosica, suradnica za online marketing
    1530. Andreja Rambrot, kazališna i filmska kritičarka
    1531. Branko Kladarin, povjesničar umjetnosti
    1532. Robert Jurić, industrijski dizajner
    1533. Andrea Štalcar Furač, novinarka, voditeljica projekata
    1534. Petar Petrovski, filmski i TV montažer
    1535. Jasenka Begić, mag. ling., mag. litt. comp
    1536. Goran Utković, ing. građ.
    1537. Marijana Miličević Hrvić, prevoditeljica
    1538. Ivana Ester, producent
    1539. Željka Kelkedi, mag. sociologije i bibliotekarstva
    1540. Mišel Kalajžić, novinar
    1541. Dragan Ivčević, glazbeni producent
    1542. Marko Vitković, arhitekt
    1543. Željko Drmić, performer
    1544. Karolina Rugle, muzikologinja
    1545. Tatjana Dunatov, prevoditeljica
    1546. Ivana Mihaela Žimbrek, studentica povijesti umjetnosti i komparativne književnosti
    1547. Vesna Milutin, arhitektica
    1548. Vedran Miočić-Stošić, dipl. ing. arh.
    1549. Jelena Kovačić, studentica kroatistike i povijesti umjetnosti
    1550. Martina Fryda-Kaurimsky, prevoditelj
    1551. Tanja Perišić, vizualna umjetnica
    1552. Kika Čurović, novinarka, prevoditeljica
    1553. Mirko Klarin, novinar
    1554. Radoslava (Rada) Mrkšić, glumica
    1555. Andrina Sanne, prevoditeljica
    1556. Ivana Savić, dramska glumica
    1557. Beatrica Kurbel, dramaturg
    1558. Robert Waltl, redatelj, glumac
    1559. Barbara Gregov, novinarka portala voxfeminae.net
    1560. Anera Ryznar, književna kritičarka, profesorica stilistike na Filozofskom fakultetu u Zagrebu
    1561. Sanda Malbaša, suradnica na portalu
    1562. Robert Španić, student glume ADU
    1563. Ana Belić, dizajnerica
    1564. Tatjana Strinavić, grafički dizajner
    1565. Andreja Smolé, mag. komunikologije
    1566. Aleksandar Bančić, dramski pedagog
    1567. Jakov Nola, Student FTV režije
    1568. Mirna Škrgatić, pjevačica
    1569. Vjeran Stojanac, novinar
    1570. Luci Žuvela, aktivistkinja i predavačica
    1571. Marko Kern, akademski slikar
    1572. Ana Berc, dizajnerica
    1573. Gorana Marin, glumica
    1574. Aleksandra Mutić, fotograf/književnik
    1575. Dubravka Blaško, novinarka
    1576. Buga Marija Šimić, studentica Muzičke akademije
    1577. Lehana Leček, student kroatistike
    1578. Cella Anita Celić, akademski slikar-grafičar
    1579. Goran Borković, novinar
    1580. Dean Trdak, prevoditelj
    1581. Davor Vuković, fotograf
    1582. Darko Juričić, dizajner
    1583. dr.sc. Nataša Lah, povjesničarka umjetnosti
    1584. Ugo Korani, student glume
    1585. Bruna Filli-Terešak, prevoditeljica
    1586. Braco Vuković, novinar, književnik, medijski poduzetnik
    1587. Maja Patafta, dizajner
    1588. Nina Erak-Svrtan, glumica
    1589. Ranka Mesarić, redateljica
    1590. Tin Šumberac, student arhitekture
    1591. Ema Giunio, studentica Snimanja, ADU
    1592. Alen Liverić, glumac
    1593. Kristijan Beluhan, operni pjevač
    1594. Matea Marić, studentica povijesti umjetnosti
    1595. Jelena Glumac, studentica povijesti umjetnosti
    1596. Hrvoje Barbir Barba, književnik; dipl. iur.
    1597. Ena Brekalo, studentica Učiteljskog fakulteta
    1598. Anita Matković, glumica, dipl oecc.
    1599. Ida Polzer, arhitektica
    1600. Joško Grgin, novinar
    1601. Darko Poslek, prevoditelj
    1602. Julijana Adamović, spisateljica
    1603. Dina Dehni Sow, rekviziter
    1604. Lana Beović, povjesničarka umjetnosti
    1605. Ivana Barkijević, profesorica hrvatskoga jezika i književnosti
    1606. Sara Škrobe, mag.soc.
    1607. Irena Kolbas, knjižničarka
    1608. Marina Pejnović, studentica kazališne režije
    1609. Srđan Rahelić, prevoditelj
    1610. Sunčica Žapčić, kustos arheologije – stručno osposobljavanje
    1611. Sven Basic, dipl.ekonomist, fotograf
    1612. Ivan Blagajčević, plesač / koreograf
    1613. Alen Kapidžić, pisac
    1614. Ana Lovrenčić, glazbenica
    1615. Goran Butorac, umjetnik
    1616. Anja Lazić Akaratović, jazz pjevačica, pedagog pjevanja
    1617. Slavko Zajović, producent
    1618. Tanja Abazi, studentica sociologije i južnoslavenskih jezika i književnosti
    1619. Ozana Iveković, teatrologinja
    1620. Marko Hrastovec, dizajner
    1621. Nenad Kralj, samostalni umjetnik, dizajner, novinar
    1622. Denis Rubinić, arhitektura, scenografija
    1623. Ivona Blečić, industrijska dizajnerica
    1624. Ivana Keser Battista, vizualna umjetnica, profesorica, filmologinja
    1625. Gorana Tuškan, dipl. knjižničar
    1626. Kristian Bijažić, glazbenik
    1627. Matea Munitić Mihovilović, mag. sociologije
    1628. Tamara Domljanovic, profesorica
    1629. Brigita Miloš, viša asistentica na Odsjeku za kulturalne studije, Rijeka
    1630. Darko Škrobonja, arhitekt
    1631. Denis Treskanica, predsjednik udruge mladih za razvoj subkulture u Požegi
    1632. Vedran Gligo, freelancer
    1633. Loren Purgar, aranžersko-scenografski dizajner
    1634. Tatjana Vuletić, slobodni umjetnik
    1635. Ana Selak, arhitekt
    1636. Rok Pečečnik, student kazališne režije i radiofonije, ADU
    1637. Nino Orepić, glazbenik
    1638. Bane Milenković, slikar
    1639. Marta Hržić, novinarka
    1640. Teuta Gatolin, novinarka
    1641. Željko Marković, kulturni radnik
    1642. Ana Lisonek, arhitektica
    1643. Asja Bakić, književnica
    1644. Joško Markov, slobodni umjetnik
    1645. Laura Tandarić, studentica
    1646. Branislav Oblučar, profesor
    1647. Marijana Krbot, grafički dizajner
    1648. Jakov Sinovčić-Perković, knjižničar
    1649. Kornelije Đuras, glazbenik
    1650. Filip Fabek, profesor povijesti i filozofije
    1651. Anja Nežić, studentica anglistike i kroatistike
    1652. Damir Radović, organizator kulturnih događanja
    1653. Nevena Maričić, dizajner prostora
    1654. Ludvig Duregård, Culture advisor
    1655. Mira Okula, prof. jezika
    1656. Daniela Mestanek, glazbenica i umjetnica
    1657. Lana Brajković, studentica povijesti umjetnosti i hrvatskog jezika i književnosti
    1658. Zoran Pavelić, umjetnik
    1659. Marija Vujošević Carić, profesor engleskog jezika i književnosti i prevodilac
    1660. Adriana Hrvatin, studentica povijesti umjetnosti i komparativne književnosti
    1661. Eleonora Kaloper, djelatnica u kulturi
    1662. Domagoj Gračan, ak. kipar
    1663. Marina Biti, sveuč. prof. i spisateljica
    1664. Zdravko Odorčić, pisac i dramatrug
    1665. Željka Burić, arhitektica
    1666. Tatjana Gromača, novinarka i književnica
    1667. Luka Mihovilović, glumac
    1668. Lucija Barišić, glumica
    1669. Josipa Krolo, restauratorica
    1670. Zvonko Brkić, cirkusant
    1671. Melita Vrsaljko, novinarka
    1672. Dragana Stanić, radnica u kulturi
    1673. Teo Kovačević, glazbenik
    1674. Jolanda Todorović, pov. umjetnosti
    1675. Iris Osmančević, studentica povijesti umjetnosti Sveučilišta u Zadru
    1676. Vanessa Vasić-Janeković, umjetnica
    1677. Darko Kovač, arhitekt
    1678. Ivan Puljko, glazbenik
    1679. Toma Zidić, redatelj i scenarist
    1680. Snježana Mekić-Delić, slikarica
    1681. Lila Herceg Nenadić, prof.lik.kult.
    1682. Nina Klemenčić, magistra dizajna
    1683. Ivan Meniga, pravnik i DJ
    1684. Silvije Vadla, kazališni redatelj
    1685. Lucija Frgačić, dizajner
    1686. Domagoj Klasić, radnik u kulturi
    1687. Sandra Jelovac, montažerka
    1688. Sanja Pribić, ak. slikarica-grafičarka
    1689. Martina Križanić, studentica i slobodna umjetnica
    1690. Ivan Sršen, freelancer – content creator
    1691. Milić Kostanić, prof.hrv.jezika i književnosti, inspicijent
    1692. Sandra Uranjek-Varga, prof. hrvatskog jezika i književnosti
    1693. Petra Dajak, studentica 1. god. diplomskog studija: pov. umj. i anglistika
    1694. Tanja Jadrešić, mag. novinarstva
    1695. Ana Lena Stipančić, prevoditeljica i pjesnikinja, aktivistica i izvođačica
    1696. Sabine Marić, prevoditeljica
    1697. Vitar Drinković, akademski umjetnik
    1698. Ivica Đikić, pisac i novinar
    1699. Marko Lenac, računovođa
    1700. Stjepan Milevčić, profesor
    1701. Maja Bućan, dipl dizajner
    1702. Maja Midžor, snimateljica
    1703. Rade Radolović, glumac
    1704. Luka Duplančić, ilustrator
    1705. Zoran Gogić, glumac
    1706. Lidija Georgijević-Špiler, profesorica hrvatskog jezika i književnosti
    1707. Žad Novak, asistent režije
    1708. Andrea Špindel, glumica – lutkarica
    1709. Bruno Vidović Vorberger, muzičar
    1710. Antonija Varoščić, student
    1711. Srđana Vrsalović, diplomirana muzikologinja
    1712. Ana Vnučec, plesač suvremenog plesa
    1713. Dubravko Veldić, novinar
    1714. Slađana Bukovac, književnica
    1715. Sergije Mihić, ak. slikar
    1716. Aleksandra Poljanec, arhitektica
    1717. Ivan Mesek, vizualni umjetnik, prof. likovne kulture
    1718. Ksenija Rožman, voditeljica kulturnih aktivnosti
    1719. Višnja Skorin, montažerka
    1720. Dubravko Novak, arhitekt
    1721. Vedran Grizbaher, talijanist i etnolog
    1722. Danijel Popović, student produkcije na ADU Zagreb
    1723. Dahira Fisek, prevoditeljica
    1724. Tanja Vadla, profesor hrvatskog jezika i književnosti
    1725. Lea Čeč, umjetnica
    1726. Goran Bogdan, glumac
    1727. Nikša Spremić, povjesničar
    1728. Ivan Šamija, pjesnik
    1729. Ante Čepić, povjesničar umjetnosti
    1730. Sanja Đurić, prevoditeljica, kulturna radnica i studentica kulturnih politika i menadžmenta
    1731. Ivana Sansević, stručnjak za odnose s javnošću u kulturi
    1732. Ana Jurčić, radnica u kulturi
    1733. Dina Puhovski, muzikologinja, pjevačica
    1734. Zoran Pezo, redatelj
    1735. Katarina Car, kiparski dizajner
    1736. Velimir Gašparac, antropolog
    1737. Mirta Polanović, studentica glume
    1738. Amir Husak, umjetnik, profesor (The New School, NY)
    1739. Jana Haluza, glazbeni urednik
    1740. Radovan Beck, galerist
    1741. Anika Makovac, student Komunikologije
    1742. Zorana Meić, kostimografkinja
    1743. Ela Gluščević, dipl.ing.arh.
    1744. Nina Lišnić, studentica muzeologije i etnologije i kulturne antropologije
    1745. Ivana Curić, event manager, glazbeni promotor
    1746. Antonia Banović, magistra komparativne književnosti i francuskog jezika i književnosti
    1747. Evelin Novak, operna pjevačica
    1748. Maja Radešić, magistra likovne kulture, umjetnica
    1749. Petra Mrša, vizualna umjetnica
    1750. Tamara Banjeglav, poslijedoktorandica, Odsjek za kulturalne studije, Filozofski fakultet u Rijeci
    1751. Damira Kalajžić, dizajnerica vizualnih komunikacija
    1752. Bruno Motik, glazbenik
    1753. Branimir Božak, ton majstor
    1754. Marina Horkić, prevodilac
    1755. Nina Wolf, pisac
    1756. Vjeko Santrić, urednik
    1757. Ivan Damjanić, DJ, promoter, event manager
    1758. Aris Angelis, novinar
    1759. Ivor Plužarić, tonski tehničar, glazbenik
    1760. Marija Ušljebrka, povjesničarka umjetnosti
    1761. Ljiljana Kolešnik, povjesničarka umjetnosti
    1762. Korana Bilan, balerina u HNK Split
    1763. Branislav Milićević, glumac i voditelj
    1764. Borjan Radolović, likovni umjetnik
    1765. Jasenka Vukelić, likovna umjetnica, novinarka, magistar politologije
    1766. Zvonimir Bajević, akademski glazbenik trubač
    1767. Luka Tomac, fotograf / aktivist
    1768. Boris Bunčić, grafički dizajner
    1769. Boris Bjelica, producent, DJ, radio djelatnik
    1770. Višnja Kragić, novinar
    1771. Elizabeta Brodić, studentica glume
    1772. Ivan Goldin, student restauracije umjetnina
    1773. Dijana Protić, scenaristica, redateljica
    1774. Ivica Mušan, filmski i tv redatelj
    1775. Dora Golub, dramaturginja
    1776. Romano Nikolić, glumac
    1777. Dora Barbarić, studentica povijesti i povijesti umjetnosti
    1778. Igor Golub, glumac u Kazalištu Virovitica
    1779. Saša Ergotić, grafička dizajnerica
    1780. Vlasta Golub, glumica
    1781. Tvrtko Kovačević, glumac
    1782. Ines Ao Ieong, pjevačica
    1783. Marija Krnić, studentica teatrologije
    1784. Lana Bunjevac, novinarka
    1785. Ivan Bonačić, jazz glazbenik
    1786. Katarina Cvitkovic, nastavnik likovne kulture i umjetnosti
    1787. Lada Petrovski Ternovšek, plesačica suvremenog plesa
    1788. Nermin ‘Meho’ Mehić, slobodni umjetnik
    1789. Dragica Arsovski, profesor književnosti
    1790. Dejan Košćak, povjesničar umjetnosti, muzeolog, producent
    1791. Ivana Rushaidat, pjevačica
    1792. Snježana Kordić, dr. sc., lingvistica
    1793. Matija Major, glumac
    1794. Maris Cilić, doc. Dvkumas, dizajnerica
    1795. Blažena Radaš, prevoditeljica
    1796. Dragan Markovina, povjesničar
    1797. Gordana Anđelić-Galić, umjetnica
    1798. Jure Perišić, fotograf
    1799. Maja Savić, glazbenica
    1800. Ines Kotarac, fotografkinja, leksikografkinja, novinarka
    1801. Simona Goldstein, nakladnik
    1802. Žasmina Pankova Pokrovac, violista
    1803. Ildiko Dekanj, student
    1804. Melita Kraus, slikar
    1805. Goran Kovačić, grafički dizajner
    1806. Pavle Miljenović, akademski jazz glazbenik
    1807. Damir Zlatar-Frey, redatelj koreograf
    1808. Petar Pismestrović, karikaturist
    1809. Neda Šegović-Radić, prof. pov. umjetnosti i likovne kulture
    1810. Damir Šperkov, sociolog, glazbenik, freelancer
    1811. Siniša Ercegovac, animator
    1812. Jelena Zenko Milović, studentica tekstilnog dizajna
    1813. Helvecia Tomić, glumica
    1814. Anđela Prnjak, student pov. umjetnosti
    1815. Senka Bulić, glumica
    1816. Suzana Milevska, nezavisna kustosica
    1817. Marta Cerovečki, glumica
    1818. Mislav Čavajda, glumac
    1819. Martin Peranović, dizajner vizualnih komunikacija
    1820. Kristina Jugovac, studentica kulturalnih studija
    1821. Helga Juretić, magistra opernog pjevanja
    1822. Anđelka Korčulanić, pjesnikinja
    1823. Daina Glavočić, muzejska savjetnica umirovljena
    1824. Željka Horvat Čeč, pisac
    1825. Adem Alajbegović, slikar
    1826. Boris Barukčić, student glume
    1827. Helena Mamić, liječnica, magistrica solo-pjevanja
    1828. Antonija Brodarec, diplomirana knjižničarka
    1829. Silvija Šeparović, novinarka
    1830. Anđela Šćepanović, freelance fotografkinja
    1831. Jerko Marčić, glumac
    1832. Snježana Tramburovski, prof. hrvatskog jezika i komparativne književnosti
    1833. Alena Orović, kostimografkinja i multimedijska umjetnica
    1834. Zdravka Ivandija Kirigin, kostimograf, scenograf
    1835. Neven Peko, konzervator – restaurator
    1836. Romano Bogdan, redatelj
    1837. Denis Mahmutović, student hrvatskog jezika i književnosti
    1838. Goran Guksić, glumac
    1839. Antonio Ivičević, apsolvent sociologije i filozofije
    1840. Nikola Petković, sveučilišni profesor
    1841. Toni Flego, plesač
    1842. Lea Sušanj Lujo, orkestralni glazbenik
    1843. Sarah Dombre, kostimograf
    1844. Jurica Marković, snimatelj
    1845. Milena Jurmić, kostimograf, dizajner
    1846. Roberta Stanić, grafički dizajner
    1847. Svetlana Sušanj Karabdić, orkestralni glazbenik
    1848. Ivona Grubišić, obrtnik i glazbenik
    1849. Edita Petronijević, sociolog
    1850. Goran Škofić, vizualni umjetnik
    1851. Rajko Mladić, kustos
    1852. Ema Janković, koreograf i plesač
    1853. Maja Sorić, slikarica, dizajner
    1854. Boris Štromar, fotograf; dipl. ing. grafičke tehnologije
    1855. Davor Dedić, glazbenik i pedagog
    1856. Ivan Antunović, grafički dizajner
    1857. Andrea Solomun Frković, balerina i koreograf
    1858. Katarina Dombaj, prevoditeljica
    1859. Katarina Žeravica, postdoktorandica iz područja teorije i povijesti književnosti i teatrologije
    1860. Milena Pajic, inspicijentica
    1861. Marinko Leš, glumac, doktorand na FFZG
    1862. Lovro Krsnik, kazališni redatelj
    1863. Tinka Kalajžić, fotografkinja
    1864. Eric del Castillo, umjetnik
    1865. Julijana (Semolinika) Tomić, direktorica kazališta
    1866. Dunja Škopljanac, slobodni umjetnik
    1867. Dina Milovčić, grafička dizajnerica
    1868. Dafne Berc, arhitektica
    1869. Nikica Jurjević, glazbenik
    1870. Kristina Mirošević, grafički i produkt dizajner
    1871. Sandro Sklepić, student Filozofskog fakulteta u Zagrebu
    1872. Tihomir Štivičić, producent
    1873. Nenad Puhovski, redatelj / producent
    1874. Nina Jurić, povjesničarka umjetnosti i filozofkinja
    1875. Ivanka Mazurkijević, glazbenik
    1876. Marino Frankola, oblikovatelj svjetla
    1877. Mirta Brkulj, studentica umjetnosti
    1878. Ljiljana Dodoš, slikarski dizajner
    1879. Alma Alexandra, Söderberg
    1880. Klasja Habjan, grafička dizajnerica i ilustratorica
    1881. Sonja Halapir, arhitektica
    1882. Tonći Kesić, glazbenik
    1883. Marija Džafo, studentica komparativne književnosti
    1884. Damir Kudin, akademski snimatelj
    1885. Tanja Petrović, Documenta
    1886. Asja Korbar, profesorica filozofije
    1887. Milica Czerny Urban, prof. filozofije i pedagogije
    1888. Vanja Primorac, glazbeni producent
    1889. Anita Andreis, skladateljica
    1890. Petar Milat, filozof
    1891. Anastazija Vunduk Kuwahara, mozaičarka i predavačica talijanskog jezika
    1892. Heberling Goran, glazbenik
    1893. Damir Ercegović, profesor likovne kulture
    1894. Tina Pavlović, kostimografkinja
    1895. Tomislav Malagurski, glazbenik gitarist
    1896. Maja Jandrić, dizajnerica
    1897. Eva Jerić, profesorica hrvatskog jezika i književnosti
    1898. Karla Suler, profesorica likovne kulture
    1899. Sebastian Jurić, glazbenik i djelatnik u Croatia osiguranju
    1900. Tomi Edvard Šega, glazbenik
    1901. Leon Ivić, student povijesti umjetnosti
    1902. Jelena Korenčić, akademska grafička dizajnerica
    1903. Nevena Balen, scenografkinja i dizajnerica (mag.ing.des.text. i bacc.diz.)
    1904. Goran Lautar, glazbenik
    1905. Dinko Božanić, redatelj
    1906. Kosjenka Turkulin, pijanistica
    1907. Ivana Nina Unković, istraživačica, konzervator
    1908. Ognjen Brnjilović, grafički dizajner
    1909. Ljuba Gamulin, povjesničarka umjetnosti u mirovini
    1910. Gordana Periškić, grafički dizajner
    1911. Darija Gabrić, medijski freelancer
    1912. Nataša Stojanovski, profesorica engleskog jezika
    1913. Franka Radić, profesorica filozofije
    1914. Marijan Baćac, grafički dizajner
    1915. Adriana Tanfara, papier mache umjetnica
    1916. Petra Kriletić, magistara edukacije likovne kulture
    1917. Karmen Širović, mag. komunikologije i muzikologije
    1918. Petar Borovec, fotograf
    1919. Hana-Petra Mrčela, grafički dizajner i ilustrator
    1920. Mario Kikaš, kulturni radnik
    1921. Dajana Vlaisavljević, muzejska savjetnica
    1922. Miran Jurić, producent
    1923. Eva Fućak, prevoditeljica
    1924. Deana Gobac, balerina
    1925. Mia Katančević, novinarka
    1926. Vida Guzmić, vizualna umjetnica
    1927. Miljenka Čogelja, producentica
    1928. Mirela Ivičević, akademski glazbenik kompozitor
    1929. Marina Desin, prof. etnolog, kustos
    1930. Dora Ingrid Perković, animator/game developer
    1931. Tamara Dugandžija, snimateljica
    1932. Iva Cvrlje, multimedijski dizajner
    1933. Robert Jovanović, potpredsjednik udruge nove urbane kulture ”HARATAK”, Mali Lošinj
    1934. Danijela Domljan, magistra dizajna
    1935. Ante Jeričević, dipl.ing.arh
    1936. Adi Franković, magistar primijenjene umjetnosti, grafički dizajner
    1937. Mladen Majstrović, arhitekt
    1938. Maša Milovac, dizajnerica
    1939. Stanislav Czwik, nezavisni glazbeni promotor i organizator
    1940. Ivan Ščapec, muzičar
    1941. Roberto Vodanović Čopor, pisac i glazbenik
    1942. Noah Pintarić, montažer, programski voditelj Vox Feminae festival
    1943. Ana Suntešić, dipl.novinarka, radnica u kulturi
    1944. Vesna Bjedov, radnica u kulturi
    1945. Ivan Ćurković, muzikolog
    1946. Sanja Modrić, novinarka
    1947. Katarina Orlandini, dizajnerica
    1948. Radenko Vadanjel, pisac
    1949. Tamara Horvat Kanjera, knjižničarka i književna prevoditeljica
    1950. Matko Boršić, glazbenik i nezaposleni novinar
    1951. Jana Borošić Kušlan, povjesničar umjetnosti i profesor povijesti umjetnosti
    1952. Sonja Prijić, prevoditeljica i profesorica ruskog jezika
    1953. Dina Vukelić, dramaturginja
    1954. Virna Kljaković, mag. muzike, profesor klavira i pijanist
    1955. Darko Misiraca, glazbeni pedagog, jazz gitarista
    1956. Ana Martinović, arhitektica
    1957. Marina Kostelac, glumica
    1958. Kruna Tarle, umjetnica
    1959. Milena Radovan Burja, magistrica društvenih i humanističkih znanosti
    1960. Nada Mihaljević, spisateljica
    1961. Azra Hajdari, novinarka
    1962. Filip Lozić, glumac
    1963. Marijana Matoković, glumica i lutkarica
    1964. Jasna Nonveiller, novinarka
    1965. Martina Salvaro, novinarka
    1966. Sabrina Herak-Smoković, studentica produkcije na Akademiji dramske umjetnosti
    1967. Willem Miličević, skladatelj
    1968. Katarina Blagojević, knjižničarka, dipl. filozofkinja i komparatistica književnosti
    1969. Bruno Kontrec, glumac
    1970. Valent Samardžija, glazbenik
    1971. Tatiana Giorgi, glazbenica
    1972. Robertina Tomić, povjesničarka umjetnosti
    1973. Lidija Šarac, dipl. knjižničarka
    1974. Suzana Matić, arhitektica i književnica
    1975. Adriana Car-Mihec, profesorica na Filozofskom fakultetu u Rijeci
    1976. Anders Lindgren, umjetnik i poduzetnik u kulturi
    1977. Boris Kragić, fotograf – dizajner
    1978. Branka Juras, arhitektica
    1979. Edi Matić, pisac
    1980. Damir Puhalović, dizajner
    1981. Zdenka Sviben, knjižničarska savjetnica
    1982. Anđa Marić, glazbenica
    1983. Damir Marušić, akademski glazbenik
    1984. Mane Galović, urednik i audiovizualni prevoditelj
    1985. Ljiljana Hajdin, knjižničarka
    1986. Valentina Klasić, dipl.novinarka
    1987. Stella Bogovac, studentica filozofije
    1988. Helena Stublić, sveučilišni nastavnik na Filozofskom fakultetu u Zagrebu
    1989. Robert Čanak, magistar dizajna
    1990. Domagoj Bolanča, arhitekt
    1991. Robert Majetić, radnik u kulturi
    1992. Tihomir Tikulin, ilustrator, strip crtač, dizajner
    1993. Mario Pučić, fotograf i snimatelj
    1994. Dean Roksandić, grafički dizajner
    1995. Tvrtko Jurić, glumac
    1996. Dubravka Petrović, prevoditeljica
    1997. Neven Aljinović Tot, slobodni umjetnik
    1998. Damir Strugar, novinar
    1999. Tamara Šoić, profesorica hrvatskog jezika i književnosti
    2000. Adelita Selmić, prof. sociologije
    2001. Lidija Orešković, novinarka
    2002. Kruno Kardov, sociolog
    2003. Zlatko Janković-Miloš, izdavač
    2004. Gordan Vukić, profesor povijesti i filozofije
    2005. Franka Vrdoljak-Radić, profesorica filozofije
    2006. Matija Drozdek, samostalni umjetnik, grafički dizajner
    2007. Marnel Tomić, grafički dizajner
    2008. Luka Barbić, akademski slikar, glazbenik
    2009. Leni Bastaić, prevoditeljica i povjesničarka umjetnosti
    2010. Maja Vodanović, akademska slikarica
    2011. Mirela Rihtar, radnica u kulturi
    2012. Tomislav Tukša, student Muzičke akademije
    2013. Nina Zimermann, magistar medijskih umjetnosti i praksi
    2014. Siniša Medved, majstor tona
    2015. Vladimir Vidmar, kustos, umjetnički direktor galerije Škuc u Ljubljani
    2016. Patrizia Dona, povjesničarka umjetnosti, dizajnerica
    2017. Eduard Miller, redatelj, umjetnički direktor SSG Trst
    2018. Zoran Drakulić, filmski snimatelj
    2019. Branka Boban, povjesničarka u mirovini
    2020. Marija Tadić, glumica
    2021. Korana Daić, plesač, lutkar, edukator somatskog pokreta, tjelesni terapeut
    2022. Željka Skok, glazbenica
    2023. Ana Orsag, novinarka
    2024. Vladimir Lulić, novinar, satiričar, usnoharmonikaš
    2025. Erna Rudnički, glumica
    2026. Bosiljka Vujović Mažuran, samostalni umjetnik, plesač suvremenog plesa
    2027. Tomislav Babić, skladatelj
    2028. Kristina Nefat, kostimografkinja
    2029. Zana Šaškin, mag. engleskog jezika i književnosti i povijesti umjetnosti, prevoditeljica
    2030. Goran Mećava, snimatelj
    2031. Karla Rakuljić, dizajnerica
    2032. Neli Mindoljević, prof. kratistike i filozofije, lektorica
    2033. Krešimir Dragčević, dr.sc., predavač na Studiju dizajna
    2034. Semina Lončar, magistrica ekonomskih znanosti
    2035. Romana Brajša,studentica produkcije ADU
    2036. Zoran Medved, glazbenik
    2037. Miranda Jakiša, profesor južnoslavenskih književnosti
    2038. Marko Jelić, glumac
    2039. Radivoje Jovičić, akad. kipar i licencirani konzervator restaurator
    2040. Jasenko Rasol, fotograf-snimatelj
    2041. Lada Weygand, prevoditeljica i antropologinja
    2042. Anamarija Kučan, kustosica
    2043. Renata Hil, akademski muzičar pijanist
    2044. Igor Grbić, pisac i sveučilišni nastavnik
    2045. Krešimir Dujmović, stručnjak za ispis
    2046. Terezija Đonlić, dizajnerica vizualnih komunikacija, ilustratorica
    2047. Željka Tkalčec, dizajnerica i ilustratorica
    2048. Jelenko Hercog, dizajner
    2049. Petra Jalšovec, kustos-pripravnik
    2050. Jasmina Jurković Petras, kustosica
    2051. Antonia Erent Ondrušek, studentica zadnje godine diplomskog studija sociologije
    2052. Mia Vučemilović, magistra primijenjene umjetnosti
    2053. Galjina Venturin, mr.sc., profesorica francuskog jezika i komparativne književnosti
    2054. Lilli Schuch, mag., izdavač i novinar
    2055. Mario Aničić, grafički radnik, dizajner
    2056. Marko Medved, sveučilišni nastavnik
    2057. Senka Sedmak, profesorica
    2058. Boris Ružić, kulturolog, asistent na Filozofskom fakultetu u Rijeci
    2059. Vitomir Perić, voditelj programskih djelatnosti u Kulturno umjetničkom središtu Sinj, novinar
    2060. Mateja Majerle, glumica i pjevačica
    2061. Tomislav Krnač, student krajobrazne arhitekture
    2062. Ivan Prlić, ilustrator
    2063. Gordana V. Popović, prevoditeljica
    2064. Hrvoje Pelicarić, oblikovatelj zvuka
    2065. Dinko Telećan, pisac i prevodilac
    2066. Marta Fiolić, povjesničarka, etnologinja i kulturna antropologinja
    2067. Katarina Penđer, mag., prevoditeljica
    2068. Maša Jerin, nezaposlena novinarka, prof. po struci
    2069. Aleksandar Žiljak, ilustrator, pisac, urednik, prevoditelj
    2070. Sara Stanić, glumica
    2071. Petra Novosel, odnosi s javnošću u kulturi
    2072. Leda Festini Jensen, scenaristica i redateljica
    2073. Renata Santo, kustosica
    2074. Nina Butkovich-Budden, frizerka (tv, film, video, kazalište)
    2075. Nives Soldičić – klaun doktor, plesačica na svili
    2076. Marija Biljan, kulturna antropologinja
    2077. Davor Konjikušić, umjetnik
    2078. Matija Vukšić, filmski i TV redatelj
    2079. Žarko Jovanovski, slam pjesnik i pjevač u punk bendu
    2080. Nikola Bajto, novinar
    2081. Tanja Borojević, prof. arheologije i povijesti
    2082. Iva Valentić, akademska slikarica
    2083. Dilia Sladović, studentica filozofije na Filozofskom Fakultetu u Zagrebu
    2084. Lara Mandli, studentica ruskog jezika i književnosti i filozofije
    2085. Anamaria Macanović, studentica (fil/soc)
    2086. Ivana Bago, povjesničarka umjetnosti i kustosica
    2087. Ninoslav Kunc, samostalni umjetnik, ilustrator, autor stripova i dizajner
    2088. Tihana Strmečki, plesačica i koreografkinja
    2089. Davor Peršić, glazbenik
    2090. Daniel Letica, prof. povijesti i geografije
    2091. Marinko Sladoljev, arhitekt
    2092. Alen Brlek, pjesnik
    2093. Luka Matić, snimatelj
    2094. Dag Oršić, fotograf
    2095. Anita Jovanov, akademska montažerka
    2096. Zdravko Fistonić, muzejski tehničar
    2097. Marina Pečenko, dizajner
    2098. Sanja Vrhovec Vučemilović, profesorica engleskog jezika i književnosti i sociologije
    2099. Zorana Protić, arhitektica
    2100. Tomislav Vujnović, umjetnik vizualnih efekata
    2101. Ana Gavran Miloš, PhD., Znanstvena novakinja, Sveučilište u Rijeci, Filozofski fakultet u Rijeci, Odsjek za filozofiju
    2102. Siniša Glušac, kustos na stručnom osposobljavanju
    2103. Morana Cerovec, kostimografkinja
    2104. Jelena Kostović, novinarka
    2105. Nenad Vorih, akademski slikar
    2106. Helena Rubčić, studentica kiparstva
    2107. Katrin Novaković, studentica Likovne akademije u Zagrebu
    2108. Sandi Blagonić, kulturni antropolog
    2109. Višnja Kos, radnica u kulturi
    2110. Branimir Zlamalik, grafički dizajner, Oakville, Ontario, Kanada
    2111. Nada Benzia, prof. likovne kulture
    2112. Jaruška Majovski, kulturna radnica, lektorica i prevoditeljica, studentica komparativne književnosti i slovenskog jezika, Trst/Ljubljana
    2113. Neno Mikulić, akademski slikar
    2114. Eva Kovač, studentica povijesti umjetnosti
    2115. Aleksandar-Ivan Tatić, magistar kulturologije
    2116. Mia Roth-Čerina, arhitektica
    2117. Zoran Ćuk, grafički dizajner
    2118. Željka Frančić, prof. hrvatskog i njemačkog jezika
    2119. Biljana Petković, radnica u kulturi
    2120. Hrvoje Krstičević, filmski kritičar
    2121. Dominko Blažević, arhitektonski kritičar
    2122. Davor Horvat, fotografski dizajner
    2123. Irena Mihalinec, grafička dizajnerica
    2124. Aleksandra Ana Buković, magistra likovne pedagogije, magistra medijske umjetnosti i prakse
    2125. Tara Jelovac, studentica fonetike i lingvistike na Filozofskom fakultetu u Zagrebu
    2126. Antonija Veljačić , magistra animiranog filma i novih medija
    2127. Niko Mihaljević, dizajner i umjetnik
    2128. Marino Squarcia, programer
    2129. Lidija Butković Mićin, povjesničarka umjetnosti
    2130. Katie Ewald, plesačica, Canada
    2131. Branko Kovačič, glazbenik
    2132. Andrea Knezović, student Umjetničke Akademije u Osijeku
    2133. Aleksandra Radman Tomić, prof. engleskog i njemačkog jezika i književnosti
    2134. Josip Špicar, prevoditelj
    2135. Hrvoje Baričević, grafički djelatnik
    2136. Nataša Dragnić, književnica
    2137. Filip Despot, dizajner
    2138. Ana Bakmaz-Richter, prevoditeljica
    2139. Sebastijan Vojvoda, kustos, akademski slikar
    2140. Aleksandra Naumov, glumica
    2141. Mirna Morphis, dizajnerica
    2142. Marka Grbeša, magistra edukacije likovne kulture
    2143. Natalija Hrženjak, dipl. germ. i bibl.
    2144. Danijela Merunka, nezaposlena novinarka
    2145. Bobo Grujičić, djelatnik turističke agencije i glazbenik
    2146. Marina Vitković, prof. filozofije i hrvatskoga jezika
    2147. Veljko Danilović, likovni stručni radnik kiparskih tehnika
    2148. Dunja Milošević Zelić , profesorica komparativne književnosti i etnologije
    2149. Petra Rakamarić, arhitektica
    2150. Petra Begović, radnica u kulturi
    2151. Dina Lukić, mag. educ. art.
    2152. Anja Sabol, studentica glume i medija na Akademiji primjenjenih umjetnosti u Rijeci
    2153. Lubomira Peručičova, slikarica, designer, voditelj “Inicijativnog odbora za osnivanje područne glazbene škole u Korčuli 1995”
    2154. Vanja Jarni, radnica u kulturi
    2155. Stjepan Bartolić, ilustrator i strip crtač
    2156. Marta Stražičić, studentica animacije i novih medija
    2157. Josip Lukić, student filmske režije
    2158. Nera Miočić, novomedijska umjetnica
    2159. Tamara Gobo, kulturolog
    2160. Ana Tevšić Nauković, produkt dizajnerica
    2161. Lala Raščić, umjetnica
    2162. Ida Ister, arhitektica
    2163. Katarina Damčević, magistra kulturalnih studija
    2164. Iva Satara, prof. glazbe
    2165. Tihana Valent, samostalna umjetnica, dizajnerica, glumica
    2166. Ante Filipović Grčić, dizajner
    2167. Drago Car, freelance prevoditelj
    2168. Maja Žarković, glazbenica i menadžerica u kulturi
    2169. David Pauletta, tonski tehičar na TV i organizator kulturnih događanja
    2170. Ana Stipić Radulović, grafička dizajnerica
    2171. Marta Muždalo, arhitektica
    2172. Lucija Zaninović, studentica arhitekture
    2173. Tatjana Maras, grafički dizajner
    2174. Jasmina Fučkan, kustosica
    2175. Dino Rogić, glumac
    2176. Petra Slobodnjak, grafički dizajner
    2177. Timotej Šarec, grafički dizajner
    2178. Kristijan Vujičić, pisac
    2179. Vesna Jelić, grafički tehničar
    2180. Ivana Brajdić, dizajnerica
    2181. Maja Katić, glumica
    2182. Kristina Andlar Pešut, prof. sociologije i filozofije, dipl. Knjižničarka
    2183. Lana Matešić, povjesničarka umjetnosti i antropologijnja
    2184. Nera Nejašmić, apsolventica kroatistike i povijesti umjetnosti
    2185. Iva Kuljiš, studentica povijesti umjetnosti i engleskog jezika i književnosti
    2186. Arsenije Jovanović, redatelj, skladatelj, pisac
    2187. Dunja Skopljanac Peroš, slobodni umjetnik
    2188. Dragana Drobnjak, bibliotekar
    2189. Alma Šavar, dizajnerica
    2190. Diana Baljak, povjesničarka umjetnosti, profesorica francuskog jezika i književnosti
    2191. Matthias Kranebitter, kompozitor
    2192. Bojana Švertasek likovna umjetnica
    2193. Hana Konsa, novinarka, urednica portala Hera Znanje
    2194. Mario Kalogjera, filmski animator, dizajner digitalnih filmskih efekata
    2195. Tonči Čerina, arhitekt
    2196. Vesna Pisarović, pjevačica jazz i popularne glazbe
    2197. Nenad Marjanović Fric, rock glazbenik, novinar
    2198. Nela Simić, novinarka i kulturna radnica
    2199. Kaja Šišmanović, glumica i studentica režije
    2200. Ivan Sikavica, redatelj
    2201. Veronika Rešković, novinarka
    2202. Gorjan Tozija, filmski producent
    2203. Daniel Garcia, medijaš i glazbenik
    2204. Mirjana Grbac-Pismestrovic, slobodni novinar
    2205. Lovorka Prpić, arhitektica
    2206. Zorislav Knežević, grafički dizajner
    2207. Tihomir Matijević, akademski kipar
    2208. Ivan Cingel, arhitekt
    2209. Branka Hollingsworth, ilustratorica i grafička dizajnerica
    2210. Željka Sančanin, koreograf suvremenog plesa, slobodni umjetnik
    2211. Helena Popović, docentica na Fakultetu političkih znanosti Sveučilista u Zagrebu
    2212. Marko Matana, muzičar
    2213. Tonći Gaćina filmski redatelj
    2214. Stanka Brljević, grafička i video dizajnerica, digitalni mediji
    2215. Miha Turšič, umjetnik
    2216. Ivica Šimić, glumac i redatelj
    2217. Ozren Pupovac, filozof, esejist
    2218. Ivana Bošnjak, ak.slikarica-grafičarka, redateljica animiranog filma
    2219. Judita Horvatinović, slobodni umjetnik BA grafike
    2220. Željko Ljubobratović, novinar, glavni urednik portala Trusty.hr
    2221. Martina Babić, arhitektica
    2222. Elvira Crnić – studentica 3 godine Kulturalnih studija Filozofskog fakulteta u Rijeci
    2223. Iva Kranjčić, profesor filozofije i informatike
    2224. Tara Beata Racz, studentica slikarstva i psihologije
    2225. Martina Barbir, prvostupnica ekonomije-Menadžmenta u kulturi
    2226. Jelena Pašić, kulturna radnica
    2227. Ivana Čulić, novinarka
    2228. Vladimir Matijanić, novinar
    2229. Andrea Novak Barišin, keramičarka
    2230. Ana Miljanić, redateljica i predsjednica Društva za promicanje kulture i umjetnosti Cygnus
    2231. Nuša Hauser, muzikologinja, muzejska dokumentaristica
    2232. Darko Vidović – vanjski suradnik, organizacija kulturnih dogadjaja
    2233. Tea Tulić, spisateljica
    2234. Igor Lukić, profesor filozofije i talijanskog jezika i književnosti
    2235. Branimira Mrak, profesorica engleskog i njemačkog jezika i književnosti
    2236. Melanija Strika, prof. soc.
    2237. Jonathan Bailie, profesor i dramski pisac
    2238. Daria Čičmir, dizajnerica
    2239. Petra Held Potočnjak, akademski slikar
    2240. Maja Bilušić, direktorica firme Tura, za usluge u kulturi i turizmu
    2241. Ante Pavić, novinar
    2242. Tomislav Zule, nastavnik
    2243. Borislav Doklestić, arhitekt urbanist
    2244. Eva Cvijanović, redateljica, animator, kratkih animiranih neprofitabilnih filmova
    2245. Borna Vujčić, student dramaturgije
    2246. Dinka Bujas, povjesničarka umjetnosti
    2247. Mihaela Velina, književna prevoditeljica i autorica
    2248. Kristijan Jerković, mag. hist. Art
    2249. Nina Kamenjarin, umjetnica
    2250. Pavle Menalo, antifašist, umjetnik u postanku
    2251. Ivana Banovic, prevoditeljica
    2252. Tena Korotaj, studentica filozofije i germanistike/lingvistike
    2253. Gorana Vidović, prof. povijesti
    2254. Anica Franjul, nastavnica
    2255. Ivana Preiss, dizajner
    2256. Branko Pralica, akademski muzičar gitarist i profesor gitare
    2257. Dunja Knebl, glazbenica, profesorica jezika/prevoditeljica
    2258. Vedrana Premuž Đipalo, muzejska pedagoginja
    2259. Nerisa Hadžić, novinar
    2260. Tibor Keser, producent
    2261. Sunčica Križan-Kadi, profesorica hrvatskog jezika, učitelj savjetnik
    2262. Nikola Škorić, profesor filozofije i religiologije, doktorand na Odjelu za filozofiju Hrvatskih studija u Zagrebu
    2263. Marin Račić, arhitekt
    2264. Renata Sandifer, glumica
    2265. Miljenka Galić, arheolog
    2266. Darko Japelj, glumac
    2267. Zoran Vrabec, filmski redatelj, audio/video tehničar
    2268. Mladen Đaković, video snimatelj, montažer i redatelj
    2269. Agata Lučić, studentica Akademije likovnih umjetnosti
    2270. Vesna Batovanja, dr. phil.
    2271. Nerma Mehadžić, producentica
    2272. Željko Stojanović,fotograf
    2273. Antonio Sičić, magistar novinarstva, student diplomskog studija Povijesti na Filozofskom fakultetu
    2274. Ivana Vuković, fotograf/graficki dizajner
    2275. Darko Ciglenečki, prof. filozofije
    2276. Goran Vujasinović, prevoditelj
    2277. Ruža Martinis, studentica TTF-a na diplomskom sveučilišnom studiju, smjer- Teorija i kultura mode
    2278. Mate Žaja, dizajner vizualnih komunikacija
    2279. Jelena Ramljak, studentica sociologije i povijest umjetnosti
    2280. Jozica Krnić- fotoreporterka i novinarka
    2281. Boris Dundović, student arhitekture i urbanizma
    2282. Pero Mrnarević, akademski slikar – grafičar
    2283. Tomislav Soldo, arhitekt
    2284. Sonja Krivokapić, profesorica srpske književnosti i indologije i pisac
    2285. Katarina Đurđević, koreografkinja i plesna pedagoginja
    2286. Tonia Žanko – studentica arheologije
    2287. Nika Biloš, studentica filozofije i komunikologije
    2288. Zlatko Lukić, književnik
    2289. Mihael Giba, samostalni multimedijalni umjetnik
    2290. Dolores Kovačić, studentica Medijskih umjetnosti i praksi na Akademiji primjenjenih umjetnosti u Rijeci
    2291. Milan Majerović-Stilinović, novinar
    2292. Zeljka Bilićić, ak. slik. grafičar
    2293. Gordan Antić, filmski umjetnik, snimatelj zvuka
    2294. Biljana Šafaržik, ilustratorica i graf.dizajnerica
    2295. Tomislav Torjanac, samostalni umjetnik – ilustrator
    2296. Sanja Babeli, modni dizajner i kostimograf
    2297. Nikita Ivošević, pjevačica, glumica i plesačica
    2298. Lada Hršak, arhitekt
    2299. Ivona Lolić, profesorica likovne kulture
    2300. Saša Vlajo, arhitekt
    2301. Ina Herceg, studentica sociologije
    2302. Zoran Žmirić, pisac
    2303. Marko Marin, apsolvent povijesti i arheologije
    2304. Mihael Miklošić, medijski dizajner
    2305. Vesna Marin, profesorica engleskog i komparativne književnosti, umirovljenica
    2306. Silvana Srdoč, novinarka
    2307. Vanja Sviličić, redateljica
    2308. Vanja Jagetić
    2309. Mirela Dakić, studentica kroatistike i sociologije FFZG
    2310. Davor Ivankovac, pisac
    2311. Ivana Peranić, koreografkinja
    2312. Simon Morasi Piperčić, industrijski dizajner
    2313. Danijela Kitarović, knjižničarka
    2314. Ozren Kovačević, organizator kulturnih događanja
    2315. Karla Crnčević, apsolventica dramaturgije na ADU u Zagrebu
    2316. Ivana Horvat, dizajnerica
    2317. Miljenko Hajdarović, urednik Hrvatskog povijesnog portala
    2318. Saša Drach, novinar i prevodilac
    2319. Đurđica Rogoz, kulturna radnica
    2320. Lana Ujdur, producentica
    2321. Igor Bevanda, konferencijski prevoditelj
    2322. Marina Bauer, akademska kiparica
    2323. Senka Brkulj, profesorica hrvatskog jezika
    2324. Igor Presečan, arhitekt
    2325. Ita Kovač, književna prevoditeljica
    2326. Selma Spahić, redateljica
    2327. Sanda Majurec, skladateljica, čembalistica, pedagoginja
    2328. Ivan Bobinec, glazbenik u miru
    2329. Draženka Polović, prof.komparativne književnosti i filozofije
    2330. Miljenko Bernfest, arhitekt
    2331. Goran Dević, filmski redatelj
    2332. Ivana Janković, povjesničarka umjetnosti
    2333. Nataša Buljan, konferencijski prevoditelj
    2334. Dražen Šivak, glumac
    2335. Ania Škrobonja, umjetnica i kulturologinja
    2336. Daša Mamula, dipl. dizajnerica vizualnih komunikacija, Vanjska suradnica na Umjetnočkoj Akademiji u Splitu
    2337. Ana Tikvić, studentica glume
    2338. Tamara Damjanović, studentica kazališne režije i radiofonije
    2339. Marina Protrka Štimec, docentica, Filozofski fakultet, Zagreb
    2340. Mateja Šporčić, magistra hrvatskoga jezika i književnosti te komparativne književnosti; lektor i nastavnik
    2341. Lina Džuverović, radnica u kulturi
    2342. Ivan Dobran, djelatnik u kulturi, scenograf
    2343. Renata Marinković, graf. dizajner
    2344. Lucija Šilić, dizajnerica, konstrukcija ambalaže
    2345. Ivana Gabrić, povjesničarka umjetnosti i samostalna kustosica
    2346. Josipa Bronić, dizajnerica
    2347. Marijana Bronić, dizajnerica
    2348. Luka Dundović, student industrijskog dizajna
    2349. Edin Osmić, glazbenik i tekstopisac
    2350. Darko Petković, glazbenik
    2351. Ivana Franke, vizualna umjetnica
    2352. Katarina Apolonio, studentica na Akademiji likovnih umjetnosti na odsjeku za konzerviranje i restauriranje
    2353. Ivan Tofing, producent
    2354. Ana Šimić, knjižničar
    2355. Višeslav Laboš, mag. art. montaže i oblikovanja zvuka, glazbenik
    2356. Josip Horvat, novinar
    2357. Željka Ferenčić, prof. povijesti
    2358. Ela Pejčić, profesor engleskog jezika
    2359. Petar Radosavljević, docent na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu
    2360. Emir Fulurija, novinar
    2361. Ognjen Persoglio, arhitekt
    2362. Nataša Mihoci, radnik u kulturi
    2363. Ana Šilović, povijesničarka umjetnosti
    2364. Ivana Pavleka, student, Akademija likovnih umjetnosti, Odsjek za konzerviranje i restauriranje umjetnina
    2365. Vicko Vidan, fotograf
    2366. Ida Butković, novinar
    2367. Robert Brečević, umjetnik (film, video, multimedija)
    2368. Nela Sert, novinar i dizajner
    2369. Željka Geber, viši konzervator- restaurator
    2370. Vlatka Vidović, arhitektica
    2371. Sretena Vrdoljak Roguljić, sociologinja
    2372. Davor Vrankić, akademski slikar
    2373. Silvija Vrankić, producentica
    2374. Nataša Bošnjaković, antropolog
    2375. Zoran Baljak, psiholog
    2376. Branka M. Abdelghani, radnica u kulturi
    2377. Petra Uglešić, dipl. konzervator-restaurator umjetnina,slikar
    2378. Daria Validžić, mag.novinarstva
    2379. Robert Zdarilek, ak. kipar
    2380. Andreja Jandrečić, magistra primijenjenih umjetnosti
    2381. Branimir Krištofić, sociolog
    2382. Ljubica Marčetić Marinović, doc.art. DVK UMAS, dizajnerica
    2383. Tamara Musulin, dipl.dizajner
    2384. Eva Winkler, ak. slikar-restaurator
    2385. Bojan Brajčić, glumac
    2386. Ana Šerić, snimateljica, montažerka
    2387. Tomislav Đurinec, student ADU
    2388. Petra Zanki, izvedbena i plesna umjetnica
    2389. Nada Debelić, slikarica
    2390. Ivana Čoh Šverko, kazališna redateljica
    2391. Iva Paska, sociologinja
    2392. Milica Đilas, muzejska pedagoginja, profesorica povijesti umjetnosti
    2393. Roko Miličić, student Arhitektonskog fakulteta u Zagrebu
    2394. Elvira Peyraud, knjiznicarka
    2395. Tomislav Tomić, akademski slikar grafičar
    2396. Kristina Vuković, studentica ADU
    2397. Ivica Hrastović, dr.sci., prof. – umirovljenik
    2398. Alaksandar Švabić, kazališni redatelj
    2399. Krunoslav Hržić, tekstopisac
    2400. Nikola Kovač, web dizajner
    2401. Andrea Gotovina,plesna pedagoginja
    2402. Renata Škrinar, fotograf
    2403. Marita Katunarić, studentica sociologije
    2404. Maja Sviben, dramaturginja
    2405. Luka Zima, skladatelj
    2406. Magdalena Petrović, radnica u AV djelatnostima
    2407. Lidija Jablan-Jandrić; socijalni pedagog
    2408. Andrea Pliško, prvostupnik kulturologije
    2409. Nataša Raus, prof. pov. umjetnosti i etnolog
    2410. Mirna Petrović, studentica Umjetničke Akademije Osijek
    2411. Damir Sekulić, arhitekt
    2412. Kristina Smoljanović, kulturologinja
    2413. Branka Plosnić, akademska glazbenica, nastavnica violine
    2414. Sanja Drakulić profesor povijesti i sociologije
    2415. Mario Tucman, glazbenik, izdavač
    2416. Dobrila Delonga Momić, grafički dizajner
    2417. Iris Klarić, dizajnerica
    2418. Luka Kunčević, skladatelj
    2419. Ivan Josipović, docent na Odjelu za povijest umjetnosti Sveučilišta u Zadru
    2420. Ivana Beroš, arhitektica
    2421. Koviljka Ljuština, studentica Kulturalnih studija, Filozofski fakultet Sveučilišta u Rijeci
    2422. Ivan Kunjašić, dizajner
    2423. Ivo Parać, novinar
    2424. Thibault Jourber, prevoditelj i asistent u obrazovanju mladih delikvenata
    2425. Vid Adam Hribar, dramaturg
    2426. Igor Bararon, neovisni producent
    2427. Nada Bogdanović, akademska slikarica-grafičarka, viša restauratorica
    2428. Goran Kuretić, ton majstor
    2429. Franjo Kiš, grafički dizajner
    2430. Silva Tomanić Kiš, nakladnica
    2431. Irena Grgurić, sociologinja
    2432. Joško Gamberožić, grafički dizajner
    2433. Gildo Bavčević, multimedijalni umjetnik
    2434. Igor Vukobratović, mag. phil.
    2435. Petar Vranić, glazbenik
    2436. Velimir Marinković, grafički dizajner
    2437. Melita Spahić Bezjak, samostalna plesna umjetnica, plesač i koreograf
    2438. Natalija Škalić, umjetnica
    2439. Sara Parađiković, studentica muzičke akademije
    2440. Danko Steiner, fotograf
    2441. Petra Rukelj, studentica povijesti umjetnosti
    2442. Jadranka Bargh, kazališna umjetnica
    2443. Matija Kralj, akad.kip, mag. animiranog filma i novih medija, asistent na istraživanju i produkciji pri kustoksom kolektivu BLOK
    2444. Tjaša Kalkan, vizualna umjetnica i prevoditeljica
    2445. Petrit Çeku, glazbenik
    2446. Marija Saraga, muzikologinja i producentica
    2447. Staša Čelan, filmski montažer
    2448. Nikola Vuletić, sveučilišni nastavnik (izv. prof.)
    2449. Lidija Nonveiller, umirovljenica
    2450. Antonia Diklić, studentica
    2451. Ivana Bahun, prof. engleskog jezika i češkog jezika i književnosti
    2452. Marko Mišković, student modnog dizajna pri TTF-u
    2453. Magdalena Kudelik, magistar likovne kulture
    2454. Pero Kvrgić, glumac
    2455. Nevenka Stipančić, glumica
    2456. Tvrtko Štajcer, glumac
    2457. Marin Lisjak, student dramaturgije; komparativne književnosti; kroatistike
    2458. Jelena Rajak, teatrologinja i prevoditeljica
    2459. Danica Juričić Spasović, dipl.novinarka
    2460. Davor Curić, grafički dizajner
    2461. Iva Lipovac, lutkarska pedagoginja
    2462. Nikola Bojić, povjesničar umjetnosti i dizajner
    2463. Dunja Matić, magistra kulturologije
    2464. Marija Renčar Horvat,akademska glazbenica
    2465. Dr.sc. Branko Ančić, znanstvenik, sociologija
    2466. Ivan Talijančić, redatelj
    2467. Ira Payer, dizajnerica
    2468. Goran Jovanović, dizajner i fotograf
    2469. Toni Lozica, pjevač i moreškant
    2470. Sonja Tešinski Kunčević, prof. francuskog i češkog jezika i književnosti
    2471. Ivan Živalj, filmski i TV montažer
    2472. Anita Šurkić, slobodna umjetnica
    2473. Tina Rajić, apsolventica povijesti umjetnosti i muzeologije​
    2474. Vesna Šaronja, dipl.knjižničarka
    2475. Miro Roman, arhitekt
    2476. Tomislav Jurica Kaćunić , diplomirani dizajner
    2477. Irena Curić, studentica povijesti umjetnosti i anglistike
    2478. Anita Bastašić, producentica
    2479. Nevena Kereša, studentica arhitekture
    2480. Edi Sorić, pjesnik
    2481. Marija Škaričić, akad. glumica i doc.art na ADU
    2482. Alen Munitić, direktor Festivala mediteranskog filma Split
    2483. Marko Torjanac, glumac i redatelj
    2484. Marko Tadić, akademski slikar
    2485. Marija Deželjin, studentica hungarologije i fonetike Filozofskog fakulteta u Zagrebu
    2486. Vilka Alfier, filmska djelatnica
    2487. Marko Mandić, student komparativne književnosti na Filozofskom fakultetu u Zagrebu
    2488. Chiara Bonfiglioli, istraživačica u Centru za kulturološka i povijesna istraživanja socijalizma (CKPIS) u Puli
    2489. Melita Sciucca, profesorica
    2490. Sanja Burazin, magistra slikarstva
    2491. Lucija Curavić, studentica komunikologije na Hrvatskim studijima u Zagrebu
    2492. Lado Skorin, producent
    2493. Bruna Carev, mag. likovne kulture i likovnih umjetnosti
    2494. Teo Aničić, glazbenik
    2495. Igor Zelić, akademski snimatelj
    2496. Goran Navojec, glumac
    2497. Carmen Lozano Bright, kulturna radnica i novinarka, Spain
    2498. Danica Selem, arhitektica
    2499. Miran Barulek, kulturni antropolog
    2500. Božidar Alajbegović, urednik i književni kritičar
    2501. Tea Čolić, student kulture i turizma, clan udruge u kulturi- udruga lutkara amatera Zlatousti
    2502. Vanja Stojković, multimedijalni umjetnik i marketing koordinator
    2503. Luka Zorica, student njemačkog jezika i književnosti i povijesti
    2504. Ivana Karačonji Rupčić, scenaristica
    2505. Sandra Brajković dipl.ing.arh.
    2506. Lucija Kukica Ćosić knjižničarka
    2507. Ivan Radman, slikar
    2508. Andrea Crnković, redateljica, glumica, arhitektica
    2509. Mirjana Ćosić Premuš, prevoditeljica
    2510. Ivana Kljajić, prvostupnik kulturologije i student diplomskog studija kulturologije pri Filozofskom fakultetu u Rijeci
    2511. Tjaša Ogrinec, studentica multimedije, oblikovanja i primjene
    2512. Sven Pepeonik, direktor fotografije
    2513. Lorena Vlahovski, studentica produkcije na ADU
    2514. Darko Šimunović, djelatnik na filmskim snimanjima
    2515. Morana Komljenović, filmska redateljica i producentica
    2516. Dragana Ileš, grafička dizajnerica
    2517. Ivna Franić, glazbena kritičarka i promotorica
    2518. Doris Fatur – freelance fotograf/stilist
    2519. Davor Bešvir, restaurator
    2520. Damjan Uzelac, arhitekt
    2521. Boris Vidović, prevoditelj i arhivist
    2522. Momir Divjak, voditelj neprofitnog medija
    2523. Teja Knežević, studentica sociologije i povijesti umjetnosti
    2524. Sanja Bojanić, CAS SEE, Sveučilište Rijeka
    2525. Katarina Crnčić, kulturna radnica
    2526. Mirna Ukrainčik Jovanovski, studentica latinskog jezika i judaistike
    2527. Andrea Kustić, Grafički dizajner
    2528. Barbara Balen Domazetović, mag.cult.
    2529. Vojislav Mazzocco, novinar
    2530. Vanja Zubović, magistrica komparativne književnosti
    2531. Luca Klobas, glumac
    2532. Božica Dragaš, dipl. knjižničarka, prof. hrvatskoga jezika i književnosti, spisateljica
    2533. Maruška Aras, studentica glume na Akademiji dramske umjetnosti
    2534. Martina Jurišić, magistrica kroalotogije
    2535. Jadranka Šoljan, slobodna umjetnica
    2536. Mateja Kušić, prof.mag. psihologije
    2537. Ines Čulo, mag. engleske i hispanske književnosti
    2538. Ivan Slipčević, akademski snimatelj
    2539. Iva Raič Stojanović, povjesničarka umjetnosti
    2540. Tomislav Krstanović, glumac
    2541. Sandra Bastašić, filmska montažerka
    2542. Martina Ivanković, kostimograf
    2543. Matea Stanić, studentica kroatologije
    2544. Filip Tenšek, student komparativne književnosti
    2545. Boris Leiner, glazbenik i kipar
    2546. Nela Vlašić, novinarka
    2547. Marijana Anna Martelock, producentica
    2548. Dunja Ercegović, studentica ”Kulture i turizma” i kantautorica
    2549. Maja Čuljak, kulturna radnica
    2550. Denis Šijanski, televiziski snimatelj, fotograf
    2551. Luko Marčinko, freelancer, fotograf
    2552. Zorana Mandić, studentica/slobodna fotografkinja
    2553. Dan Ibrahimović, student kiparstva, ALU Zagreb
    2554. Karlo Kurka, student sociologije
    2555. Ognjen Karabegović, freelance fotograf
    2556. Dahna Borojević, apsolventica književnosti i kulture engleskog jezika i komparativne književnosti
    2557. Kristina Josić, magistra pedagogije i informacijskih znanosti
    2558. Nives Matijević, novinarka
    2559. Antonia Kunjašić, fotografkinja
    2560. Dragan Radaković, glazbenik i glazbeni pedagog
    2561. Andrea Žuljan, asistent u produkciji/režiji
    2562. Martina Janžek, studentica kroatistike
    2563. Nikolina Cukrov, prof. Hrvatskoga jezika i književnosti
    2564. Marija Prusina – montažerka
    2565. Štefica Bartolin, koordinatorica filmskog programa MM centra
    2566. Matilda Sorić, akademska glumica
    2567. Viktor Kučalo, glazbenik / student računarstva
    2568. Katja Šunjić Kudin, kostimografkinja
    2569. Pravo Uidl, 3D Artist
    2570. Ivica Keršić, student arhitekture
    2571. Kornel Šeper, kulturni radnik
    2572. Petra Jerić, studentica talijanskog i francuskog jezika
    2573. Iris Mačukat, studentica mode
    2574. Danica Salvaro, magistra kulturologije
    2575. Ana Čveljo, likovna kritičarka i radnica u kulturi
    2576. Sonja Tarokić, filmska redateljica
    2577. Bella Rupena, kustosica
    2578. Matko Matija Marušić, stručni suradnik na Institutu za povijest umjetnosti
    2579. Ivan Capan, arhitekt
    2580. Irma Kovačić, profesor jugoslavistike i filozofije, dipl. knjižničar, novinarka i spisateljica
    2581. Igor Despot, povjesničar
    2582. Sandra Đukić, dizajer
    2583. Jagoda Glagoljević, profesorica engleskog i ruskog jezika
    2584. Višna Mamić, scenaristica/redateljica
    2585. Danilo Milovanović, glumac, Srbija
    2586. Ivana Jandrić, magistra antropologije i etnologije i kulturne antropologije
    2587. Katja Radoš-Perković, profesorica, glazbenica i prevoditeljica
    2588. Željka Tonković, sociologinja
    2589. Ivana Jozić, plesačica/glumica
    2590. Snježana Šlibar, dipl. komparatistica književnosti i knjižničarka
    2591. Mitar Matić, slikar
    2592. Marko Kučan, apsolvent komparativne književnosti i filozofije na FFZG
    2593. Maja Zeman, povjesničarka umjetnosti
    2594. Francesco Santoleri, student stranih jezika
    2595. Ksenija Turčić, izv. prof. art., umjetnica
    2596. Ivana Družetić, mag. etnologije i kulturne antropologije i mag. muzeologije
    2597. Lana Gruić, dizajnerica
    2598. Ante Krizmanić, arhitekt
    2599. Ana Ofak, znanstvena radnica i spisateljica, povijest umjetnosti i medija, Berlin
    2600. Marijan Felver, glazbenik, dj, producent
    2601. Matko Buntić, dizajner
    2602. Ana Orlić, studentica arhitekture
    2603. Lea Vukonić, Magistar primijenjenih umjetnosti
    2604. Nada Benić, apsolvenica povijesti umjetnosti ruskog jezika i književnosti
    2605. Lara Glavić Končar, dizajner
    2606. Mario Vijačkić, modni dizajner
    2607. Dubravko Sertić, magistar likovnih umjetnosti
    2608. Marina Dujmović, studentica diplomskog studija povijesti umjetnosti
    2609. Nebojša Zelić, viši asistent Odsjek za filozofiju, Filozofski fakultet u Rijeci
    2610. Tamara Šoletić, glumica
    2611. Anđela Šimunac, djelatnik u kulturi
    2612. Ivana Grašić, akademska glazbenica
    2613. Dubravko Matanić, kulturni radnik
    2614. Karmen Dada, multimedijalni umjetnik, prof.lik.kulture
    2615. Vjeran Periček, aranžersko-scenografski dizajner
    2616. Melita-Petra Ivanović, akademska kiparica
    2617. Andrea Šarić, diplomski studij menadžmenta u kulturi i kreativnim industrijama, Copenhagen Business School, Kopenhagen
    2618. Suzana Rutnik, novinarka/producentica
    2619. Erik Mrakovčić, glumac
    2620. Nives Paškov Milošević, dipl. krjižničar
    2621. Ivan Penović, dramaturg
    2622. Alica Kolaric, prof. filozofije i komp. književnosti, knjižničar
    2623. Ivan Kristijan Majić, redatelj
    2624. Dubravko Torjanac, redatelj, prevoditelj, lutkar
    2625. Silvio Mumelaš, glumac
    2626. Ivan Kristijan Brezović, grafički dizajner
    2627. Alen Đurica, scenarist
    2628. Franka Palada, studentica anglistike i talijanistike
    2629. Roko Crnić, vizualni umjetnik, glazbenik
    2630. Tanja Stanić, slobodna umjetnica
    2631. Aneta Lalić, Antifašistička liga RH
    2632. Bojan Glavašević, asistent na Odjelu za lingvistiku FFZg
    2633. Emina Bužinkić, Centar za mirovne studije
    2634. Petra Jurlina, CMS
    2635. Hrvoslav Pavić, diplomirani novinar
    2636. Vlatko Čerić, dr. sc., professor emeritus Sveučilišta u Zagrebu
    2637. Tatjana Škarić-Jurić, dr.sc., dr.med., antropologinja
    2638. Mladen Domazet, filozof i istraživač
    2639. Duško Topić, glazbeni pedagog u mirovini
    2640. Vanda Sabolović, krajobrazna arhitektica
    2641. Vilim Pavlović, mag. hist.
    2642. Luka Bulian, mag. soc., univ. bacc. oec.
    2643. Dina Ivas, magistar povijesti
    2644. Lidija Lončar, magistra informatologije
    2645. Vesna Teršelič, mirovna aktivistica
    2646. Goran Šimac, novinar
    2647. Nela Valerjev Ogurlić, novinarka
    2648. Davorka Blažević, novinarka Slobodne Dalmacija, gl.urednica tris portala
    2649. Franciska Cettl, PhD student, rodne studije
    2650. Leda Sutlović, politologinja
    2651. Tamara Dorčić, prof. engleskog jezika i književnosti i pedagogije
    2652. Davorka Pekišić, prof. hrvatskoga jezika
    2653. Andrea Knežević, prof. likovne kulture
    2654. Nataša Bogdanović Jadronja, prof. povijesti
    2655. Josip Kišić, prof. povijesti i geografije
    2656. Tomislav Zorić, prof. povijesti i geografije
    2657. Darko Lukić, profesor
    2658. Jordan Vudrag, profesor
    2659. Sven Cvek, profesor
    2660. Eva Jerić, profesor hrvatskog jezika i književnosti
    2661. Nikola Leskovar, profesor hrvatskog jezika i književnosti
    2662. Marijana Mijatović, profesor hrvatskog jezika i komparativne književnosti i profesor portugalskog jezika i književnosti
    2663. Dunja Pavlović, profesor hrvatskoga jezika i književnosti
    2664. Ana Faber, profesor povijesti
    2665. Petra Rodik, socologinja
    2666. Igor Atlija, student informatike i arhivistike
    2667. Krešo Puklavec, student novinarstva
    2668. Tamara Kranjčić, studentica anglistike na FFZG-u
    2669. Mateja Pribanić, studentica filozofije
    2670. Lucija Duda, studentica fonetike i talijanskog jezika i književnosti
    2671. Andrea Kovač, studentica i novinarka
    2672. Ela Filipec, studentica Krajobrazne arhitekture, Agronomski fakultet
    2673. Anja Stević, studentica novinarstva
    2674. Gabrijela Martić, studentica povijesti, Upravni odbor Hrvatskog debatnog društva i Mreže mladih Hrvatske
    2675. Ana Marjančić, studentica Tekstilno-tehnološkog fakulteta
    2676. Paola Peršić, web dizajnerica
    2677. Darko Ždralović, pisac, maser, model i SSS ekonomske struke
    2678. Milan Ivanić, profesor
    2679. Nino Zubović, profesor
    2680. Slobodan Tomić, profesor
    2681. Bojana Trp, profesor
    2682. Matija Rubinić, profesor
    2683. Suzana Kačić-Bartulović, profesorica
    2684. Ksenija Marec, profesorica
    2685. Gorana Šojat, stručna suradnica za promidžbu, marketing i odnose s javnošću
    2686. Srećko Jelušić, umirovljeni sveučilišni profesor
    2687. Dražen Požarić, urednik i novinar portala parentium.com
    2688. Renato Stanković, znanstveni novak
    2689. Ranko Stojić, glumac, kazalište Trešnja Zagreb
    2690. Jadranka Hodanić, likovna umjetnica, prevoditeljica
    2691. Vladimir Gojun, filmski i TV montažer, docent na Akademiji dramske umjetnosti
    2692. Filip Pračić, student arhitekture i urbanizma
    2693. Damir Ljutić, arhitekt
    2694. Gabrijela Rukelj, slikarica
    2695. Mirna Petani, profesor englekog i ruskog jezika, prevoditeljica
    2696. Mia Gvozdić Michl, kulturolog i producent
    2697. Simon Bogojević Narath, akademski slikar
    2698. Ivana Sinovčić, studentica, Tekstilno-tehnološki fakultet
    2699. Luka Bogdanić, docent na Odsjeku za filozofiju Filozofskog fakulteta
    2700. Karolina Katić, suradnik u marketingu – aranžersko scenografski dizajner
    2701. Hana Sirovica, apsolventica komparativne književnosti
    2702. Tanja Dabo, izv. prof. mr. art.
    2703. Jasmin Đečević, glazbenik, član grupe My Buddy Moose
    2704. Rujana Rebernjak, povijesničarka dizajna, studentica doktorskog studija na Royal College of Art, London
    2705. Marko Ferković, filmski montažer
    2706. Danijel Ljuboja, glumac
    2707. Lovro Novosel, student ukrajinistike i južnoslavistike
    2708. Bojan Gagić, multimedijalni umjetnik
    2709. Luka Knezević, filmski djelatnik i asistent postprodukcije na Praškoj Filmskoj Školi (PFS)
    2710. Jelena Škrabe, mag.art.,voditeljica Gradskog muzeja i galerije Jastrebarsko
    2711. Draško Zidar, glumac
    2712. Mladen Bizumić, likovni umjetnik
    2713. Beti Lučić, glumica
    2714. Lea Horvat, komparatistica književnosti, povjesničarka umjetnosti, doktorandica povijesti (Universität Hamburg)
    2715. Petra Šarić, mag. filozofije i pedagogije
    2716. Tamara Ivić, modni dizajner
    2717. Danijel Badanjak, kulturni radnik
    2718. Sanjin Hasanefendić, kulturni radnik
    2719. Danira Gović, glumica
    2720. Branimir Pofuk, novinar
    2721. Tina Tešija, sociologinja
    2722. Dijana Abramović, profesorica hrvatskog jezika i književnosti
    2723. Daria Grudić, novinarka
    2724. Irena Sertić, kustosica
    2725. Branka Jagetić, dizajner
    2726. Ena Subotić, inspicijent
    2727. Vanja Brkljač, student doktorskog studija filozofije na Filozofskom fakultetu
    2728. Saša Joka, modni urednik, stilist i free-lance kreativni direktor
    2729. Natalija Djordjević, glumica
    2730. Ištvan Širola, glazbenik i fotograf
    2731. Hani Domazet, scenaristica i redateljica
    2732. Dijana Buškariol, dipl.kroatolog
    2733. Aleksandar Dragaš, glazbeni kritičar
    2734. Dominik Markušić, dizajner
    2735. Tea Šegon, mag.cult
    2736. Jasmin Krpan, fotograf
    2737. Ida Fučić, muzejski tehničar, performer
    2738. Ana Prolić, dramaturginja
    2739. Krešimir Buden, dizajner
    2740. Daniela Bilopavlović Bedenik, povjesničarka umjetnosti
    2741. Nadia Geras, redateljica
    2742. Ivana Müller, koreografkinja, redateljica, umjetnica
    2743. Maksin Pužar, mag. etn. i kult. antropologije / muzeologije i upravljanja baštinom
    2744. Maja Hinić, dipl. komparatist književnosti i prof. franc. jezika i knjiž.
    2745. Vjeran Zuppa
    2746. Ana Telišman, studentica 4. godine studija povijesti umjetnosti te muzeologije i upravljanja baštinom
    2747. Dubravka Miletić, glumica
    2748. Deni Horvatić, student filozofije i povijesti umjetnosti
    2749. Slaven Škapul, magistar kulturologije
    2750. Rusa Trajkova, akad. graf.
    2751. Ana Mihalić, magistrica fotografije
    2752. Frane Rogić, akademski slikar
    2753. Nevena Ilić, magistra povijest umjetnosti i informacijskih znanosti smjer muzeologija
    2754. Tamara Bakran, knjižničarka
    2755. Andrej Karavanić, dizajner
    2756. Ana Nevešćanin, profesorica hrvatskog i talijanskog jezika i književnosti
    2757. Lana Ćosić, akademska glazbenica
    2758. Renih Latica, mr.glazbe
    2759. Ana Brebrić, bacc.ing.arch.
    2760. Vanda Velagić, studentica glume u Rijeci
    2761. Bojan Ocvirek-Mijatović, filmski i TV montažer
    2762. Dijana Vidušin , glumica
    2763. Ivana Miličić, dizajnerica
    2764. Valentina Radoš, kustosica
    2765. Ivana Pejić, kulturna radnica
    2766. Enia Kukoč, studentica arhitekture
    2767. Ana Cvitaš, kreativna producentica
    2768. Denis Gržetić, fotograf
    2769. Lukša Benić, kulturni radnik
    2770. Vančo Rebac, akademski slikar, strip crtač i grafičar
    2771. Venko Ćurlin, ovlašteni arhitekt
    2772. Feodora Gubaš Štifanić, grafička dizjanerica
    2773. Jelena Cikatić, multimedijalni umjetnik
    2774. Ivana Bubnjević, studentica indologije i lingviste Filozofskog fakulteta
    2775. Tina Busatto, arhitekt
    2776. Domagoj Šavor, diplomirani inženjer zračnog prometa
    2777. Ana Marija Abramović, prevoditeljica
    2778. Petra Ferara, prof. engleskog jezika i knjizevnosti, dipl. etnologinja
    2779. Slavica Marin, umjetnica i galeristica
    2780. Slobodan Kokotović, stručni referent, član HDLU-Istre
    2781. Marika Toth, novinarka u mirovini
    2782. Zoran Prodanović Prlja, glazbenik
    2783. ​Ana Kovačić​, multimedijalna umjetnica
    2784. Vivien Cvitić Trojak, prevoditeljica
    2785. Andrea Božić, koreografkinja, umjetnica
    2786. Đurđica Mirić, studentica povijesti umjetnosti i informacijskih znanosti
    2787. Vedran Kolac, multimedijalni umjetnik
    2788. Latica Škubonja, prof. povijesti, latinskog jezika i rimske književnosti
    2789. Žarko Savić, glumac
    2790. Zvjezdana Bubnjar, djelatnica u kulturi
    2791. Zoran Đurđić, glazbenik, kompozitor
    2792. Dijana Brnić, asistentica redatelja, Theater an der Ruhr, Mülheim /Ruhr, Njemačka
    2793. Tatjana Božić, filmska redateljica
    2794. Suzana Belošević, sociologinja
    2795. Mario Zaccaria, arheolog
    2796. Mate Ugrin, filmski redatelj
    2797. Biserka Zacek- Plazibst, ing. kulturna radnica
    2798. Tim Hrvaćanin, novinar
    2799. Zoran Sudar, redatelj
    2800. Mirjana Konta, profesor likovne kulture
    2801. Ana Lučin, novinarka
    2802. Renata Horvat-Dronske, mr.sc., prof. njemackog jezika i sociologije
    2803. Andrej Šimić, profesor filozofije i sociologije
    2804. Marko-Luka Zubčić, doktorand filozofije
    2805. Saša Lončarić, kulturni radnik
    2806. Frano Petar Zovko, arhitekt
    2807. Manja Horvat, etnolog
    2808. Sonja Vojinović, umirovljenica
    2809. Rade Vojinović, umirovljenik
    2810. Stefana Došen, profesorica klasične filologije
    2811. Hana Katanić, studentica povijesti umjetnosti
    2812. Dora Jerbić, arhitektica
    2813. Damir Martinović Mrle, glazbenik
    2814. Jelena Novaković, Sociolog, British Council, Croatia
    2815. Ranko Pecikozić, učitelj likovne kulture
    2816. Sanja Dević, plesač i pedagog suvremenog plesa u mirovini
    2817. Branislava Liješević, menadžer u kulturi
    2818. Aleksandra Brnetić, novinarka, umirovljenica, Berlin
    2819. Sanja Tomljenović, studentica produkcije scenskih i izv. umjetnosti, ADU Zagreb
    2820. Tonči Bakotin, oblikovatelj zvuka, Split
    2821. Andrea Rožić, prevoditeljica
    2822. Daniel Pavlić, djelatnik u kulturi, umjetnik
    2823. Anela Đukan, arhitektica
    2824. Antonija Primorac, anglistica
    2825. Kristina Leko, umjetnica, sveučilišna nastavnica, Universität der Künste Berlin
    2826. Martina Ivanko, studentica hrvatskog jezika i književnosti i filozofije
    2827. Danica Dakic, umjetnica
    2828. Hrvoje Polan, fotograf
    2829. Slavenka Drakulić, novinarka i književnica
    2830. Dunja Blažević, kustosica i povjesničarka umjetnosti
    2831. Gorana Marin, glumica
    2832. Darinka Klipa, prof. hrvatskog ili srpskog jezika i jugoslavenskih književnosti
    2833. Milan Cimeša, mr.sci., novinar Novosti
    2834. Gordana Visković, prevoditeljica
    2835. Mira Dajčić, terapeut i edukator
    2836. Marija Lacko, prof. književnosti
    2837. Tomislav Huić, mag.art.
    2838. Liba Peršinović Levi, medicinska sestra u penziji i slikarica
    2839. Borna Aaron Grčević, grafički dizajner
    2840. Alma Trauber, kustosica
    2841. Dean Zlovolić, slikar
    2842. Josip Antić, novinar
    2843. Matej Perč, student filozofije
    2844. Anka Ferić Marković, arhitektica
    2845. Rada Iveković, profesorica univerzieta, Pariz
    2846. Irena Meglajec, dipl. graf. dizajner
    2847. Dalibor Laginja, likovni umjetnik i scenograf
    2848. Damir Varat, dizajner
    2849. Marko Gutić Mižimakov, vizualni umjetnik
    2850. Tomislava Cigić, grafička dizajnerica
    2851. Žarko Vugrinčić, grafički dizajner
    2852. Morana Zajec, prof. kroatologije i filozofije
    2853. Miodrag Gladović, glazbenik
    2854. Nevenka Kovačić, prof. engleskog i talijanskog jezika
    2855. Ivana Tukić, studentica, Media and Communication studies, Ljubljana
    2856. Goran Tomka, istraživač u kulturi
    2857. Zvonimira Obajdin, glazbenica
    2858. Jasmin Novljaković, doc.art. Umjetnička akademija u Osijeku
    2859. Daniela Pintarić, kiparska dizajnerica i dipl. povjesničarka umjetnosti te prof. francuskog jezika i književnosti 
    2860. Tanja Šljivar, dramska spisateljica
    2861. Jan Kerekeš, glumac
    2862. Nada Maleš, fotografkinja i grafička dizajnerica
    2863. Jandre Drmić, prof. hrvatskog jezika
    2864. Dijana Gerić, glumica-lutkarica
    2865. Maja Veldt-Poklepović, knjizničar
    2866. Damir Čučić, radnik
    2867. Lorena Monica Kmet, književna prevoditeljica
    2868. Sonja Krsnik, tekstilni dizajner
    2869. Jasmina Cibić, vizualna umjetnica
    2870. Siniša Jović, novinar
    2871. Tomislav Kurelec, filmski i kazališni kritičar
    2872. Tamara Visković, prof. filozofije i povijesti umjetnosti
    2873. Darko Bednjanec, virtualni umjetnik u virtualnoj državi u mirovini
    2874. Borjan Pavlek, dizajner
    2875. Sanja Pamuković, arhitektica
    2876. Tijana Trputec Strčić, konzervatorica-restauratorica
    2877. Karlo Silić, poštar, pjevač benda Špurijus
    2878. Gorana Rajčić, prevoditeljica i profesorica talijanskog jezika i književnosti i diplomirani arheolog
    2879. Matija Matijević, menadzer u muzici i violinist
    2880. Jelena Mihnjak,dipl. knjižničar i prof. hrv. jezika i književnosti, voditeljica knjižnice Umjetnička akademija u Osijeku
    2881. Danko Wylupek, majstor stakla
    2882. Davor Hranjec, računalni tehničar i muzičar
    2883. Mirjana Čepić, slobodni umjetnik
    2884. Luka Plazonić, slobodni umjetnik
    2885. Mada Peršić, doktorica medicine, studentica glume na Akademiji dramske umjetnosti u Zagrebu
    2886. Estera Ameršek, krajobrazni arhitekt
    2887. Igor Čaljkušić, sveučilišni nastavnik
    2888. Anita Jeličić, knjižničar-administrator
    2889. Ivana Vukšić, umjetnica
    2890. Martina Novaković, psiholog
    2891. Marin Tudor, slobodni umjetnik
    2892. Sunčica Damjanović, aktivistkinja civilnog društva
    2893. Tatjana Grabić-Besenić, dipl ing arch
    2894. Katarina Zlatec, mag. dizajna
    2895. David Smithson, umjetnik, Zagreb / Berlin
    2896. Marija Radoč, kustosica
    2897. Tomislav Marjanović, arhitekt
    2898. Kate Sutton, art writer, Zagreb
    2899. Ivan Marenić, dipl. muzeolog
    2900. Natali Geber, glumica
    2901. Snežana Josimović, slobodna umjetnica
    2902. Tihana Ostreš, lutkarica
    2903. Ana Benzon, glazbenica
    2904. Snježana Berak, dipl.knjižničarka
    2905. Dino Škare, glumac i student komunikologije
    2906. Vedran Brblić, psiholog
    2907. Slobodanka Antičić, dokumentaristica
    2908. Hrvoje Havaić, muzeolog
    2909. Dora Budor, artist, New York
    2910. Marin Borovčić Kurir, student multimedije u Danskoj
    2911. Siniša Škarica, glazbeni pisac
    2912. Sanja Maksan, predsjednica udruge Slobodan ulaz
    2913. Dušanka Babić, prof. komparativne književnosti i filozofije
    2914. Ivana Mikulić, dizajner unutrašnje arhitekture / tekstilni dizajner
    2915. Tihana Maravić, kulturni radnik
    2916. Karla Šuler, vizualna umjetnost
    2917. Lara Ušić, visual artist
    2918. Vladimir Glisic, Art-ist
    2919. Ronald Fak, grafički dizajner
    2920. Sanda Brkašić, organizator kulturno-zabavnih programa
    2921. Ivan Restović, magistar filozofije
    2922. Danijela Oberhofer, kulturalni management
    2923. Dona Danon, soc.antropologinja
    2924. Igor Rogulj, arhitekt
    2925. Silva Dubravec, dipl.ing.grafičke tehnologije
    2926. Marica Zanetić Malenica, novinarka u mirovini
    2927. Ana Savić Gecan, kostimograf
    2928. Pedja Bajović, stand-up komičar
    2929. Jurica Pušenjak, student slikarskog odsjeka na ALU
    2930. Jasminka Tuksar, diplomirani filozof i kroatolog
    2931. Ivana Barać, prof. psihologije
    2932. Aleksandra Brzić, novinarka
    2933. Zlatko Gall, novinar i pisac
    2934. Stella Švacov Miletić, inspicijent, Zagrebačko kazalište mladih
    2935. Ana Šafar, dipl. ing. arhitekture
    2936. Lidija Tomeljak, arhitektica
    2937. Kornelija Gavranović Jevtović, prof. fonetike
    2938. Tomislav Košta, glazbeni pedagog
    2939. Ana Katar Novak, grafički dizajner
    2940. Božo Rudež, publicist
    2941. Zlata Maltaric Benedetti, profesorica komparativne knjizevnosti i prevoditeljica
    2942. Sanja Rocco, dizajner, predavac
    2943. Dr. sc. Tijana Čupić, dipl.ek., prevoditeljica s engleskog i njemačkog
    2944. Nenad Dogan, profesor, Sveučilište u Zagrebu, Arhitektonski fakultet, Studij dizajna
    2945. Boris Čelar, dizajner
    2946. Sandro Đukić, vizualni umjetnik
    2947. Tina Hofman, kazališna umjetnica
    2948. Ivo Štivičić, književnik
    2949. Mirjana Štivičić, lektorica (hrvatski jezik)
    2950. Nebojša Lujanović, slobodni umjetni
    2951. Željko Slunjski, novinar i publicist
    2952. Bojana Kos Grabar, sociologinja / ekologinja, dizajnerica, samostalna poduzetnica u kulturi za zastitu prirode i životinja
    2953. Goran Jurić, operni pjevač
    2954. Tomislav Bogdan, sveucilisni nastavnik, izvanredni profesor na Odsjeku za kroatistiku Filozofskog fakulteta u Zagrebu
    2955. Matea Benvin, studentica povijesti umjetnosti
    2956. Dunja Perić, prevoditeljica
    2957. Vesna Domany Hardy, publicistkinja i prevoditeljica
    2958. Dražen Dabić, nakladnik i antikvar
    2959. Lana Pukanić, urednica portala Muf
    2960. Jurica Hrenić, glazbenik, skladatelj
    2961. Ines Sućeska, dipl.ing graf.tehnologije
    2962. Tea Vučić, studentica engleskog i portugalskog
    2963. Maja Jakuš-Mejarec, magistra kroatologije
    2964. Irany Brstilo, bacc. arch.
    2965. Igor Lumpert, saksofonist/ skladatelj
    2966. Jelena Graovac, glumica
    2967. Aleksandra Majstorović, povjesničar umjetnosti
    2968. Vesna Baranović, mag. dizajna
    2969. Sunčica Fradelić, vizualna umjetnica
    2970. Anđelka Polovina, politolog i prevoditelj
    2971. Melina Marelja, dizajner
    2972. Irena Topić, umjetnica
    2973. Sven Mihaljević, snimatelj
    2974. Karolina Hitrec, grafičar, nezaposlena
    2975. Delimir Rešicki, književnik
    2976. Bruna Bebić, glumica
    2977. Andrej Kurtin, likovni umjetnik
    2978. Drago Mlinarec, glazbenik
    2979. Siniša Hajduk, redatelj
    2980. Ema Pavlović, studentica novinarstva 
    2981. Želimir Koščević. povjesničar umjetnosti
    2982. Remza Koščević, arheolog dr.sc.
    2983. Ana Drašković, prevoditeljica
    2984. Angela Richter, režiserka i autorica
    2985. Tea Ovničević, studentica sociologije
    2986. Dora Mrčela, sociologinja
    2987. Petra Zidarić Györek, magistra umjetnosti-glazbena teoretičarka
    2988. Anita Kargotić, dizajner / primijenjena umjetnost
    2989. Nika Jurčić, prof.pov.umjetnosti i francuskog jezika
    2990. Tomislav Čop, mag. str. povijesti umjetnosti i filozofije
    2991. Tin Lemac, dr. sc. književni teoretičar i kritičar
    2992. Erick Stojšić, umjetnik i duhovni zabavljač
    2993. Branko Vukšić, novinar
    2994. Tamara Kolarić, filmska kritičarka 
    2995. Slaven Berić, glazbenik
    2996. Miki Solus, muzičar
    2997. Maja Mustač, mlada povjesničarka umjetnosti
    2998. Igor Kordej, strip – crtač, ilustrator
    2999. Nada Debelić dipl.slikarica
    3000. Mirko Banjeglav, dipl. politolog, umirovljenik
    3001. Vltava Muk, etnologinja i povjesničarka umjetnosti
    3002. Dubravka Ugrešić, književnica
    3003. Aleksandar Antić, glazbenik, TBF, Split
    3004. Marijana Gradečak, arhitektica
    3005. Ozren Loparić, student i budući profesor povijesti
    3006. Zoran Klasić, geometer i ex gitarista grupa Grč i Let 3 iz Rijeke
    3007. Ema Žufić, studentica anglistike i pedagogije na FFRI
    3008. Dr Darko Suvin, kritičar, pjesnik, sveuč.prof. u miru
    3009. Sara Večeralo, studentica sociologije i kroatologije
    3010. Anika Žegarac, studentica kulturologije
    3011. Paolo Magelli, redatelj
    3012. Davorin Horak, urednik
    3013. Mirna Dora Ristić, umirovljenica, izdavaštvo-prijevodi
    3014. Petra Bušelić, magistra anglistike i kroatistike
    3015. Martina Kramer, likovna umjetnica
    3016. Maja Vrvilo, filmska redateljica i montažerka
    3017. Žarko Paić, pisac i sveučilišni profesor
    3018. Evaine Le Calvé Ivičević, profesor
    3019. Jasminka Domaš, književnica
    3020. Dr.sc.Višnja Kukoč, dipl.ing.arh. viša predavačica na sveučilištu
    3021. Snježana Jevšovar Knežević, slobodni umjetnik
    3022. Vlado Martek, likovni umjetnik, pjesnik, bibliotekar
    3023. Brankica Radić, nakladnik, prevoditeljica
    3024. dr. sc. Andrej Žmegač, povjesničar umjetnosti
    3025. Franjo Nagulov, profesor, pisac
    3026. Mirko Ilić, dizajner
    3027. Ira Prica, performer
    3028. Mio Vesović, fotograf
    3029. Ana Bihar, kulturni menadžer
    3030. Tea Kantoci, magistrica novinarstva
    3031. Ivana Maričić, studentica muzikologije
    3032. Ivan Grobenski, student komp. knjizevnosti; umjetnički kolektiv Moskau
    3033. Ivan Gundić, student novinarstva, fotograf, umjetnički kolektiv Moskau
    3034. Ninoslav Kopač, novinar
    3035. Ana-Marija Krnić, studentica povijesti umjetnosti i francuskog jezika i književnosti
    3036. Tihomir Kološić, učitelj plesa i koreograf
    3037. Sandra Bartolović, novinarka
    3038. Ljubomir Tot, prevoditelj
    3039. Karlo Hubak, muzičar
    3040. Mirna Kapetanović, koordinator produkcije na filmu
    3041. Ana Marković Čunko, kulturologinja
    3042. Marina Kožul, radnica u kulturi
    3043. Leo Štedul, prevoditelj
    3044. Jana Dolečki, teatrologinja/novinarka
    3045. Sanja Grbin, radnica u kulturi
    3046. Mirjana Delhunija, umirovljenica
    3047. Ljubica Katunar, mr. sc. etnologije, arheologija.
    3048. Danica Katunar, profesorica engleskog jezika
    3049. Marko Rojnić, asistent, ADU
    3050. Ranko Lukas, arhitekt
    3051. Nikolina Trbojević, arhitektica
    3052. Damjan Božinović, student magisterija komparativne književnosti na univerzitetu u Utrechtu, Nizozemska
    3053. Tin Vlainić, student Akademije primijenjenih umjetnosti u Rijeci
    3054. Marijana Bete, prof. francuskog i ruskog jezika i knjizevnosti
    3055. Ivan Jergović, prof. sociologije i filozofije
    3056. Boris Dudaš, izv. prof. dr. sc., Filozofski fakultet u Rijeci
    3057. Antonino Šimić, glazbeni producent
    3058. Eva Marković, studentica povijesti umjetnosti
    3059. Stjepan Puača, medijski tehničar
    3060. Vlatka Vidović, arhitektica
    3061. Ksenija Filipović, profesor njemačkog jezika i književnosti i prevodilac
    3062. Tvrtko Klarić, prevoditelj i nakladnik
    3063. Andrija Zafranović, filmski montazer-redovni profesor audiovizuelnih umjetnosti
    3064. Iva Sokol, prevoditeljica
    3065. Ivan Iživkić, glazbenik
    3066. Tina Perić, studentica kulturalnih studija na Filozofskom fakultetu u Rijeci
    3067. Ivana Zozoli Vargović, kostimograf
    3068. Branka Valjin, radnica u kulturi
    3069. Jelena Domljanović, oblikovateljica i knjižničarka
    3070. Andi Bančić, radnik u kulturi
    3071. Ranko Pauković, doc. art. dizajner zvuka
    3072. Iva Zenzerović, Mirovni studiji
    3073. Irena Delonga Nešić, profesorica hrvatskog i engleskog jezika i književnosti
    3074. Barbara Đurović, glumica
    3075. Zvonimir Prlić, arhitekt
    3076. Elena Tomeček Zdjelar, pjevačica grupe E.N.I.
    3077. Danijela Doblanović, viša asistentica na Odsjeku za povijest FFPula
    3078. Dinka Premužić, novinarka, blogerica
    3079. Darinka Vrbanec, nastavnica predškolskog odgoja
    3080. Sandra Mitić, filmska i tv montažerka
    3081. Siniša Miletić, glumac
    3082. Martino Škara, student arhitektonskog fakulteta
    3083. Petra Balekić,magistra grafike
    3084. Ozren Ukropina, arhitekt
    3085. Silvana Čeko Jurišić, prof. pedagoginja 
    3086. Ivica Zaknić, pisac
    3087. Olinka Vištica, producentica
    3088. Aleksandra Mišak, prevoditeljica
    3089. Nataša Mataušić, muzejska savjetnica, Hrvatski povijesni muzej
    3090. Sara Popović, arheolog
    3091. Ivana Rogić, filmska i TV montažerka
    3092. Darko Masnec, znanstveni novak, Akademija likovnih umjetnosti
    3093. Daria Morosin, studentica Kulturalnih studija na Filozofskom fakultetu u Rijeci
    3094. Lara Mitraković, studentica kroatistike i sociologije
    3095. Slađan Lipovec, književnik
    3096. Maja Medenjak, prof. hrvatskoga jezika i književnosti i informacijskih znanosti
    3097. Biljana Geras Dvorski, prof.engleskog jezika
    3098. Nataša Hrsan, arhitektica
    3099. Mia Vrbanac Užarević, profesorica njemačkog i engleskog jezika i književnosti
    3100. Višnja Laginja, studentica Akademije primijenjenih umjetnosti u Rijeci
    3101. Aleksandra Mikić-Grginčić, knjižničarka
    3102. Paola Lugarić, studentica kiparstva na Akademiji primijenjenih umjetnosti u Rijeci
    3103. Milena Roknić,magistra bibliotekarstva
    3104. Jasenka Kolarić Barač, učiteljica hrvatskog jezika u osnovnoj školi
    3105. Lina Jurjević, studentica povijesti umjetnosti
    3106. Vito Paoletić, nastavnik
    3107. Alma Čače, samostalni multimedijalni umjetnik
    3108. Pavao Žitko, suradnik na Katedri za Teoretsku filozofiju, Odsjeka za filozofiju, društvene, humanističke i edukacijske znanosti Sveučilišta u Perugi, suradnik također na Katedri anglosaksonske književnosti i jezika talijanskog sveučilišta u Perugi
    3109. Borna Armanini, redatelj
    3110. Ivan Radman-Livaja, arheolog
    3111. Nevenka Ilić, učiteljica povijesti
    3112. Ljiljana Studeni, učiteljica
    3113. Ana Stork, direktor štampane produkcije
    3114. Bruno Šantek – pisac
    3115. Tomislav Livaja, magistar edukacije likovne kulture
    3116. Marina Tomečak, Rijeka, vokalna solistica
    3117. Milan Zupan, dipl.ing. kulturne tehnike (umirovljenik)
    3118. Ian Bonifačić,  student industrijskog dizajna
    3119. Kornelija A. Giunio, Arheolog, Zadar
    3120. Nera Stipičević, glumica
    3121. Ivana Dulčić, prevoditeljica
    3122. Marijana Plazibat, dipl.ing.arh
    3123. Marina Podvalej, akademska glazbenica,članica Simfonijskog orkestra HRT-a
    3124. Ivana Gudelj, dramaturginja
    3125. Marijan Špoljar, povjesničar umjetnosti
    3126. Nikolina Maletić, prof. hrvatskoga jezika i književnosti
    3127. Morana Krklec, modni dizajner
    3128. Stephanie Jug, profesorica engleskog i njemačkog jezika i književnosti
    3129. Tonći Tafra, montažer zvuka, tonski snimatelj, glazbenik
    3130. Bojana Perhat, dipl. učiteljica razredne nastave s pojačanim predmetom glazbena kultura
    3131. Nikola Predović, fotograf
    3132. Dunja Mazzocco Drvar, meteorologinja, prezenterica i urednica na RTL televiziji
    3133. Miodrag Maričić, nastavnik engleskog i njemačkog jezika i književnosti
    3134. Jana Lukavečki, studentica Akademije Primijenjenih Umjetnosti Sveučilišta u Rijeci
    3135. Željko Bosanac, mag.philol.croat.
    3136. Nenad Marijan Hlača, novinar 
    3137. Emilia Rukavina,studentica prava i učenica solo pjevanja, vanjski suradnik HNK Ivana pl. Zajca
    3138. Ivan Dorčić, tubista / notni arhivar Opere
    3139. Vanja Nikolić, aktivistkinja, slikarica
    3140. Daniela Bajić Kovačić, profesorica hrvatskog jezika i turistički vodič
    3141. Neven Protić, sveučilišni prvostupnik kulturologije i magistar novinarstva
    3142. Tihomir Jokić, manager u kulturi u mirovini
    3143. Ivan Turšić, operni pjevač
    3144. Aleksandra Milenković, profesorica i prevoditeljica za ruski i njemački jezik
    3145. Gracijano Kalebić, dr.sc., kulturolog
    3146. Mani Gotovac, teatrologinja i spisateljica
    3147. Diana Margan – prosvjetni radnik i fotograf
    3148. Katica Ivanković, profesorica
    3149. Vesna Planinc, akademska kiparica, restauratorica
    3150. Dubravka Đurić, književna kritičarka i teoretičarka
    3151. Matija Filo, student Akademije likovnih umjetnosti u Zagrebu
    3152. Nives Žarković, studentica Akademije primijenjenih umjernosti u Rijeci
    3153. Nikola Beban, producent
    3154. Anja Iveković Martinis, diplomirana komparatistica književnosti i antropologinja
    3155. Tatjana Samardžija, docent za francusku lingvistiku
    3156. Vedran Roljić, univ.bacc.arh.
    3157. Andrija Bandalo, student anglistike i sociologije
    3158. Denis Krašković, izv.prof.art. i likovni umjetnik
    3159. Dolores Ivanuša, povjesničarka umjetnosti
    3160. Smiljka Gabrić, povjesničarka umjetnosti
    3161. Kristina Čačić, studentica sociologije i pedagogije
    3162. Marina Bura, studentica anglistike i sociologije
    3163. Antonija Parlov, magistra novinarstva
    3164. Ante Tomić, novinar i pisac
    3165. Veronika Mesić, novinarka portala voxfeminae.net
    3166. Mato Pejić, novinar i publicist 
    3167. Bogdan Plećaš ,arhitekt
    3168. Roberta Pulić, lektorica
    3169. Luka Nenad Juranić – koncertni promotor i event manager
    3170. Snježana Husić, docent, književnica i prevoditeljica
    3171. Ingrid Šafranek, sveuč. profesor Filozofskog fakulteta u miru
    3172. Katarina Radošević Galić, kostimograf
    3173. Hana Lukas Midžić, akademska kiparica
    3174. Dina Zlatić Plećaš, dipl.ing. arh.
    3175. Dijana Martinović, master menadžer – kultura i mediji
    3176. Marija Radovčić, mag. bibliotekarstva i povijesti
    3177. Jure Urem, mag. ing. nav. arch., projektant/dizajner
    3178. Branimir Norac, student klarineta na Muzičkoj akademiji u Zagrebu
    3179. Filip Kroo-Španić, student diplomskog studija Medijske kulture
    3180. Marina Leskovar, dizajnerica
    3181. Ines Svalina, dipl.iur., Gradska knjižnica Rijeka
    3182. Angelina Šikanjić, GKR
    3183. Borislav Majkić, bibliotekar, profesor filozofije i komparativne književnosti
    3184. Ivana Golubić, studentica, Odjel za kulturologiju, smjer Knjižničarstvo
    3185. Tomislav Mužek, operni pjevač, Semperoper Dresden
    3186. Damir Sablić, knjižar
    3187. Dubravka Ravlić, prevoditelj
    3188. Marin Nižić, dizajner
    3189. Duško Vojnović a.k.a. Karlo Kais, knjižničar & spisatelj
    3190. Kristina Cvija, slikarski dizajner, studentica konzerviranja i restauriranja umjetnina, smjer: slikarstvo
    3191. Zoran Senta, izdavač
    3192. Dario Iričanin, dizajner
    3193. Dunja Delač, akademska glazbenica violinistica
    3194. Zvezdana Pilepic, novinarka i prevoditeljica
    3195. Ana Grlić, arheolog
    3196. Feđa Klarić, fotoreporter
    3197. Marin Lukanović, filmolog
    3198. Domagoj Šobatović, student arhitekture i urbanizma, Af Zagreb
    3199. Saša Kralj – fotodokumentarist/novinar
    3200. Siniša Kekez, novinar – urednik, Split
    3201. Prof.dr.sc.Marija Lebedina Manzoni, psiholog, ERF, Sveučilište u Zagrebu
    3202. Neven Manzoni, prof.violonist
    3203. Petra Orlović, mag.iur.
    3204. Jasna Radulović, prof. hrv. jezika i književnosti
    3205. Vitomira Martinjak, studentica Studija dizajna pri Arhitektonskom fakultetu
    3206. Marijeta Karlović Graf, mag. povijesti umjetnosti i komparativne književnosti
    3207. Milivoj Bijelić, likovni umjetnik
    3208. Ana Vučković, podvodni fotograf
    3209. Petra Počanić, designer / thinker / changemaker // MA European Urban Cultures, MA Communication Design, Climate-KIC Alumna
    3210. Olga Nikolić-Litwin, restaurator slika, New York City
    3211. Lepa Petri, arhitektica
    3212. Marko-Marija Gregorić, prevodilac i pisac
    3213. Ljerka Duić, dr.sc.prof. u miru
    3214. Mario Županović, povjesničar umjetnosti, filmolog
    3215. Monika Tresk, suradnica u marketingu, organizatorica SF konvencije SFeraKon
    3216. Miro Pušić profesor povijesti
    3217. Romana Perečinec, književna prevoditeljica
    3218. Dinko Peračić, arhitekt
    3219. Mateja Posedi, studentica komparativne književnosti i dramaturgije
    3220. Marita Kundrata, studentica Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu
    3221. Mladen Jergović, novinar  i TV producent
    3222. Dorina Vlakančić, umjetnica
    3223. Alba Nacinovich, glazbenica
    3224. Dunja Hunt, dipl. anglist/kroatist
    3225. Martin Majcenović, apsolvent kroatistike i lingvistike
    3226. Dragana Modrić, kustosica
    3227. Mirjana Krizmanić, prof.dr.sc. psihologije
    3228. Drago Pilsel, novinar i teolog, glavni urednik portala Autograf.hr
    3229. Dalibor Prančević, sveučilišni nastavnik i kustos
    3230. Petra Andrić, prof.soc. i dipl.komp.knjiž.
    3231. Hrvoje Jelavić-Šako, redatelj dokumentarnih filmova
    3232. Darinka Bundalo, srednjoškolski profesor Hrvatskog jezika
    3233. Jasna Košuta,prof.povijesti umjetnosti (u mirovini)
    3234. Žana Belović, aranžersko-scenografski i web dizajner
    3235. Vanja Černjul, direktor fotografije
    3236. Leona Paraminski, akademska glumica
    3237. Daria Deghenghi, novinarka
    3238. Vesna Bartolec, kulturologinja
    3239. Kristijan Dulić, samostalni filmski djelatnik, animator
    3240. Andreja Margetić, scenografsko aranžerski dizajner
    3241. Nino Košutić, novinar
    3242. Nives Radman, studentica arheologije
    3243. Hana Letica, akad. slikarica
    3244. Josipa Bilić, studentica povijesti i filozofije na Hrvatskim studijima
    3245. Lucija Perkov, studentica Kulture i turizma
    3246. Ljiljana Tarade, mag. iz područja Europskih studija
    3247. Sabina Mikelić, magistra novih medija, redateljica i vizualna umjetnica
    3248. Slavenka Hinić Tešović, prof. geografije
    3249. Rene Bitorajac, glumac, slobodni umjetnik
    3250. Irena Vladisavljević, prof. glazbe
    3251. Nikica Viličić, mr.sc. antropologije, plesna i dramska umjetnica
    3252. Mija Basta, studentica turkologije, južne slavistike i međunarodnih odnosa
    3253. Barbara Hanjilec, profesor engleskog jezika
    3254. Barbara Markač-Despinić, profesor filozofije i hrvatskog jezika
    3255. Bruno Margetić, dramaturg
    3256. Pjer Meničanin, glumac
    3257. Ivica Prtenjača, pisac
    3258. Nedjeljka Mojaš, bachelor dramskih umjetnosti – Produkcija i menadžment
    3259. Gordana Plećković, prevoditeljica
    3260. Alfredo Sasso, post-doktorski istraživač, Centar za napredne studije Jugoistočne Europe (CAS-SEE), Sveučilište u Rijeci
    3261. Saša Ban, redatelj
    3262. Ranko Dokmanović, umjetnički fotograf slobodne profesije
    3263. Ana Paula Knapić Franković, akademski glazbenik -violinist, Vođa 2.violina u Zagrebačkoj filharmoniji
    3264. Budija Goran, restaurator
    3265. Vitomir Perić, voditelj programskih djelatnosti Kulturno umjetničko središte Sinj, novinar
    3266. Dr. sc. Bojana Kocijan, politolog
    3267. Smiljana Franković, magistar književnosti, umjetnica
    3268.  

      Potpisnici i potpisnice izvan zanimanja u području kulture / Signatories with professions outside the field of culture:

    3269. Ariana Hemen, ekonomist
    3270. Vlatka Stipeč – Smiljić, umirovljenica, zemljišnoknjižni referent
    3271. Vedran Ferenčak, kuhar
    3272. Milena Broz, financijski računovođa
    3273. Ljiljana Kelava Babić, dr. dentalne medicine
    3274. Tea Andrović Knežević, doktorica medicine
    3275. Danijel Konjarik, konobar
    3276. Žana Vrstovšek Grmšek, frizer
    3277. Siniša Ivanković, dipl.ing.stroj.
    3278. Saša Zelenika, prof. dr. sc. sveučilišni profesor, Rijeka
    3279. Nikola Buković, koordinator nevladine organizacije
    3280. Šimun Vitulić, stolar
    3281. Sanja Padjen, odvjetnica
    3282. Ana Pulić, nezaposlena
    3283. Deana Vuković, umirovljenica
    3284. Marin Lorencin, umirovljeni profesor informatike
    3285. Vesna Kostelnik
    3286. Tereza Horvat, financijski analitičar
    3287. Vedran Zenzerović
    3288. Dorian Cuculić, student (Tehnički fakultet Rijeka)
    3289. Tanja Radanović, kulturni „potrošač“
    3290. Dean Ribić, programer
    3291. Marta Konosich, veterinarski tehničar
    3292. Ozren Brusić, doktor dentalne medicine
    3293. Mia Ivančević, profesorica
    3294. Jasenka Pigac, daktilograf
    3295. Tajana Živković, diplomirani pravnik
    3296. Marin Abram, pomorac
    3297. Marinela Ralić, Dipl ekonomist
    3298. Iva Vukelić, magistra prava
    3299. Iskra Pezdirc, studentica Medicinskog fakulteta u Zagrebu
    3300. Ana Paškvan, mag. med. biokemije
    3301. Biljana Šuša, odgajiteljica
    3302. Matija Čeh, diplomirani ekonomist / volonter udruge Centar za mlade Čakovec / aktivist
    3303. Igor Sirotić, diplomirani inženjer elektrotehnike u mirovini
    3304. Mladen Majetić, neovisni konzultant
    3305. Karlo Kralj, student FPZ
    3306. Martina Jurin, dipl. oec
    3307. Renata Štimac, dipl. ing. brodogradnje
    3308. Dunja Benković
    3309. Dijana Šreng, konobar
    3310. Bruna Nedoklan, prvostupnica psihologije
    3311. Ivan Matičić, socijalni radnik
    3312. Pierre Kliman, frizer
    3313. Ana Gradišar, ekonomist
    3314. Sanja Bilas, aktivistkinja, feministkinja i poduzetnica
    3315. Irena Govedarica
    3316. Marin Turković, turistički komercijalist
    3317. Domagoj Fižulić, student ekonomije
    3318. Tatjana Vujić, prof
    3319. Miro Dropulić, data specijalist
    3320. Petra Orepić, ekonomistica
    3321. Milena Vidušin, prvostupnik fizioterapije
    3322. Ester Starčić, službenik
    3323. Radmila Farkaš, matičar
    3324. Mirela Pašić, rad s mladima u civilnom sektoru
    3325. Antea Alić, kozmetičar
    3326. Tamara Haber, sudski tumač i prevodilac
    3327. Mario Vidiček
    3328. Borna Smojver, nastavnik
    3329. dr.sc. Marin Cvitanović, poslijedoktorand Prirodoslovno-matematički fakultet
    3330. Željka Ostojić
    3331. Mirko Šuša, ing. organizacije rada
    3332. Miljenko Frić, profesor prometne grupe predmeta u srednjoj školi
    3333. Jakov Kolak, student politologije u Zagrebu
    3334. Daniela Stilin, prof
    3335. Maja Fabijanić, mladi istraživač u okviru FP7 RegPot projekta Integra-Life
    3336. Ivo Zuban, građevinski tehničar
    3337. Davor Slukan, voditelj ispisnih riješenja
    3338. Lada Čikara, dipl. ekonomist
    3339. Vinka Bogdanović, anketar
    3340. Zrinka Čić, dipl. politolog
    3341. Tamara Rakovac, mr.oec.
    3342. Teodor Petričević, direktor udruge ACT Grupa
    3343. Nataša Simić, konobarica
    3344. Ljiljana Marić Kovcun, dipl. iur.
    3345. Andrea Vuković, mag. poslovne ekonomije
    3346. Bojan Senjanović, diplomirani pravnik, viši specijalist za ekologiju
    3347. Ana Klarić, studentica EFZG
    3348. Teodora Beletić, profesorica
    3349. Staš Mlinar, nezaposlen
    3350. Melita Valentić-Peruzović, sveučilišni profesor, umirovljenica
    3351. Krešimir Sudar, umirovljeni počasni pukovnik, HV
    3352. Mile Škalić, umirovljenik
    3353. Milenko Bajec, voditelj projekta Broda (Uljanik)
    3354. Radovan Farkaš, stolar
    3355. Luka Kurjan, odvjetnički vježbenik
    3356. Zrnka Brenner-Jaić, penzioner
    3357. Sara Jaić-Brenner, Manager
    3358. Marta Klarić Ravnić, kreativni diretkor u Omnisdata d.o.o.
    3359. Jordan Rodić, diplomirani ekonomist
    3360. Ružica Jakšić, Strukovna menadžerica u ugostiteljstvu
    3361. Ruža Valentić, kućanica, umirovljenica
    3362. Mile Mioković, profesor
    3363. Sunčica Ana Veldić, veterinar
    3364. Igor Duraković, ekonomist
    3365. Ivan Hrvoić, student pomorskog fakulteta u Splitu
    3366. Igor Herceg, ekonomist
    3367. Milena Vesović, kemijski tehničar u mirovini
    3368. Hrvoje Ivanković, voditelj distribucije i logistike
    3369. Igor Roginek, izvršni direktor Autonomnog centra – ACT, Čakovec
    3370. Slavica Žunec, kem. tehničar (umirovljenik)
    3371. Mladen Pavičić, fizičar
    3372. Katarina Kruhonja, liječnica u mirovini
    3373. Saša Moskaljov, ekonomistica
    3374. Igor Ninić
    3375. Slađana Novota, trenerica/konzulantica za menadžment neprofitinih organizacija
    3376. Branimir Šimat, dr. ekonomije
    3377. Larisa Makovac, pedagoginja
    3378. Ivana Rašiti, ekonomski tehničar
    3379. Cvijeta Senta, radnica
    3380. Ines Gaurina, ekonomist
    3381. Andrijana Parić, savjetnica/konzultantica za EU fondove i regionalni razvoj
    3382. Martina Haber, prvostupnik ekonomije
    3383. Igor Petrović, ing. elektrotehnike
    3384. Suzana Strunjak, dip. defektolog
    3385. Gabrijel Lazić, student, biologije, PMF
    3386. Antun Pigac, umirovljenik
    3387. Dejan Ivošević, frizer
    3388. Saša Blagus, dr.sc.dipl.ing.fizike, viši znanstveni suradnik Instituta Ruđer Boškovic u mirovini
    3389. Ermano Skomeršić
    3390. Ranka Kulić, dipl. ing. elektrotehnike
    3391. Nevenka Stipanović, umirovljenica
    3392. Vladimir Tandarić, zapovjednik broda
    3393. Tihana Ščrbić, trgovac
    3394. Ines Katić, pravnica
    3395. Ivana Ganić, voditelj hostela
    3396. Katarina Đerek, specijalist za e-Obrazovanje
    3397. Pjero Karmelić, nezaposlen
    3398. Sven Škarić, stolar
    3399. Jelena Jelenc, dipl. oec
    3400. Lucija Grbić, copywriter
    3401. Danijel Domazet, elektroinstalater
    3402. Mladenka Pinčić, dipl.ing.fizike
    3403. dr.sc. Branimir Mendeš, Sveučilišni nastavnik
    3404. Irena Deiuri Rešetar, account menadžer u marketinškoj agenciji
    3405. Leonardo Kancir, komercijalist
    3406. Marko Jakšić, mag. ing. mech.
    3407. Elena Lorencin, službenica
    3408. Hrvoje Vodopija, projektant
    3409. Sara Al Hamad, odvjetnička vježbenica
    3410. Ana Žitko, odgajatelj predškolske djece
    3411. Zvjezdan Gobo, građevinski tehničar
    3412. Tea Vignjević, magistra informatike
    3413. Milivoj Štimac, programer (developer)
    3414. Marijana Užbinec, dipl. oec.
    3415. Roman Rinkovec, broker
    3416. Dubravko Zemčak, dipl. ing. informatike
    3417. Vanja Strmečki
    3418. Mladen Malkoč, tehničar
    3419. Ivan Bulić, svjetioničar
    3420. Roman Slovenc, gostioničar
    3421. Slaven Trputec, dipl. ing. el.
    3422. Maja Novak, programer
    3423. Saša Blažeka, elektroničar
    3424. Enes Ćerimagić, pravnik, ekološki aktivist
    3425. Alma Sartori, pravnica
    3426. Danijel Jedriško, student
    3427. Julka Marković Posavec, doktor medicine
    3428. Andreja Radosavac Margetić, dipl. ing. elektrotehnike
    3429. Tena Milić, ekonomist
    3430. Biljana Đurović, dipl.oec, u mirovini
    3431. Šadi Sanuri, srednjoškolski profesor
    3432. Ružica Tankosić, umirovljenik
    3433. Igor Horvat, umirovljenik
    3434. Alen Mušnjak, student
    3435. Lara Moras, studentica
    3436. Tomislav Krišković, struč. spec. ing. aedif.
    3437. Darko Furijan, inžinjer
    3438. Boris Blažević, mag. ekonomije
    3439. Rikard Medančić, umirovljenik
    3440. Lorena Drakula, student
    3441. David Mojzeš, student
    3442. Dubravko Matoz, službenik
    3443. Sanja Petrušić, dipl. ing. kem. tehn.
    3444. Valentina Rončević, poštansko-telekomunikacijski tehničar
    3445. Robert Perenić, dipl. ing. el.
    3446. Zlata Radošević-Tučkorić, umirovljenica
    3447. Mladen Popović, magistar inženjer elektrotehnike
    3448. Saša Popović, ing. brodogradnje
    3449. Biljana Kumer, programer
    3450. Aleksandra Paravina, učiteljica
    3451. Vedran Lešnjak, marketing
    3452. Ivo Lucić, umirovljenik
    3453. Kristina Kardum, administrator
    3454. Duško Jurišić, umirovljenik
    3455. Vedran Sršen, umirovljenik
    3456. Zlatka Plenković, prof
    3457. Zoran Kornet, osobni trener
    3458. Daria Povh Skugor, dipl.oec
    3459. Strazimir Zubic, pensioner
    3460. Leo Pavičić, umirovljenik
    3461. Miljena Copois, lijecnik
    3462. Zoran Bošnjak, keramičar
    3463. Tomislav Džadžić, carinski deklarant
    3464. Robert Faber, mr. sc. elektrotehnike
    3465. Margareta Blažević, studentica
    3466. Ozren Bačić, ekonomist
    3467. Ladislav Babić, umirovljenik
    3468. Neven Reljić, umirovljenik
    3469. Goran Božičević, mirovni učitelj
    3470. Vedrana Prevendar, social media manger
    3471. Ersilia Spagnol, ekonomist
    3472. Valentin Berger, računalni znanstvenik
    3473. Verica Podobnik, dipl.ecc.-obrtnik
    3474. Meira Zenzerović Karaman, dipl. pravnica
    3475. Ivan Marković, liječnik
    3476. Ena Carić, studentica
    3477. Ivana Belošević, studentica
    3478. Nikolina Vrandečić, studentica
    3479. Zoran Sinobad, obrtnik
    3480. Ines Mihić, studentica
    3481. Ivica Ivčević, dipl.oec.
    3482. Sabina Oroshi, student
    3483. Jelica Babačić, umirovljenik
    3484. Zorana Stevanović, socijalni radnik
    3485. David Dimsita, profesor
    3486. Kristina Gami, Conceptual Creative
    3487. Miranda Vidović, odgajatelj
    3488. Jadranka Miholić, kemijski tehničar
    3489. Martina Badžek, ekonomist
    3490. Jasna Lalić, znanstvenica – biolog
    3491. Žarko Miljenović, ekonomist
    3492. Ivan Jakara, umirovljenik
    3493. Iva Grabarić Andonovski, urednica
    3494. Volga Švorinić, psihologinja, psihoterapeutkinja
    3495. Goran Gal, dipl.ing.građ.
    3496. Dunja Gadža, umirovljenica
    3497. Milena Mihalić, profesor razredne nastave
    3498. Vinko Zlatić, teorijski fizičar
    3499. Lada Andričević, dipl.ing.geodezije
    3500. Helena Ćatipović, diplomirani pravnik
    3501. Gordana Meze, odgajateljica predškolske djece
    3502. Marina Rogović, ekonomist
    3503. Tina Dušek, liječnik
    3504. Petar Jandrić, doc.dr.sc., profesor na Tehničkom veleučilištu
    3505. Čedo Cvitković, ribar
    3506. Maja Šintić, pedagoginja
    3507. Ivana Kožić, učiteljica razredne nastave
    3508. Ines Udodovsky, profesor kineziologije
    3509. Jagoda Petrić Kuić, pravnik, umirovljenik
    3510. Renata Šimac, odgajateljica
    3511. Branko Nikolić, umirovljenik
    3512. Martin Babić, programer
    3513. Amalija Ostojić, umirovljenica
    3514. Edvard Bušić, inženjer informacijskih tehnologija
    3515. Smiljena Baćac Turković, umirovljenica
    3516. Miroslav Pak, umirovljenik
    3517. Nevenka Nedov Pak, umirovljenica
    3518. Davor Zlovolić, dr. veterinarske medicine
    3519. Božena Busić, prvostupnik javne uprave
    3520. Dubravka Tarle, liječnik
    3521. Tomislav Katić, profesionalni igrač američkog nogometa
    3522. Iskra Mandarić, odgajateljica
    3523. Ozren Lapčević, dipl. ing. el.
    3524. Borko Amulić, biolog
    3525. Magdalena Radman, mr.sc.ekonomskih znanosti
    3526. Ivan Zelenić, profesor geografije
    3527. Denis Vujičić, liječnik
    3528. Srđan Novak, liječnik, izv. profesor
    3529. Petra Pleše, prodavač
    3530. Antica Pasarić, studentica Medicinskog fakulteta u Zagrebu
    3531. Sven Janovski, koordinator volontera/ki
    3532. Slavka Oštrić, prof. PTO
    3533. Nikola Biliškov, znanstvenik
    3534. Dubravko Erceg, magistar turizma
    3535. Reno Flander, umirovljeni prometni pilot
    3536. Borivoj Pališaški, profesor tjelesne i zdravstvene kulture
    3537. Matija Marek, dipl. ing. šumarstva
    3538. Mirjana Vučenović-Bendeković, dipl. politolog
    3539. Samanta Bićanić, turistički vodič
    3540. Tomislav Sudarević, umirovljenik
    3541. Nives Miošić, istraživačica i analitičarka javnih politika
    3542. Slobodan Galjanić, inžinjer kemije, umirovljenik
    3543. Milica Ramljak inžinjerka matematike u mirovini
    3544. Franina Cikatić, studentica medicine
    3545. Ivna Svoboda – Beusan, umirovljenica
    3546. Renata Marušić, voditeljica projekata
    3547. Biserka Biba Bastić, invalid u kolicima bez prava na rad
    3548. Ana Kulić, kemijski tehničar
    3549. Andreja Pak Baković, webmaster
    3550. Momir Jakšić, umirovljenik
    3551. Jasna Belamarić, psihologinja
    3552. Ana Mikačić, profesorica
    3553. Ana Vrbanić, psihologinja
    3554. Dino Radičević, učenik, budući umjetnik
    3555. Nikolina Čukelj, nutricionist
    3556. Marinela Đaković, ekonomistica
    3557. Ivana Mustapić
    3558. Jana Pozaić, ekonomistica
    3559. Žarko Galić, poduzetnik
    3560. Dolores Kovačević, ekonomist
    3561. Tomislav Vukasović, dipl. ing. agronomije
    3562. Mirna Markovina, prodajni predstavnik
    3563. Stanislav Nusbaum, dipl.iur
    3564. Nina Benović
    3565. Adem Hamzić, branitelj
    3566. Nebojša Oredić, dip. ing. prometa
    3567. Buga Sarač, studentica
    3568. Žana Barišić Došen, dipl. oec., asistentica u ljudskim potencijalima, instruktorica antistresnih tehnika disanja, volonterka za društvenu dobrobit
    3569. Dubravka Nusbaum, dipl.oec
    3570. Tena Sarač, knjigovođa
    3571. Maja Puhovski, ekonomist za turizam
    3572. Nevenka Morović-Janković, diplomirani ekonomist u mirovini
    3573. Sanda Flegar, humanitarni radnik
    3574. Iva Gjurić Smrekar, mr. ekonomije
    3575. Adrian Vučković, student
    3576. Zlatko Marčec, umirovljenik
    3577. Tomislav Sučić, meteorološki tehničar
    3578. Vesna Kučinac, građevinska tehničarka
    3579. Ksenija Lisak, umirovljenik
    3580. Fani Drašković, frizer
    3581. Petra Nikolić, prvostupnik ekonomije
    3582. Tarik Sedić, dipl. oec.
    3583. Dario Radin-Mačukat, ekonomist
    3584. Robert Grabrovec, web developer
    3585. Dubravka Ferinčević, marketing i odnosi s javnošću
    3586. Neven Kokeza, inženjer elektrotehnike
    3587. Višnja Sabljak, upravni pravnik
    3588. Milovan Bačić, umirovljenik
    3589. Nenad Komušar, inžinjer elektrotehnike
    3590. Goran Tedling, student
    3591. Vladislav Pintar, dipl. ing, elektrotehnike
    3592. Emica Tanić, umirovljena dipl. ipl. ing.
    3593. Boris Vidošević, web developer
    3594. Tihana Veljačić, poslovni analiticar
    3595. Senad Sikirić, vozač autobusa
    3596. Nikola Japundžić, zaposlenik
    3597. Karmela Romić, učiteljica
    3598. Tomislav Drvar, konobar
    3599. Sanja Martinovsky, asistentica
    3600. Zvonimir Miholić, penzioner
    3601. Renata Karamatić, odvjetnica
    3602. Marko Mićanović, elektrotehničar
    3603. Dragana Katalinić, profesor
    3604. Mirjana Ostojić, diplomirani ekonomist
    3605. Doriana Dunatov-Kustic, administrator
    3606. Brankica Butorac, učiteljica yoge
    3607. Marina Ferinčević, ing. prehrambene tehnologije
    3608. Kristina Martinović, službenik
    3609. Tatjana Marin, ekonomistica
    3610. Tatjana Veljačić, dipl. ekonomista
    3611. Slavica Andrić, prodavač
    3612. Luka Mašić, SSS
    3613. Domagoj Vinceković, upravni pravnik
    3614. Mario Božičević, marketing
    3615. Darko Vinketa, student
    3616. Una Štalcar Furač, student
    3617. Katarina Jakelić, geolog
    3618. Marta Šafar, dipl. oec., smjer marketing
    3619. Willem Miličević
    3620. Tatjana Luna Val, prof.
    3621. Gordana Kurtović, defektologinja
    3622. Nataša Bijelić, socijalna radnica
    3623. Nena Pavelić, marketing menadžer
    3624. Ana Maras, dipl.pravnik
    3625. Dubravka Grublješić, sluzbenik u mirovini
    3626. Žitomir Lozica, vatrogasac
    3627. Sanja Subotinčić, fizioterapeut
    3628. Milana Živkov, liječnik
    3629. Nenad Smokrović, univerzitetski profesor
    3630. Ivana Vojinović, socijalna radnica
    3631. Dragana Ivčević Restović, umirovljenik
    3632. Vinka Lozica, pravnica
    3633. Ivana Bogdan, stomatologinja
    3634. Zoran Ivčević, umirovljenik
    3635. Kamilo Zlatić, pilot
    3636. Iva Pezić, student
    3637. Vesna Nikolić, optičar
    3638. Mirko Držaić, koordinator projekata
    3639. Tamara Mesarić, studentica
    3640. Anamarija Kolenić, student
    3641. Božica Milovanović, trgovac
    3642. Ana Malnar, odgajatelj
    3643. Ognjen Milovanović, student
    3644. Ljubica Lovrenčić, dipl.ekonomistica
    3645. Namka Marasović, umirovljenica
    3646. Korana Resan, dipl. ing. preh. teh.
    3647. Sanja Karabeg, dip. ing. biologije
    3648. Gordana Lončarić, komercijalista
    3649. Ana Bačić, administrator
    3650. Grgur Turčinović, zidar
    3651. Denis Finderle, konstruktor-projektant
    3652. Nikola Plejić, programer
    3653. Lea Ovčarić, studentica
    3654. Ivan Šejić, vatrogasni tehničar
    3655. Vanja Popović, studentica koja sutra želi imati posao!
    3656. Biserka Visković, diplomirani ekonomist
    3657. Marko Horvat, dipl.ing.el.
    3658. Anamarija Užbinec, mag.math.
    3659. Vesna Šiprak Sabolović, umirovljenik
    3660. Dina Martinović, socijalni radnik
    3661. Dinko Guberina, umirovljenik
    3662. Zoran Ivančić, skaut
    3663. Ines Perec, studentica
    3664. Dražena Pavlović Lučić, nezaposlena (inženjerka urbanog šumarstva)
    3665. Melanie Lončar, student
    3666. Martina Mikulec, studentica
    3667. Ilona Lenac, farmaceut
    3668. Anamarija Kruc, studentica
    3669. Karlo Stipić, student
    3670. Nika Tecilazić, student
    3671. Nenad Vicković, kovinotokar
    3672. Klaudija Prlić, dr. med.
    3673. Deanka Hirjan, umirovljenik
    3674. Robert Budak, student
    3675. Zlatko Brezovec, informatičar prekarijanac
    3676. Valentina Koroskoski, dr.med.
    3677. Jasminka Spahić, poljoprivredni tehničar
    3678. Marina Karamarko, ekonomist
    3679. Ina Krklec, umirovljenica
    3680. Marinko Orlovac, herpetologist
    3681. Draga Fabjanac, ekonomist
    3682. Stanka-Sunčana Brodić, prof. matematike i informatike
    3683. Ana Vorkapić, odgojiteljica
    3684. Dražen Gvozdenović, nezaposlen
    3685. Đurđa Baljak, studentica
    3686. Jasmina Mujkić, pravnica
    3687. Petar Jelenić, trgovac
    3688. Željko Vučetić, umirovljenik
    3689. Anja Garmaz, studentica
    3690. Danijela Matijević, politolog
    3691. Nina Nimac, odgajateljica predškolske djece
    3692. Goran Stanić, elektrotehničar
    3693. Željko Matijević, odvjetnik
    3694. Karla Pavlović, student
    3695. Borna Prpić, tehnolog
    3696. Zdravko Grčević, spec. zavarivanja
    3697. Velimir Todorović, psiholog
    3698. Doris Cvetko, studentica
    3699. Sena Puhovski, psihologinja
    3700. Ante Boban, psiholog
    3701. Viktorija Livaja, psiholog
    3702. Eva Feldman, psiholog
    3703. Mirna Horvat, profesorica
    3704. Ivan Matešić, profesor
    3705. Tatjana Vukadin, profesorica
    3706. Mimi Burić, profesor
    3707. Anja Lončarić, profesor
    3708. Rebeka Šplajt, manager
    3709. Emina Horvat, profesorica i pedagoginja
    3710. Bruno Trapan, vinar
    3711. Jadranka Jambrović, profesorica
    3712. Eduard Werft, strojar
    3713. Danijell Nikolla, trgovac
    3714. Zrinka Miličić, privatna poduzetnica
    3715. Nada Orešković, službenik
    3716. Martina Kramarić, ekonomist
    3717. Anđelo Skoković, kozmetičar
    3718. Mirjana Stojsavljević, voditeljica maloprodaje
    3719. Mijo Vonceković, umirovljenik
    3720. Ivana Gamulin, ugostitelj
    3721. Dragana Bolješić, nastavnica / aktivistica
    3722. Renata Batel, penzioner
    3723. Branka Juran, koordinatorica Platforme za međunarodnu solidarnost Hrvatske
    3724. Ines Beck, ekonomist
    3725. Tea Jakaša, ekonomist
    3726. Niki Simonović, student
    3727. Irina Stipanović Oslaković, doc.dr.sc., dipl. ing. građ.
    3728. Iva Barbalić, bacc.poduzetništva
    3729. Ljiljana Ivković, liječnik
    3730. Marija Rilović, ekonomistica za turizam
    3731. Duško Dimitrijević, programer
    3732. Boris Bogdanić, društveni aktivist
    3733. Branka Dragičević, umirovljena službenica
    3734. Vera Gjokaj, mentorica za društveno poduzetništvo i studentica waldorfske pedagogije
    3735. Luciano Lukšić, umirovljenik
    3736. Dijana Trošelj, ekonomist
    3737. Bruna Profaca, psihologinja
    3738. Monika Ciglar, politologinja i ekonomistica
    3739. Sandra Pernar, dipl. politologinja
    3740. Gojko Vujasinović, strojarski tehničar
    3741. Slobodan Basić, dipl.ing. u mirovini
    3742. Dunja Desnica Franković, dr.sc., fizičar, znanstvena savjetnica Institut Ruđer Bošković
    3743. Zdenka Robić, financijski direktor
    3744. Ana Krolo, diplomirani ekonomist
    3745. Ines Zic, građevisnki inženjer
    3746. Damir Jašarević, umirovljeni satnik HV, RVI
    3747. Ana Zakošek, diplomirana politologinja
    3748. Robert Rosić, informatičar
    3749. Dubravka Nemec, umirovljenica
    3750. Lana Kušek, ing. Građ.
    3751. Vladimir Nemec, mag. iur.
    3752. Suzana Kovačević
    3753. Mina Bićanić, profesorica
    3754. Iva Orlić, učiteljica razredne nastave i engleskog jezika
    3755. Helena Telen, studentica prava
    3756. Iva Jelenc Vesel, studentica ekonomije
    3757. Zorana Veža, suradnica za operativne poslove – FINA
    3758. Ivana Hrvat, dipl. Ekonomistica
    3759. Mirana Koljatić, dipl.ing.elektrotehnike
    3760. Ivana Rogošić, turistički vodič
    3761. Krešimir Sever, umirovljenik
    3762. Iris Jeričević, edukacijski rehabilitator
    3763. Antonio Bošnjak, student Strojarstva
    3764. Vanja Sikirica, ekonomistica
    3765. Andrea Jambrović, poslovna tajnica
    3766. Zdravko Jambrović, sudac
    3767. Sara Japelj, mag.iur., nezaposlena
    3768. Mirjana Kučer, pravnica, feministička aktivistica
    3769. Gordan Walter, medicinski tehničar
    3770. Vlado Vladić, pravnik
    3771. Marija Vareško, dipl.ing.geod.
    3772. Vanja Vukičević, poduzetnik
    3773. Ana Lebl, nezaposlena
    3774. Branko Lehner, umirovljenik
    3775. Jakša Sabić, ekonomist
    3776. Alex Bijažić, elektromehaničar
    3777. Katarina Bukovec, recepcionerka
    3778. Denisa Terzic, financijski tehnicar
    3779. Tin Šemovčan, struč spec. oec
    3780. Vladimir Nikolić, inženjer
    3781. Ivan Potkonjak, financijski analitičar
    3782. Ivana Mrak, studentica Pravnog fakulteta Sveučilišta u Rijeci
    3783. Dunja Jovičić, ekonomistica
    3784. Maja Savić, primalja
    3785. Jole Knežević, prof.
    3786. Goran Aleksić, diplomirani inženjer prometa​
    3787. Jelena Kljaković-Gašpić, magistrica informatike
    3788. Jagoda Vukušić, poduzetnica
    3789. Mirta Desnica, profesor francuskog jezika
    3790. Lana Cvrković Križanić, dipl. ing. matematike
    3791. Snježana Punčikar, odgojitelj
    3792. Antonija Radović, prof. vjeronauka
    3793. Darko Bertović, umirovljenik, Poručnik HV
    3794. Dr sc. Ernest Suchanek, sveučilišni profesor
    3795. Kora Dvorski, studentica biologije
    3796. Dejan Matković, radnik
    3797. Iris Radivoj ugostiteljka
    3798. Vlatka Marinković, studentica Pravnog fakulteta u Zagrebu
    3799. Dijana Mamula, odgajateljica
    3800. Gordana Božić, prof.
    3801. Vernesa Miletić, studentica (Pravni fakultet)
    3802. Petra Habun, učiteljica pilates yoge
    3803. Marija Prša, asistentica iz matematike
    3804. Lana Unterbuchner, hotelijersko-turistički tehničar
    3805. Damir Pazman, djelatnik tehničke podrške u Hrvatskom Telekomu d.d.
    3806. Tina Kovačić, predsjednica udruge SOS telefon – Rijeka
    3807. Karolina Czerny, magistar prava
    3808. Dinko Jukić, kuhar
    3809. Zorana Grabarić, red. sveuč. prof.
    3810. Klara Jakšić, umirovljenica
    3811. Livijana Vukmirović, profesorica
    3812. Ivana Erceg, hotelijersko turistički tehničar
    3813. Ranko Flanjak, djelatnik gradske uprave grada Zagreba
    3814. Gordana Kovačić, umirovljenica
    3815. Sanda Marelić, dipl.oec
    3816. Blaženka Vacenovski, inokorespodent
    3817. Tea Žugec, studentica Učiteljskog fakulteta, predškolski odgoj i obrazovanje
    3818. Eugen Vuković, aktivist
    3819. Ivica Drljača, nezaposlen
    3820. Dora Plavčić, apsolventica fizike Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Zagrebu
    3821. Goran Kutnjak, sveučilišni profesor Ekonomskog fakulteta u Rijeci
    3822. Ana Milčić Horvat, psihologinja i psihoterapeutkinja
    3823. Nikola Marčetić, penzioner
    3824. Bojan Bajgorić Šantić, dipl.oec.
    3825. Vjeran Pezdirc, student međunarodnog poslovanja
    3826. Ljiljana Rubčić, mag. logoped
    3827. Melita Stanić, ekonomist
    3828. Vesna Jurković, umirovljenica
    3829. Branka Trkulja, dipl.oec,
    3830. Tomislava Zvonar, medicinski djelatnik
    3831. Jadranko Stanišić, kuhar
    3832. Jakica Stanišić, dipl. učitelj
    3833. Zdenka Gogić, službenica
    3834. Branka Jagetić, službenica
    3835. Vedran Župarić, stolar
    3836. Vesna Zimmermann, dipl.iur
    3837. Valter Sinkauz, elektrotehničar
    3838. Ksenija Car, penzionerka
    3839. Mario Jelić, ing. računarstva
    3840. Zdenko Šimunović, dipl. iur. iz Osijeka
    3841. Ana Hermanović, dipl. socijalna radnica
    3842. Vasilisa Kuljiš, umirovljenik dipl. ing biotehnologije
    3843. Tina Borojevic, dipl. ing. Brodogradnje
    3844. Margareta Ognjanović, studentica stomatologije
    3845. Joško Tomić, nezaposleni
    3846. Vitomir Lukić, zlatar
    3847. Višnja Radić, studentica medicine
    3848. Jasna Bodružić, pravnica
    3849. Branka Pavlović, radnica
    3850. Nada Matanović, umirovljenica
    3851. Goran Vuković, umirovljenik
    3852. Jelena Mikin, voditeljica projekta Mali plac s Tavana
    3853. Jagoda Munić, magistrica zaštite okoliša
    3854. Ivan Batovanja, dipl. ing.
    3855. Biserka Puc, umirovljenica
    3856. Karla Kučić, krojač
    3857. Neven Jurić, odgajatelj
    3858. Niko Barbić, ekonomist
    3859. Ljerka Crnić, umirovljena ekonomistica
    3860. Rahela Greta Nervo, ovlašteni inženjer građevinarstva
    3861. Boris Geržina, penzioner
    3862. Ivan Zimmermann, liječnik stomatolog
    3863. Renata Babić, umirovljenica
    3864. Petra Stić, studentica biologije
    3865. Matko Cikoja, inzenjer, manager, MBA
    3866. Vesna Kubatović, ekonomist-umirovljenik
    3867. Antonija Osojnik Petraš, pravni lingvist
    3868. Mirjana Kovačić, agronom
    3869. Ivo Šantić, pomorac
    3870. Nives Roško, dipl.ing. elektrotehnike
    3871. Zdravko Gross, ing. građ.
    3872. Zoran Badurina, ugostitelj
    3873. Marijana Mrvoš, diplomirana ekonomistica
    3874. Maja Rogoz, medicinska sestra
    3875. Silvana Weber, umirovljenica
    3876. Tomislav Fajdetić, dipl.oec.
    3877. Zora Đerić, umirovljenica
    3878. Ana Koceić, pravnica
    3879. Matea Marketić, studentica ekonomije
    3880. Snježana Popović-Milić, umirovljenica
    3881. Lidija Vunduk, umirovljenica
    3882. Ivan Burja, student ekonomije
    3883. Jelena Šimunović, voditeljica projekata/administratorica
    3884. Mihaela Tadić Grbavčić, bacc. fizioterapije
    3885. Dominik Gašparić, student kemije
    3886. Niko Goga, student psihologije na Filozofskom fakultetu u Zagrebu
    3887. Srećko Narančić, poduzetnik, tržišne komunikacije
    3888. Tomislav Sučić, student na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu
    3889. Petar Košćak, specijalist prodaje digitalnih medijskih rješenja
    3890. Ivan Šimić, strojobravar
    3891. Denis Žoljom, mag. phys.
    3892. Ivanka Persić, umirovljenica
    3893. Vladimir Šterle, programer poslovnih aplikacija
    3894. Sanjin Plakalo, voditelj projekata
    3895. Ana Katušić, učiteljica primarnog obrazovanja
    3896. Ivica Šćepanović Truto, nezaposleni građevinski tehničar
    3897. Vedrana Petrić, aeroprometnik
    3898. Vlasta Friganović, umirovljenica
    3899. Željka Milošević, turistički vodič/Dipl. turistički komunikolog
    3900. Sonja Leskovar, umirovljenica
    3901. Snježana Zrnić prodavač
    3902. Sanja Radić, medicinska sestra, glumica amaterka i članica forum teatra Savjetovališta Luka Ritz
    3903. Vesna Rusijan, psihologinja
    3904. Tomislav Stojak, Zastupnik Gradske skupštine Grada Zagreba, Odbor za kulturu
    3905. Goran Brkulj, nadzorni spec.-elektroničar
    3906. Edita Perković, dipl. iur.
    3907. Marko Čolak, student primijenjene ekologije u poljoprivredi, Sveučilište u Zadru
    3908. Zorislav Šubarić, umirovljenik
    3909. Zita Pronj, mag. ing. logistike i menadžmenta u pomorstvu i prometu
    3910. Barbara Horvatić, pedagoginja
    3911. Ivana Szilvasy, dipl.oec, privatni poduzetnik & mama
    3912. Marina Majstrović, ekonomski tehničar
    3913. Elvira Rajak, mag.med.biochem.
    3914. Antea Turčinov, dipl. inž. geod
    3915. Jovanka Popović Glavičić , dr.med. spec hitne medicine
    3916. Esad Mešić, nastavnik tjelesnog odgoja
    3917. Lana Marković, dipl. pravnik
    3918. Marija Bonifačić, kemičarka u mirovini
    3919. Andrija Majić, mag. ing. urbanog šumarstva
    3920. Stipe Kudelik, inžinjer brodogradnje
    3921. Biljana Kudelik, zubni tehničar
    3922. Lena Kudelik, penzioner
    3923. Venko Kudelik, turistički radnik
    3924. Nikola Zdunić, magistar politologije i aktivist
    3925. Dragica Babeli, dipl.ing.građ
    3926. Zrinka Ristić Dedić, psihologinja/znanstvenica
    3927. Domagoj Kovačević, Mr.Sc. dipl. ing. elektrotehnike
    3928. Una Omerčević, magistra ekonomije
    3929. Elizabeta Penić, PR menadžerica
    3930. Vesna Vugec, frizerka
    3931. Antonio Pošćić, magistar inženjer računarstva
    3932. Žaklina Rajnović, kozmetičarka
    3933. Natalija Demirović, ekonomistica
    3934. Radojka Sunajko Srdić, nezaposlena
    3935. Marija Pucar, umirovljenica
    3936. Nataša Perić Dundović, mag.oec, banker
    3937. Branimir Šimić. sveuč. red. prof. u mirovini
    3938. Vanja Krstulović-Buljan, umirovljena profesorica
    3939. Gordana Trlin, dipl. ing.
    3940. Ljiljana Hosni, diplomirani defektolog-socijalni pedagog
    3941. Vanja Kaštelan, turistički radnik
    3942. Sanja Samardžić, informatičar
    3943. Miljenko Vincek, student Pravnog fakulteta u Osijeku
    3944. Svibor Jančić dipl. pol., član Vijeća GČ Maksimir, Zagreb (Za grad)
    3945. Marko Fuček, student Elektrotehničkog fakulteta u Osijeku, smjer Informatika
    3946. Mate Maretić, nastavnik
    3947. Jasna Jeličić, konzumentica kulture
    3948. Jelena Janković, umirovljenica
    3949. Mirko Furjan, umirovljenik
    3950. Gordana Frieling, umirovljenica
    3951. Damjan Beusan, turistički vodič
    3952. Ružica Pavletić, umirovljenik
    3953. Stjepan Petruša, student FER-a
    3954. Dino Topčagić, trgovac
    3955. Bojana Kučić, web developer
    3956. Vedran Kabalin, ing. brodogradnje
    3957. Gordana Casalini, nezaposlena
    3958. Vladimir Klobuča, student, tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci
    3959. Ivan Nikolić, programer
    3960. Nike Doktor, prvostupnica financija, Ekonomski fakultet u Zagrebu
    3961. Mijo Majhen, frizer
    3962. Dražen Bulj, direktor Evoco d.o.o
    3963. Gina Brnić, dipl. pravnica
    3964. Deana Miharija, mag. medicinske biokemije
    3965. Arijana Turčin, liječnica
    3966. Daria Novaković, ekonomista
    3967. Rajko Novaković, RTV mehanicar
    3968. Dean Bačić, ekonomist
    3969. Višnja Stojačić, umirovljenica
    3970. Kristina Ilić Pešut, hotelska domaćica/student
    3971. Gordan Srića, sistem inženjer
    3972. Iva Markulj, voditeljica programa za mlade, Udruga IKS
    3973. Jelena Franičević, učiteljica
    3974. Eleonora Katić, odvjetnica
    3975. Tamara Fabac, magistra pedagogije
    3976. Gregor Zorinc, ekoinženjer
    3977. Ivo Frančešević, ekonomski tehničar
    3978. Bernard Pauzar, student na Građevinskom fakultetu
    3979. Ivona Ercegović, turistički pratitelj
    3980. Nikola Gambiroža, elektromehaničar
    3981. Anja Lepušić, apsolventica ekonomije
    3982. Vojislav Nikitović, inženjer
    3983. Mirjana Bjelica, umirovljenica
    3984. Nela Pamuković, feministička aktivistkinja
    3985. Alen Despot, ekonomist
    3986. Sandra Milovanović, privatni poduzetnik
    3987. Zoran Sriča, programer
    3988. Vatroslav Vrdoljak, informatičar
    3989. Dragan Hot, konobar
    3990. Josip Hrvatin, umirovljenik, Labin
    3991. Bojan Dunaj, dipl.ing.računarstva
    3992. Mirna Petani, prof.
    3993. Nenad Starc, znanstveni savjetnik, umirovljenik
    3994. Nives Rebernak, dipl. ing. socijalnog rada, magistra sociologije
    3995. Iva Rosandić, dipl. nastavnik filozofije i slovakist
    3996. Luka Žužul, dipl. pov. umjetnosti, profesor povijesti
    3997. Olgica Mickov, dipl. pravnik
    3998. Neva Bizjak, dipl. psihologinja
    3999. Bojana Ćulum, docentica na Odsjeku za pedagogiju Filozofskog fakulteta u Rijeci
    4000. Tamara Eskić, mag. psihologije
    4001. Ana Manjaka, magistra edukacije hrv. jezika i književnosti i filozofije
    4002. Verica Rekić, magistra edukacije kroatistike i povijesti
    4003. Andrea Cetina, magistra psihologije
    4004. Irena Plicka, Montessori pedagog odgojitelj
    4005. Marin Živković, politolog
    4006. Sara Kekuš, politologinja
    4007. Milena Gogić, politologinja
    4008. Suzana Jašić, politologinja
    4009. Ana Knežević, predškolski odgojitelj
    4010. Tea Šepić, prof. pedagogije
    4011. Anja Rajčević, prof. psihologije
    4012. Patris Šuper, profesor geografije
    4013. Lada Jug, profesor zdravstvene i tjelesne kulture
    4014. Tina Perović, profesorica psihologije
    4015. Goran Gračanin, školski psiholog
    4016. Andrea Bruner, student Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti
    4017. Tin Puljić, student politologije na Fakultetu političkih znanosti u Zagrebu
    4018. Valerija Posavec, studentica 1. godine preddiplomskog smjera psihologije na Sveučilištu u Zadru
    4019. Karla Škorjanc, studentica Fakulteta političkih znanosti
    4020. Ana Cincar, studentica psihologije
    4021. Slobodan Seferović, učitelj geografije
    4022. Zdravko Tovilović, psiholog
    4023. Tanja Dejanović Šagadin, psiholog
    4024. Maša Komadina, psihologinja
    4025. Jelena Heštera, psihologinja
    4026. Kristina Perišić, psihologinja
    4027. Lana Gjurić, psihologinja
    4028. Marina Milković, psihologinja
    4029. Zora Subotić, psihologinja i psihoterapeutkinja
    4030. Irena Velimirović, socijalna pedagoginja – psihoterapeutkinja
    4031. Luka Rendulić, student Građevinskog fakulteta u Zagrebu
    4032. Irena Drmić Hofman, sveučilišna profesorica
    4033. Maja Trinajstić, urednica
    4034. Jadranka Gorup, umirovljenica
    4035. Sanja Milanja, dipl.oec.
    4036. Nives Fett, odnosi s javnošću
    4037. Rajka Smokvina Korbar, prof. matematike
    4038. Vilma Strugar, ekonomist u mirovini
    4039. Petra Dejanović, bankarica
    4040. Gerda Gracin, profesorica u mirovini
    4041. Željka Bosanac, prof. pedagogije i andragogije
    4042. Vida Fućak, studentica socijalnog rada
    4043. Ivo Ruzir, konobar
    4044. Valerija Kanđera, psiholog
    4045. Dijana Jelić Skorlić, agent za posredovanje u prometu nekretninama
    4046. Tvrtko Bolčić, student
    4047. Erna Šutić, voditelj prodaje
    4048. Dario Miojević, fizički radnik
    4049. Ana Radošević, studentica psihologije
    4050. Josip Gracin, psiholog
    4051. Mirjana Galo, aktivistica
    4052. Dražen Horvat, inžinjer
    4053. Sonja Cvitković
    4054. Dragica Kučko, kemičarka
    4055. Lovorka Marjanović, profesorica
    4056. Davor Briški, informatičar
    4057. Mirko Krtolica, penzioner, Paris, France
    4058. Željko Kordić, predsjednik VICE Digital Network
    4059. Snježana Šišić, prof. matematike
    4060. Ivana Kurtović, univ.spec.upravljanja marketinškom komunikacijom
    4061. Zvonimira Bralić, prof. pedagogije
    4062. Goran Goldberger, dr. sc., sociolog i predavač u Visokoj školi tržišnih komunikacija Agora
    4063. Davor Jakara, tehnički urednik
    4064. Suzana Kulović, doktorica medicine, psihijatrica
    4065. Tea Pujac Lanča, samostalni referent post-prodaje
    4066. Filip Krstanović, m.sc. razvoj softvera i poslovni menadžer
    4067. Melanija Štimac, umirovljenica
    4068. Danijela Kasumović-Maružin, prof.rehabilitator
    4069. Vlado Maružin, prof.matematike
    4070. Tea Košić, psihologinja
    4071. Mirjana Vladika Majdak, umirovljenica
    4072. Petra Dražić, psihologinja
    4073. Jelena Mihovec, politologinja
    4074. Mario Tanfara, student istraživačkog smjera fizike na Sveučilištu u Zagrebu
    4075. Alen Živković, student inženjerskog smjera matematike
    4076. Branka Tadić, nastavnica u mirovini
    4077. Rade Tanjga, nezaposlen
    4078. Boris Baljkas, profesor
    4079. Marko Knez, nezaposleni ekonomist
    4080. Ajka Hammer Plećaš, medicinska biokemičara
    4081. Sandra Neretljaković, učiteljica yoge
    4082. Denis Neretljaković, dipl.ing strojarstva
    4083. Vladimir Matijević, profesor tjelesne i zdravstvene kulture
    4084. Ines Misetić Lasić, medicinsko-laboratorijski ing.
    4085. Sanda Njegić, dipl. iur.
    4086. Jadranka Mesarić, umirovljenica
    4087. Višnjica Leko, profesor povjesti, umirovljenica
    4088. Mira Hinić Muslim, odvjetnica
    4089. Jasminka Vejmelka, profesorica
    4090. Natalia Jurgan, studentica socijalnog rada
    4091. Bojana Maričić, nezaposlena
    4092. Dunja Puača, dipl. ekonomistica
    4093. Tanja Ćulumović, prvostupnica tržišnih komunikacija
    4094. Olujka Jasprica, mag oec, producent, terapeut 
    4095. Jasminka Džepina, umirovljenica
    4096. Marinela Neralić, dipl. ekonomist
    4097. Darko Ciglar, informatičar
    4098. Mateo Ivčević, kuhar
    4099. Željko Radić, dipl. Ing. elektronike
    4100. Irena Pušenjak, upravni referent
    4101. Saša Pušenjak, frizer
    4102. Bosiljka Gajšek, umirovljenica
    4103. Ante Ačkar, prometni tehničar
    4104. Renata Nikolić, dr.med.
    4105. Jadranka Veršić, umirovljenica (prosvjeta)
    4106. Petar Baburić, dipl.oecc.
    4107. Armida Njegovan, ekonomista
    4108. Jasna Šumanovac, okolišna aktivistkinja
    4109. Dražen Hoffmann, politolog
    4110. Alen Mirić, menadžer
    4111. Slobodan Mizdrak, znanstvenik 
    4112. Radmila Pusica, ekonomista
    4113. Jadranka Cesarec, službenik
    4114. Robert Piteša, sveučilišni prvostupnik ekonomije –  bacc. univ. oec.
    4115. Lidia Fanelli, pravnik
    4116. Ankica Martinović, geodetski tehničar, nezaposlena
    4117. Ana Prelošćan, odgajateljica
    4118. Katarina Kosić, doktorandica i lektorica 
    4119. Oliver Oljica, trgovac
    4120. Mate Bulić, dipl.ing.el u mirovini
    4121. Zlatko Markovinović, profesor
    4122. Vinko Burić, v.gr.teh.
    4123. Slobodanka Poštić, umirovljenica
    4124. Dubravka Novosel Guszak, socijalni pedagog
    4125. Branko Jecmenjak, samostalni poduzetnik
    4126. Vera Bašagić,dipl.ing.prometa
    4127. Branka Lončarić, umirovljenica
    4128. Rajka Antulov, umirovljenica
    4129. Marin-Slobodan Tomaš, dr. fiz. znan., savjetnik IRB-a u mirovini
    4130. Emina Popović, doktorica političkih znanosti
    4131. Nena Kolak, sociologinja
    4132. Blanka Čop, sociologinja
    4133. Dijana Vidović Obadić, dipl.ekonomist
    4134. Doris Barat, Pedagoški fakultet, smjer biologija-kemija, Ljubljana
    4135. Valentina Suban Jakuš, farmaceut
    4136. Dragana Perković, umirovljenica
    4137. Želimir Novak, penzioner
    4138. Dalibor Stojaković, referent nabave / voditelj poslovnice
    4139. Radmila Brčić, knjigovodstveni savjetnik 
    4140. Stjepan Felber, dipl.ekonomist
    4141. Robert Škrinjar, student Pravnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu
    4142. Erik Fabijanić, predsjednik Županijske skupštine Primorsko-goranske županije
    4143. Olja Dijanošić, diplomirana učiteljica razredne nastave
    4144. Ljiljana Sužnjević advokat
    4145. Jelena Čevizović, voditelj logistike
    4146. Tanja Sredic, bacc.oec.
    4147. Enisa Mrkalj, kućanica
    4148. Miro Gal , trgovac 
    4149. Velimir Ključe, umirovljenik
    4150. Željko Sojčić, strojarski tehničar
    4151. Nebojša Vlatković inženjer građevinarstva
    4152. Aleksandra Lavrnić, odgojitelj predškolske djece
    4153. Jagoda Štettner Tomašić, Umirovljenica, aranžer, dekorater
    4154. Drago Lovrić, moler
    4155. Marko Pusenjak, student ekonomije i obozavatelj HRT3
    4156. Nenad Antulov, privatni poduzetnik
    4157. Hrvoje Fruk, IT tehničar
    4158. Jasenka Vukšić, dipl.pravnica
    4159. Vlasta Korać, inokorespondent, nezaposlena
    4160. Željka Gross, dipl. oec.
    4161. Bernarda Kaurloto  liječnica
    4162. Ivan Pristaš, liječnik
    4163. Vesna M. Puhovski, profesorica povijesti i filozofije u mirovini
    4164. Nevenka Racki DeSyo, MDD
    4165. Vlasta Toth, diplomirana ekonomistica i informatičarka, u penziji
    4166. Gordana Kolar, umirovljenica
    4167. Irena Mervar, ekonomist
    4168. Aldo Tomasi, student telematike
    4169. Alen Grozaj, djelatnik u marketingu
    4170. Biljana Luketa, učiteljica
    4171. Vlatko Silobrčić, biomedicinski znanstvenik
    4172. Tihana Barbarić, studentica pedagogije na Filozofskom fakultetu u Zagrebu
    4173. Jasminka Vejmelka, profesorica
    4174. Ana Dundović, studentica pedagogije
    4175. Vida Turšić-Černe, dipl. inž. agronomije
    4176. Zdenka Kukuljica, savjetnica za upravno-pravne poslove u kulturi Skupštine grada Zagreba u mirovini
    4177. Marija Kajapi, administrativni djelatnik Udruge Kreativni kolektiv Kombinat
    4178. Diana Kukuruzović, agent za prodaju nekretnina
    4179. Vinka Jurjević, prof
    4180. mr.sc. Jadranka Vukomanović- Pavelić, dipl.ing
    4181. Tatjana Petrović, psiholog
    4182. Jadranka V.-Pavelić mr.sc. informacijskih znanosti
    4183. Franjo Sokolić, sveučilišni profesor
    4184. Ivo Kukuljica, pomorac
    4185. Matija Belković, poduzetnik
    4186. Ljiljana Vučković, učiteljica
    4187. Mihaela Podgorelec, knjigovođa
    4188. Irena Sedmak, računovođa
    4189. Zoran Musulin, sistemski inženjer
    4190. Ivana Mlakar, poduzetnica , Zagreb
    4191. Domagoj Dvornik, Split, inženjer elektrotehnike
    4192. Marc Gassion, promocija i komunikacija u Turističkoj zajednici
    4193. Bruno Aljinović, student, PMF, Sveučilište u Zagrebu
    4194. Marin Rak, konobar
    4195. Lidija Macek, dipl.ing.prometa
    4196. Natalija Žanetić Car, medicinska sestra
    4197. Sanja Shalabi, dipl.iur., tajnica OŠ dr Vinka Žganca
    4198. Natalija Sokol-Kvesić, dipl.ing.
    4199. Jadranka Flanjak, administrativni referent
    4200. Lovro Vrus, dipl.ing.fizike
    4201. Ančica Cetina, profesor pedagogije
    4202. Neda Rudež, prof.
    4203. Sandra Nuždić, prof.
    4204. Lidija Severović, fizioterapeut
    4205. Orhan Lujinović, mag.oec.
    4206. Vid Pribilović, ugostitelj
    4207. Haja Dominike Radić, studentica biotehnologije i istraživanja lijekova, Sveučilište u Rijeci
    4208. Metka Jelenc, dipl. politolog
    4209. Alvaro Rojas Radmilović, kapetan duge plovidbe
    4210. Mandica Rojas, ekonomista
    4211. Luce Terze, turistička vodička i ekološka poljoprivrednica
    4212. Damjan Vančina, tehničar za računalstvo
    4213. Ivanka Cvitan, referentica
    4214. Marijan Slovenc, umirovljenik
    4215. Celia Hawkesworth, retired University Reader at the School of Slavonic and East European Studies-University College London and translator
    4216. Vesna Rudelić-Sladoljev, doktor dentalne medicine
    4217. Inja Peršić-Nosalj, obrtnik
    4218. Ivana Bradarić, magistra građevinarstva
    4219. Milena Semeš, dipl. ing. Aeronautike
    4220. Branka Milković-Dolički, umirovljenica
    4221. Majda  Lesić – djelatnica  u  turizmu
    4222. Darko Mikić, kemijski tehničar,specijalnost pirotehničar, poručnik HV u mirovini
    4223. Krunoslav Jelovac, umirovljenik
    4224. Joško Dežulović, skladištar
    4225. Vesna Henigman, pravnik
    4226. Sanja Čavić,  službenica (ekonomija) 
    4227. Petra Novina, studentica Znanosti o okolišu
    4228. Mladenka Svalina, dipl. oecc turizma
    4229. Višnja Štrbac-Halapir, dipl.ing. kemije
    4230. Jagoda Latinović Čaldarević, dipl.ing.kemije
    4231. Ljiljana Vlahovac, učiteljica razredne nastave
    4232. Ružica Herceg, umirovljenica
    4233. Vlasta Nedela, umirovljenica
    4234. Jasna Predragović, učiteljica
    4235. Dr.sc. Gorjana Gjurić, dr.med., pedijatrica u mirovini
    4236. Radmila Rojčević, profesor eng.i njem.jezika u mirovini
    4237. Dražen Kujundžić, nezaposlen
    4238. Slavica Čičin-Mašansker, umirovljenica
    4239. Martina Levak, profesorica engleskog jezika
    4240. Flavia Poropat, poduzetnica
    4241. Silvije Brešić, dipl. ing. elektrotehnike
    4242. Renata Rumiha, učiteljica
    4243. Dubravka Penavić, dipl.ing.kemije u mirovini
    4244. Asija Pušić , Zagreb,dipl.oec.
    4245. Velimir Pušić, Zagreb, dipl.ing.brodogradnje
    4246. Goran Winter, dipl oecc
    4247. Dragan Fistrić, umirovljenik
    4248. Danijel Đuras, tehničar za mehatroniku
    4249. Ahmed Dedić, umirovljenik
    4250. Ana Štrbac Zupan, dipl.ing. biologije
    4251. Lana Raffaelli, dentalni tehničar
    4252. Željko Pećarić, ispitivač elektroenergetskih postrojenja
    4253. Vladimira Martinis, umirovljenica
    4254. Šime Vulelija, diplomirani pravnik
    4255. Mira Dragan-Baričić,  nezaposlena
    4256. Miroslav Kosanović, dipl.inž.el. u penziji
    4257. Sunčana Kukolja Taradi, profesorica fiziologije, Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
    4258. Ivana Milovec, samost.referent međ.otpremništva
    4259. Stefanija Krnjak, umirovljenica
    4260. Božidar Feldman, odvjetnik
    4261. Mak Dukan, ekonomist
    4262. Dalibor Grubiša, agronom
    4263. Lovro Lučev, bacc. geografije
    4264. Mia Mrđenović, ing. prehrambene tehnologije, nutricionistkinja
    4265. Robert Bogatić, drvni tehničar
    4266. Nina Tomašević, mag. Logoped
    4267. Jasna Perković, nezaposlena lektorica i zaposlena domaćica
    4268. Milan Preradović, str. prvostupnik kriminalistike
    4269. Ana Jerković, ekonomistica
    4270. Lea Steiner, dr.med.dent.
    4271. Silvija Zlatić, umirovljenik
    4272. Jan Hinkelman, magistar geologije
    4273. dr. sci. Ivo Crnolatac, znanstvenik
    4274. Darinko Kovilić, rudarsko naftni stručni radnik, samozaposlen
    4275. Tonći Talaja, politolog
    4276. Nela Marić, administrativni referent
    4277. Gordan Jelenić, šef Katedre za tehničku mehaniku, Građevinski fakultet Sveučilišta u Rijeci
    4278. Dušan Derkuća, elektroinstalater
    4279. Ljiljana Papuga Jelenić, nezaposlena diplomirana ekonomistica
    4280. Zdravko Mulić, dipl.oec.
    4281. Rudija Pavličević, stručna suradnica na projektima, udruga Zelena Istra
    4282. Gordan Horbec, dipl. oecc.
    4283. Katušić Srđan, dipl. ing. elektrotehnike
    4284. Tajana Martinović, komercijalistica
    4285. Monika Tresk, suradnica u marketingu, organizatorica SF konvencije SFeraKon
    4286. Gordana Puača, dipl. pravnica
    4287. Zoran Galunić, dipl. ing. elektrotehnike
    4288. Nikola Godinović, fizičar, sveučilišni profesor
    4289. Francesco Nacinovich, informatičar
    4290. Daniel Rodik, stručni suradnik, DOOR, ZMAG
    4291. Ana Preveden, aktivistica i izvršna direktorica Udruge “Igra” za pružanje rehabilitacijsko-edukacijske i psiho-socijalno-pedagoške pomoći
    4292. Vojmir Franičević, sveučlišni profesor
    4293. Sanda Salamun, prof. prevoditelj i sudski tumač za engleski i španjolski jezik
    4294. Milorad Milun, znanstveni savjetnik u morovini
    4295. Mia Ištvanović, studentica, Poslovna ekonomija, EFZG
    4296. Giovanni Savelloni – Barista
    4297. Marko Đuretić, dispečer dostavnog poduzeća
    4298. Ana Sušek, učiteljica razredne nastave
    4299. Roberto Škara, Prof. biologije
    4300. Ivan Diktić, student programiranja
    4301. Sven Franić, automehaničar
    4302. Karla Pavlović, Ekonomski fakultet, student
    4303. Hrvoje Gjurić, mag.ing.elektrotehnike
    4304. Marijan Milinović, IT programer, Ericsson Nikola Tesla
    4305. Goran Greblo, informatičar
    4306. Čubrilo Stevan elektrotehničar
    4307. Ivana Saftić, dipl. pravnik
    4308. Vjeran Radosavljević, programer
    4309. Magdalena Topalović, spremačica
    4310. Željko Dojčić, Građevinski laborant
    4311. Maja Ćurin, dipl oec, umirovljenica
    4312. Francesca Rolandi, istraživač – Sveučilište u Rijeci
    4313. Nikolina Pavleković, copywriter
    4314. Ivanka Cvitan, referentica
    4315. Đirlič Elza, med. sestra i mama
    4316.  

       

      Strani državljani / Foreign Citizens :

    4317. Naum Panovski, profesor
    4318. Brigita Malenica, znanstvenica
    4319. Leo Novosel, Ambassador & Secretary-General of CIMUN
    4320. Paulissen Vivian, Amsterdam, European Cultural Foundation
    4321. Ole Frahm, artist, artist group LIGNA, Frankfurt am Main
    4322. Helen Grogan, Artist and Sessional Lecturer, School of Art, RMIT University, Melbourne, Australia
    4323. Pascale Pilloni, Artiste plasticienne Comédienne
    4324. Szilvia Kochanowski, Cultural operator, European Cultural foundation, Amsterdam
    4325. Ludwig Kittinger, univ. ass. at University od Applied Arts Vienna
    4326. Vladimir Us, curator, Oberliht, Moldova
    4327. Tomislav Bobinec, designer, Institute of Design & Communication, FH JOANNEUM University of Applied Sciences
    4328. Denis Šehić, diplomant Akademije za vizualne umjetnosti, Ljubljana
    4329. Karin Lekberg, director, Subtopia, Stockholm, Švedska
    4330. Nataša Zavolovšek, director Zavoda Exodos Ljubljana, board member of Kooperativa, i IETM Brussels
    4331. Bori Najman, docent, Université Paris Est
    4332. Hanna Slattne, dramaturg, UK
    4333. Jovana Lukić, etnomuzikolog, pevač
    4334. Menno Weijs, European Cultural Foundation
    4335. Andrew Lawler, heritage worker
    4336. Gregor Kamnikar, istraživač zaigranosti
    4337. Agnieszka Wiśniewska, journalist, Krytyka Polityzcna, Varšava, Poljska
    4338. Jörg Plath, journalist and editor
    4339. Miha Zadnikar, kulturni aktivist, intendant, AKC Metelkova
    4340. K. Piewig, MA Contemporary Pedagogy, Germany
    4341. Jonas Malka, Malka
    4342. Vitalie Sprinceana, sociologist, journalist, Oberliht, Moldova
    4343. Susanne Mors, managing editor, European Cultural Foundation
    4344. Enric Senabre Hidalgo, Open Culture, Spain
    4345. Arapoglou Aimilios, performing arts/dancer, Brussels
    4346. Eva Maria Schild, photographer
    4347. John McCann, playwright, Scotland/Ireland
    4348. Nevenka Koprivšek, producentica
    4349. Lejla Somun Krupalija, profesorica arapskog jezika i književnosti iz Sarajeva
    4350. Avishag Morgenstern, trener pasa, Israel
    4351. Tiago Gameiro Baptista, Visual Artist
    4352. Ana Borić, urednica
    4353. Anna Wegricht, media artist
    4354. Filip Jovanovski, artist, Macedonia
    4355. Carmen Gheorghe, Germany
    4356. Sanin Milavić, glumac, Sarajevo
    4357. Steffen Berkhahn, artist from Germany
    4358. Nacer El Idrissi, President of the Réseau Euromed France/French Euromed Network
    4359. Ivana Smiljanić, vizualna umjetnica, Srbija
    4360. Laura Byrnes, Croatian-American teacher from Baltimore, Maryland, USA.
    4361. Prof. Adair Rounthwaite, Assistant Professor of Contemporary Art, University of Washington, Seattle, USA
    4362. Michaela Meise, artist, Berlin, Germany
    4363. Guilhem Monceaux, art worker, Paris
    4364. Catherine Facerias, Student at EHESS, Paris, France
    4365. Diedrich Diederichsen, Institute for Art History and Cultural Studies, Beč
    4366. Tevž Logar, kustos
    4367. Melissa Hinkin, exhibition officer
    4368. Marc Mercier, artist and artistic director Instants Video Festival Marseille
    4369. Marion Siéfert
    4370. Roderick Wilde, Executive Director, Historic Electric Vehicle Foundation
    4371. Andreas Maria Jacobs, Publisher/Artist, Amsterdam
    4372. Violeta Kachakova, Cultural Manager, NGO Lokomotiva Skopje
    4373. Dr. Rory Archer, Researcher, Centre for Southeast European Studies, University of Graz
    4374. Niccolo Milanese, Chair, European Alternatives
    4375. Till Frühwald, Schauspieler/Regisseur, Actor/Director
    4376. Olga Alexeeva, project manager in a cultural foundation
    4377. Ana Teixeira Pinto, art critic
    4378. Robert Menasse, pisac, esejist, prevoditelj
    4379. Egle Grigaliunaite, actress
    4380. Nejc Cijan Garlatti, glumac
    4381. Vesna Ijzerman-Moravcic, pedijatar, The Netherlands
    4382. G. M. Tamás, Professor of Philosphy, Budapest (Hungary)
    4383. Torsten Michaelsen, artist group LIGNA, Berlin
    4384. Prof. Dr. Heinz Sünker, Universität Wuppertal/Deutschland
    4385. Petra Hazabent, producentica i kuratorica, Association NAGIB, Slovenia
    4386. Urška Jež, društvo za promocijo žensk v kulturi Mesto žensk, Slovenija
    4387. Amela Meštrovac, društvo za promocijo žensk v kulturi Mesto žensk, Slovenija
    4388. Vladimir Lalo Nikolić, prof.dipl.ing.arch., Berlin
    4389. Mara Vujić, kustosica & producentica, Ljubljana, Slovenija
    4390. Miha Horvat, umjetnik i zastupnik Fundacije Sonda
    4391. Stevan Radusinović, glumac
    4392. Adem Köstereli, Ruhrorter / Theater an der Ruhr
    4393. Luca Bergamo, secretary general Culture Action Europe
    4394. Michael Hanna, umjetnik
    4395. Nedyalko Delchev, kazališni redatelj, Bugarska
    4396. Klaus Herzog, glumac
    4397. Lalya Gaye, Digital media artist, Newcastle upon Tyne, UK
    4398. Julie Myers, artist and senior lecturer in Fine Art, Kingston University, London, UK
    4399. Anders Ehlin, Film Composer
    4400. Josef Dabernig, artist
    4401. Paula McFetridge, Artistic Director, Kabosh
    4402. Martha Wilson, Artist and Founding Director of Franklin Furnace Archive, Inc.
    4403. Lisl Ponger, artist
    4404. Marco Leibnitz, Schauspieler
    4405. Jan Ritsema, St.Erme, France, director Performing Arts Forum, professor at PARTS, Bruxelles
    4406. Christian Rattemeyer, The Harvey S. Shipley Miller Associate Curator, Department of Drawings and Prints, The Museum of Modern Art, New York, US
    4407. Julia Gajewski,, Cultural Management, Berlin/Germany
    4408. João da Silva, Dancer and Associate Professor at ArtEZ University of Arts, NL
    4409. Christine Fentz, Theatre Director, Dramaturge and Artistic Director of Secret Hotel
    4410. Kristina Benjocki, umjetnica, Amsterdam 
    4411. Claude Veron, Chargé de Production et de diffusion
    4412. Nicolas Auzanneau, French citizen, Translator, Brussels
    4413. Lela Rekhviashvili, Political Scientist, Central European University, Budapest, Hungary 
    4414. Zoran Petrovski, Viši kustos, Muzej na sovremenata umetnost, Skopje, Makedonija
    4415. Ioana Rus, PhD art historian, lecturer at the Faculty of History and Philosophy, Babes-Bolyai University, Cluj, Romania
    4416. Magda Radu, curator, Bucharest
    4417. Nada Milovanov Krivokuća, penzionirani radnik u kulturi
    4418. Girts Ozols, Canberra, Australia
    4419. Jean-Philippe Namont, Teacher/enseignant, History, French Ministry of Education, Paris, France
    4420. Kathy Rae Huffman
    4421. Janez Janša, Artist and producer, Ljubljana
    4422. Nils Personne, composer, Sweden
    4423. Vynogradova Anna, Theater an der Ruhr, Requisitorin
    4424. Maria Aguirre Landa, Cultural Manager, Basque Country (Spain)
    4425. Matthew Pickering, Project Co-ordinator at Isis Arts, based in Newcastle-upon-Tyne, UK
    4426. Tina Helen, visual artist, Copenhagen
    4427. Ruth Noack, curator and art historian, Austria
    4428. Núria Güell, artist, Spain
    4429. Marina Fokidis , independent curator and writer, currently Head of the Artistic Office Athens, for documenta 14
    4430. Nuria Enguita, editor and curator, Spain
    4431. Wendelien van Oldenborgh, visual artist and filmmaker, Rotterdam, the Netherlands
    4432. Aaron Schuster, philosopher, Sandberg Institute, Amsterdam
    4433. Hedvig Wiezell, cultural producer, Spånga, Sweden
    4434. Ciprian Muresan, artist, Paintbrush Factory, Cluj, Romania
    4435. Geoff Cox, Aarhus University, Denmark
    4436. Annie Fletcher, Chief curator, Van Abbemuseum, Eindhoven, the Netherlands
    4437. Renée Ridgway, PhD Fellow, department of management, politics and philosophy, Copenhagen Business School, Denmark
    4438. Hicham Khalidi, Associate Curator, Fondation d’entreprise Galeries Lafayette, Lafayette Anticipation, France
    4439. Pierre Bal-Blanc, curator, France
    4440. Nadine Blanchard, Editorial Assistant, Eurozine, Vienna, Austria
    4441. Runo Lagomarsino, artist, São Paulo / Malmö
    4442. Roman Ondak, artist, Slovakia
    4443. Corina Apostol, art historian, curator, artist, Bucharest/New York
    4444. Alex Meszmer, artist, curator, teacher, Vice President Culture Action Europe, Zurich, Switzerland
    4445. Lisa Grünwald, Scientific Assistant, The Art Collection of Erste Group and ERSTE Foundation, Vienna, Austria
    4446. Safet Ahmeti, PhD, Centar za vizualne studije – Skopje
    4447. Anna Artaker, Elise Richter Research Fellow, Institute for Fine Arts, Academy of Fine Arts Vienna, Austria
    4448. Tamas St.Turba, artist, Trust.ee in bankruptcy of IPUT, /International Parallel Union of Telecommunications/Agent of NETRAF
    4449. Chris Torch, Program director – Intercult, Stockholm, Sweden
    4450. Michaela Adelberger, Project Coordinator, Eurozine, Vienna, Austria
    4451. Joseph Banks, artist and researcher, UK
    4452. Duba Sambolec, umjetnica, prof. of Fine Art, Ljubljana, Slovenija / Oslo, Norveška
    4453. Astrid Wiezell, librarian, Sweden
    4454. Alexandra Büchler, director, Mercator Institute for Media, Languages and Culture, Aberystwyth  Wales (UK)
    4455. Mirko Smerdel, visual artist, graphic designer and publisher, London, UK
    4456. Rajkamal Kahlon, Artist, Berlin, Germany
    4457. Julien Woessner, architect, Lausanne, Switzerland
    4458. Beatriz Churruca, visual artist, Spain
    4459. Juan Vicente Aliaga, professor at the School of Fine Arts in Valencia, Spain
    4460. Anna-Stina Ulfström, Art Education Manager at Marabouparken Art Centre, Stockholm, Sweden
    4461. Dr. Hildegund Amanshauser, Director, Salzburg International Summer Academy of Fine Arts , Austria 
    4462. Michael Blum, Artist and Professor, Ecole des arts visuels et médiatiques, UQAM, Montreal, Canada
    4463. Hemma Schmutz, Curator, Austria
    4464. Tatjana Rajić, arhitektica​, Kotor ~ Montenegro
    4465. Jon Hendricks, artist and curator, New York
    4466. Dan Perjovschi, artist, Romania
    4467. Carla Zaccagnini, artist, Brazil
    4468. Fritzie Brown, Executive Director, CEC ArtsLink, New York, USA
    4469. Veronica Kaup-Hasler, Intendantin / Director, Steirischer Herbst Festival, Graz, Austria
    4470. Jesse van Bauwel, gallery assistent, Brussel
    4471. Cecilia Vicuna, artist
    4472. Bojana Videkanic, PhD, Assistant Professor in Visual Culture, Film and Contemporary Art, Department of Fine Arts, University of Waterloo, Ontario, Canada
    4473. Yane Calovski, artist, Macedonia
    4474. Ruta Liepina, Translator
    4475. Branislav Dimitrijević, Art historian, Belgrade
    4476. Ida Burén, Programchef/ Head of program department Dansens Hus/International Scene of Contemporary Dance/Sweden
    4477. Anselm Franke, Head of Visual Arts and Film, Haus der Kulturen der Welt Berlin
    4478. Dragana Jovović, producentkinja 
    4479. Agnes Fischer, CEO Boodla ab, Sweden
    4480. Fredrik Olsson, political secretery
    4481. Milica Tomić, umetnica
    4482. Aleksandra Olszewska, cultural manager, Poland
    4483. Philipp Dietachmair, European Cultural Foundation
    4484. Felix Fiedler, Psychologist and Art Historian, Berlin
    4485. Jazmine Moast, dance student 
    4486. Pascal Bruckner, knjizevnik i filozof
    4487. Veton Nurkollari, Artistic Director – DokuFest, Kosovo
    4488. Charles Esche, Director, Van Abbemuseum, Eindhoven and Professor of Contemporary Art and Curating, University of the Arts, London
    4489. Zdenka Badovinac, direktorica Moderne galerije i Muzeja suvremene umjetnosti Metelkova, Ljubljana
    4490. Ellie Bigwood, Optical Consultant
    4491. Rebecca Bigwood, Teaching assistant
    4492. Tiia Veneranta, choreographer, performer, (Finland/UK/Portugal)
    4493. Ivica Capan, visual artist, Vienna
    4494. Natasha Farrell, choreographer, Falmouth UK
    4495. Olivia Reynolds, property developer and art curator
    4496. Dr David Williams, Professor of Performance Practices
    4497. Gordana Milošević – Popović , novinarka
    4498. Marin Turina, montažer, tv-journalist, scenarist 
    4499. Emily Hodges, dance student
    4500. Gergely László, artist
    4501. Vivian Ziherl, curator
    4502. Aleksandra Sekulić, kulturološkinja (Centar za kulturnu dekontaminaciju, Beograd)
    4503. Nicolas Bertrand, administrateur, co-directeur Image Aiguë Compagnie 
    4504. Jan Schuijren, independent curator, Amsterdam/Basel
    4505. Sherry Millner, Filmmaker, Curator, Professor
    4506. Kristoffer Larberg, Graphic Designer
    4507. Aisha Orazbayeva, violinist/musician
    4508. Ekaterina Degot, Artistic Director, Academy of Arts of the World, Cologne
    4509. Georg Schöllhammer, head of tranzit.at, editor in chief springerin
    4510. Daria Martyn, student of graphic design
    4511. William Fisher, theatre director and professor in the USA, Former chair of Theatre Butler University. Former Director of Theatre School at Ohio University
    4512. Jonas Staal, artist and founder New World Summit
    4513. Margherita Pevere, visual artist, Berlin University of the Arts
    4514. Dr. Vincent W.J. van Gerven Oei – Director, punctum books, USA
    4515. Olga Dimitrijević, dramaturginja
    4516. Shelly De Vito, Les Moulins de Paillard , France
    4517. Catherine Legna, Ancienne directrice générale de la Fondation France Libertés, Secrétaire générale des « Cafés cartographiques », et l’ »Institut Internationale d’études et de recherches sur les Biens communs » Paris
    4518. Borut Vild, dizajner
    4519. Andrej Dolinka, dizajner
    4520. Anya Kovalieva, artist and designer, Gateshead, UK
    4521. Zorana Đaković Minniti, koordinatorka međunarodnih projekata i galerije Podroom / Kulturni centar Beograda
    4522. Ralf Homann, Sculptor and Author, Deutschland
    4523. Renée Fregosi, Philosophe et politiste
    4524. Dr. Beáta Hock, Marie-Louise von Motesiczky Visiting Professor, The Courtauld Institute of Art London
    4525. Luca Signorini, public employee
    4526. Jade Bigwood, Student/Dancer
    4527. Michael Platzer, Pajara, Spain
    4528. Nataša Govedarica, dramaturškinja Sarajevo/Beograd
    4529. Prof. Anke Doberauer, Akademie der Bildenden Künste München
    4530. Chloë Delanghe, Artist
    4531. Milica Ilic, Conseillère international, Paris
    4532. Jelena Petrovic, Professor, Academy of Fine Arts, Vienna
    4533. Maja Pelević, dramska spisateljica, Srbija
    4534. Hedda Krausz Sjögren, Producer
    4535. Siniša Ilić, umjetnik, Beograd
    4536. Dr. Eckhart J. Gillen, Art Historian and Curator , Berlin, Germany 
    4537. Kirsten Dehlholm, Artistic Director, Hotel Pro Forma, Denmark
    4538. Marcela Okretič, producer in the field of Contemporary Art, Ljubljana, Slovenia
    4539. Dr. Konstantin Akinsha, art historian and curator, Budapest, Hungary
    4540. Ethan Cornell, Artist, Teacher, USA
    4541. Dr. Ana Vujanović, teoretičarka izvođačkih umetnosti i culture, Berlin / Beograd
    4542. Albert Herskowicz, NGO Memorial 98, against racism and anti-Semitism, France  
    4543. Christophe Guiraud , Compositeur, Bruxelles. Belgium
    4544. Micah Weber, Artist, USA
    4545. Ixiar Rozas, writer, Azala space for creation team,Basque Country, Spain
    4546. Michelle Y. Hyun, Associate Curator, Shanghai, China
    4547. Janez Janša, umjetnik, Slovenija
    4548. Susanne Padberg, Galerie DRUCK & BUCH, Wien, Austria
    4549. Clymene Christoforou, Co-Director ISIS Arts, Newcastle, UK
    4550. Tor Lindstrand, Architect, Sweden
    4551. Stefan Janevski, Penzioner, Beograd
    4552. Nikolay Oleynikov, artist, musician, St-Petersburg-Moscow, Russia
    4553. Nebojša Jovanović, historičar i teoretičar filma, Sarajevo, Bosna i Hercegovina
    4554. Roman Uranjek, slobodni umetnik, Ljubljana
    4555. Luchezar Boyadjiev, Artist, Sofia-Bulgaria
    4556. Bojan Đorđev, pozorišni reditelj, Beograd
    4557. Ezio Benedetti, Team Leader, Young Cell Scheme
    4558. Peter Zrinski, tvornički radnik, Švedska
    4559. Ruben Arevshatyan, Artist, art curator, President of AICA, Armenia
    4560. Dr. Silvia Eiblmayr, art historian and curator, Vienna, Austria
    4561. Bruce Allan, Visual artist, Blakeney, Gloucestershire, UK
    4562. Darinka Pop-Mitić, umetnica, Beograd
    4563. Florian Malzacher, Artistic Director Impulse Theater Festival, Cologne / Düsseldorf / Mülheim
    4564. Brett Bloom, Publisher, Half Letter Press, LLC, Chicago, USA
    4565. Dmitry Vilensky, Chto Delat , St. Petersburg, Russia
    4566. Laurent Grisel, écrivain, France
    4567. Anders Kreuger, Curator, M HKA, Antwerp; Editor Afterall, London
    4568. Dr. Konstantina Georgelou, Lecturer at the ArtEZ Master of Theatre Practices, Arnhem, The Netherlands
    4569. Ida Hiršenfelder, kritičarka i kustosica, Ljubljana, Slovenija
    4570. Göran Dahlberg, Editor, Sweden
    4571. Laura Raicovich, President and Director, Queens Museum, New York City
    4572. Prof.dr Ljubinka Trgovčević, istoričarka
    4573. Raluca Visinescu, arhitect, Bucharest, Romania
    4574. Zorica Jevremović Munitić, dramaturg
    4575. Erden Kosova, art critic, Istanbul
    4576. Boris Hoppek, artist, Germany/Spain
    4577. Lada Nakonechna, artist, Ukraine
    4578. Federico Zukerfeld, artist from Etcetera Collective, Argentina-Chile
    4579. Loreto Garin Guzman, artist from Etcetera Collective, Argentina-Chile
    4580. François Gemenne, FNRS Senior Research Associate, University of Liege, Associate expert, Centre for International Studies and Research (CERI)
    4581. Biljana Milenović, umetnik
    4582. Vladan Jeremić, umetnik, Beograd, Srbija
    4583. Rena Raedle, umetnica, Beograd, Srbija
    4584. Karen Lawrence, Independent Dance Artist
    4585. Galit Eilat, Curator
    4586. Saša Nabergoj, direktorica, Loški muzej Škofja Loka
    4587. Livia Paldi, curator, artistic director BAC – Baltic Art Center, Visby, Sweden
    4588. Minna Henriksson, artist, Helsinki
    4589. Ivor Stodolsky, Co-Founding Director and Curator,Perpetuum Mobilεry
    4590. Mimmy Ebobo, Falmouth University Choreography & Performance
    4591. Samuel Draper, Dancer
    4592. Scott deLahunta, Senior Research Fellow @ Centre for Dance Research @ Coventry University UK, Visiting Academic @ Deakin Motion.lab @ Deakin University AUS, Co-Director Motion Bank Institute
    4593. Astrid Heubrandtner Verschuur 
    4594. David Krippendorff, Berlin
    4595. Annette Wieviorka, Directrice de recherche émérite au CNRS, Paris, France
    4596. Dr. Audrey Kichelewski, assistant professor in contemporary history, University of Strasbourg, France
    4597. Jean-Charles Szurek, emeritus research director in the CNRS, Nanterre, France
    4598. Jeanne Favret-Saada, Directeur d’Etudes honoraire, Ecole Pratique de Hautes Etudes, Paris
    4599. Emmanuel Wallon, Professeur de sociologie politique à l’Université Paris Ouest Nanterre La Défense, France
    4600. Bojana Cvejić, profesor filozofije umetnosti i teorije izvedbe i plesa, Singidunum, Beograd, P.A.R.T.S. Bruxelles
    4601. Urška Jurman, cultural worker, Ljubljana
    4602. Sylvie Lindeperg, Membre de l’Institut universitaire de France, Professeure à l’université Paris1 Panthéon-Sorbonne
    4603. Agneta Hansson, Communication officer, Intercult, Stockholm Sweden
    4604. Hanna Borglund, playwright, Sweden
    4605. Veronika Leiner, consultant to cultural organisations / project development, Vienna, Austria
    4606. Linn Hansén, editor of the Swedish cultural journal, independent publishing house Glänta, Gothenburg
    4607. Jadranka Kim Musa, Course Tutor in English for Academic Purposes, University of Nottingham Ningbo, Ningbo China
    4608. Oihane Espúñez, artistic mediation/développement working at San Sebastian/Donostia European capital of culture, Spain
    4609. Ana Filipovic, arhitekta
    4610. Amir Berbić, Associate Professor of Graphic Design, College of Architecture, Design and the Arts, University of Illinois at Chicago
    4611. David Berman, Design thinker
    4612. Tamar Hirschl, visual artist
    4613. Philippe Claudel, pisac, Francuska
    4614. Asta Vrečko, Inštitut za delavske študije, Ljubljana, Slovenija
    4615. Sašo Slaček, Inšitut za delavske študije, Ljubljana Slovenija
    4616. Milica Pekić, istoričar umetnosti, Beograd
    4617. Dr Russell Kennedy, design academic, Melbourne
    4618. Alenka Gregorič, kustosinja in umetniška vodja Mestne galerije Ljubljana in KC Tobačna 001, Ljubljana
    4619. Dr. Simon Sheikh, Programme Director, MFA Curating, Department of Art, Goldsmiths College, London
    4620. Alain Finkelkraut, član Francuske akademije
    4621. Silvia Sfligiotti, graphic designer and educator, Milan, Italy
    4622. Jelena Vesić, kustoskinja i teoretičarka umetnosti
    4623. Vladimir Jerić, mediolog
    4624. Olga Grlić, Creative Director, St. Martin’s Griffin & Paperbacks & Executive Art Director, St. Martin’s Press
    4625. Lily Hall, curator, London
    4626. Damir Imamović, muzičar, Sarajevo, BiH
    4627. Rok Košir, direktor festivala Druga godba, Ljubljana
    4628. Ahmed Burić, pisac & novinar, Sarajevo
    4629. Alban Ukaj ,glumac, Sarajevski Ratni Teatar- SARTR
    4630. Mladen Uhlik, Assistant professor, Faculty of Arts, University of Ljubljana
    4631. Ferida Duraković, spisateljica, Sarajevo, BiH
    4632. Karen Mirza, artist, cultural worker, London
    4633. Sineva Béné Katunarić, prevoditeljica
    4634. Aida Kalender, kulturna radnica, AKCIJA Sarajevo
    4635. Milosav Marinović, direktor /glavni urednik, Liceulice, Beograd
    4636. Ivelina Moncheva, PhD student in Urban Sociology and MA in Cultural Studies
    4637. David Wilson, former director Pavarotti Music Centre, Mostar
    4638. Marga Maximova Goranova, independent researcher, English Conversation Club Guadalajara, Jalisco, Mexico
    4639. Philippe Fanjas, directeur, Association Française des Orchestres
    4640. Christian Martí-Menzel, literary agent and translator, Barcelona
    4641. Young Jean Lee, Artistic Director, Young Jean Lee’s Theater Company, USA
    4642. Stéphane Braunschweig, director of the Odéon – Théâtre de l’Europe (Paris)
    4643. Mihály Menelaos Zeke, Conductor and artistic director, Arsys Bourgogne, France
    4644. Rebecca Blake, Design Director, Optimum Design & Consulting,New York, NY, USA
    4645. Metin Cengiz, pisac i pjesnik, Turska
    4646. Renate Jänsch, Aalto Music Theatre, Essen, Germany
    4647. Jan Torsten Ahlstrand, Director and Writer, Museum Lund, Sweden
    4648. Kathy Halbreich, Associate Director of Museum of Modern Art, New York
    4649. Magnus af Petersens, Senior Curator, Head of Collection, Moderna Museet, Stockholm
    4650. Edo Hozić, Direktor i osnivač Projekta Bijenale savremene umjetnosti D-0 ARK Underground, Sarajevo
    4651. Sandra Miljević Hozić, Koordinator Projekta Bijenale savremene umjetnosti D-0 ARK Underground, Sarajevo
    4652. Prof. Goran Senjanović, teorijski fizičar, International Center for Theoretical Physics, Trieste
    4653. Erika Hoffmann-Koenige, Sammlung Hoffmann, Berlin
    4654. Jean de Breyne, pjesnik i izdavač, Francuska
    4655. Andrea Fraser, Artist, Professor at University of California Los Angeles
    4656. Daniel Hewson, muzičar i producent
    4657. Burcu Pelvanoğlu, Chair of Censorship Commission of AICA, AICA Internatioanal, AICA Turkey
    4658. José Lebrero Stals, artistic director Museo Picasso Malaga member from Cyman
    4659. Guillermo Santamarina Lagunes. Chief curator at Museo de Arte Carrillo Gil, México City
    4660. Lars Brund Jensen, unemployed
    4661. Mireille Ribière, écrivain et photographe
    4662. Angeliki Papathemeli, actress
    4663. Niilofur Farrukh, Vice President AICA International
    4664. Jo Farb Hernández, Professor and Director, Natalie and James Thompson Art Gallery, San José State University
    4665. François Debluë, écrivain, Suisse
    4666. Gaston Bellemare C.M.,O.Q., D.h.c., Membre de l’Ordre des francophones d’Amérique, Chevalier de l’Ordre de la Pléiade, président Festival International de la Poésie
    4667. Franck Vigroux, artist, France
    4668. Mariana David Gershenson, curator, Mexico City
    4669. Srdjan Karanović, pisac scenarija, filmski reditelj i profesor
    4670. Federico Scettri, musician
    4671. Richard Herbst, Interstellar Records
    4672. Manfred Engelmayr, Musiker, Wien
    4673. Luise Grinschgl, Organisationsassistentin Kulturvermittlung Steiermark
    4674. Tiago Rodrigues, Diretor Artístico, Teatro Nacional D.Maria II
    4675. Helen Brecht, umjetnica, performance art
    4676. Cristina Freire, Senior Curator, Museum of Contemporary Art. University of São Paulo, Brazil
    4677. Marc Parayre, Maître de conférence en langue et littérature françaises, Université de Montpellier II
    4678. Otmar Klammer, journalist, Graz
    4679. Valentine Herrenschmidt, artiste française
    4680. prof. dr. Josef (Seppo) Gruendler, head of institute for design&communication / head of master degree program communication, media, sound and interaction design, University of Applied Science FH JOANNEUM
    4681. Anton Lederer, curator, Austria
    4682. Margarethe Makovec, curator, Austria
    4683. Maxime Decout, university professor of French Literature
    4684. Antonia Alampi, Curator and educator, Berlin/Florence
    4685. Zoran Terzić, Author, Musician, Berlin
    4686. Cathy Guitton, landscape architect
    4687. Evelyn Tschernko, Kultur und Bildungsreferentin, Afro-Asiatisches Institut Graz, Austria
    4688. Leda Laggiard, Student MA cultural policies and cultural management (Argentine/ Serbia)
    4689. Birgit Pölzl, Autorin, Kulturvermittlerin, Kulturzentrum bei den Minoriten, Österreich
    4690. Randa Haines, film director, USA/France
    4691. Ahlam Shibli, Artist from Palestine
    4692. Isabelle Guitton, sport educator, France
    4693. Carl Grainger, Musician & Arts Administrator, UK
    4694. Michael M. Thoss, Direktor, Allianz Kulturstiftung
    4695. Katrin Thomaneck, translator and cultural operator, European Society of Authors
    4696. Gérard Adam, Écrivain – Pisac, Bruxelles
    4697. Marcel Prüfert, Artist, Berlin
    4698. Jörg Heuer, intermedia artist, Berlin, Germany
    4699. Pernilla Luttropp, consultant in arts and culture, Sweden
    4700. Vanja Luksic, journaliste
    4701. Jule Flierl, dancer/choreographer
    4702. Katharina Bielenberg, publisher, UK
    4703. Camille de Toledo, in her name as a writer and on behalf of the European Society of Authors as a founder
    4704. Edda Strobl, artist
    4705. Stefan Helgesson, professor of English at Stockholm University
    4706. Bojana Mladenović, artistic director, SNDO – School for New Dance Development, De Theaterschool/Amsterdam University of the Arts
    4707. Ellen Elias-Bursać, prevoditeljica
    4708. Edward Alexander, prevoditelj i doktorski student
    4709. Bob van der Wal, Student – Staedelschule Hoch Schule fur Bilden Kunst Frankfurt am Main
    4710. Luka Kurjački, dramaturg
    4711. Jon Solomon 里昂大學跨文本跨文化研究所教授蘇哲安, Professeur des universités, Département de littérature chinoise, Université Jean Moulin Lyon 3
    4712. Norbert Czarny, francuski pisac i kritičar
    4713. Marie Muracciole, direktorica Beirut Art Center
    4714. Maja Drnda Mehičić, prevoditeljica, Španjolska
    4715. Marcelle Padovani, Journalist and writer, Correspondent in Italy for Le Nouvel Observateur (Paris)
    4716. Alain Brossat, Prof emeritus at the University Paris 8 Saint-Denis (philosophy) , presently Guest Prof at National Chiao-Tung University (Taiwan)
    4717.  

    4718. Naoki Sakai, Professor at Cornell University
    4719. Fabio Milana, researcher at the Foundation for Religious Sciences “John XXIII” in Bologna and a student of Ivan Illich
    4720. Veronika Rezić, prof., Institut für Slawistik, Universität Graz
    4721. Francesco Bigoni, musician, Copenhagen
    4722. Renata Stih, artist, Berlin, Germany
    4723. Nicole Butterfield, sveučilišna istraživačica na Odsjeku za etnologiju i kulturnu antropologiju Filozofskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu
    4724. Christine Pfammatter, writer
    4725. Catherine Parayre, professeur de Lettres
    4726. Dr. Manfred von Sperber, Berlin
    4727. Lisa Schmitz, artist, Berlin, Germany
    4728. Anna Tito, Journaliste et chercheur, Rome
    4729. Camille Bloomfield, Associate professor (Literature), Université Paris, Paris, France
    4730. Martina Hochmuth , directrice de productions Musée de la danse, France
    4731. Mircea Ardeleanu, Université “Lucian Blaga” de Sibiu, Roumanie
    4732. Jack Lang, predsjednik «Institut du monde arabe» u Parizu, dva puta ministar kulture Republike Francuske, dva puta ministar obrazovanja
    4733. Christopher MacLehose, publisher
    4734. Darko Cvijetić, kazališni redatelj
    4735. Gerald Weber, Sixpackfilm, Vertrieb und Verleih österreichischer unabhängiger künstlerischer Filme und Videos
    4736. Brigitte Werneburg, art editor, Berlin
    4737. Franz Dobler, Autor, Germany
    4738. Mirela Treves, uciteljica, Great Britain
    4739. Irene Aristizabal, Head of Exhibitions, Nottingham Contemporary, Nottingham, UK
    4740. Elaine Angelopoulos, likovna i vizualna umjetnica
    4741. Ilija Šoškić,  konceptualni umjetnik
    4742. Christine Koschmieder, Literary Agent and Author
    4743. Jelena Hermann, glumica, Njemačka
    4744. Daniela Comani, artist, Berlin
    4745. Ferdinand Miklavc, literarni prevodilac
    4746. Matej Bogataj, kritičar i publicista
    4747. Tim Boykett, Artist and Mathematician, Austria
    4748. Donald Mengay, Ph.D. Baruch College, City University of New York
    4749. Catherine Coquio, profesorica književnosti na Univerzitetu Paris-Diderot (Paris7)
    4750. Brigitte Rapp, prevoditeljica
    4751. Karl Ertl, izvršni direktor QBIT
    4752. Gan Sanders, autor i pisac
    4753. Christian Carez, umjetnički fotograf
    4754. Werner Richter, lektor i književni prevoditelj (Vienna, Austria)
    4755. Miško Šuvaković, estetičar i teoretičar umjetnosti, Srbija
    4756. Clemens Christl, cultural worker, Vienna
    4757. Zuzana Brejcha, film director, Vienna
    4758. David Neusteurer, socijalni radnik
    4759. Maja Mirković, kostimografkinja, Beograd
    4760. Zorka Domic, psychiatre-psychanalyste, Paris
    4761. Clémentine Roger-Mazas, responsable administrative, Onda / Office national de diffusion artistique, Paris
    4762. Dr. Lars Henrik Gass, Festival Director, International Short Film Festival Oberhausen, Germany
    4763. Drago Ivanuša, skladatelj, Ljubljana
    4764. Dr. Kurt Neumann, Programmkoordinator Alte Schmiede Wien/ Literarisches Quartier, Wien
    4765. Peter Ponger, jazzpianist, Wien
    4766. Srdjan Vejvoda, urednik u firmi HP, USA
    4767. Elisabeth Kofler, glumica, Austrija
    4768. Dr. Thomas Engel, Direktor ITI Zentrum, Njemačka
    4769. Agnes Zaunegger, Kulturna radnica, Austrija
    4770. Olivera Đorđević, reditelj, Direktor Drame na srpskom jeziku Narodnog pozorišta u Subotici, Srbija
    4771. Christa Schmid, Landschaftsplanerin, Wien
    4772. Gertrude Tröbinger, Puppenspielerin, Österreich
    4773. Dr. Nika Sommeregger, Regisseurin Wien/Beč
    4774. Anne Wiederhold, Schauspielerin
    4775. Christine Moser, Lehrerin, Wien
    4776. Anja Danneberg
    4777. Ursula Duit, Dipl. Gesundheits-und Krankenpflege
    4778. Angela Ahlheim, Schauspielerin
    4779. Adrien Chiquet, Conseiller, Office national de diffusion artistique
    4780. Hanne Finsen, mag. art., retired director of artmuseum København (Copenhagen)
    4781. Franziska Oelkers, Project Manager
    4782. Vesna Radovanović, prevoditeljica i scenaristica, Beograd
    4783. Jean-Guy Lecat. scenograf
    4784. Alfonso Santimone – musician
    4785. Igor Prassel, Animateka festival program director
    4786. Gwen Parry, editor and curator
    4787. Daphni Antoniou, Zürich, Curatorial Assistant
    4788. Natasha Ginwala, Kuratorische Beraterin
    4789. Feodora Pallas, curatorial assistant documenta14
    4790. Steven M.Miner, Professor of History, Director, Contemporary History Institute, Ohio University, Athens, Ohio
    4791. Hajrudin Pasic, Profesor
    4792. Ali Ziyati, University Professor, USA
    4793. Gary Kirksey, Athens, OH, USA
    4794. Wolfgang Prinz, konceptualni umjetnik
    4795. Michel Gholam, konceptualni umjetnik
    4796. Lisa Rücker, Stadträtin für Kultur, Umwelt und Gesundheit
    4797. John L. Butler, Professor, Ohio University, Athens
    4798. Paolo Maria Bonora, University student, Italy
    4799. Andrea Bonesso, Centro per l’ecumenismo in Italia (Italian center for ecumenical dialogue), Castello 2786, Venezia
    4800. Kevin Dobra, Airbnb Customer Agent
    4801. Zoran Đukanović, kritičar, Amsterdam
    4802. Matic Drakulić, montažer, Ljubljana
    4803. Tilo Schinke, Ingenieur
    4804. Prof. Renata Stih, visual artist, Rockefeller alumna Chair of the public art advisory board of the cultural Senate of Berlin, Beuth University of Technology, Berlin/Germany
    4805. Walid Raad, visual artist, Beirut, Lebanon/New York, USA
    4806. Dr. Sabine Breitwieser, Director, Museum der Moderne Salzburg, Austria
    4807. Tomás Saraceno, visual artist, Argentina/Germany/World wide
    4808. Boris Groys, visual art theoretician, Germany
    4809. Mirosław Bałka, visual artist, Poland
    4810. Via Lewandowsky, visual artist, Berlin, Germany
    4811. Peter Hoenisch, Berlin/Germany
    4812. Dr. Frieder Schnock, art historian and artist, Rockefeller alumni Director of the /Bildungswerk/ at the Art Association, Berlin Leuphana University, Lueneburg/ Germany
    4813. Prof. Gabriele G. Kiefer, Landscape architecture, University of Braunschweig, Berlin/Germany
    4814. Gregory Sholette, Associate Professor, Queens College Art Dept. City University of New York/USA
    4815. Marianne Theil, journalist, Berlin/ Germany
    4816. Dr. Manfred von Sperber, Berlin / Germany
    4817. Pascal Rambert, writer and theatre director, (pisac i kazalisni redatelj), Paris, France
    4818. Parvaz Salimov, prevoditelj, filolog, Moskva, Rusija
    4819. Boštjan Potokar, profesor, dekan
    4820. G.M. Tamas, philosopher, Hungary
    4821. Yann Barte, novinar, Paris, Francuska
    4822. Yves Peyre, pravnik, Francuska
    4823. Diana Koloini, umetniška direktorica Drame SNG Maribor, Slovenija
    4824. Mladen Dolar, filozof, Slovenija
    4825. Asja Prohić, Sociologinja jezika, Paris – Sorbonne
    4826. Eva Houdova, filmaker, Bruxelles
    4827. Christian Carez, fotograf, Belgija
    4828. Dragan Grcic, teacher (Brussels)
    4829.  

      POTPIŠI | SIGN

      * Javljeno nam je da su nam, u očiglednom pokušaju deligitimiranja ovog apela, poslani lažni potpisi javnih osoba, radi se, za sada, o dva slučaja. Ispričavamo se ako ste zbog toga imali neugodnosti, očito je to bio pokušaj diskreditacije i vas i nas. Ubuduće, ako se takvi lažni potpisi ponove, molimo da nam se odmah javite i vaše ime će biti uklonjeno. Kako bismo što bolje kontrolirali potpise, uveli smo ponovno primanje potpisa samo preko elektronske pošte. Ne želimo povući sve potpise pristigle preko ove stranice jučer (njih 1000) kako ne bismo iznevjerili sve one koji su doista dali svoju podršku. Molimo vas da nam pomognete da spriječimo ovaj zlonamjerni napad na peticiju tako da nam dojavite ako čujete za bilo kakve nepravilnosti. Unaprijed hvala i još jednom isprike onima čije smo ime nenamjerno objavili bez osnove.