Dosadašnji potpisnici / Signatories

    1. Urša Raukar, glumica
    2. Goran Ferčec, pisac i dramaturg
    3. Pavlica Bajsić Brazzoduro, dramaturginja, redateljica, radiofonistica
    4. Sabina Sabolović, kustosica
    5. Dunja Vejzović, operna pjevačica i pedagog
    6. Tena Štivičić, dramski pisac i dramaturg
    7. Agata Juniku, teatrologinja, asistentica na ADU
    8. Ivana Sajko, spisateljica
    9. Renato Baretić, novinar i pisac
    10. Jelena Miholjević, glumica
    11. Borislav Mikulić, sveučilišni nastavnik, redovni profesor na Odsjeku za filozofiju Filozofskog fakulteta
    12. Ivana Krizmanić, glumica
    13. Sanja Iveković, umjetnica
    14. Irena Bekić, knjižničarka, kustosica, voditeljica Galerije Prozori
    15. Matko Botić, dramaturg i teatrolog
    16. Daša Drndić, spisateljica
    17. Nikola Radeljković, dizajner
    18. Daniel Kušan, akademski redatelj
    19. Ivica Boban, redateljica
    20. Bojan Krištofić, dizajner vizualnih komunikacija, likovni kritičar i pisac
    21. Ana Kreitmeyer, plesačica suvremenog plesa
    22. Vedrana Bibić, producentica Festivala europske kratke priče
    23. Sanja Lovrenčić, književnica i prevoditeljica
    24. Gordan Nuhanović, pisac
    25. Dušica Parezanović, radnica u kulturi
    26. Sofija Dobrić, kulturna radnica
    27. Damir Očko, akademski umjetnik
    28. Marko Golub, likovni kritičar i kustos
    29. Zorana Mijulkov, magistra pedagogije
    30. Vanda Kušpilić, prevoditeljica
    31. Lara Janić, studentica i amaterska glumica
    32. Igor Hofbauer, ilustrator
    33. Svjetlan Lacko Vidulić, izv. prof. Dr Filozofski fakultet Sveučilista u Zagrebu
    34. Igor Kukić, umjetnik
    35. Dunja Bakić, prevoditeljica
    36. Alen Sinkauz, glazbenik, skladatelj
    37. Marina Baničević, dokumentarni film
    38. Mate Matišić, dramski pisac
    39. Željka Fuderer Levak, prof.likovne kulture
    40. Iva Ušćumlić, spisateljica
    41. Mateja Kovač, freelancer-ilustrator
    42. Ana Vidović, producentica
    43. Ana Marija Marinov, studentica politologije i diplomirana novinarka.
    44. Daša Cvetko, novinarka
    45. Katerin Petrović, studentica 3. godine kulturalnih studija Filozofskog fakulteta u Rijeci
    46. Manuela Krakar, profesor hrvatskog jezika i književnosti
    47. Alen Vuković, animator
    48. Anja Maksić Japundžić, kazališna redateljica
    49. Donata Krznarić Milić, akademski slikarica grafičarka
    50. Nataša Škaričić, novinarka
    51. Antun Sevšek, arhitekt
    52. Ana Buljan Lorencin, fotografkinja
    53. Davorka Horvat, operna pjevačica, samostalna umjetnica
    54. Svetlana Patafta, akademska glumica
    55. Luka Ostojić, glavni urednik portala Booksa.hr, izvršni urednik dvotjednika za kulturu Zarez
    56. Ivet Ćurlin, kustosica
    57. Igor Galo, filmski radnik
    58. Tea Vidović, sociologinja
    59. Vladimir Tatomir, nezavisni kulturni radnik
    60. Nina Čalopek, producentica (stručna suradnica u Hrvatskom društvu skladatelja) i muzikologinja
    61. Nevena Tomulić, savjetnik za uređenje interijera/eksterijera i dekorater/aranžer/scenograf
    62. Josipa Stefanec, kiparica i asistent na TTF-u
    63. Višnja Vukasinović, kritičarka
    64. Anja Mustac, magistra kulturologije
    65. Vanja Tataj, prof.likovne kulture
    66. Ivana Anić, Diplomirana povjesničarka umjetnosti i anglistica
    67. Nives Milješić, snimateljica i fotografkinja, profesorica stručnih predmeta na Grafičkoj školi
    68. Ernest Srečko Berec, glumac i redatelj
    69. Magdalena Došen, nastavnica likovne umjetnosti i hrvatskog jezika (Petrarca Fest Miljkovićevi dani UVIJEK/festival poezije otpora)
    70. Željana Karlović, kulturna radnica
    71. Daniela Urem, konzultantica i menadžerica u kulturi
    72. Ivica Ivanišević, novinar i pisac
    73. prof. dr. Sibila Petlevski, književnica, znanstvenica, sveučilišna profesorica
    74. Jan Klemsche, filmski montažer
    75. Zvjezdana Balić, knjižničarka
    76. Tajana Josimović, radnica u nezavisnoj kulturi
    77. Iva Visković Križan, glumica
    78. Dražen Zerjav, snimatelj i montažer
    79. Sebastijan Brumec, voditelj knjižnice i čitaonice
    80. Ivana Đula, dramaturginja
    81. Barbara Nola, glumica
    82. Nataša Janjić, akademska glumica
    83. Domagoj Dujmić, arheolog
    84. Krešimir Bukvić, novinar
    85. Tonči Kranjčević Batalić, kustos programa NMG@PRAKTIKA, koordinator kolektiva queerANarchive
    86. Nikolina Komljenović, plesač suvremenog plesa, performer, cirkuski umjetnik
    87. Marina Baričević, prof., likovna kritičarka
    88. Mišo Komenda, bcc. dizajna vizualnih komunikacija
    89. Sonja Soldo, kulturna radnica
    90. Zvonimir Bulaja, nakladnik i producent
    91. Igor Bezinović, redatelj
    92. Vjeran Hrpka, doc.art., akademski snimatelj
    93. Veljko Vujčić, jazz pijanist
    94. Sven Sorić, mag. ing. arch, arhitekt i freelance dizajner
    95. Saša Božić, kazališni redatelj
    96. Marko Hrenović, dramaturg
    97. Marija Vukšić, studentica anglistike i etnologije na FFZG-u
    98. Miroslav Pišonić, viši kustos GMNG
    99. Ivan Dorotić, fotograf, arhitekt i glavni urednik portala Vizkultura.hr
    100. Dubravko Jagatić, glazbeni kritičar
    101. Zoran Pribičević, glumac
    102. Tihomir Milovac, muzejski savjetnik
    103. Nenad Ivić, sveuč. profesor
    104. Sven Mikulec, novinar
    105. Maja Vuka, profesorica hrvatskoga jezika i književnosti (učiteljica mentorica)
    106. Marko Pogačar, pisac
    107. Luiza Margan, umjetnica
    108. Mirna Maljenović, prof. književnosti i knjižničar
    109. dr.sc. Vesna Lovrić Plantić, povjesničarka umjetnosti
    110. Dušan Gojić, glumac, HNK, Zagreb
    111. Dražen Čuček, glumac
    112. Matija Ferlin, koreograf
    113. Helena Puhara, kustos
    114. Bojan Koštić, mag.educ.croat. (magistar edukacije kroatologije)
    115. Vjeran Vukašinović, filmski autor
    116. Marko Hergešić, glumac
    117. Nina Velnić, filmski i TV montažer
    118. Gordana Meštrović, prof. likovne kulture, slikar
    119. Nemanja Šuka, bacc. novinarstva
    120. Maša Vukmanović, dizajnerica, samostalna umjetnica
    121. Matija Fukat, arhitekt
    122. Nikolina Majdak, glumica, cirkusantica
    123. Petra Hraščanec, doc.art. na ADU, odsjek plesa
    124. Vivijana Vidas, prevoditeljica i profesorica engleskog jezika
    125. Eduard Blašković, dipl antropolog i etnolog (nezaposlen)
    126. Andrijana Kos-Lajtman, docentica na Učiteljskom fakultetu (filologija, kroatistika)
    127. Filip Mojzeš, filmski redatelj
    128. Sanja Kapidžić, prof. likovne kulture i umjetnosti
    129. Iva Jurčić, bacc. novinarstva
    130. Vanja Bjelić Pavlović, menadžerica u kulturi
    131. Slaven Tolj, umjetnik i ravnatelj Muzeja moderne i suvremene umjetnosti Rijeka
    132. Ana Kutleša, kustosica
    133. Ivana Hanaček, kustosica
    134. Vesna Vuković, kustosica
    135. Lovro Rumiha, producent
    136. Maja Uštulica, prof. pedagogije i etnologije
    137. Ivana Kolonić, dipl. Komunikolog tržnog komuniciranja i odnosa s javnošću
    138. Dora Ruždjak Podolski, redateljica
    139. Marina Petković Liker, kazališna redateljica
    140. Iva Petešić, tajnica Društva Naša djeca Matulji
    141. Martina Mihaljević, freelance fotografkinja
    142. Marijan Kocković, audio-vizualni producent, član hrvatskog društva filmskih djelatnika (HDFD)
    143. Srdjana Cvijetić, radnica u kulturi, voditeljica ARL
    144. Damjan Šporčić, umjetnik, edukator
    145. Ivan Šarar, psiholog i glazbenik, pročelnik odjela za kulturu Grada Rijeke
    146. Branka Mamula, školska knjižničarka
    147. Mojca Čađo, prevoditeljica
    148. Nensi Ivić, glumica
    149. Aleksandra Ajzenhamer, dizajner unutrašnje arhitekture / bacc. ing. arh. urb.
    150. Sanja Vučković, umjetnička voditeljica CeKaPe-a, Centar za kreativno pisanje iz Zagreba
    151. Tatjana Bezjak, ak. kipar i samostalni umjetnik
    152. Ivna Mavrinac, akademska kiparica i produkt designerica
    153. Silvo Šarić, umjetnik
    154. Viktor Ivančić, novinar i pisac
    155. Jelena Pašalić, studentica francuskog i portugaskog jezika i književnosti
    156. Anja Kožul, novinarka u kulturi i sezonska radnica u turizmu
    157. Mirko Petrić, Sveučilišni nastavnik
    158. Andrea Giordani, glumica i lutkarica (Mag.art), skladateljica i producentica
    159. Tanja Tolić, novinarka, književnica i urednica portala Najbolje knjige
    160. Janka Vukmir, predsjednica Instituta za suvremenu umjetnost
    161. Dubravka Ostojić, glumica
    162. Vedran Radić, filmski radnik
    163. Đurda Kunej, koreograf
    164. Jadranka Petrina, profesorica filozofije i književnosti
    165. Iva Ivan, montažerka
    166. Maria Antonia Mrčela, mag.ing. arhitekture i urbanizma
    167. Iva Mihalić, glumica
    168. Filip Peruzović, filmski i tv redatelj
    169. Velibor Mačukatin, akademski kipar
    170. Snježana Tribuson, filmska redateljica
    171. Franjo Kuhar, glumac
    172. Tajana Gašparović, dramaturginja i urednica u Dramskom programu Hrvatskog radija
    173. Ivan Miočić, mag.bibliotekarstva
    174. Lada Bonacci, glumica, samostalna umjetnica
    175. Zvonimir Dobrović, umjetnički direktor Queer Zagreb sezone
    176. Marica Vidušić Vrdoljak, glumica, ZKM, Zagreb
    177. Darija Mažuran Bučević, redaktorica u tjedniku Novost
    178. Petra Zlonoga, mag. grafičkog dizajna i mag. animiranog filma i novih medija
    179. Mario Leko, kostimograf
    180. Ivana Ivković, dramaturginja
    181. Nenad Barić, Dj, promoter, event manager
    182. Roman Krajcarz, student arhitekture
    183. Tomislav Pavelić, arhitekt
    184. Prof. Ivan Doroghy, Studij dizajna Arhitektonskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu
    185. Sanja Repanić Blažičko, profesor komparativne književnosti i informatologije, knjižničar-informator
    186. Dijana Mlađenović, filmska producentica
    187. Ljiljana Mikulčić, filmska i plesna radnica
    188. Miodrag Vučinić, prof. hrvatskog jezika i književnosti
    189. Ivona Vlašić, likovna umjetnica
    190. Nadja Tobias, profesorica hrvatskog jezika i književnosti
    191. Ivana Pipal, slobodna umjetnica i ilustratorica
    192. Glorija Lizde, studentica Akademije dramske umjetnosti
    193. Anita Schmidt, glumica
    194. Maja Marković, umjetnica
    195. Zrinka Košta, slobodna umjetnica
    196. Zoran Ferić, pisac
    197. Bojan Radanović, filmski redatelj
    198. Nika Radić, likovna umjetnica
    199. Irena Marković, filmska producentica
    200. Andrea Resner, magistra edukacije likovne kulture
    201. Ksenija Pintar, restaurator za slikarstvo i polikromnu skulpturu
    202. Frano Mašković, glumac
    203. Sandra Stojaković, konferencijski prevoditelj
    204. Lana Cavar, MFA, grafička dizajnerica sa statusom slobodne umjetnice
    205. Lara Pajazetović, prvostupnik kulturologije
    206. Damir Pilić, novinar
    207. Mirjam Milohanić, apsolventica kulturnalnih studija
    208. Dragan Kordić, magistar primijenjene grafike, illustrator
    209. Dejan Kršić, izv. prof, dizajner
    210. Dunja Tišma, povjesničarka umjetnosti
    211. Ana Kuzmanić, umjetnica
    212. Jelena Bando, mag.art
    213. Dejan Dragosavac, dizajner
    214. Nicole Hewitt, vizualna umjetnica, sveučilišna profesorica
    215. Tanja Vrvilo, kazališna glumica i filmologinja
    216. Jasna Frankić, LMA, nastavnik suvremenog plesa, plesač i koreograf
    217. Boris Greiner, samostalni umjetnik
    218. Tina Bikić, mag. komparativne književnosti, kulturni menadžer
    219. Barbara Matijević, samostalna umjetnica
    220. Nataša Šuković, kustosica
    221. Sonja Leboš, mag.kult.antropologije
    222. Olga Majcen Linn, povjesničarka umjetnosti
    223. Mia Cačić, studentica na Muzičkoj akademiji
    224. Olja Grubić, slobodna umjetnica i performerica
    225. David Kabalin, Mr.Sc. dipl. ing.arh arhitekture
    226. Branka Trlin, glumica
    227. Antonela Marušić, novinarka i književnica
    228. Helena Ugrina, konzervator-restaurator, mag.
    229. Gabrijela Ivanov, koordinatorica, Prostor rodne i medijske kulture ‘K-zona’
    230. Natalija Manojlović, koreografkinja i redateljica
    231. Josip Maršić, muzičar
    232. Radovan Marčić, redatelj
    233. Paško Burdjelez, vizualni umjetnik
    234. Igor Štiks, književnik, Sveučilište u Edinburgu
    235. Dinka Vuković, glumica
    236. Lukrecija Tudor, glumica
    237. Teodor Celakoski, kulturni radnik
    238. Marina Redžepović, glumica
    239. Tanja Smoje, glumica, HNK Ivan pl. Zajc
    240. Una Bauer, dr.sc., teatrologinja
    241. Maja Vukišić, mag. povijesti umjetnosti
    242. Ana Petrović, umjetnica, asistentica na Umjetničkoj akademiji Osijek
    243. dr. Tatjana Greif, arheolog, književna urednica
    244. Sara Gregorić, filmski montažer
    245. Tina Kovačiček, izvršna urednica Bureau 247
    246. Petar Odak, novinar portala Voxfeminae
    247. Katarina Bistrović-Darvaš, glumica
    248. Jelena Rajčević, arhitektica
    249. Kristina Krtanjek, mag.novinarstva, viša stručna suradnica u Centru kulture
    250. Jasna Sikanja, likovna umjetnica, sveučilišna profesorica
    251. Sara Simić, studentica Filozofskog fakulteta
    252. Vesna Kolić Klikić, prof., muzejska savjetnica
    253. Karolina Šuša, plesačica suvremenog plesa
    254. Igor Eškinja, vizualni umjentik
    255. Moris Mateljan, književnik i urednik
    256. Silvia Marchig, plesna umjetnica i pedagog
    257. Dora Baras, dipl. povjesničarka umjetnosti i komparatistica književnosti
    258. Zlatko Madžar, glazbeni publicist
    259. Petar Eldan, profesor klavira, pijanist i skladatelj
    260. Miran Klišmanić, pomoćni knjižničar
    261. Morana Novosel, redateljica
    262. Neva Lukić, povjesničarka umjetnosti
    263. Margareta Kern, umjetnica
    264. Lana Kosovac, filmska redateljica
    265. Tomislav Medak, kulturni radnik
    266. Ivica Buljan, redatelj
    267. Robert Vrbnjak, Nastavnik, član HDP
    268. Espi Tomičić, studentica dramaturgije na ADU
    269. Karlo Matušić, arhitekt
    270. Mihaela Richter, povijesničarka umjetnosti
    271. Morana Matković, kustosica
    272. Tibor Szirovicza, skladatelj
    273. Sandra Vitaljić, umjetnica
    274. Dijana Meheik, dramaturginja
    275. Kristina Kleva, studentica novinarstva
    276. Branka Šesto, novinarka
    277. Dijana Čurković, kroatistica i anglistica
    278. Ana Abramović, kulturna radnica
    279. Lara Bagar, novinar Glasa Istre
    280. Domagoj Kučinić, student muzikologije
    281. Tomislav Zajec, pisac i dramaturg, prof. ADU
    282. Sanja Horvatinčić, znanstvena novakinja, Institut za povijest umjetnosti
    283. Katarina Pilić, kostimografkinja
    284. Nadija Mustapić, audiovizualna umjetnica
    285. Tena Jeić Gajski, akademska glumica
    286. Želimir Periš, pisac
    287. Tomislav Feller, plesač i koreograf
    288. Irena Čurik, dramaturginja, autorica i redateljica
    289. Srđan Popović, montažer
    290. Mladen Šarić, fotograf
    291. Sabina Salamon, kustosica
    292. Vjekoslav Kiš, student likovne pedagogije na Akademiji primijenjenih umjetnosti u Rijeci
    293. Vedran Živolić, glumac
    294. Mirela Travar, kulturna radnica
    295. Marta Matić, apsolventica sociologije, vanjski suradnik UO za kulturu, sport i tehničku kulturu PGŽ
    296. Neven Ušumović, knjižničar, pisac i antifašist
    297. Nina Sabo, glumica
    298. Nataša Bodrožić, kustosica i menadžerica u kulturi
    299. Branko Čegec, pisac i izdavač
    300. Katja Rabar, glumica
    301. Jadran Boban, redatelj
    302. Anja Đurinović, glumica
    303. Lucija Šerbedžija, glumica
    304. Igor Bajok, trener/konzultant i aktivist civilnoga društva
    305. Goran Turković, samostalni umjetnik, grafički dizajner
    306. Ivana Đerđ – Dunđerović, profesorica hrvatskog jezika i književnosti i novinarka
    307. Ana Javor, studentica 3. godine kulturalnih studija Filozofskog fakulteta u Rijeci
    308. Sara Ercegović, dipl.ekonomist, glazbenica (bend ŽEN)
    309. Sanja Milardović, glumica
    310. Veronika Gamulin, kulturna djelatnica
    311. Boris Cvjetanović, fotograf
    312. Ana Janevski, kustosica, Museum of Modern Art New York
    313. Nataša Kadin, kulturna menadžerica i kustosica
    314. Irena Jakelić, scenaristica i lektorica
    315. Dora Lipovčan, glumica
    316. Dino Zrnec, vizualni umjetnik
    317. Sunčica Ostoić, nezavisna kustosica
    318. Marta Kolega, mag. komparativne knjizevnosti i anglistike, izvedbenih studija
    319. Tanja Tandara, sruc.spec.oec., projektna menadžerica u kulturi
    320. Ivan Klisurić, samostalni umjetnik, grafički dizajner
    321. Dorta Jagić, književnica
    322. Tomislav Čuveljak, magistar snimanja
    323. Marko Mijatović, tehničar rasvjete, tona i videa
    324. Duška Boban, vizualna umjetnica, Split
    325. Larisa Orešković, slikarica i grafički dizajner
    326. Anđela Ramljak, glumica
    327. Nika Rukavina, samostalna umjetnica
    328. Sanja Ivić, dramaturginja
    329. Mario Mišković, akademski slikar
    330. Mateja Cimperšak, profesor hrvatskog jezika i književnosti i profesor povijesti umjetnosti
    331. Ivan Marušić Klif, likovni umjetnik
    332. Ozren Štiglić, freelance prevoditelj
    333. Ana Dević, kustosica
    334. Iva Nerina Sibila, plesna umjetnica
    335. Edita Karađole, glumica
    336. Ivan Vidić, književnik
    337. Sonja Pregrad, samostalna plesna umjetnica
    338. Mihela Hadrian, urednica i kolumnistica Kult-portala
    339. Barbara Radelja, modna dizajnerica
    340. Slaven Lunar Kosanović, umjetnik
    341. Belmondo Miliša, glumac
    342. Petra Bezjak, pjesnikinja
    343. Jelena Paljan, scenaristica
    344. Ivan Turković-Krnjak, dramaturg
    345. Sreten Mokrović, glumac
    346. Tanja Kalčić, kulturna djelatnica, voditeljica udruge
    347. Ena Hodžić, kustosica
    348. Petra Bokić, klaunesa, glumica, lutkarica, pedagog
    349. Lana Šaric, dramski pisac, samostalni umjetnik
    350. Nada Beroš, muzejska savjetnica
    351. Lovro Japundžić, student povijesti umjetnosti i sociologije
    352. Jelena Kovačić, dramaturginja
    353. Hana Hribar, studentica 3.god, Ba Akademije dramske umjetnosti, smjer Produkcija
    354. Maja Preglej, grafički dizajner
    355. Snježana Bartolec, tekstilni umjetnik
    356. Boris Buden, publicist
    357. Barbara Miše, studentica Animiranog filma i novih medija
    358. Jelena Zlatar, Znanstvena suradnica u Institutu za drustvena istrazivanja i dopredsjednica Centra za kreativno pisanje CeKaPe u Zagrebu
    359. Ines Krasić, izv. prof. na ALU Sveučilišta u Zagrebu
    360. Iskra Jirsak, glumica
    361. Tonka Maleković, samostalna vizualna umjetnica (akademska slikarica/grafičarka)
    362. Ivan Pavin, medijski tehničar
    363. Paola Orlić, producentica festivala
    364. Mateo Videk, glumac
    365. Luka Daniel Borčić, dizajner, mag. diz.
    366. Milivoj Beader, glumac
    367. Mirna Kutleša, samostalna umjetnica
    368. Tihana Šare, studentica Kritičko pisanje u umjetnosti i dizajnu na Royal College of Art u Londonu
    369. Miran Miošić, akademski montažer, sveučilišni profesor
    370. Melita Sorola Staničić, mr.art – samostalna umjetnica
    371. Irena Borić, kustosica
    372. Kristina Pongrac, magistra primijenjenih umjetnosti
    373. Saša Ostojić, dipl. teolog i glazbenik
    374. Neven Petrović, magistar fotografije
    375. Dean Krivačić, glumac
    376. Zvonimir Jurić, filmski redatelj
    377. Snježana Banović, dr. sc., redateljica i, teatrologinja, redovita profesorica na ADU Sveučilišta u Zagrebu.
    378. Martin Semenčić, montažer
    379. Ivana Knez, arhitektica
    380. Anja Matković, akademska glumica
    381. Enes Kišević, pjesnik i glumac
    382. Sanja Sarnavka, aktivistkinja, producentica dokumentarnih filmova, prije aktivizma 15 godina rada u kulturi (Centar za kulturu Trešnjevka, Kulturno-informativni centar)
    383. Linda Begonja, glumica
    384. Janko Popović Volarić, glumac
    385. Tena Gojić, filmska producentica
    386. Ivan Đuričić, glumac
    387. Marta Krešić, plesna umjetnica
    388. Ivana Bakarić, glumica
    389. Andreja Kulunčić, vizualna umjetnica
    390. Jasna Jakšić, kustosica i likovna kritičarka
    391. Miranda Veljačić, arhitektica
    392. Alma Cvitan Matticchio, arhitektica
    393. Ivan Vidak, pisac i urednik
    394. Ivana Roščić, glumica
    395. Ela Milković, šminkerica (HDFD)
    396. Jaka Primorac, sociologinja
    397. Tea Merkel, studentica Interdisciplinarnog studija kulture i turizma
    398. Nela Dunato, grafička dizajnerica
    399. Maša Drndić, snimateljica i redateljica dokumentarnih filmova
    400. Zdenka Gold, producentica
    401. Milijana Babić, vizualna umjetnica
    402. Anja Kučko Braun, novinar
    403. Ivana Karan, prevoditeljica
    404. Inesa Antić, MA politologinja
    405. Ivan Leo Lemo, kazališni redatelj
    406. Romina Vitasović Lučić, diplomirana glumica
    407. Kristina Kegljen, prevoditeljica i spisateljica
    408. Sandra Weitner, prof. engleskog jezika i povijesti umjetnosti
    409. Marija Halapa Kujundžić, projektant, Rijeka
    410. Marija Rukavina, studentica kulturalnih studija
    411. Martin Beroš, medijski radnik
    412. Klaudio Štefančić, radnik u kulturi
    413. Nenad Stipanić, pisac
    414. Marica Grgurinović, kazališna redateljica
    415. Dorotea Šušak, studentica dramaturgije na ADU i prava na Pravnom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu
    416. Igor Kuduz, vizualni umjetnik, predavač, Odjel medijskog dizajna, Sveučilište Sjever, Koprivnica
    417. Nataša Ilić, kustosica
    418. Zoran Samardžić, magistar povijesti i geografije
    419. Petra Novak, radnica u kulturi
    420. Marino Krstačić-Furić, dizajner
    421. Leon Lučev, umjetnik
    422. Dora Đurkesac, dizajnerica
    423. Dijana Bolanča, glumica
    424. Tina Spahija, studentica modnog dizajna na TTF
    425. Cintija Ašperger, glumica i redateljica
    426. Emilija Čegec, radnica u kulturi
    427. Nina Violić, glumica
    428. Miroslav Sikavica, filmski i televizijski redatelj
    429. Dubravka Vidović, vizualna umjetnica
    430. Ivana Vuković, apsolventica komparativne književnosti i prvostupnica dramaturgije
    431. Luka Kuvedžić, prof. filozofije i prof. hrvatske kulture, Odjel za kulturologiju, Sveučilište u Osijeku
    432. Mirjana Hrovat, dipl. ing. arh.
    433. Tomislav Sokač, filmski snimatelj
    434. Leila Topić, povjesničarka umjetnosti
    435. Dražen Budimir, umjetnik, voditelj Galerije Kazamat, član HDLU-a Osijek
    436. Bojan Navojec, glumac
    437. Heni Erceg, novinar, tjednik Mladina
    438. Gordana Laslo, arhitekt
    439. Ružica Gajić Guljašević, radnica u kulturi
    440. Irma Unušić, plesna umjetnica
    441. Igor Čabraj, asistent na Akademiji likovnih umjetnosti
    442. Frano Dulibić, profesor
    443. Andro Giunio, samostalni grafički dizajner
    444. Hrvoslava Brkušić, akademska montažerka i multimedijalna umjetnica
    445. Ivana Rončević, umjetnica
    446. Goran Boždar Mac, majstor pozornice u ZKM-u
    447. Eva Kinkela, prevoditeljica
    448. Dina Rončević, umjetnica
    449. Iva-Matija Bitanga, prof. likovne kulture, docentica na Sveučilištu Sjever
    450. Josip Visković, filmski redatelj
    451. Domagoj Vorkapić, fotograf
    452. Josipa Lulić, povjesničarka umjetnosti
    453. Iva Žurić Jakovina, viša asistentica/znanstvena novakinja na Filozofskom fakultetu Sveucilišta u Rijeci
    454. Nina Gojić, dramaturginja
    455. Selma Kanazir, pisac interpretacijskih tekstova za projekte u kulturi i turizmu
    456. Dražen Čulić, prevoditelj
    457. Mirna Pavlović, magistrica komparativne književnosti i engleskog jezika
    458. Vanda Mikšić, književna prevoditeljica
    459. Ivana Katić, koordinatorica programa, Drugo more
    460. Igor Ruf, magistar kiparstva
    461. Agar Pata, voditeljica filmskih programa kina Tuškanac
    462. Aleksandra Stojaković Olenjuk, magistra glume
    463. Sara Čučić, menadžer u kulturi
    464. Stefano Katunar, kipar i scenograf
    465. Danijel Majcen, glazbenik, prof. klarineta
    466. Saša Stanić, prof. hrvatskog jezika i književnosti, asistent na FF Rijeka
    467. Damir Šaban, diplomirani glumac
    468. Vilim Matula, glumac
    469. Antonia Majača, povjesničarka umjetnosti i kustosica
    470. Bobo Jelčić, redatelj
    471. Tihana Škrinjarić-Gavrin, plesni pedagog i koreograf u mirovini
    472. Maja Justinijanović, majstorica maske
    473. Jan Pavlović, dipl. dizajner
    474. Mia Vladović, diplomirana glumica
    475. Aneta Mudronja, arhitekt i nastavnik
    476. Tanja Vujasinović, vizualna umjetnica
    477. Maroje Mrduljaš, kritičar arhitekture i dizajna
    478. Romana Kajp, dipl. dizajner
    479. Andrea Mladinić, magistra glume
    480. Seid Serdarević, nakladnik
    481. Srđan Dvornik, publicist
    482. Marko Vučenik, magistar dizajna i profesionalni fotograf
    483. Ana Buljan, scenografkinja
    484. Krešimir Dolenčić, redatelj i docent na ADU Zagreb
    485. Dunja Kučinac, radnica u kulturi
    486. Nataša Kopeč, glumica
    487. Vanja Babić, samostalna umjetnica
    488. Tatjana Šuput Raponja, filmski redatelj, dramaturg
    489. Bojan Stanković, Odjelu za kulturologiju u Osijeku
    490. Rade Šerbedžija, redovni profesor na Riječkom Sveučilištu
    491. Ivana Ivišić, promotor i distributer AV djela
    492. Anja Planinčić, akademska kiparica
    493. Nikola Mijatović, cirkuski umjetnik
    494. Margita Cvijetinović Starac, dip. pov. umjetnosti i dipl. arheolog, viša kustosica
    495. Ana-Marija Koljanin, koordinatorica Performance Art Festivala, Osijek
    496. Marin Panović, suradnik u kulturnim naučnim ustanovama
    497. Zoran Margetić, redatelj
    498. Rujana Jeger, spisateljica
    499. Marko Marković, slobodni umjetnik
    500. Dora Slakoper, freelance prevoditeljica
    501. Darko Begić, glazbenik
    502. Silvija Tomčik, učiteljica plesa
    503. Kaja Farszky, udaraljkašica, mag. art
    504. Barbara Živković, kustosica
    505. Dominik Brandibur, modni dizajner
    506. Nevio Marasović, filmski redatelj
    507. Marta Rak, plesačica suvremenog plesa
    508. Željka Lukešić, voditeljica financija u Klubturi
    509. Irma Omerzo, koreograf
    510. Vedrana Mastela, modni dizajner
    511. Veronika Radman, arhitektica i scenografkinja
    512. Igor Miošić, prof., tajnik Udruge za promicanje medijske kulture Luža, Dubrovnik
    513. Tihomir Franov, fotograf
    514. Hrvatka Kujundžić, kulturni radnik
    515. Sunčana Sešić Alvarado, modni dizajner
    516. Ivana Gojnić, dipl. prof. hrvatske kulture/sociologije
    517. Maja Pušić-Cerić, akademski slikar-grafičar
    518. Adrian Pezdirc, glumac
    519. Valentina Lončarić, univ.spec.art, radnica u kulturi
    520. Dalija Dozet, redateljica
    521. Dado Ćosić, glumac
    522. Alida Bremer, autorica i prevoditeljica
    523. Luana Lojić, MA Novih medija, Akademija likovnih umjetnost
    524. Julia Martinović, producent
    525. Silvio Vovk, glumac
    526. Sara Juričić, filmska producentica
    527. Tamara Curić, slobodna umjetnica
    528. Ana Zubak, multim. umjetnica
    529. Dubravko Mihanović, dramski pisac i dramaturg
    530. Alja Gudžević, studentica Komparativne književnosti i političkih nauka na Humboltovom Sveučilistu u Berlinu
    531. Hrvoje Cokarić, kazališni režiser i multimedijalni umjetnik
    532. Miljenka Matić, grafička i web dizajnerica
    533. Ljubica Letinić, novinarka i urednica, Treći program radija
    534. Marko Boko, organizator festivala Graffiti na Gradele, politolog i aktivist
    535. Vanja Pagar, akademski slikar
    536. Andrea Remetin, producent
    537. dr.sc. martina Blečić Kavur, arheolog
    538. Sandro Peročević, prof. kontrabasa
    539. Maša Poljanec, dizajnerica
    540. Robert Pauletta, slikar
    541. Siniša Bajt, filmski režiser
    542. Mia Biondić, glumica
    543. Damir Prizmić, dizajner, umjetnik
    544. Goran Koletić, mag. soc.
    545. Davor Mezak, umjetnik
    546. Tijana Gojić Topolnik, prevoditeljica
    547. Marina Vujčić, spisateljica
    548. Maja Gujinović, kulturni radnik
    549. Ivana Slunjski, nezavisna kritičarka i istraživačica izvedbenih umjetnosti
    550. Nataša Antulov, dramaturginja
    551. Anja Mutić, novinarka i putopisac
    552. Ivana Šuljug, studentica sociologije
    553. Tena Novak, studentica portugalskog jezika i komparativne književnosti
    554. Igor Pavlica, glazbenik
    555. Klara Rusan, ilustratorica
    556. Valerija Nikolovska, glazbenica
    557. Milena Bekić Milinović, prevoditeljica
    558. Ana Štulina, akademska montažerka
    559. Jasminka Končić, doc.mr.art., ak.slik.graf.
    560. Ivan Vadanjel, arhitekt
    561. Luka Benčić, glazbenik (My Buddy Moose)
    562. Igor Tretinjak, kazališni kritičar i asistent na Umjetničkoj akademiji u Osijeku
    563. Eugen Borkovsky, skulptor i likovni kritičar
    564. Ana Stanić, profesorica engleskog i španjolskog jezika i književnosti, Sveučilište Zadar
    565. Ana Glažar, akademska slikarica
    566. Juraj Glasinović, arhitekt
    567. Tonći Kožul, scenarist
    568. Olga Andonović, dizajner vizualnih komunikacija
    569. Tina Vukasinović, magistra slikarstva
    570. Dunja Fajdić, glumica i lutkarica
    571. Sladjana Kilibarda, kazališna i radio redateljica
    572. Jasmina Dupalo, magistra grafičkog dizajna
    573. Mirna Belina, urednica i filmska radnica
    574. Sanja Janković, glumica
    575. Tomislav Šoban, student filmske režije ADU
    576. Sunčana Doričić, studentica, novinarka
    577. Ivan Lukić, glumac
    578. Dražen Grubišić, likovni umjetnik
    579. Rajko Grlić, režiser
    580. Lea Anić, studentica ALU
    581. Will Firth, prevoditelj
    582. Goran Pavlić, asistent, Akademija dramske umjetnosti
    583. Antonija Letinić, urednica portala Kulturpunkt.hr
    584. Leonida Kovač, povjesničarka umjetnosti
    585. Gaella Gottwald, umjetnica i kreativna direkcija (art direction)
    586. Jelena Lopatić, glumica
    587. Đurđa Knežević, književnica i publicistkinja
    588. Lana Šprajcer, studentica Suvremenog plesa na ADU
    589. Ana Domaš, free lance u filmskoj industriji i organizaciji kulturnih događanja
    590. Marko Baus, dizajner
    591. Tea Matanović, studentica dramaturgije
    592. Mario Slugan, izvršni urednik akademskog Časopisa Apparatus. Film, Media and Digital Cultures of Central and Eastern Europe
    593. Ana Uzelac, mag.edu.art.
    594. Damir Bartol, kazališni redatelj
    595. Olja Savičević Ivančević, slobodna spisateljica
    596. Jelena Botteri, arhitektica
    597. Miran Kurspahić, kazališni redatelj i glumac
    598. Anja Alić, studentica likovne pedagogije
    599. Ana Hušman, umjetnica, doc. na Akademiji likovnih umjetnosti u Zagrebu
    600. Marija Škrobo, mag.educ art
    601. Milan Krkač, akademski snimatelj
    602. Ana Tomić, dizajnerica
    603. Milica Manojlović, glumica
    604. David Kelečić, pisac
    605. Sanjin Kaštelan, hungarolog i filozof, fotograf
    606. Karla Labaš, kulturna radnica i studentica MA kulturnih politika i menadžmenta
    607. Vitold Košir, akad. kipar, akad. glazbenik
    608. dr. sc. Vitomira Lončar, umirovljenica
    609. Ana Kovačić, kustosica
    610. Ivona Ivković, glazbenica
    611. Azra Svedružić, multimedijalna umjetnica
    612. Zlatan Vehabović, vizualni umjetnik i asistent na slikarskom odsjeku, ALU Zagreb
    613. Filip Križan, glumac
    614. Mila Čuljak, izvedbena umjetnica
    615. Lucija Klarić, studentica dramaturgije ADU
    616. Lucija Potočnik, studentica / glazbenica
    617. Judita Franković, glumica
    618. Ida Amrain, povjesničarka umjetnosti
    619. Marko Meštrović, akademski slikar
    620. Milena Benini, spisateljica
    621. Bruno Isaković, slobodni umjetnik
    622. Andrea Škiljan, studentica 3.godine kulturalnih studija Filozofskog fakulteta u Rijeci
    623. Iva Živković, prof. hrvatskog jezika
    624. Boris Prljević, glazbenik
    625. Jasna Sinković Andres, akademski dramaturg
    626. Slavica Jukić, glumica
    627. Lana Grahek, grafička dizajnerica
    628. Tihana Bertek, novinarka i kritičarka
    629. Marjan Alčevski, scenarist
    630. Renata Jambrešić Kirin, folkloristkinja
    631. Branka Fulanović, profesorica komparativne književnosti i francuskog jezika
    632. Lana Hosni, plesačica suvremenog plesa
    633. Luka Pešun, student fotografije ADU
    634. Marijana Rimanić, kulturna radnica
    635. Jelena Svilar, scenaristica i dramatičarka
    636. Mato Ilijić, filmski montažer, sveučilišni nastavnik
    637. Željko Serdarević, dizajner
    638. Marko Kalc, plesač, izvođač
    639. Davor Gašpić, slobodni čitatelj, pisac i fotograf
    640. Nikolina Pristaš, plesna umjetnica
    641. Bojana Radović, novinarka
    642. Noel Mirković, dizajner
    643. Marta Batinić, filmska radnica
    644. Tomislav Domes, radnik u kulturi
    645. Tanja Minarik, bend Žen
    646. Nataša Govedić, teatrologinja, spisateljica i humanistička znanstvenica
    647. Ana Šeba, voditeljica ureda udruge u kulturi
    648. Miranda Legović, fotograf i nezavisni organizator manifestacija u kulturi
    649. Ivo Poparić, profesor povijesti i povijesti umjetnosti
    650. Vesna Čeko, arhitektica
    651. Kruno Jošt, umjetnik
    652. Mirjana Mikić Zeitoun, profesorica sociologije i diplomirana sociologinja i etnologinja
    653. Tamara Stojković, profesor francuskog i ruskog jezika i književnosti
    654. Hrvoje Mabić, filmski i tv redatelj
    655. Nebojša Slijepčević, filmski redatelj
    656. Marijana Šimunić Raič, pisac
    657. Tatjana Grozdanić Begović, Dipl. Ing. Arhitekture
    658. Josipa Bubaš, likovna kritičarka i izvedbena umjetnica
    659. Lana Mesić, krajobrazna arhitektica
    660. Vlasta Žanić, akademska kiparica
    661. Božidar Smiljanić, glumac i redatelj u mirovini
    662. Petra Puž-Novoselec, magistra likovne umjetnosti-slikarstvo
    663. Giga Gračan, prevoditeljica i novinarka
    664. Bojan Mrđenović, akademski fotograf i snimatelj
    665. Antonio Kiselić, umjetnik i producent
    666. Marko Milovac, redatelj
    667. Katarina Pejović, dramaturginja
    668. Ivana Armanini, kulturna radnica
    669. Ivor Martinić, dramski pisac
    670. dr. sc Blaženka Perica, docentica
    671. Zrinka Kušević, slobodna umjetnica, glumica
    672. Mirna Čubranić, književna prevoditeljica
    673. Lana Skender, predavačica na Umjetničkoj akademiji u Osijeku
    674. Antonia Kuzmanić, programska voditeljica ROOM100
    675. Oliver Sertić, producent
    676. Hana Jušić, redateljica
    677. Katarina Pavić, kulturna radnica
    678. Olja Lozica, dramaturginja i redateljica
    679. Stipe Kostanić, glumac
    680. Mario Slosar, bibliotekar, Tehnički fakutet Rijeka
    681. Željana Bilušica, prof. likovne kulture
    682. Mario Gigović, producent
    683. Marina Tkalčić, etnologinja i kulturna antropologinja, muzeologinja i kroatologinja
    684. Damir Markovina, glumac
    685. Ana Gruica, glumica
    686. Maja Marjančić, plesna umjetnica i voditeljica projekata i programa u centru za kulturu i nakladništvo, POU Zagreb
    687. Dinko Kreho, književni kritičar i publicist
    688. Tea Salai, dizajner obuće
    689. Lea Jurin, dipl. dizajner i art director u studiju
    690. Ksenija Orelj, kustosica
    691. Sanja Rotter, dizajnerica
    692. Vladimir Frelih, vizualni umjetnik
    693. Paola Vukelić, studentica kulturologije
    694. Igor Mihovilović, mag. sociologije
    695. Mirna Herman Baletić, konferencijska i književna prevoditeljica
    696. Dino Pešut, pisac
    697. Hrvoje Golubić, dipl. inžinjer i dizajner zvuka
    698. Kristina Horvat Blažinović, docentica na Učiteljskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, Odsjek u Čakovcu
    699. Vedrana Močnik, prof. hrvatskoga jezika i književnosti
    700. Rajna Racz, studentica komparativne knjizevnosti i francuskog jezika
    701. Iva Ivas, arhitektica
    702. Zrinka Antičević, prof. povijesti, glumica, članica HDDU-a
    703. Dragan Rubeša, filmski kritičar
    704. Koraljka Polaček, akademska slikarica, prof.
    705. Ines Trkulja, novinarka
    706. Srećko Pulig, novinar i urednik
    707. Vlatka Horvat, umjetnica
    708. Ivana Kevo, studentica slikarstva
    709. Sara Sharifi, apsolventica sociologije i lingvistike
    710. Andrea Kovačević Mikac, dipl.ing. arhitekture
    711. Danijel Marasović, arhitekt
    712. Jasna Maloča, suradnik u kulturno-znanstvenim ustanovama
    713. Sven Popović, pisac i freelance novinar
    714. Božena Končić Badurina, vizualna umjetnica
    715. Ante Delač, student Akademije dramske umjetnosti
    716. Hrvoje Ivančić, pisac
    717. Ivana Jelavić, vizualna umjetnica
    718. Mia Mitrović, novinarka i kazališna kritičarka
    719. Mirna Gurdon, magistra kulturologije; freelance copywriter i storyteller, članica Kreativnog kolektiva Kombinat, zaposlena na Odsjeku za kulturalne studije (Filozofski fakultet Rijeka)
    720. Milica Kostanić, inspicijentica
    721. Sonja Kovačić, izvršna producentica
    722. Tijana Jurković, dipl. arheolog
    723. Žaneta Baršić-Schneider, mr.sc., knjižničarska savjetnica
    724. Ivan Kuharić, magistar filmskog i tv snimanja
    725. Ivana Škrabalo, scenografkinja i redateljica
    726. Marija Marušić, umirovljena viša lektorica na Anglistici, Filozofski fakultet Zagreb
    727. Biljana Kašić, profesorica
    728. Vanja Cuculić, grafički dizajner
    729. Maša Borović, studentica sociologije i etnologije i kulturne antropologije
    730. Silvia Potočki (SofijaSilvia), likovna umjetnica, fotografkinja
    731. Katarina Bilan, modni dizajner / kostimograf
    732. Emina Višnić, kulturna radnica, ravnateljica Pogona
    733. Lana Gojak, glumica
    734. Lucija Marin, studentica kiparstva na Akademiji likovnih umjetnosti u Zagrebu
    735. Ana Fucijaš, kostimografkinja
    736. Borko Vukosav, fotograf
    737. Iva Babaja, dizajnerica
    738. Ivana Meštrov, povjesničarka umjetnosti i kustosica
    739. Diana Magdić, novinarka i kritičarka
    740. Iva Peter Dragan, cirkuska artistica, samostalna umjetnica
    741. Andrija Santro, muzičar, dizajner svjetla
    742. Dunja Janković, umjetnica
    743. Dražen Mikulić
    744. Valerija Zubak, profesorica hrvatskog jezika i književnosti
    745. Ozren Grabarić, glumac
    746. Helena Labus Bačić, novinarka kulture
    747. Adam Semijalac, glazbenik, skladatelj, izvođač, freelancer
    748. Julijana Kocanović – Grubić, profesor likovnih umjetnosti, član HDLU Istre
    749. Damir Prica Kafka, glazbenik
    750. Mia Zalukar, plesačica suvremenog plesa
    751. Ana Kadoić, samostalna likovna umjetnica i ilustratorica
    752. Žak Valenta, samostalni plesni umjetnik, plesač i koreograf
    753. dr. sc. Ljiljana Filipović, spisateljica i filozofkinja
    754. Karla Brbić, glumica
    755. Dražena Filjak, arhitektica
    756. Maja Posavec, glumica
    757. Ana Rajić, 3.godina BA studija produkcije ADU
    758. Siniša Labrović, vizualni umjetnik
    759. Vesna Janković, sociologinja
    760. Sandra Baničević, menadžer u kulturi i turizmu
    761. Ana Grbac, kulturni radnik
    762. Iskra Kirin, arhitekica
    763. Iva Kovač, vizualna umjetnica (Fokus Grupa)
    764. Hrvoje Korbar, student kazališne režije i radiofonije
    765. Lada Magdalenić Morpurgo, glazbenik
    766. Ana Dana Beroš, arhitektica i kustosica
    767. Igor Grubić, multimedijalni umjetnik
    768. Tamara Brixy, arhitekica
    769. Nikolina Bogdanović, studentica dramaturgije
    770. Martina Roginić, 1.BA Produkcije ADU
    771. Draga Komparak, magistra dizajna
    772. Jadranka Đokić, diplomirana glumica
    773. David Lovrić, magistar animiranog filma i novih medija
    774. Rino Efendić, fotograf
    775. Igor Ružić, kazališni kritičar
    776. Lina Rica, mag. art.
    777. Irena Bakić, magistra socijalne pedagogije (mag.paed.soc.)
    778. Mariana Bucat, arhitektica
    779. Nina Ilić, magistra kulturologije
    780. Jasna Žmak, dramaturginja, asistentica na Akademiji dramske umjetnosti
    781. Buga Cvjetanović, studentica Akademije dramskih umjetnosti, MA Fotografija
    782. Irena Bastić, prof. engleskog jezika
    783. Igor Modrić, akademski slikar
    784. Milena Zajović, selektorica Motovun film festival
    785. Gordana Bralić, kustos
    786. Romana Milutin Fabris, slikarica
    787. Selma Banich, umjetnica
    788. Nadežda Elezović, kustosica, povjesničarka umjetnosti
    789. Mario Dimić, profesor likovne kulture
    790. Gorjan Tozija, producent
    791. Matija Mrakovčić, profesorica, novinarka, kulturna radnica
    792. Leila Karinčić, magistra antropologije i povijesti umjetnosti
    793. Ivan Kralj, producent
    794. dr. Zoran Grozdanov, urednik u izdavačkoj kuci Ex libris, Rijeka
    795. Andreja Der-Hazarijan Vukić, viši stručni suradnik Arhiv za likovne umjetnosti HAZU
    796. Maja Rivić, pjevačica, skladateljica; grafička dizajnerica
    797. Mario Kovač, kazališni redatelj
    798. Dalibor Jakus, PR stručnjak, urednik webzina Drugi Par Gaća i pisac
    799. Nikolina Butorac, magistrica novih medija, kulturni radnik i likovni pedagog
    800. Ivana Nataša Turković, voditeljica Klubodroma PFT-a i odnosa s javnošću Pulske filmske tvornice
    801. Andrea Klić, prof.likovne kulture
    802. Tomas Kutinjač, performer i kulturni menadžer
    803. Lada Kaštelan, dramaturginja
    804. Goran Sergej Pristaš, dramaturg
    805. Gabrijela Vidan, sveuč. profesorica u mirovini Sveučilišta u Zagrebu
    806. Marija Borovičkić, mag. art hist. et anthrop.
    807. Vedrana Klepica, dramaturginja
    808. Alberta Nikolov, arhitektica
    809. Ljiljana Kostić, mag. bibliotekarstva
    810. Una Vizek, dramska spisateljica i plesna umjetnica / koreograf
    811. Koraljka Vlajo, viša kustosica, voditeljica zbirki dizajna u Muzeju za umjetnost i obrt
    812. Tena Škiljević, novinarka
    813. Livio Badurina, glumac
    814. Dražen Katunarić, pisac
    815. Ljiljana Krička Mitrović
    816. Radmila Iva Janković, viša kustosica, MSU Zagreb
    817. Petar Atanasoski, samostalni, umjetnik, glumac
    818. Toni Meštrović, audiovizualni umjetnik
    819. Eva Kraljević, filmska i Tv snimateljica
    820. Judita Gamulin, studentica filmske režije
    821. Ivor Pučar, student arhitekture
    822. Srđana Modrinić, grafički dizajner i ilustrator
    823. Franka Perković, kazališna redateljica
    824. Petra Težak, akademska glumica
    825. Hana Miletić, umjetnica
    826. Jure Radnić, glumac
    827. Konrad Lovrenčić, glazbenik
    828. Damir Šodan, književnik i prevoditelj
    829. Maja Gluščević, scenaristica i književnica
    830. Olja Runjić, spisateljica i scenaristica
    831. Marin Juraga, Knjižnice grada Zagreba
    832. Kristina Krušelj, mag. educ. philol. croat.
    833. Karla Horvat Crnogaj, producentica Queer Zagreb sezone
    834. Silvija Stipanov, producentica, program Kultura promjene
    835. Mirta Zečević, glumica
    836. Biljana Romić, urednica
    837. Tamara Bilankov, magistrica Animiranog filma i novih medija
    838. Iva Prosoli, kustosica
    839. Marina Paulenka, fotografkinja i grafička dizajnerica
    840. Mak Marko Murtić, skladatelj, saksofonist, edukator/učitelj
    841. Nenad Šegvić, dramski glumac
    842. Goran Rušinović, redatelj
    843. Naima Balić, prof.
    844. Petra Grozaj, akademska slikarica, prof. likovne kulture
    845. Davor Mišković, direktor Drugo more, Rijeka
    846. Neli Ružić, likovna umjetnica
    847. Darko Fritz, likovni umjetnik i samostalni kustos
    848. Jasna Odorčić, dipl.glumica, HNK Osijek
    849. Ines Milčić, ak.kipar, prof
    850. Ivana Katarina Jonke, arhitekt, scenograf
    851. Ivona Pavković, diplomirana povjesničarka umjetnosti i filozofkinja
    852. Narcisa Vukojević, dizajnerica
    853. Ivana Marinić Kragić, producentica i snimateljica
    854. Ivana Čehić Rabljenović, grafička dizajnerica
    855. Bojan Opačak, poduzetnik
    856. Iva Marčetić, diplomirana inžinjerka arhitekture
    857. Doris Pandžić, profesorica hrv. jezika i književnosti, spisateljica
    858. Tea Hlača, povjesničarka umjetnosti
    859. Saša Šimpraga, publicist
    860. Mia Gonan, povjesničarka umjetnosti i sociologinja
    861. Zrinka Šimičić Mihanović, plesna umjetnica
    862. Ana Elizabet, mag.art., vizualna umjetnica
    863. Miroslav Kirin, književnik
    864. Korana Serdarević, spisateljica
    865. Irena Vinčić, prvostupnica kulturologije
    866. Marta Baradić, kulturolog
    867. Dražen Smaranduj, novinar & specijalist digitalnog marketinga
    868. Sunčica Anamarija Sodar, studentica dramaturgije na ADU
    869. Drago Glamuzina, pisac i urednik
    870. Sven Jonke, umjetnik, dizajner, scenograf
    871. Dina Jokanović, producentica, glazbenica
    872. Jasmin Mekić, glumac, član ansambla HNK Ivana pl. Zajca, Rijeka
    873. Jasna Bilušić, dramska umjetnica, članica glumačkog ansambla GK “Komedija”
    874. Gordana Košćec Bousfield, prof. likovne kulture
    875. Janja Sesar, radnica u kulturi
    876. Jelena Šoša, grafička dizajnerica
    877. Mirna Pokorić, magistar kiparstva, magistar edukacije likovne kulture
    878. Nino Bokan, samostalni umjetnik, plesač suvremenog plesa
    879. Sanja Burlović, kulturna menadžerica
    880. Tina Vukasović, magistra slikarstva
    881. Vatroslav Miloš, novinar
    882. Ivan Kraljević, akademski slikar grafičar
    883. Branka Benčić, nezavisna kustosica
    884. Andrea Baković, glumica
    885. Helena Petković, kazališna redateljica
    886. Nina Bajsić, studentica dramaturgije na Akademiji dramske umjetnosti
    887. Zoran Đukić, dipl. dizajner
    888. Aleksandra Janeva Imfeld, plesačica suvremenog plesa, koreograf
    889. Edo Popović, pisac
    890. Maja Rodica Virag, filmska montažerka, profesorica na ADU
    891. Petar Cvirn, akademski glumac
    892. Nirvana Silnović, doktorandica povijesti umjetnosti na Medieval Studies Department, CEU, Budimpešta
    893. Željko Badurina, vizualni umjetnik
    894. Dina Karadžić, vizualna i multimedijalna umjetnica
    895. Ante Jerić, kulturni radnik
    896. Katarina Lovrečić, PR and event manager
    897. Jelena Aleksić, modni dizajner
    898. Kristijan Ugrina, glumac
    899. Jure Matulić, student Produkcije scenskih i izvedbenih umjetnosti ADU
    900. Dina Vozab, znanstvena novakinja, Fakultet političkih znanosti, Odsjek za novinarstvo
    901. Davorka Begović, muzikologica, voditeljica Muzičkog salona SC
    902. Kristina Marić, multimedijalna umjetnica, magistrica edukacije likovne kulture
    903. Marina Kralj Vidačak, prof. engleskog i komparativne književnosti, direktorica Planetopije
    904. Jelena Bračun Filipović, mr.art., prof. likovne kulture
    905. Ana Vuzdarić, dizajnerica, slobodna umjetnica
    906. Željka Mićanović, arhitektica
    907. Anta Bučević, dizajnerica i ilustratorica
    908. Sandra Uskoković, Odjel za umjetnost i restauraciju, Sveučilište Dubrovnik
    909. Ira Ivanović, profesor ruskog jezika
    910. Krešimir Fijačko, programer
    911. Selma Muftić Pustički, violinistica u SOHR
    912. Adrijana Vidić, profesorica
    913. Miljenka Buljević, radnica u kulturi
    914. Mirna Rustemović, dramaturginja
    915. Sanjin Sorel, profesor
    916. Željka Udovičić Pleština, dramaturginja
    917. Nataša Dorčić, glumica
    918. Živko Anočić, glumac
    919. Nina Križan, apsolventica produkcije
    920. Nikola Mokrović, arhivist
    921. Dalibor Pavičić, gitarist The Bambi Molesters
    922. Antonija Bačić, studentica Akademije likovne umjetnosti
    923. Nenad Kovačić, glazbenik
    924. Alma Prica, glumica
    925. Nina Kurtela, likovna umjetnica
    926. Matija Debeljuh, multimedijalni umjetnik
    927. Mima Simić, samostalna umjetnica
    928. Ivana Kalc, samostalna plesna umjetnica
    929. Vedran Senjanović, voditelj filmskih radionica za djecu
    930. Ivica Družak, grafički dizajner
    931. Ana Gregorić, diplomirana knjižničarka, Gradska knjižnica Rijeka
    932. Nenad Sinkauz, skladatelj
    933. Melita Richter, sociolginja, Trst
    934. Iva Jurić, prevoditeljica
    935. Mariela Marković, prof. hrvatskoga jezika
    936. Ksenija Korić, multimedijalna umjetnica
    937. Ana Zubić, grafička dizajnerica, slobodna umjetnica
    938. Zlatka Salopek, grafička dizajnerica
    939. Ivana Ledenko, filmski radnik
    940. Rada Borić, Centar za ženske studije
    941. Josip Ivančić, vizualni stvaratelj i nezaposleni elektrotehničar
    942. Boris Popović, arhitekt, glavni urednik časopisa Čovjek i prostor
    943. Sandra Palihnić Jurina, prevoditelj i sudski tumač
    944. Bojan Tišljar, student kulturalnih studija, Filozofski fakultet Rijeka
    945. Andrea Buča, novinarka/redateljica
    946. Karolina Hrga, kulturologinja
    947. Doris Šarić Kukuljica, glumica
    948. Jasna Mesarić, redateljica
    949. Petar Leventić, glumac
    950. Ivana Vojnić Vratarić, dipl.prof.likovne kulture, slobodni umjetnik
    951. Nenad Romić, kulturni radnik i napredni internet korisnik
    952. Mateja Šilobod, ilustratorica
    953. Petra Brnardić, vizualna umjetnica
    954. Ian Tataj, bacc. hist. student
    955. Maja Kolar, dizajnerica
    956. Dario Harjaček, redatelj
    957. Mira Panjković, slikarica
    958. Zoran Josić, diplomirani glumac
    959. Katarina Brajdić, književna kritičarka
    960. Darija Doždor, nastavnica suvremenog plesa
    961. Iva Vrdoljak, odgojiteljica i dugogodišnji radnik u nezavisnoj kulturi (Udruga Vibra)
    962. Renata Poljak, vizualna umjetnica
    963. Dominik Padarić, student glazbene škole
    964. Sanja Starčević, diplomirani grafički dizajner
    965. Tončica Jelača-Marijančević, akademska kiparica
    966. Robert Rebernak, ak. slikar
    967. Marko Kapović, profesor
    968. Katja Knežević, pjesnikinja
    969. Morana Dolenc, lutkarica, redateljica
    970. Diana Matulić, urednica i književna agentica
    971. Alenka Bobinsky, muzikologinja i glazbena urednica
    972. Petra Milički, dizajnerica
    973. Amra Pende, dipl.iur.
    974. Ena Prokić, prevoditeljica
    975. Ana Mikin, odnosi s javnošću i promocija kulturnih događanja
    976. Boris Bakal, kazališni i filmski redatelj i glumac
    977. Nina Smolčić, mag. talijanske i rumunjskog jezika i književnosti
    978. Marica Kosta, novinarka
    979. Petra Pavić, dipl. muzikologinja, vanjska suradnica na Trećem programu HR-a, urednica za glazbenu umjetnost u Školskoj knjizi
    980. Denis Romac, novinar
    981. Anja Sušanj, ilustratorica
    982. Antonija Stanišić Šperanda, glumica
    983. Martina Anišić, fotografkinja
    984. Martina Meštrović, akademska kiparica
    985. Alexandra Haber, dipl. talijanist i hispanist
    986. Vesna Kosec – Torjanac, dramaturginja HNK u Varaždinu
    987. Tonka Lujanac, dizajner
    988. Željka Jelavić, viša kustosica
    989. Elvis Krstulović, vizualni umjetnik (Fokus Grupa)
    990. Tihana Lazović, glumica
    991. Anica Tomić, redateljica
    992. Branka Cvjetičanin, umjetnica, radnica u kulturi
    993. Sandra Gašparić, profesor francuskog jezika
    994. Đorđe Kukuljica, glumac
    995. Tea Tomić, arhitektica
    996. Manuela Zlatar, prevoditeljica i autorica
    997. Jasmina Bolfek Radovani, Visiting Research Fellow, University of Westminster, London
    998. Dana Budisavljević, redateljica
    999. Karla Kostadinovski, studentica kroatistike i bohemistike
    1000. Aleksandar Cvjetković, dramski glumac, status slobodnog umjetnika
    1001. Vesna Prepelić-Đuričković, profesorica hrvatskog jezika i književnosti
    1002. Barbara Blasin, dipl. dizajner, Arhitektonski, fakultet, Zagreb
    1003. Hrvojka Begović, glumica
    1004. Lea Vene, kustosica Galerija Miroslav Kraljević
    1005. Nives Franić, dipl. knjiž., sveučilište Jurja Dobrile Pula
    1006. Ante Krstulović, glumac
    1007. Sandra Antolić, scenaristkinja
    1008. Dušan Čeko, arhitekt
    1009. Ivana Miš, odgojitelj
    1010. Greta Grakalić Rački, studentica na odsjeku za kulturalne studije
    1011. Vanja Sremac, filmska i kazališna producentica
    1012. Martina Kontošić, voditeljica projekata u kulturi
    1013. Marina Toto, predsjednica Kreativnog kolektiva Kombinat
    1014. Sanja Drakulić, glumica
    1015. Branko Sviben, redatelj
    1016. Dalibor Martinis, prof. emeritus, akademski slikar
    1017. Jasna Nanut, studentica filmske režije ADU
    1018. Iva Korenčić Grubišić-Čabo, multimedijalna plesna umjetnica
    1019. Ana Bilankov, mutlimedijalna umjetnica
    1020. Darko Tralić, redatelj
    1021. Manja Ristić, magistar klasične glazbe i multimedijalni umjetnik
    1022. Ines Meštrović, konferencijska prevoditeljica
    1023. Rosa Hlišć, dizajner keramike
    1024. Petra Dugandžić, glumica
    1025. Slaven Milić, umjetnik
    1026. Mile Kekin, glazbenik
    1027. Ante Frankić, profesor
    1028. Dubravko Majnarić, profesor
    1029. Ljubo Zdjelarević, filmski producent
    1030. Bosko Budisavljević, arhitekt
    1031. Ivana Peruško
    1032. Željko Königsknecht, glumac
    1033. Davor Varga, poduzetnik
    1034. Tina Ivezić, slobodna umjetnica, dizajnerica
    1035. Ivo Kara-Pešić, filozof
    1036. Igor Jurilj, magistar engleskog jezika i književnosti
    1037. Igor Pauška, multimedijalni umjetnik
    1038. Hrvoje Živčić, grafički dizajner
    1039. Zorislav Petrić, arhitekt
    1040. Nataša Medved, književna prevoditeljica
    1041. Snježana Srdić, profesorica hrvatskog jezika i književnosti
    1042. Lada Čale Feldman, redovita profesorica teatrologije, odsjek za komparativnu književnost, Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
    1043. Nika Mišković, glumica
    1044. Ana Labudović, grafička dizajnerica
    1045. Luka Korlaet, dr. sc. dipl. ing. arh., Arhitektonski fakultet
    1046. Davor Špišić, pisac
    1047. Mladen Martić, književni prevoditelj
    1048. Beatrice Sišul, filmski montažer
    1049. Iva Baljkas Pick, arhitektica
    1050. Kitica Kekić, kreativna direktorica u agenciji
    1051. Kata Mijatović, vizualna umjetnica
    1052. Lana Barić, akademska glumica
    1053. Žanil Tataj – Žak, glazbenik
    1054. Vedran Meniga, kreativni direktor tvrtke Pozitivan ritam d.o.o.
    1055. Goran Petercol, umjetnik
    1056. Karla Lebhaft, asistentica na Odjelu za povijest umjetnosti Sveučilište u Zadru
    1057. Predrag Pavić, likovni umjetnik
    1058. Zrinka Užbinec, BADco., plesačica suvremenog plesa
    1059. Aleksandar Kristek, scenarist
    1060. David Maljković, vizualni umjetnik
    1061. Vid Begić, redatelj
    1062. Natka Badurina, izvanredni prof. Università di Udine
    1063. Sanja Kovačević, dipl. knjižničarka i prof. hrvatskog jezika i književnosti
    1064. Ksenija Marinković, glumica
    1065. Nikolina Krešo, mag.ing.prosp.arch.
    1066. Viktorija Novosel, studentica Komparativne književnosti, glazbenica
    1067. Andrea Magdalena Rutnik, prof. filozofije
    1068. Franjo Glušac, glazbenik
    1069. Karla Lulić, filmska redateljica
    1070. Dražen Brkić, učitelj
    1071. Miron Milić, akademski slikar-grafičar
    1072. Ladislav Tulač, glazbenik i kompozitor
    1073. Ivana Perica, književna znanstvenica, voditeljica udruge Blaberon”
    1074. Lary Zappia, kazališni redatelj
    1075. Nenad Borovčak, producent
    1076. Mašenjka Bačić, novinarka
    1077. Branko Banković , plesač / samostalni umjetnik
    1078. Iva Tomečić, urednica LGBT News portala crol.hr
    1079. Branka Uzelac, dipl. etnologinja
    1080. Bela Bračko-Milešević, studentica preddiplomskog studija kulturologije
    1081. Nikola Faller, mag kiparstva
    1082. Jagoda Kaloper, akademska slikarica i filmska glumica
    1083. Luka Šipetić, glazbenik
    1084. Katarina Luketić, književna kritičarka i urednica
    1085. Saša Krnetić, socijalni pedagog
    1086. Mario Rosanda Ros, grafički dizajner
    1087. Slavica Knežević, glumica
    1088. Helena Puljiz, novinarka Tportala
    1089. Kristian Kožul, akademski kipar
    1090. Željka Đalto, studentica Arhitektonskog fakulteta
    1091. Svjetlana Hribar, novinar
    1092. Mladen Blažević, pisac i vrtlar
    1093. Denis Mikšić, novinar
    1094. Lujana Paraman, dipl. arheologinja i prof. filozofije
    1095. Jana Piacun, arhitekt i scenograf
    1096. Sabina Damiani, umjetnica i kustosica
    1097. Ana Letunić, producentica
    1098. Ivana Jagić, muzeologinja
    1099. Ivana Lučić, povjesničarka umjetnosti
    1100. Višeslav Radić, dramaturg
    1101. Srđan Sandić, pisac
    1102. Natalija Grgorinić, književnica
    1103. Ognjen Rađen, književnik
    1104. Luka Rukavina, redatelj
    1105. Tomica Ištvanović, prevoditelj
    1106. Božidar Pavlović, književni kritičar
    1107. Kolja Petrović, producent
    1108. Andreja Žapčić, novinarka i politologinja
    1109. Tomislav Holjevac, pjesnik
    1110. Mario Buletić, kustos
    1111. Luka Jerković, producent
    1112. Blaženka Vojvodić, prof. povijesti umjetnosti
    1113. Tomo Savić – Gecan, umjetnik
    1114. Ivo Lorencin, glazbeni producent
    1115. Stella Bernhardt, akad. slikarica
    1116. Ivan Jelić, prof. povijesti i knjižničar
    1117. Željka Mumelaš, likovna umjetnica
    1118. Borivoj Radaković, književnik
    1119. Slobodanka Đuderija, spisateljica
    1120. Igor Kulenović, docent, Sveučilište u Zadru
    1121. Mario Nardelli jr., prof., koncertni glazbenik
    1122. Ranka Radović, primijenjena umjetnica
    1123. Srđan Babić, fotograf
    1124. Luka Geček, glazbenik
    1125. Sanja Orešković, knjižničarka
    1126. Ana Lovreković, povjesničarka i muzeologinja
    1127. Andrea Laurić, direktorica Centra za transmedijalne umjetnosti i kulture
    1128. Stanislava Nikolić Aras, profesor hrvatskog jezika i pisac
    1129. Katerina Duda, mag. animiranog filma i novih medija
    1130. Mislav Donaj, dramaturg
    1131. Marko Dejanović, pisac
    1132. Ivana Putica, grafička dizajnerica
    1133. Snježana Čubrilo, profesorica hrvatskoga jezika i književnosti
    1134. Luiza Bouharaoua, kulturna radnica i autorica
    1135. Iva Letilović, doc. art, arhitektica
    1136. Duško Mančić, bivši djelatnik u rasvjeti Hnk Ivana pl Zajca Rijeka
    1137. Romana Zubak, profesor
    1138. Marija Proročić, diplomirana povijesničarka umjetnosti
    1139. Mirjana Ilić, prof., knjižničarka
    1140. Vanja Mojzeš, arhitekt
    1141. Sanja Sekelj, kustosica
    1142. Nenad Kondža, arhitekt
    1143. Daniel Boroša, projektni arhivist
    1144. Milana Funduk, profesor filozofije i komparativne književnosti
    1145. Dejan Štifanić, fotograf
    1146. Zrinka Pavlić, TV-kritičarka i spisateljica
    1147. Evelina Turković, urednica, likovna kritičarka, kustosica
    1148. Ana Kniffer, novinar, slobodna djelatnica u kulturi
    1149. Antun Maračić, umjetnik, kustos
    1150. Mijo Jurišić, glumac
    1151. Juraj Lerotić, redatelj
    1152. Dunja Bovan, studentica ADU
    1153. Mirna Šimat, prevoditeljica
    1154. Vanda Boban Jurišić, glumica
    1155. Anamarija Radić, novinarka
    1156. Zrinka Kolarić, apsolventica povijesti i sociologije
    1157. Ana Benačić, novinarka
    1158. Ivan Laić, glazbenik i novinar
    1159. Tamara Borić, novinarka
    1160. Vedran Hleb, kazališni redatelj
    1161. Zvonko Orešković, profesor na bečkoj slavistici
    1162. Ana Lukiček, novinarka
    1163. Vedran Ivković, student
    1164. Nebojša Borojević, glumac/redatelj
    1165. Ivana Borovnjak, dizajnerica
    1166. Kristina Jeren, arhitektica
    1167. Marko Sjekavica, mr. sc., pravnik i muzeolog
    1168. Božidar Violić, kazališni redatelj
    1169. Tihomir Dunđerović, knjižničar, pjesnik
    1170. Nikša Butijer, akademski glumac
    1171. Snježana Radić, arhitekt
    1172. Vojo Šindolić, pjesnik i prevoditelj
    1173. Tajana Jovanović, glumica
    1174. Marko Turkalj, student
    1175. Pat Kulka, umjetnica
    1176. Dajana Pemac, magistra kulturologije
    1177. Luka Resanović, novinar
    1178. Petar Cvahte, arhitekt, glazbenik
    1179. Dorotea-Dora Held, prevoditeljica
    1180. Ella S. Svalina, akad.slikarica
    1181. Melita Rački, arhitekt
    1182. Pavle Heidler, izvođač, autor
    1183. Dalibor Kiseljak, likovni umjetnik
    1184. Marta Kiš, povjesničarka umjetnosti, profesorica slovenskog i bugarskog, radnica u kulturi i kulturna radnica
    1185. Juliette Janušić, srednjoškolska profesorica hrvatskoga jezika i književnosti, stručnjakinja za izvaninstitucionalni odgoj i obrazovanje djece/mladih
    1186. Đorđe Matić, pisac
    1187. Nenad Vukelić, umirovljeni glumac
    1188. Nikša Marinović, akademski glumac-glazbenik
    1189. Dario Dević, grafički dizajner
    1190. Dejan Kožul, novinar
    1191. Igor Španjol, kustos
    1192. Tajana Sisgoreo, apsolventica sociologije i komunikologije
    1193. Josip Vujčić, redatelj
    1194. Ivan Ramljak, kulturni radnik
    1195. Vladimir Mirčeta, muzičar
    1196. Boris Pavelić, novinar
    1197. Helena Kušenić, kustosica
    1198. Iva Borković, Forum.tm
    1199. Rafaela Dražić, D.A. dizajnerica vizualnih komunikacija
    1200. Vladimir Buzolić-Stegu, grafički designer
    1201. Vanda Vujanić Šušnjar, glumica
    1202. Diana Matijašević, kiparska dizajnerica
    1203. Petra Tomljanović, povjesničarka umjetnosti
    1204. Lucija Vuković, kustos
    1205. Bojan Munjin, novinar
    1206. Nina Vrdoljak, producentica
    1207. Šime Šparica, magistar arheologije
    1208. Andrej Mirčev, profesor povijesti
    1209. Saša Martinović Kunović, prof.likovne kulture i voditeljica galerije Modulor Cekate-a
    1210. Gordan Marinović, arhitekt
    1211. Berislav Janković, samostalni kulturni promotor i producent
    1212. Vesna Režić, scenografkinja
    1213. Ines Bojanić, akademska glumica
    1214. Antonia Begušić, filmski animator
    1215. Maja Kiš, arhitektica
    1216. Dodi Komanov, novinarka
    1217. Ana Ugarković, grafički dizajner / kuhar
    1218. Ana Jeinić, arhitektica
    1219. Ivo Caput, nakladnik u mirovini
    1220. Želimir Žanko, novinar
    1221. Dijana Šabić, antropologinja
    1222. Igor Roksandić, filmski i tv montažer/redatelj
    1223. Ranka Đurđević, lektorica hrvatskoga kao inoga jezika
    1224. Dubravko Grbešić, lektor
    1225. Petra Ivšić, novinarka
    1226. Marija Mileta, bacc. novinarstva; novinarka u neprofitnim medijima
    1227. Sandra Križić Roban, povjesničarka umjetnosti
    1228. Boris Benko, graf. dizajner
    1229. Luka Skansi, povjesničar arhitekture, docent FFRI
    1230. Vana Gaćina, umjetnica
    1231. Ivana Perić, novinarka
    1232. Krunoslav Zujić, dipl. arheolog
    1233. Hana Librenjak, mag. muzeologije, pripravnica u MSU
    1234. Mia Miletić, apsolventica studija Modnog dizajna
    1235. Morana Mitić, producentica
    1236. Maša Zamljačanec, kustosica
    1237. Gordana Španić, filmski djelatnik
    1238. Đurđica Dehzad, org. likovnih izložaba
    1239. Sara Jerman, mag. novinarstva
    1240. Vesna Tatalović, krajobrazna arhitektica
    1241. Relja Zulim, producent
    1242. Marijana Bavčević, dipl. povjesničarka umjetnosti i književna prevoditeljica
    1243. Ljiljana Đorđević, arhitektica
    1244. Mladen Škreblin, arhitekt
    1245. Maja Novković, prevoditeljica
    1246. Antej Jelenić, pjesnik
    1247. Tomislav Zlatić, akademski slikar-ilustrator
    1248. Jakov Torić, povjesničar umjetnosti
    1249. Olja Stipanović, umjetnica
    1250. Ana Tomčić, književna prevoditeljica, doktorandica književnosti (Sveučilište u Exeteru)
    1251. Ana Brnardić, spisateljica
    1252. Mateja Pavlić, radnica u kulturi
    1253. Sanja Frühwald, slobodna umjetnica, koreografkinja, producentica
    1254. Martin Turšić, glazbenik
    1255. Sandra Sterle, vizualna umjetnica
    1256. Damira Skansi, magistar politologije
    1257. Andrea Kovač, studentica
    1258. Jelena Puđak, sociologinja
    1259. Van Tulden Linda, filmproduction
    1260. Ana Antić, prevoditeljica
    1261. Ivana Rogar, urednica i spisateljica
    1262. Đuro Gavran, redatelj
    1263. Ivan Gregov, likovni umjetnik
    1264. Jasen Boko, dramaturg, publicist
    1265. Danijela Martić, prevoditeljica
    1266. Mia Milić, likovni umjetnik
    1267. Mia Bogovac, mag. des.
    1268. Jovana Joka, diplomirani saksofonist i profesor saksofona
    1269. Ivan Tomašić, književni kritičar
    1270. Sara Jurinčić, arhitekt
    1271. Marko Pelaić, glazbenik
    1272. Jelena Miloš, prevoditeljica
    1273. Ante Pancirov, novinar
    1274. Melita Čavlović, arhitektica
    1275. Vinko Srhoj, izv. profesor Sveučilišta u Zadru, likovni kritičar
    1276. Zoran Pusić, profesor
    1277. Mila Pavićević, dramaturginja
    1278. Krešimir Grancarić, grafički dizajner
    1279. Damir Urban, glazbenik
    1280. Marija Andrijašević, pjesnikinja
    1281. Zrinka Ettinger, arheolog- viša kustosica
    1282. Marko Kujundžić, pisac
    1283. Bruno Urlić, akademski glazbenik
    1284. Dijana Žaja, arheologinja
    1285. Marija Kulušić, dizajnerica i kostimografkinja
    1286. Saša Rajković, glazbenik
    1287. Matija Raos, nezavisni kreativni direktor i strateg
    1288. Stjepo Martinović, književnik-publicist
    1289. Krešimir Ivaniš, arhitekt
    1290. Aba Tomičić, dizajner odjeće
    1291. Slobodan Milovanović, glumac
    1292. Nataša Rajković, kazališna autorica i redateljica, prof. filozofije i komparativne književnosti, radnica u kulturi
    1293. Vedran Limić, novinar
    1294. Ana Kovačić, dizajnerica i ilustratorica
    1295. Marijan Grakalić, pisac
    1296. Davor Viduka, glazbenik
    1297. Natalija Miletić, bibliotekarksa
    1298. Veronika Bauer, kulturna radnica
    1299. Ivan Lozić, novinar
    1300. Jadran Zdunić, novinar
    1301. Anita Čeko, studentica dramaturgije na ADU
    1302. Radomir Sarađen, profesionalni fotograf
    1303. Zoran Subošić, glazbenik
    1304. Marijan Crtalić, umjetnik
    1305. Roman Simić Bodrožić, književnik
    1306. Marina Furlan, odgojiteljica i slobodna umjetnica
    1307. Željka Himbele, kustos
    1308. Tamara Šegan, dizajner
    1309. Nika Pećarina, interdisciplinarni kulturni radnik
    1310. Nenad Ocvirek-Mijatović, dizajner
    1311. Petra Kljaić, profesor likovne kulture
    1312. Luka Predragović, mag.art., grafički dizajner
    1313. Katarina Podobnik, studentica povijesti umjetnosti i filozofije
    1314. Dragica Tolušić, nastavnica njemačkog jezika
    1315. Jolanda Todorović, povjesničarka umjetnosti
    1316. Sendi Bakotić, studentica glume i medija, dipl. komparatist književnosti i rusist
    1317. Andrej Korovljev, redatelj
    1318. Domagoj Višić, akademski slikar
    1319. Domagoj Bajtal, prof.sociologije
    1320. Andreja Jandrić, plesačica suvremenog plesa
    1321. Apolonija Lučić, studentica ALU Zg
    1322. Ines Pletikos, redateljica
    1323. Jura Geci, muzičar, apsolvent filozofije i sociologije
    1324. Maša Salope, magistra kroatistike – knjižničarski smjer
    1325. Iva Gašparović, povjesničarka umjetnosti i književna komparatistica
    1326. Ivan Čulo, student glume u Rijeci
    1327. Jagoš Kaležić, dizajner
    1328. Emma Szabo, fotografkinja
    1329. Mirko Lulić, sitotiskar
    1330. Damir Šimunović, glazbenik
    1331. Ana Ogrizović, scenografkinja
    1332. Rajko Žigić, ilustrator
    1333. Ivona Verbanac, vizualna umjetnica
    1334. Maja Paskaš, diplomirani dizajner vizualnih komunikacija
    1335. Petar Pečur, magistr informacijskih znanosti i bibliotekarstva
    1336. Nataša Skazlić, spisateljica
    1337. Avenka Žurić, urednica u mirovini
    1338. Dora Polić Vitez, glumica
    1339. Dubravka Janeković, novinarka i prevoditeljica
    1340. Branka Tomašić, glazbenica
    1341. Srđan Dedić, akademski skladatelj, sveučilišni profesor
    1342. Petra Kondres Tomažić, arhitektica
    1343. Miroslav Ambruš Kiš, novinar
    1344. Dorijan Vrkljan, novinar i organizator kulturnih događanja
    1345. Andrija Zelmanović, fotograf
    1346. Sanja Hrstić Kuterovac, šminkerica, filmska djelatnica
    1347. Slaven Crnić, kulturolog
    1348. Ivana Jelić, profesor likovne kulture
    1349. Dubravko Ivaniš, rock skladatelj
    1350. Kristijan Bencek, scenarist i producent
    1351. Davorin Klarić, modni dizajner
    1352. Ana Kršinić Lozica, povjesničarka umjetnosti
    1353. Nina Blaće, dipl. novinar
    1354. Ladislav Tomičić, novinar
    1355. Sabina Folnović Jaitner, studentica poslijediplomskog studija, Odsjek za slavistiku, Bečko sveučilište
    1356. Eugen Motušić, arheolog i povjesničar umjetnosti
    1357. Davor Pavelić, akademski slikar – grafičar
    1358. Anja Pletikosa, dramaturginja
    1359. Martina Globočnik, scenaristica i redateljica
    1360. Lana Bobić, teologinja, aktivistica, glumica
    1361. Duga Bobanović-Sikirica, likovna umjetnica
    1362. Darko Vidačković, filmski animator
    1363. Ivana Jelić, odgojitelj i glumica
    1364. Valentina Toth, grafička dizajnerica
    1365. Dragoslav Turković, umirovljenik i slikar
    1366. Stjepan Pranjković, student Primijenjenih umjetnosti na APURI
    1367. Filip Čeč, viši asistent na odsjeku za filozofiju FFRi
    1368. Nevenka Sablić, scenaristica i novinarka
    1369. Gordana Svetopetrić, plesna umjetnica
    1370. Marija Živković, kustosica
    1371. Bruno Vignjević, student povijesti i filozofije
    1372. Ana Janjatović-Zorica, studio Artless
    1373. Marijana Dlačić, kustosica
    1374. Dean Zahtila, predsjednik Labin Art Express XXI
    1375. Jana Ažić, kulturologinja
    1376. Lucija Markljušaj, studentica filozofije i francuskog jezika i književnosti, pjesnikinja i prevoditeljica
    1377. Nina Peručić, studentica modnog dizajna na Tekstilno tehnološkom fakultetu
    1378. Roberta Bratović, dizajnerica
    1379. Nina Bačun, dizajnerica
    1380. Lina Gonan, povijesničarka umjetnosti
    1381. Marija (Mare) Milin, umjetnički fotograf
    1382. Nina Ožegović, radnica u kulturi i novinarka
    1383. Nina Đurđević, fotografkinja
    1384. Koraljka Begović, plesna umjetnica, producentica i yoga učiteljica
    1385. Gordana Paton, projektna menadžerica, konzultant i trenerica
    1386. Danijela Andrijašević, dipl. oec., radnica u kulturi
    1387. Željka Blakšić, umjetnica
    1388. Kristina Volf, produkt dizajner
    1389. Jelena Lukša, studentica filozofije, Filozofski fakultet u Zagrebu
    1390. Irena Sinković, fotograf
    1391. Daria Blažević, filmska redateljica
    1392. Maja Grakalić, doktorant dizajna, UAL
    1393. Dražen Kuljiš glazbeni producent
    1394. Mihaela Devald, balerina
    1395. Josipa Matić, studentica kroatistike i povijesti, Filozofski fakulete Osijek
    1396. Petra Babić, studentica filozofije i pedagogije
    1397. Mirjana Krišković, akademski glazbenik harfist i prof. harfe
    1398. Svjetlana Knežević, novinarka.
    1399. Igor Ilić, umjetnik, glazbenik
    1400. Blanka Budak, filmski kostimograf
    1401. Nastasja Štefanić – diplomirana violistica, trenutno studentica suvremenog plesa
    1402. Petra Rosandić, pjesnikinja
    1403. Vanja Jambrović, filmska producentica
    1404. Ante Perković, pisac i glazbenik
    1405. Kristina Perkov, mag.ing.arch, prostorna planerka
    1406. Barbara Babačić, magistra kulturologije
    1407. Predrag Radanović, režiser, producent, restaurator filmske baštine
    1408. Zrinka Breglec, studentica kroatistike i etnologije i kulturne antropologije FFZG
    1409. Andreja Pančur, novinarka
    1410. Mirko Pivčević, snimatelj
    1411. Ranka Vrdoljak-Radić,profesorica filozofije
    1412. Maša Štrbac, dipl. povjesničarka umjetnosti
    1413. Tomislav Gradski, glazbenik
    1414. Nataša Vajagić, magistra novinarstva
    1415. Maja Dubljević, aktivistkinja u kulturi
    1416. Dražen Baljak, glazbenik
    1417. Lana Land, likovna umjetnica
    1418. Sanja Đurin, znanstvena novakinja, kulturni antropolog
    1419. Davor Smotalić, glazbeni producent, glazbenik
    1420. Damir Stojnić, umjetnik, docent na ApuRi, umjetnicki direktor LabinArtExpressXXI
    1421. Marijana Cvetković, kulturna radnica, Beograd
    1422. Ognjen Zečević, glazbenik i producent
    1423. Tea Tidić, novinarka, urednica, profesorica glazbene kulture, glazbenica
    1424. Mihaela Jermilova, studentica filma i videa na Umjetničkoj akademiji u Splitu
    1425. Plamena Šarlija, prof. likovne kulture
    1426. Mirko Blagojević, profesor
    1427. Mateja Grujić, fotografkinja i web dizajnerica
    1428. Pere Cukrov – bacc. novinarstva, student 1. MA produkcije (ADU), filmski radnik
    1429. Marko Vojnić, umjetnik
    1430. Mira Ljubić Lorger, umirovljenica
    1431. Matea Bronić, dizajnerica sa statusom slobodne umjetnice
    1432. Vanja Daskalović, menadžer u kulturi
    1433. Eda Tutić, apsolventica povijesti (FFZG), scenograf, filmski radnik
    1434. Marija Kukec, sociologinja i povjesničarka
    1435. Fran Sokolić, freelance kolorist, montažer
    1436. Nađa Vujin, profesor i prevoditelj
    1437. Andrea Čeko, studentica povijesti umjetnosti, arheologije i arhitekture
    1438. Mirna Karzen, stručna savjetnica za kulturu i kulturni turizam
    1439. Demian Vokši, arheolog i novinar
    1440. Zrinka Pongrac Habdija, prof. engleskog i talijanskog
    1441. Sara Barbieri, plesacica suvremenog plesa
    1442. Iva Zelić, novinarka i aktivistkinja
    1443. Tomislav Kuzmanović, književni prevoditelj
    1444. Vera Pfaff, producentica
    1445. Emanuela Tomino, povjesničarka umjetnosti
    1446. Tanja Špoljar, profesorica
    1447. Tomislav Šakić, leksikograf i filmolog
    1448. Nikolina Rajković, prevoditeljica
    1449. Karla Pudar, kustosica
    1450. Tena Šarić, antropologinja i sociologinja
    1451. Davor Sanvincenti, multimedijalni umjetnik
    1452. Karla Andrić, nezavisna profesionalka u komunikacijama
    1453. Ana Franjić, arheologinja, mr.sc.
    1454. Lana Lovrenčić, povjesničarka umjetnosti
    1455. Ankica Čakardić, sveučilišna nastavnica, docentica na Odsjeku za filozofiju Filozofskog fakulteta
    1456. Tomislav Turković, grafički dizajner
    1457. Leonardo Kovačević, prevoditelj / novinar
    1458. Vedrana Sunko, novinarka
    1459. Vid Jeraj, glazbeni pisac
    1460. Vesna Kesić, novinarka i autorica
    1461. Kristina Jančec, profesorica povijesti umjetnosti
    1462. Dunja Nekić, kustosica
    1463. Goran Goldin, programer
    1464. Marijana Anna Martelock, producentica
    1465. Ivan-Vanja Runjić, scenarist i producent, glazbeni i filmski kritičar, glavni urednik portala nemilosrdnigadovi.com, dipl.pravnik
    1466. Mirjana Vodopija, likovna umjetnica, sveučilišna profesorica, ALU Zagreb
    1467. Marko Borko, industrijski dizajner
    1468. Jelena Jureša, vizuelna umetnica
    1469. Ivana Pavlović, plesačica suvremenog plesa
    1470. Jelena Meznaric-Broadbent, prevoditeljica
    1471. Viktorija Žuvela, apsolventica povijesti umjetnosti i hrvatskog jezika
    1472. Ana Zupčić, prof. hrvatskog i engleskog jezika i književnosti, prevoditeljica
    1473. Ena Jurov, dizajnerica vizualnih komunikacija
    1474. Petar Karavlah, prevoditelj
    1475. Vid Barić, magistar kulturologije
    1476. Bruna Babić, ilustrator
    1477. Miljenka Šepić, akademska slikarica
    1478. Desanka Virant, koreograf i plesni pedagog
    1479. Salih Sadiković, glazbenik
    1480. Maja Virant, glazbenik
    1481. Tihana Mandušić, mag. animiranog filma i novih medija
    1482. Dominika Mandić, kostimograf
    1483. Leo Gavranić, akademski snimatelj
    1484. Franka Zlatić, studentica 3. godine Kulturalnih studija
    1485. Zoran Tomić, pisac
    1486. Mirna Šmit, magistra kulturologije i medijske kulture, voditeljica projekta o građanskom odgoju i honorarka na HRT Radio Osijeku
    1487. Vladimir Cvetković Sever, književni i filmski prevoditelj, filmski kritičar
    1488. Leo Vukelić, likovni i kazališni umjetnik
    1489. Sanja Milovac, novinarka i knjižničarka
    1490. Edvin Liverić, glumac i redatelj
    1491. Bruno Bahunek, filmski djelatnik
    1492. Ivo Stefan, komparatist književnosti i antropolog
    1493. Aleksandra Mišić, plesna umjetnica
    1494. Sara Hribar, filmska redateljica i scenaristica
    1495. Kristina Gavran, spisateljica
    1496. Marina Jakulić, UX/UI-Digital Graphic Designer
    1497. Edit Glavurtić, akademska slikarica
    1498. Nora Krstulović, glavna i odgovorna urednica http://teatar.hr
    1499. Anita Tripalo, fonetičarka
    1500. Domagoj Šekelja, producent
    1501. Vedran Peternel, glazbenik
    1502. Krešimir Certić, samostalni umjetnik, ilustrator
    1503. Silvijana Dražović, slikarica
    1504. Zoran Krušvar, pisac i novinar
    1505. Jelena Gabrić, apsolventica povijesti umjetnosti i antropologije
    1506. Emilijana Obrić, tajnica Društva arhitekata Rijeka
    1507. Nina Mia Čikeš, arhitektica
    1508. Tina Gverović, umjetnica
    1509. Marin Zorić, multimedijalni umjetnik
    1510. Maja Delak, koreografinja, Slovenija
    1511. Ela Varošanec, studentica komparativne književnosti i španjolske književnosti
    1512. Igor Blažević, glazbenik
    1513. Matea Pasarić, kostimografkinja
    1514. Daniela Sestrić, knjižničarka
    1515. Maja Ružić, prevodilac
    1516. Vanja Hudina, akademski slikar
    1517. Ksenija Krčar, MgA., kazališna redateljica
    1518. Iva Maria Jurić, arhitektica
    1519. Zrinka Vrabec-Mojzeš, novinaraka, povjesničarka umjetnosti
    1520. Mila Vlajo, komunikologinja
    1521. Relja Dušek, novinar
    1522. Marko Ercegović, umjetnik
    1523. Domagoj Veršić, umirovljeni novinar
    1524. Patricija Vodopija, književna prevoditeljica i promotorica
    1525. Matej Meštrović, slobodni umjetnik / skladatelj i pijanist
    1526. Ksenija Bilan, novinarka
    1527. Mario Krnić, novinar
    1528. Deša Vlahutin, kiparica
    1529. Željka Kovačević, studentica Kulturologije i novinarka (Fade In)
    1530. Jasmina Brković, kustosica, suradnica za online marketing
    1531. Andreja Rambrot, kazališna i filmska kritičarka
    1532. Branko Kladarin, povjesničar umjetnosti
    1533. Robert Jurić, industrijski dizajner
    1534. Andrea Štalcar Furač, novinarka, voditeljica projekata
    1535. Petar Petrovski, filmski i TV montažer
    1536. Jasenka Begić, mag. ling., mag. litt. comp
    1537. Goran Utković, ing. građ.
    1538. Marijana Miličević Hrvić, prevoditeljica
    1539. Ivana Ester, producent
    1540. Željka Kelkedi, mag. sociologije i bibliotekarstva
    1541. Mišel Kalajžić, novinar
    1542. Dragan Ivčević, glazbeni producent
    1543. Marko Vitković, arhitekt
    1544. Željko Drmić, performer
    1545. Karolina Rugle, muzikologinja
    1546. Tatjana Dunatov, prevoditeljica
    1547. Ivana Mihaela Žimbrek, studentica povijesti umjetnosti i komparativne književnosti
    1548. Vesna Milutin, arhitektica
    1549. Vedran Miočić-Stošić, dipl. ing. arh.
    1550. Jelena Kovačić, studentica kroatistike i povijesti umjetnosti
    1551. Martina Fryda-Kaurimsky, prevoditelj
    1552. Tanja Perišić, vizualna umjetnica
    1553. Kika Čurović, novinarka, prevoditeljica
    1554. Mirko Klarin, novinar
    1555. Radoslava (Rada) Mrkšić, glumica
    1556. Andrina Sanne, prevoditeljica
    1557. Ivana Savić, dramska glumica
    1558. Beatrica Kurbel, dramaturg
    1559. Robert Waltl, redatelj, glumac
    1560. Barbara Gregov, novinarka portala voxfeminae.net
    1561. Anera Ryznar, književna kritičarka, profesorica stilistike na Filozofskom fakultetu u Zagrebu
    1562. Sanda Malbaša, suradnica na portalu
    1563. Robert Španić, student glume ADU
    1564. Ana Belić, dizajnerica
    1565. Tatjana Strinavić, grafički dizajner
    1566. Andreja Smolé, mag. komunikologije
    1567. Aleksandar Bančić, dramski pedagog
    1568. Jakov Nola, Student FTV režije
    1569. Mirna Škrgatić, pjevačica
    1570. Vjeran Stojanac, novinar
    1571. Luci Žuvela, aktivistkinja i predavačica
    1572. Marko Kern, akademski slikar
    1573. Ana Berc, dizajnerica
    1574. Gorana Marin, glumica
    1575. Aleksandra Mutić, fotograf/književnik
    1576. Dubravka Blaško, novinarka
    1577. Buga Marija Šimić, studentica Muzičke akademije
    1578. Lehana Leček, student kroatistike
    1579. Cella Anita Celić, akademski slikar-grafičar
    1580. Goran Borković, novinar
    1581. Dean Trdak, prevoditelj
    1582. Davor Vuković, fotograf
    1583. Darko Juričić, dizajner
    1584. dr.sc. Nataša Lah, povjesničarka umjetnosti
    1585. Ugo Korani, student glume
    1586. Bruna Filli-Terešak, prevoditeljica
    1587. Braco Vuković, novinar, književnik, medijski poduzetnik
    1588. Maja Patafta, dizajner
    1589. Nina Erak-Svrtan, glumica
    1590. Ranka Mesarić, redateljica
    1591. Tin Šumberac, student arhitekture
    1592. Ema Giunio, studentica Snimanja, ADU
    1593. Alen Liverić, glumac
    1594. Kristijan Beluhan, operni pjevač
    1595. Matea Marić, studentica povijesti umjetnosti
    1596. Jelena Glumac, studentica povijesti umjetnosti
    1597. Hrvoje Barbir Barba, književnik; dipl. iur.
    1598. Ena Brekalo, studentica Učiteljskog fakulteta
    1599. Anita Matković, glumica, dipl oecc.
    1600. Ida Polzer, arhitektica
    1601. Joško Grgin, novinar
    1602. Darko Poslek, prevoditelj
    1603. Julijana Adamović, spisateljica
    1604. Dina Dehni Sow, rekviziter
    1605. Lana Beović, povjesničarka umjetnosti
    1606. Ivana Barkijević, profesorica hrvatskoga jezika i književnosti
    1607. Sara Škrobe, mag.soc.
    1608. Irena Kolbas, knjižničarka
    1609. Marina Pejnović, studentica kazališne režije
    1610. Srđan Rahelić, prevoditelj
    1611. Sunčica Žapčić, kustos arheologije – stručno osposobljavanje
    1612. Sven Basic, dipl.ekonomist, fotograf
    1613. Ivan Blagajčević, plesač / koreograf
    1614. Alen Kapidžić, pisac
    1615. Ana Lovrenčić, glazbenica
    1616. Goran Butorac, umjetnik
    1617. Anja Lazić Akaratović, jazz pjevačica, pedagog pjevanja
    1618. Slavko Zajović, producent
    1619. Tanja Abazi, studentica sociologije i južnoslavenskih jezika i književnosti
    1620. Ozana Iveković, teatrologinja
    1621. Marko Hrastovec, dizajner
    1622. Nenad Kralj, samostalni umjetnik, dizajner, novinar
    1623. Denis Rubinić, arhitektura, scenografija
    1624. Ivona Blečić, industrijska dizajnerica
    1625. Ivana Keser Battista, vizualna umjetnica, profesorica, filmologinja
    1626. Gorana Tuškan, dipl. knjižničar
    1627. Kristian Bijažić, glazbenik
    1628. Matea Munitić Mihovilović, mag. sociologije
    1629. Tamara Domljanovic, profesorica
    1630. Brigita Miloš, viša asistentica na Odsjeku za kulturalne studije, Rijeka
    1631. Darko Škrobonja, arhitekt
    1632. Denis Treskanica, predsjednik udruge mladih za razvoj subkulture u Požegi
    1633. Vedran Gligo, freelancer
    1634. Loren Purgar, aranžersko-scenografski dizajner
    1635. Tatjana Vuletić, slobodni umjetnik
    1636. Ana Selak, arhitekt
    1637. Rok Pečečnik, student kazališne režije i radiofonije, ADU
    1638. Nino Orepić, glazbenik
    1639. Bane Milenković, slikar
    1640. Marta Hržić, novinarka
    1641. Teuta Gatolin, novinarka
    1642. Željko Marković, kulturni radnik
    1643. Ana Lisonek, arhitektica
    1644. Asja Bakić, književnica
    1645. Joško Markov, slobodni umjetnik
    1646. Laura Tandarić, studentica
    1647. Branislav Oblučar, profesor
    1648. Marijana Krbot, grafički dizajner
    1649. Jakov Sinovčić-Perković, knjižničar
    1650. Kornelije Đuras, glazbenik
    1651. Filip Fabek, profesor povijesti i filozofije
    1652. Anja Nežić, studentica anglistike i kroatistike
    1653. Damir Radović, organizator kulturnih događanja
    1654. Nevena Maričić, dizajner prostora
    1655. Ludvig Duregård, Culture advisor
    1656. Mira Okula, prof. jezika
    1657. Daniela Mestanek, glazbenica i umjetnica
    1658. Lana Brajković, studentica povijesti umjetnosti i hrvatskog jezika i književnosti
    1659. Zoran Pavelić, umjetnik
    1660. Marija Vujošević Carić, profesor engleskog jezika i književnosti i prevodilac
    1661. Adriana Hrvatin, studentica povijesti umjetnosti i komparativne književnosti
    1662. Eleonora Kaloper, djelatnica u kulturi
    1663. Domagoj Gračan, ak. kipar
    1664. Marina Biti, sveuč. prof. i spisateljica
    1665. Zdravko Odorčić, pisac i dramatrug
    1666. Željka Burić, arhitektica
    1667. Tatjana Gromača, novinarka i književnica
    1668. Luka Mihovilović, glumac
    1669. Lucija Barišić, glumica
    1670. Josipa Krolo, restauratorica
    1671. Zvonko Brkić, cirkusant
    1672. Melita Vrsaljko, novinarka
    1673. Dragana Stanić, radnica u kulturi
    1674. Teo Kovačević, glazbenik
    1675. Jolanda Todorović, pov. umjetnosti
    1676. Iris Osmančević, studentica povijesti umjetnosti Sveučilišta u Zadru
    1677. Vanessa Vasić-Janeković, umjetnica
    1678. Darko Kovač, arhitekt
    1679. Ivan Puljko, glazbenik
    1680. Toma Zidić, redatelj i scenarist
    1681. Snježana Mekić-Delić, slikarica
    1682. Lila Herceg Nenadić, prof.lik.kult.
    1683. Nina Klemenčić, magistra dizajna
    1684. Ivan Meniga, pravnik i DJ
    1685. Silvije Vadla, kazališni redatelj
    1686. Lucija Frgačić, dizajner
    1687. Domagoj Klasić, radnik u kulturi
    1688. Sandra Jelovac, montažerka
    1689. Sanja Pribić, ak. slikarica-grafičarka
    1690. Martina Križanić, studentica i slobodna umjetnica
    1691. Ivan Sršen, freelancer – content creator
    1692. Milić Kostanić, prof.hrv.jezika i književnosti, inspicijent
    1693. Sandra Uranjek-Varga, prof. hrvatskog jezika i književnosti
    1694. Petra Dajak, studentica 1. god. diplomskog studija: pov. umj. i anglistika
    1695. Tanja Jadrešić, mag. novinarstva
    1696. Ana Lena Stipančić, prevoditeljica i pjesnikinja, aktivistica i izvođačica
    1697. Sabine Marić, prevoditeljica
    1698. Vitar Drinković, akademski umjetnik
    1699. Ivica Đikić, pisac i novinar
    1700. Marko Lenac, računovođa
    1701. Stjepan Milevčić, profesor
    1702. Maja Bućan, dipl dizajner
    1703. Maja Midžor, snimateljica
    1704. Rade Radolović, glumac
    1705. Luka Duplančić, ilustrator
    1706. Zoran Gogić, glumac
    1707. Lidija Georgijević-Špiler, profesorica hrvatskog jezika i književnosti
    1708. Žad Novak, asistent režije
    1709. Andrea Špindel, glumica – lutkarica
    1710. Bruno Vidović Vorberger, muzičar
    1711. Antonija Varoščić, student
    1712. Srđana Vrsalović, diplomirana muzikologinja
    1713. Ana Vnučec, plesač suvremenog plesa
    1714. Dubravko Veldić, novinar
    1715. Slađana Bukovac, književnica
    1716. Sergije Mihić, ak. slikar
    1717. Aleksandra Poljanec, arhitektica
    1718. Ivan Mesek, vizualni umjetnik, prof. likovne kulture
    1719. Ksenija Rožman, voditeljica kulturnih aktivnosti
    1720. Višnja Skorin, montažerka
    1721. Dubravko Novak, arhitekt
    1722. Vedran Grizbaher, talijanist i etnolog
    1723. Danijel Popović, student produkcije na ADU Zagreb
    1724. Dahira Fisek, prevoditeljica
    1725. Tanja Vadla, profesor hrvatskog jezika i književnosti
    1726. Lea Čeč, umjetnica
    1727. Goran Bogdan, glumac
    1728. Nikša Spremić, povjesničar
    1729. Ivan Šamija, pjesnik
    1730. Ante Čepić, povjesničar umjetnosti
    1731. Sanja Đurić, prevoditeljica, kulturna radnica i studentica kulturnih politika i menadžmenta
    1732. Ivana Sansević, stručnjak za odnose s javnošću u kulturi
    1733. Ana Jurčić, radnica u kulturi
    1734. Dina Puhovski, muzikologinja, pjevačica
    1735. Zoran Pezo, redatelj
    1736. Katarina Car, kiparski dizajner
    1737. Velimir Gašparac, antropolog
    1738. Mirta Polanović, studentica glume
    1739. Amir Husak, umjetnik, profesor (The New School, NY)
    1740. Jana Haluza, glazbeni urednik
    1741. Radovan Beck, galerist
    1742. Anika Makovac, student Komunikologije
    1743. Zorana Meić, kostimografkinja
    1744. Ela Gluščević, dipl.ing.arh.
    1745. Nina Lišnić, studentica muzeologije i etnologije i kulturne antropologije
    1746. Ivana Curić, event manager, glazbeni promotor
    1747. Antonia Banović, magistra komparativne književnosti i francuskog jezika i književnosti
    1748. Evelin Novak, operna pjevačica
    1749. Maja Radešić, magistra likovne kulture, umjetnica
    1750. Petra Mrša, vizualna umjetnica
    1751. Tamara Banjeglav, poslijedoktorandica, Odsjek za kulturalne studije, Filozofski fakultet u Rijeci
    1752. Damira Kalajžić, dizajnerica vizualnih komunikacija
    1753. Bruno Motik, glazbenik
    1754. Branimir Božak, ton majstor
    1755. Marina Horkić, prevodilac
    1756. Nina Wolf, pisac
    1757. Vjeko Santrić, urednik
    1758. Ivan Damjanić, DJ, promoter, event manager
    1759. Aris Angelis, novinar
    1760. Ivor Plužarić, tonski tehničar, glazbenik
    1761. Marija Ušljebrka, povjesničarka umjetnosti
    1762. Ljiljana Kolešnik, povjesničarka umjetnosti
    1763. Korana Bilan, balerina u HNK Split
    1764. Branislav Milićević, glumac i voditelj
    1765. Borjan Radolović, likovni umjetnik
    1766. Jasenka Vukelić, likovna umjetnica, novinarka, magistar politologije
    1767. Zvonimir Bajević, akademski glazbenik trubač
    1768. Luka Tomac, fotograf / aktivist
    1769. Boris Bunčić, grafički dizajner
    1770. Boris Bjelica, producent, DJ, radio djelatnik
    1771. Višnja Kragić, novinar
    1772. Elizabeta Brodić, studentica glume
    1773. Ivan Goldin, student restauracije umjetnina
    1774. Dijana Protić, scenaristica, redateljica
    1775. Ivica Mušan, filmski i tv redatelj
    1776. Dora Golub, dramaturginja
    1777. Romano Nikolić, glumac
    1778. Dora Barbarić, studentica povijesti i povijesti umjetnosti
    1779. Igor Golub, glumac u Kazalištu Virovitica
    1780. Saša Ergotić, grafička dizajnerica
    1781. Vlasta Golub, glumica
    1782. Tvrtko Kovačević, glumac
    1783. Ines Ao Ieong, pjevačica
    1784. Marija Krnić, studentica teatrologije
    1785. Lana Bunjevac, novinarka
    1786. Ivan Bonačić, jazz glazbenik
    1787. Katarina Cvitkovic, nastavnik likovne kulture i umjetnosti
    1788. Lada Petrovski Ternovšek, plesačica suvremenog plesa
    1789. Nermin ‘Meho’ Mehić, slobodni umjetnik
    1790. Dragica Arsovski, profesor književnosti
    1791. Dejan Košćak, povjesničar umjetnosti, muzeolog, producent
    1792. Ivana Rushaidat, pjevačica
    1793. Snježana Kordić, dr. sc., lingvistica
    1794. Matija Major, glumac
    1795. Maris Cilić, doc. Dvkumas, dizajnerica
    1796. Blažena Radaš, prevoditeljica
    1797. Dragan Markovina, povjesničar
    1798. Gordana Anđelić-Galić, umjetnica
    1799. Jure Perišić, fotograf
    1800. Maja Savić, glazbenica
    1801. Ines Kotarac, fotografkinja, leksikografkinja, novinarka
    1802. Simona Goldstein, nakladnik
    1803. Žasmina Pankova Pokrovac, violista
    1804. Ildiko Dekanj, student
    1805. Melita Kraus, slikar
    1806. Goran Kovačić, grafički dizajner
    1807. Pavle Miljenović, akademski jazz glazbenik
    1808. Damir Zlatar-Frey, redatelj koreograf
    1809. Petar Pismestrović, karikaturist
    1810. Neda Šegović-Radić, prof. pov. umjetnosti i likovne kulture
    1811. Damir Šperkov, sociolog, glazbenik, freelancer
    1812. Siniša Ercegovac, animator
    1813. Jelena Zenko Milović, studentica tekstilnog dizajna
    1814. Helvecia Tomić, glumica
    1815. Anđela Prnjak, student pov. umjetnosti
    1816. Senka Bulić, glumica
    1817. Suzana Milevska, nezavisna kustosica
    1818. Marta Cerovečki, glumica
    1819. Mislav Čavajda, glumac
    1820. Martin Peranović, dizajner vizualnih komunikacija
    1821. Kristina Jugovac, studentica kulturalnih studija
    1822. Helga Juretić, magistra opernog pjevanja
    1823. Anđelka Korčulanić, pjesnikinja
    1824. Daina Glavočić, muzejska savjetnica umirovljena
    1825. Željka Horvat Čeč, pisac
    1826. Adem Alajbegović, slikar
    1827. Boris Barukčić, student glume
    1828. Helena Mamić, liječnica, magistrica solo-pjevanja
    1829. Antonija Brodarec, diplomirana knjižničarka
    1830. Silvija Šeparović, novinarka
    1831. Anđela Šćepanović, freelance fotografkinja
    1832. Jerko Marčić, glumac
    1833. Snježana Tramburovski, prof. hrvatskog jezika i komparativne književnosti
    1834. Alena Orović, kostimografkinja i multimedijska umjetnica
    1835. Zdravka Ivandija Kirigin, kostimograf, scenograf
    1836. Neven Peko, konzervator – restaurator
    1837. Romano Bogdan, redatelj
    1838. Denis Mahmutović, student hrvatskog jezika i književnosti
    1839. Goran Guksić, glumac
    1840. Antonio Ivičević, apsolvent sociologije i filozofije
    1841. Nikola Petković, sveučilišni profesor
    1842. Toni Flego, plesač
    1843. Lea Sušanj Lujo, orkestralni glazbenik
    1844. Sarah Dombre, kostimograf
    1845. Jurica Marković, snimatelj
    1846. Milena Jurmić, kostimograf, dizajner
    1847. Roberta Stanić, grafički dizajner
    1848. Svetlana Sušanj Karabdić, orkestralni glazbenik
    1849. Ivona Grubišić, obrtnik i glazbenik
    1850. Edita Petronijević, sociolog
    1851. Goran Škofić, vizualni umjetnik
    1852. Rajko Mladić, kustos
    1853. Ema Janković, koreograf i plesač
    1854. Maja Sorić, slikarica, dizajner
    1855. Boris Štromar, fotograf; dipl. ing. grafičke tehnologije
    1856. Davor Dedić, glazbenik i pedagog
    1857. Ivan Antunović, grafički dizajner
    1858. Andrea Solomun Frković, balerina i koreograf
    1859. Katarina Dombaj, prevoditeljica
    1860. Katarina Žeravica, postdoktorandica iz područja teorije i povijesti književnosti i teatrologije
    1861. Milena Pajic, inspicijentica
    1862. Marinko Leš, glumac, doktorand na FFZG
    1863. Lovro Krsnik, kazališni redatelj
    1864. Tinka Kalajžić, fotografkinja
    1865. Eric del Castillo, umjetnik
    1866. Julijana (Semolinika) Tomić, direktorica kazališta
    1867. Dunja Škopljanac, slobodni umjetnik
    1868. Dina Milovčić, grafička dizajnerica
    1869. Dafne Berc, arhitektica
    1870. Nikica Jurjević, glazbenik
    1871. Kristina Mirošević, grafički i produkt dizajner
    1872. Sandro Sklepić, student Filozofskog fakulteta u Zagrebu
    1873. Tihomir Štivičić, producent
    1874. Nenad Puhovski, redatelj / producent
    1875. Nina Jurić, povjesničarka umjetnosti i filozofkinja
    1876. Ivanka Mazurkijević, glazbenik
    1877. Marino Frankola, oblikovatelj svjetla
    1878. Mirta Brkulj, studentica umjetnosti
    1879. Ljiljana Dodoš, slikarski dizajner
    1880. Alma Alexandra, Söderberg
    1881. Klasja Habjan, grafička dizajnerica i ilustratorica
    1882. Sonja Halapir, arhitektica
    1883. Tonći Kesić, glazbenik
    1884. Marija Džafo, studentica komparativne književnosti
    1885. Damir Kudin, akademski snimatelj
    1886. Tanja Petrović, Documenta
    1887. Asja Korbar, profesorica filozofije
    1888. Milica Czerny Urban, prof. filozofije i pedagogije
    1889. Vanja Primorac, glazbeni producent
    1890. Anita Andreis, skladateljica
    1891. Petar Milat, filozof
    1892. Anastazija Vunduk Kuwahara, mozaičarka i predavačica talijanskog jezika
    1893. Heberling Goran, glazbenik
    1894. Damir Ercegović, profesor likovne kulture
    1895. Tina Pavlović, kostimografkinja
    1896. Tomislav Malagurski, glazbenik gitarist
    1897. Maja Jandrić, dizajnerica
    1898. Eva Jerić, profesorica hrvatskog jezika i književnosti
    1899. Karla Suler, profesorica likovne kulture
    1900. Sebastian Jurić, glazbenik i djelatnik u Croatia osiguranju
    1901. Tomi Edvard Šega, glazbenik
    1902. Leon Ivić, student povijesti umjetnosti
    1903. Jelena Korenčić, akademska grafička dizajnerica
    1904. Nevena Balen, scenografkinja i dizajnerica (mag.ing.des.text. i bacc.diz.)
    1905. Goran Lautar, glazbenik
    1906. Dinko Božanić, redatelj
    1907. Kosjenka Turkulin, pijanistica
    1908. Ivana Nina Unković, istraživačica, konzervator
    1909. Ognjen Brnjilović, grafički dizajner
    1910. Ljuba Gamulin, povjesničarka umjetnosti u mirovini
    1911. Gordana Periškić, grafički dizajner
    1912. Darija Gabrić, medijski freelancer
    1913. Nataša Stojanovski, profesorica engleskog jezika
    1914. Franka Radić, profesorica filozofije
    1915. Marijan Baćac, grafički dizajner
    1916. Adriana Tanfara, papier mache umjetnica
    1917. Petra Kriletić, magistara edukacije likovne kulture
    1918. Karmen Širović, mag. komunikologije i muzikologije
    1919. Petar Borovec, fotograf
    1920. Hana-Petra Mrčela, grafički dizajner i ilustrator
    1921. Mario Kikaš, kulturni radnik
    1922. Dajana Vlaisavljević, muzejska savjetnica
    1923. Miran Jurić, producent
    1924. Eva Fućak, prevoditeljica
    1925. Deana Gobac, balerina
    1926. Mia Katančević, novinarka
    1927. Vida Guzmić, vizualna umjetnica
    1928. Miljenka Čogelja, producentica
    1929. Mirela Ivičević, akademski glazbenik kompozitor
    1930. Marina Desin, prof. etnolog, kustos
    1931. Dora Ingrid Perković, animator/game developer
    1932. Tamara Dugandžija, snimateljica
    1933. Iva Cvrlje, multimedijski dizajner
    1934. Robert Jovanović, potpredsjednik udruge nove urbane kulture ”HARATAK”, Mali Lošinj
    1935. Danijela Domljan, magistra dizajna
    1936. Ante Jeričević, dipl.ing.arh
    1937. Adi Franković, magistar primijenjene umjetnosti, grafički dizajner
    1938. Mladen Majstrović, arhitekt
    1939. Maša Milovac, dizajnerica
    1940. Stanislav Czwik, nezavisni glazbeni promotor i organizator
    1941. Ivan Ščapec, muzičar
    1942. Roberto Vodanović Čopor, pisac i glazbenik
    1943. Noah Pintarić, montažer, programski voditelj Vox Feminae festival
    1944. Ana Suntešić, dipl.novinarka, radnica u kulturi
    1945. Vesna Bjedov, radnica u kulturi
    1946. Ivan Ćurković, muzikolog
    1947. Sanja Modrić, novinarka
    1948. Katarina Orlandini, dizajnerica
    1949. Radenko Vadanjel, pisac
    1950. Tamara Horvat Kanjera, knjižničarka i književna prevoditeljica
    1951. Matko Boršić, glazbenik i nezaposleni novinar
    1952. Jana Borošić Kušlan, povjesničar umjetnosti i profesor povijesti umjetnosti
    1953. Sonja Prijić, prevoditeljica i profesorica ruskog jezika
    1954. Dina Vukelić, dramaturginja
    1955. Virna Kljaković, mag. muzike, profesor klavira i pijanist
    1956. Darko Misiraca, glazbeni pedagog, jazz gitarista
    1957. Ana Martinović, arhitektica
    1958. Marina Kostelac, glumica
    1959. Kruna Tarle, umjetnica
    1960. Milena Radovan Burja, magistrica društvenih i humanističkih znanosti
    1961. Nada Mihaljević, spisateljica
    1962. Azra Hajdari, novinarka
    1963. Filip Lozić, glumac
    1964. Marijana Matoković, glumica i lutkarica
    1965. Jasna Nonveiller, novinarka
    1966. Martina Salvaro, novinarka
    1967. Sabrina Herak-Smoković, studentica produkcije na Akademiji dramske umjetnosti
    1968. Willem Miličević, skladatelj
    1969. Katarina Blagojević, knjižničarka, dipl. filozofkinja i komparatistica književnosti
    1970. Bruno Kontrec, glumac
    1971. Valent Samardžija, glazbenik
    1972. Tatiana Giorgi, glazbenica
    1973. Robertina Tomić, povjesničarka umjetnosti
    1974. Lidija Šarac, dipl. knjižničarka
    1975. Suzana Matić, arhitektica i književnica
    1976. Adriana Car-Mihec, profesorica na Filozofskom fakultetu u Rijeci
    1977. Anders Lindgren, umjetnik i poduzetnik u kulturi
    1978. Boris Kragić, fotograf – dizajner
    1979. Branka Juras, arhitektica
    1980. Edi Matić, pisac
    1981. Damir Puhalović, dizajner
    1982. Zdenka Sviben, knjižničarska savjetnica
    1983. Anđa Marić, glazbenica
    1984. Damir Marušić, akademski glazbenik
    1985. Mane Galović, urednik i audiovizualni prevoditelj
    1986. Ljiljana Hajdin, knjižničarka
    1987. Valentina Klasić, dipl.novinarka
    1988. Stella Bogovac, studentica filozofije
    1989. Helena Stublić, sveučilišni nastavnik na Filozofskom fakultetu u Zagrebu
    1990. Robert Čanak, magistar dizajna
    1991. Domagoj Bolanča, arhitekt
    1992. Robert Majetić, radnik u kulturi
    1993. Tihomir Tikulin, ilustrator, strip crtač, dizajner
    1994. Mario Pučić, fotograf i snimatelj
    1995. Dean Roksandić, grafički dizajner
    1996. Tvrtko Jurić, glumac
    1997. Dubravka Petrović, prevoditeljica
    1998. Neven Aljinović Tot, slobodni umjetnik
    1999. Damir Strugar, novinar
    2000. Tamara Šoić, profesorica hrvatskog jezika i književnosti
    2001. Adelita Selmić, prof. sociologije
    2002. Lidija Orešković, novinarka
    2003. Kruno Kardov, sociolog
    2004. Zlatko Janković-Miloš, izdavač
    2005. Gordan Vukić, profesor povijesti i filozofije
    2006. Franka Vrdoljak-Radić, profesorica filozofije
    2007. Matija Drozdek, samostalni umjetnik, grafički dizajner
    2008. Marnel Tomić, grafički dizajner
    2009. Luka Barbić, akademski slikar, glazbenik
    2010. Leni Bastaić, prevoditeljica i povjesničarka umjetnosti
    2011. Maja Vodanović, akademska slikarica
    2012. Mirela Rihtar, radnica u kulturi
    2013. Tomislav Tukša, student Muzičke akademije
    2014. Nina Zimermann, magistar medijskih umjetnosti i praksi
    2015. Siniša Medved, majstor tona
    2016. Vladimir Vidmar, kustos, umjetnički direktor galerije Škuc u Ljubljani
    2017. Patrizia Dona, povjesničarka umjetnosti, dizajnerica
    2018. Eduard Miller, redatelj, umjetnički direktor SSG Trst
    2019. Zoran Drakulić, filmski snimatelj
    2020. Branka Boban, povjesničarka u mirovini
    2021. Marija Tadić, glumica
    2022. Korana Daić, plesač, lutkar, edukator somatskog pokreta, tjelesni terapeut
    2023. Željka Skok, glazbenica
    2024. Ana Orsag, novinarka
    2025. Vladimir Lulić, novinar, satiričar, usnoharmonikaš
    2026. Erna Rudnički, glumica
    2027. Bosiljka Vujović Mažuran, samostalni umjetnik, plesač suvremenog plesa
    2028. Tomislav Babić, skladatelj
    2029. Kristina Nefat, kostimografkinja
    2030. Zana Šaškin, mag. engleskog jezika i književnosti i povijesti umjetnosti, prevoditeljica
    2031. Goran Mećava, snimatelj
    2032. Karla Rakuljić, dizajnerica
    2033. Neli Mindoljević, prof. kratistike i filozofije, lektorica
    2034. Krešimir Dragčević, dr.sc., predavač na Studiju dizajna
    2035. Semina Lončar, magistrica ekonomskih znanosti
    2036. Romana Brajša,studentica produkcije ADU
    2037. Zoran Medved, glazbenik
    2038. Miranda Jakiša, profesor južnoslavenskih književnosti
    2039. Marko Jelić, glumac
    2040. Radivoje Jovičić, akad. kipar i licencirani konzervator restaurator
    2041. Jasenko Rasol, fotograf-snimatelj
    2042. Lada Weygand, prevoditeljica i antropologinja
    2043. Anamarija Kučan, kustosica
    2044. Renata Hil, akademski muzičar pijanist
    2045. Igor Grbić, pisac i sveučilišni nastavnik
    2046. Krešimir Dujmović, stručnjak za ispis
    2047. Terezija Đonlić, dizajnerica vizualnih komunikacija, ilustratorica
    2048. Željka Tkalčec, dizajnerica i ilustratorica
    2049. Jelenko Hercog, dizajner
    2050. Petra Jalšovec, kustos-pripravnik
    2051. Jasmina Jurković Petras, kustosica
    2052. Antonia Erent Ondrušek, studentica zadnje godine diplomskog studija sociologije
    2053. Mia Vučemilović, magistra primijenjene umjetnosti
    2054. Galjina Venturin, mr.sc., profesorica francuskog jezika i komparativne književnosti
    2055. Lilli Schuch, mag., izdavač i novinar
    2056. Mario Aničić, grafički radnik, dizajner
    2057. Marko Medved, sveučilišni nastavnik
    2058. Senka Sedmak, profesorica
    2059. Boris Ružić, kulturolog, asistent na Filozofskom fakultetu u Rijeci
    2060. Vitomir Perić, voditelj programskih djelatnosti u Kulturno umjetničkom središtu Sinj, novinar
    2061. Mateja Majerle, glumica i pjevačica
    2062. Tomislav Krnač, student krajobrazne arhitekture
    2063. Ivan Prlić, ilustrator
    2064. Gordana V. Popović, prevoditeljica
    2065. Hrvoje Pelicarić, oblikovatelj zvuka
    2066. Dinko Telećan, pisac i prevodilac
    2067. Marta Fiolić, povjesničarka, etnologinja i kulturna antropologinja
    2068. Katarina Penđer, mag., prevoditeljica
    2069. Maša Jerin, nezaposlena novinarka, prof. po struci
    2070. Aleksandar Žiljak, ilustrator, pisac, urednik, prevoditelj
    2071. Sara Stanić, glumica
    2072. Petra Novosel, odnosi s javnošću u kulturi
    2073. Leda Festini Jensen, scenaristica i redateljica
    2074. Renata Santo, kustosica
    2075. Nina Butkovich-Budden, frizerka (tv, film, video, kazalište)
    2076. Nives Soldičić – klaun doktor, plesačica na svili
    2077. Marija Biljan, kulturna antropologinja
    2078. Davor Konjikušić, umjetnik
    2079. Matija Vukšić, filmski i TV redatelj
    2080. Žarko Jovanovski, slam pjesnik i pjevač u punk bendu
    2081. Nikola Bajto, novinar
    2082. Tanja Borojević, prof. arheologije i povijesti
    2083. Iva Valentić, akademska slikarica
    2084. Dilia Sladović, studentica filozofije na Filozofskom Fakultetu u Zagrebu
    2085. Lara Mandli, studentica ruskog jezika i književnosti i filozofije
    2086. Anamaria Macanović, studentica (fil/soc)
    2087. Ivana Bago, povjesničarka umjetnosti i kustosica
    2088. Ninoslav Kunc, samostalni umjetnik, ilustrator, autor stripova i dizajner
    2089. Tihana Strmečki, plesačica i koreografkinja
    2090. Davor Peršić, glazbenik
    2091. Daniel Letica, prof. povijesti i geografije
    2092. Marinko Sladoljev, arhitekt
    2093. Alen Brlek, pjesnik
    2094. Luka Matić, snimatelj
    2095. Dag Oršić, fotograf
    2096. Anita Jovanov, akademska montažerka
    2097. Zdravko Fistonić, muzejski tehničar
    2098. Marina Pečenko, dizajner
    2099. Sanja Vrhovec Vučemilović, profesorica engleskog jezika i književnosti i sociologije
    2100. Zorana Protić, arhitektica
    2101. Tomislav Vujnović, umjetnik vizualnih efekata
    2102. Ana Gavran Miloš, PhD., Znanstvena novakinja, Sveučilište u Rijeci, Filozofski fakultet u Rijeci, Odsjek za filozofiju
    2103. Siniša Glušac, kustos na stručnom osposobljavanju
    2104. Morana Cerovec, kostimografkinja
    2105. Jelena Kostović, novinarka
    2106. Nenad Vorih, akademski slikar
    2107. Helena Rubčić, studentica kiparstva
    2108. Katrin Novaković, studentica Likovne akademije u Zagrebu
    2109. Sandi Blagonić, kulturni antropolog
    2110. Višnja Kos, radnica u kulturi
    2111. Branimir Zlamalik, grafički dizajner, Oakville, Ontario, Kanada
    2112. Nada Benzia, prof. likovne kulture
    2113. Jaruška Majovski, kulturna radnica, lektorica i prevoditeljica, studentica komparativne književnosti i slovenskog jezika, Trst/Ljubljana
    2114. Neno Mikulić, akademski slikar
    2115. Eva Kovač, studentica povijesti umjetnosti
    2116. Aleksandar-Ivan Tatić, magistar kulturologije
    2117. Mia Roth-Čerina, arhitektica
    2118. Zoran Ćuk, grafički dizajner
    2119. Željka Frančić, prof. hrvatskog i njemačkog jezika
    2120. Biljana Petković, radnica u kulturi
    2121. Hrvoje Krstičević, filmski kritičar
    2122. Dominko Blažević, arhitektonski kritičar
    2123. Davor Horvat, fotografski dizajner
    2124. Irena Mihalinec, grafička dizajnerica
    2125. Aleksandra Ana Buković, magistra likovne pedagogije, magistra medijske umjetnosti i prakse
    2126. Tara Jelovac, studentica fonetike i lingvistike na Filozofskom fakultetu u Zagrebu
    2127. Antonija Veljačić , magistra animiranog filma i novih medija
    2128. Niko Mihaljević, dizajner i umjetnik
    2129. Marino Squarcia, programer
    2130. Lidija Butković Mićin, povjesničarka umjetnosti
    2131. Katie Ewald, plesačica, Canada
    2132. Branko Kovačič, glazbenik
    2133. Andrea Knezović, student Umjetničke Akademije u Osijeku
    2134. Aleksandra Radman Tomić, prof. engleskog i njemačkog jezika i književnosti
    2135. Josip Špicar, prevoditelj
    2136. Hrvoje Baričević, grafički djelatnik
    2137. Nataša Dragnić, književnica
    2138. Filip Despot, dizajner
    2139. Ana Bakmaz-Richter, prevoditeljica
    2140. Sebastijan Vojvoda, kustos, akademski slikar
    2141. Aleksandra Naumov, glumica
    2142. Mirna Morphis, dizajnerica
    2143. Marka Grbeša, magistra edukacije likovne kulture
    2144. Natalija Hrženjak, dipl. germ. i bibl.
    2145. Danijela Merunka, nezaposlena novinarka
    2146. Bobo Grujičić, djelatnik turističke agencije i glazbenik
    2147. Marina Vitković, prof. filozofije i hrvatskoga jezika
    2148. Veljko Danilović, likovni stručni radnik kiparskih tehnika
    2149. Dunja Milošević Zelić , profesorica komparativne književnosti i etnologije
    2150. Petra Rakamarić, arhitektica
    2151. Petra Begović, radnica u kulturi
    2152. Dina Lukić, mag. educ. art.
    2153. Anja Sabol, studentica glume i medija na Akademiji primjenjenih umjetnosti u Rijeci
    2154. Lubomira Peručičova, slikarica, designer, voditelj “Inicijativnog odbora za osnivanje područne glazbene škole u Korčuli 1995”
    2155. Vanja Jarni, radnica u kulturi
    2156. Stjepan Bartolić, ilustrator i strip crtač
    2157. Marta Stražičić, studentica animacije i novih medija
    2158. Josip Lukić, student filmske režije
    2159. Nera Miočić, novomedijska umjetnica
    2160. Tamara Gobo, kulturolog
    2161. Ana Tevšić Nauković, produkt dizajnerica
    2162. Lala Raščić, umjetnica
    2163. Ida Ister, arhitektica
    2164. Katarina Damčević, magistra kulturalnih studija
    2165. Iva Satara, prof. glazbe
    2166. Tihana Valent, samostalna umjetnica, dizajnerica, glumica
    2167. Ante Filipović Grčić, dizajner
    2168. Drago Car, freelance prevoditelj
    2169. Maja Žarković, glazbenica i menadžerica u kulturi
    2170. David Pauletta, tonski tehičar na TV i organizator kulturnih događanja
    2171. Ana Stipić Radulović, grafička dizajnerica
    2172. Marta Muždalo, arhitektica
    2173. Lucija Zaninović, studentica arhitekture
    2174. Tatjana Maras, grafički dizajner
    2175. Jasmina Fučkan, kustosica
    2176. Dino Rogić, glumac
    2177. Petra Slobodnjak, grafički dizajner
    2178. Timotej Šarec, grafički dizajner
    2179. Kristijan Vujičić, pisac
    2180. Vesna Jelić, grafički tehničar
    2181. Ivana Brajdić, dizajnerica
    2182. Maja Katić, glumica
    2183. Kristina Andlar Pešut, prof. sociologije i filozofije, dipl. Knjižničarka
    2184. Lana Matešić, povjesničarka umjetnosti i antropologijnja
    2185. Nera Nejašmić, apsolventica kroatistike i povijesti umjetnosti
    2186. Iva Kuljiš, studentica povijesti umjetnosti i engleskog jezika i književnosti
    2187. Arsenije Jovanović, redatelj, skladatelj, pisac
    2188. Dunja Skopljanac Peroš, slobodni umjetnik
    2189. Dragana Drobnjak, bibliotekar
    2190. Alma Šavar, dizajnerica
    2191. Diana Baljak, povjesničarka umjetnosti, profesorica francuskog jezika i književnosti
    2192. Matthias Kranebitter, kompozitor
    2193. Bojana Švertasek likovna umjetnica
    2194. Hana Konsa, novinarka, urednica portala Hera Znanje
    2195. Mario Kalogjera, filmski animator, dizajner digitalnih filmskih efekata
    2196. Tonči Čerina, arhitekt
    2197. Vesna Pisarović, pjevačica jazz i popularne glazbe
    2198. Nenad Marjanović Fric, rock glazbenik, novinar
    2199. Nela Simić, novinarka i kulturna radnica
    2200. Kaja Šišmanović, glumica i studentica režije
    2201. Ivan Sikavica, redatelj
    2202. Veronika Rešković, novinarka
    2203. Gorjan Tozija, filmski producent
    2204. Daniel Garcia, medijaš i glazbenik
    2205. Mirjana Grbac-Pismestrovic, slobodni novinar
    2206. Lovorka Prpić, arhitektica
    2207. Zorislav Knežević, grafički dizajner
    2208. Tihomir Matijević, akademski kipar
    2209. Ivan Cingel, arhitekt
    2210. Branka Hollingsworth, ilustratorica i grafička dizajnerica
    2211. Željka Sančanin, koreograf suvremenog plesa, slobodni umjetnik
    2212. Helena Popović, docentica na Fakultetu političkih znanosti Sveučilista u Zagrebu
    2213. Marko Matana, muzičar
    2214. Tonći Gaćina filmski redatelj
    2215. Stanka Brljević, grafička i video dizajnerica, digitalni mediji
    2216. Miha Turšič, umjetnik
    2217. Ivica Šimić, glumac i redatelj
    2218. Ozren Pupovac, filozof, esejist
    2219. Ivana Bošnjak, ak.slikarica-grafičarka, redateljica animiranog filma
    2220. Judita Horvatinović, slobodni umjetnik BA grafike
    2221. Željko Ljubobratović, novinar, glavni urednik portala Trusty.hr
    2222. Martina Babić, arhitektica
    2223. Elvira Crnić – studentica 3 godine Kulturalnih studija Filozofskog fakulteta u Rijeci
    2224. Iva Kranjčić, profesor filozofije i informatike
    2225. Tara Beata Racz, studentica slikarstva i psihologije
    2226. Martina Barbir, prvostupnica ekonomije-Menadžmenta u kulturi
    2227. Jelena Pašić, kulturna radnica
    2228. Ivana Čulić, novinarka
    2229. Vladimir Matijanić, novinar
    2230. Andrea Novak Barišin, keramičarka
    2231. Ana Miljanić, redateljica i predsjednica Društva za promicanje kulture i umjetnosti Cygnus
    2232. Nuša Hauser, muzikologinja, muzejska dokumentaristica
    2233. Darko Vidović – vanjski suradnik, organizacija kulturnih dogadjaja
    2234. Tea Tulić, spisateljica
    2235. Igor Lukić, profesor filozofije i talijanskog jezika i književnosti
    2236. Branimira Mrak, profesorica engleskog i njemačkog jezika i književnosti
    2237. Melanija Strika, prof. soc.
    2238. Jonathan Bailie, profesor i dramski pisac
    2239. Daria Čičmir, dizajnerica
    2240. Petra Held Potočnjak, akademski slikar
    2241. Maja Bilušić, direktorica firme Tura, za usluge u kulturi i turizmu
    2242. Ante Pavić, novinar
    2243. Tomislav Zule, nastavnik
    2244. Borislav Doklestić, arhitekt urbanist
    2245. Eva Cvijanović, redateljica, animator, kratkih animiranih neprofitabilnih filmova
    2246. Borna Vujčić, student dramaturgije
    2247. Dinka Bujas, povjesničarka umjetnosti
    2248. Mihaela Velina, književna prevoditeljica i autorica
    2249. Kristijan Jerković, mag. hist. Art
    2250. Nina Kamenjarin, umjetnica
    2251. Pavle Menalo, antifašist, umjetnik u postanku
    2252. Ivana Banovic, prevoditeljica
    2253. Tena Korotaj, studentica filozofije i germanistike/lingvistike
    2254. Gorana Vidović, prof. povijesti
    2255. Anica Franjul, nastavnica
    2256. Ivana Preiss, dizajner
    2257. Branko Pralica, akademski muzičar gitarist i profesor gitare
    2258. Dunja Knebl, glazbenica, profesorica jezika/prevoditeljica
    2259. Vedrana Premuž Đipalo, muzejska pedagoginja
    2260. Nerisa Hadžić, novinar
    2261. Tibor Keser, producent
    2262. Sunčica Križan-Kadi, profesorica hrvatskog jezika, učitelj savjetnik
    2263. Nikola Škorić, profesor filozofije i religiologije, doktorand na Odjelu za filozofiju Hrvatskih studija u Zagrebu
    2264. Marin Račić, arhitekt
    2265. Renata Sandifer, glumica
    2266. Miljenka Galić, arheolog
    2267. Darko Japelj, glumac
    2268. Zoran Vrabec, filmski redatelj, audio/video tehničar
    2269. Mladen Đaković, video snimatelj, montažer i redatelj
    2270. Agata Lučić, studentica Akademije likovnih umjetnosti
    2271. Vesna Batovanja, dr. phil.
    2272. Nerma Mehadžić, producentica
    2273. Željko Stojanović,fotograf
    2274. Antonio Sičić, magistar novinarstva, student diplomskog studija Povijesti na Filozofskom fakultetu
    2275. Ivana Vuković, fotograf/graficki dizajner
    2276. Darko Ciglenečki, prof. filozofije
    2277. Goran Vujasinović, prevoditelj
    2278. Ruža Martinis, studentica TTF-a na diplomskom sveučilišnom studiju, smjer- Teorija i kultura mode
    2279. Mate Žaja, dizajner vizualnih komunikacija
    2280. Jelena Ramljak, studentica sociologije i povijest umjetnosti
    2281. Jozica Krnić- fotoreporterka i novinarka
    2282. Boris Dundović, student arhitekture i urbanizma
    2283. Pero Mrnarević, akademski slikar – grafičar
    2284. Tomislav Soldo, arhitekt
    2285. Sonja Krivokapić, profesorica srpske književnosti i indologije i pisac
    2286. Katarina Đurđević, koreografkinja i plesna pedagoginja
    2287. Tonia Žanko – studentica arheologije
    2288. Nika Biloš, studentica filozofije i komunikologije
    2289. Zlatko Lukić, književnik
    2290. Mihael Giba, samostalni multimedijalni umjetnik
    2291. Dolores Kovačić, studentica Medijskih umjetnosti i praksi na Akademiji primjenjenih umjetnosti u Rijeci
    2292. Milan Majerović-Stilinović, novinar
    2293. Zeljka Bilićić, ak. slik. grafičar
    2294. Gordan Antić, filmski umjetnik, snimatelj zvuka
    2295. Biljana Šafaržik, ilustratorica i graf.dizajnerica
    2296. Tomislav Torjanac, samostalni umjetnik – ilustrator
    2297. Sanja Babeli, modni dizajner i kostimograf
    2298. Nikita Ivošević, pjevačica, glumica i plesačica
    2299. Lada Hršak, arhitekt
    2300. Ivona Lolić, profesorica likovne kulture
    2301. Saša Vlajo, arhitekt
    2302. Ina Herceg, studentica sociologije
    2303. Zoran Žmirić, pisac
    2304. Marko Marin, apsolvent povijesti i arheologije
    2305. Mihael Miklošić, medijski dizajner
    2306. Vesna Marin, profesorica engleskog i komparativne književnosti, umirovljenica
    2307. Silvana Srdoč, novinarka
    2308. Vanja Sviličić, redateljica
    2309. Vanja Jagetić
    2310. Mirela Dakić, studentica kroatistike i sociologije FFZG
    2311. Davor Ivankovac, pisac
    2312. Ivana Peranić, koreografkinja
    2313. Simon Morasi Piperčić, industrijski dizajner
    2314. Danijela Kitarović, knjižničarka
    2315. Ozren Kovačević, organizator kulturnih događanja
    2316. Karla Crnčević, apsolventica dramaturgije na ADU u Zagrebu
    2317. Ivana Horvat, dizajnerica
    2318. Miljenko Hajdarović, urednik Hrvatskog povijesnog portala
    2319. Saša Drach, novinar i prevodilac
    2320. Đurđica Rogoz, kulturna radnica
    2321. Lana Ujdur, producentica
    2322. Igor Bevanda, konferencijski prevoditelj
    2323. Marina Bauer, akademska kiparica
    2324. Senka Brkulj, profesorica hrvatskog jezika
    2325. Igor Presečan, arhitekt
    2326. Ita Kovač, književna prevoditeljica
    2327. Selma Spahić, redateljica
    2328. Sanda Majurec, skladateljica, čembalistica, pedagoginja
    2329. Ivan Bobinec, glazbenik u miru
    2330. Draženka Polović, prof.komparativne književnosti i filozofije
    2331. Miljenko Bernfest, arhitekt
    2332. Goran Dević, filmski redatelj
    2333. Ivana Janković, povjesničarka umjetnosti
    2334. Nataša Buljan, konferencijski prevoditelj
    2335. Dražen Šivak, glumac
    2336. Ania Škrobonja, umjetnica i kulturologinja
    2337. Daša Mamula, dipl. dizajnerica vizualnih komunikacija, Vanjska suradnica na Umjetnočkoj Akademiji u Splitu
    2338. Ana Tikvić, studentica glume
    2339. Tamara Damjanović, studentica kazališne režije i radiofonije
    2340. Marina Protrka Štimec, docentica, Filozofski fakultet, Zagreb
    2341. Mateja Šporčić, magistra hrvatskoga jezika i književnosti te komparativne književnosti; lektor i nastavnik
    2342. Lina Džuverović, radnica u kulturi
    2343. Ivan Dobran, djelatnik u kulturi, scenograf
    2344. Renata Marinković, graf. dizajner
    2345. Lucija Šilić, dizajnerica, konstrukcija ambalaže
    2346. Ivana Gabrić, povjesničarka umjetnosti i samostalna kustosica
    2347. Josipa Bronić, dizajnerica
    2348. Marijana Bronić, dizajnerica
    2349. Luka Dundović, student industrijskog dizajna
    2350. Edin Osmić, glazbenik i tekstopisac
    2351. Darko Petković, glazbenik
    2352. Ivana Franke, vizualna umjetnica
    2353. Katarina Apolonio, studentica na Akademiji likovnih umjetnosti na odsjeku za konzerviranje i restauriranje
    2354. Ivan Tofing, producent
    2355. Ana Šimić, knjižničar
    2356. Višeslav Laboš, mag. art. montaže i oblikovanja zvuka, glazbenik
    2357. Josip Horvat, novinar
    2358. Željka Ferenčić, prof. povijesti
    2359. Ela Pejčić, profesor engleskog jezika
    2360. Petar Radosavljević, docent na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu
    2361. Emir Fulurija, novinar
    2362. Ognjen Persoglio, arhitekt
    2363. Nataša Mihoci, radnik u kulturi
    2364. Ana Šilović, povijesničarka umjetnosti
    2365. Ivana Pavleka, student, Akademija likovnih umjetnosti, Odsjek za konzerviranje i restauriranje umjetnina
    2366. Vicko Vidan, fotograf
    2367. Ida Butković, novinar
    2368. Robert Brečević, umjetnik (film, video, multimedija)
    2369. Nela Sert, novinar i dizajner
    2370. Željka Geber, viši konzervator- restaurator
    2371. Vlatka Vidović, arhitektica
    2372. Sretena Vrdoljak Roguljić, sociologinja
    2373. Davor Vrankić, akademski slikar
    2374. Silvija Vrankić, producentica
    2375. Nataša Bošnjaković, antropolog
    2376. Zoran Baljak, psiholog
    2377. Branka M. Abdelghani, radnica u kulturi
    2378. Petra Uglešić, dipl. konzervator-restaurator umjetnina,slikar
    2379. Daria Validžić, mag.novinarstva
    2380. Robert Zdarilek, ak. kipar
    2381. Andreja Jandrečić, magistra primijenjenih umjetnosti
    2382. Branimir Krištofić, sociolog
    2383. Ljubica Marčetić Marinović, doc.art. DVK UMAS, dizajnerica
    2384. Tamara Musulin, dipl.dizajner
    2385. Eva Winkler, ak. slikar-restaurator
    2386. Bojan Brajčić, glumac
    2387. Ana Šerić, snimateljica, montažerka
    2388. Tomislav Đurinec, student ADU
    2389. Petra Zanki, izvedbena i plesna umjetnica
    2390. Nada Debelić, slikarica
    2391. Ivana Čoh Šverko, kazališna redateljica
    2392. Iva Paska, sociologinja
    2393. Milica Đilas, muzejska pedagoginja, profesorica povijesti umjetnosti
    2394. Roko Miličić, student Arhitektonskog fakulteta u Zagrebu
    2395. Elvira Peyraud, knjiznicarka
    2396. Tomislav Tomić, akademski slikar grafičar
    2397. Kristina Vuković, studentica ADU
    2398. Ivica Hrastović, dr.sci., prof. – umirovljenik
    2399. Alaksandar Švabić, kazališni redatelj
    2400. Krunoslav Hržić, tekstopisac
    2401. Nikola Kovač, web dizajner
    2402. Andrea Gotovina,plesna pedagoginja
    2403. Renata Škrinar, fotograf
    2404. Marita Katunarić, studentica sociologije
    2405. Maja Sviben, dramaturginja
    2406. Luka Zima, skladatelj
    2407. Magdalena Petrović, radnica u AV djelatnostima
    2408. Lidija Jablan-Jandrić; socijalni pedagog
    2409. Andrea Pliško, prvostupnik kulturologije
    2410. Nataša Raus, prof. pov. umjetnosti i etnolog
    2411. Mirna Petrović, studentica Umjetničke Akademije Osijek
    2412. Damir Sekulić, arhitekt
    2413. Kristina Smoljanović, kulturologinja
    2414. Branka Plosnić, akademska glazbenica, nastavnica violine
    2415. Sanja Drakulić profesor povijesti i sociologije
    2416. Mario Tucman, glazbenik, izdavač
    2417. Dobrila Delonga Momić, grafički dizajner
    2418. Iris Klarić, dizajnerica
    2419. Luka Kunčević, skladatelj
    2420. Ivan Josipović, docent na Odjelu za povijest umjetnosti Sveučilišta u Zadru
    2421. Ivana Beroš, arhitektica
    2422. Koviljka Ljuština, studentica Kulturalnih studija, Filozofski fakultet Sveučilišta u Rijeci
    2423. Ivan Kunjašić, dizajner
    2424. Ivo Parać, novinar
    2425. Thibault Jourber, prevoditelj i asistent u obrazovanju mladih delikvenata
    2426. Vid Adam Hribar, dramaturg
    2427. Igor Bararon, neovisni producent
    2428. Nada Bogdanović, akademska slikarica-grafičarka, viša restauratorica
    2429. Goran Kuretić, ton majstor
    2430. Franjo Kiš, grafički dizajner
    2431. Silva Tomanić Kiš, nakladnica
    2432. Irena Grgurić, sociologinja
    2433. Joško Gamberožić, grafički dizajner
    2434. Gildo Bavčević, multimedijalni umjetnik
    2435. Igor Vukobratović, mag. phil.
    2436. Petar Vranić, glazbenik
    2437. Velimir Marinković, grafički dizajner
    2438. Melita Spahić Bezjak, samostalna plesna umjetnica, plesač i koreograf
    2439. Natalija Škalić, umjetnica
    2440. Sara Parađiković, studentica muzičke akademije
    2441. Danko Steiner, fotograf
    2442. Petra Rukelj, studentica povijesti umjetnosti
    2443. Jadranka Bargh, kazališna umjetnica
    2444. Matija Kralj, akad.kip, mag. animiranog filma i novih medija, asistent na istraživanju i produkciji pri kustoksom kolektivu BLOK
    2445. Tjaša Kalkan, vizualna umjetnica i prevoditeljica
    2446. Petrit Çeku, glazbenik
    2447. Marija Saraga, muzikologinja i producentica
    2448. Staša Čelan, filmski montažer
    2449. Nikola Vuletić, sveučilišni nastavnik (izv. prof.)
    2450. Lidija Nonveiller, umirovljenica
    2451. Antonia Diklić, studentica
    2452. Ivana Bahun, prof. engleskog jezika i češkog jezika i književnosti
    2453. Marko Mišković, student modnog dizajna pri TTF-u
    2454. Magdalena Kudelik, magistar likovne kulture
    2455. Pero Kvrgić, glumac
    2456. Nevenka Stipančić, glumica
    2457. Tvrtko Štajcer, glumac
    2458. Marin Lisjak, student dramaturgije; komparativne književnosti; kroatistike
    2459. Jelena Rajak, teatrologinja i prevoditeljica
    2460. Danica Juričić Spasović, dipl.novinarka
    2461. Davor Curić, grafički dizajner
    2462. Iva Lipovac, lutkarska pedagoginja
    2463. Nikola Bojić, povjesničar umjetnosti i dizajner
    2464. Dunja Matić, magistra kulturologije
    2465. Marija Renčar Horvat,akademska glazbenica
    2466. Dr.sc. Branko Ančić, znanstvenik, sociologija
    2467. Ivan Talijančić, redatelj
    2468. Ira Payer, dizajnerica
    2469. Goran Jovanović, dizajner i fotograf
    2470. Toni Lozica, pjevač i moreškant
    2471. Sonja Tešinski Kunčević, prof. francuskog i češkog jezika i književnosti
    2472. Ivan Živalj, filmski i TV montažer
    2473. Anita Šurkić, slobodna umjetnica
    2474. Tina Rajić, apsolventica povijesti umjetnosti i muzeologije​
    2475. Vesna Šaronja, dipl.knjižničarka
    2476. Miro Roman, arhitekt
    2477. Tomislav Jurica Kaćunić , diplomirani dizajner
    2478. Irena Curić, studentica povijesti umjetnosti i anglistike
    2479. Anita Bastašić, producentica
    2480. Nevena Kereša, studentica arhitekture
    2481. Edi Sorić, pjesnik
    2482. Marija Škaričić, akad. glumica i doc.art na ADU
    2483. Alen Munitić, direktor Festivala mediteranskog filma Split
    2484. Marko Torjanac, glumac i redatelj
    2485. Marko Tadić, akademski slikar
    2486. Marija Deželjin, studentica hungarologije i fonetike Filozofskog fakulteta u Zagrebu
    2487. Vilka Alfier, filmska djelatnica
    2488. Marko Mandić, student komparativne književnosti na Filozofskom fakultetu u Zagrebu
    2489. Chiara Bonfiglioli, istraživačica u Centru za kulturološka i povijesna istraživanja socijalizma (CKPIS) u Puli
    2490. Melita Sciucca, profesorica
    2491. Sanja Burazin, magistra slikarstva
    2492. Lucija Curavić, studentica komunikologije na Hrvatskim studijima u Zagrebu
    2493. Lado Skorin, producent
    2494. Bruna Carev, mag. likovne kulture i likovnih umjetnosti
    2495. Teo Aničić, glazbenik
    2496. Igor Zelić, akademski snimatelj
    2497. Goran Navojec, glumac
    2498. Carmen Lozano Bright, kulturna radnica i novinarka, Spain
    2499. Danica Selem, arhitektica
    2500. Miran Barulek, kulturni antropolog
    2501. Božidar Alajbegović, urednik i književni kritičar
    2502. Tea Čolić, student kulture i turizma, clan udruge u kulturi- udruga lutkara amatera Zlatousti
    2503. Vanja Stojković, multimedijalni umjetnik i marketing koordinator
    2504. Luka Zorica, student njemačkog jezika i književnosti i povijesti
    2505. Ivana Karačonji Rupčić, scenaristica
    2506. Sandra Brajković dipl.ing.arh.
    2507. Lucija Kukica Ćosić knjižničarka
    2508. Ivan Radman, slikar
    2509. Andrea Crnković, redateljica, glumica, arhitektica
    2510. Mirjana Ćosić Premuš, prevoditeljica
    2511. Ivana Kljajić, prvostupnik kulturologije i student diplomskog studija kulturologije pri Filozofskom fakultetu u Rijeci
    2512. Tjaša Ogrinec, studentica multimedije, oblikovanja i primjene
    2513. Sven Pepeonik, direktor fotografije
    2514. Lorena Vlahovski, studentica produkcije na ADU
    2515. Darko Šimunović, djelatnik na filmskim snimanjima
    2516. Morana Komljenović, filmska redateljica i producentica
    2517. Dragana Ileš, grafička dizajnerica
    2518. Ivna Franić, glazbena kritičarka i promotorica
    2519. Doris Fatur – freelance fotograf/stilist
    2520. Davor Bešvir, restaurator
    2521. Damjan Uzelac, arhitekt
    2522. Boris Vidović, prevoditelj i arhivist
    2523. Momir Divjak, voditelj neprofitnog medija
    2524. Teja Knežević, studentica sociologije i povijesti umjetnosti
    2525. Sanja Bojanić, CAS SEE, Sveučilište Rijeka
    2526. Katarina Crnčić, kulturna radnica
    2527. Mirna Ukrainčik Jovanovski, studentica latinskog jezika i judaistike
    2528. Andrea Kustić, Grafički dizajner
    2529. Barbara Balen Domazetović, mag.cult.
    2530. Vojislav Mazzocco, novinar
    2531. Vanja Zubović, magistrica komparativne književnosti
    2532. Luca Klobas, glumac
    2533. Božica Dragaš, dipl. knjižničarka, prof. hrvatskoga jezika i književnosti, spisateljica
    2534. Maruška Aras, studentica glume na Akademiji dramske umjetnosti
    2535. Martina Jurišić, magistrica kroalotogije
    2536. Jadranka Šoljan, slobodna umjetnica
    2537. Mateja Kušić, prof.mag. psihologije
    2538. Ines Čulo, mag. engleske i hispanske književnosti
    2539. Ivan Slipčević, akademski snimatelj
    2540. Iva Raič Stojanović, povjesničarka umjetnosti
    2541. Tomislav Krstanović, glumac
    2542. Sandra Bastašić, filmska montažerka
    2543. Martina Ivanković, kostimograf
    2544. Matea Stanić, studentica kroatologije
    2545. Filip Tenšek, student komparativne književnosti
    2546. Boris Leiner, glazbenik i kipar
    2547. Nela Vlašić, novinarka
    2548. Marijana Anna Martelock, producentica
    2549. Dunja Ercegović, studentica ”Kulture i turizma” i kantautorica
    2550. Maja Čuljak, kulturna radnica
    2551. Denis Šijanski, televiziski snimatelj, fotograf
    2552. Luko Marčinko, freelancer, fotograf
    2553. Zorana Mandić, studentica/slobodna fotografkinja
    2554. Dan Ibrahimović, student kiparstva, ALU Zagreb
    2555. Karlo Kurka, student sociologije
    2556. Ognjen Karabegović, freelance fotograf
    2557. Dahna Borojević, apsolventica književnosti i kulture engleskog jezika i komparativne književnosti
    2558. Kristina Josić, magistra pedagogije i informacijskih znanosti
    2559. Nives Matijević, novinarka
    2560. Antonia Kunjašić, fotografkinja
    2561. Dragan Radaković, glazbenik i glazbeni pedagog
    2562. Andrea Žuljan, asistent u produkciji/režiji
    2563. Martina Janžek, studentica kroatistike
    2564. Nikolina Cukrov, prof. Hrvatskoga jezika i književnosti
    2565. Marija Prusina – montažerka
    2566. Štefica Bartolin, koordinatorica filmskog programa MM centra
    2567. Matilda Sorić, akademska glumica
    2568. Viktor Kučalo, glazbenik / student računarstva
    2569. Katja Šunjić Kudin, kostimografkinja
    2570. Pravo Uidl, 3D Artist
    2571. Ivica Keršić, student arhitekture
    2572. Kornel Šeper, kulturni radnik
    2573. Petra Jerić, studentica talijanskog i francuskog jezika
    2574. Iris Mačukat, studentica mode
    2575. Danica Salvaro, magistra kulturologije
    2576. Ana Čveljo, likovna kritičarka i radnica u kulturi
    2577. Sonja Tarokić, filmska redateljica
    2578. Bella Rupena, kustosica
    2579. Matko Matija Marušić, stručni suradnik na Institutu za povijest umjetnosti
    2580. Ivan Capan, arhitekt
    2581. Irma Kovačić, profesor jugoslavistike i filozofije, dipl. knjižničar, novinarka i spisateljica
    2582. Igor Despot, povjesničar
    2583. Sandra Đukić, dizajer
    2584. Jagoda Glagoljević, profesorica engleskog i ruskog jezika
    2585. Višna Mamić, scenaristica/redateljica
    2586. Danilo Milovanović, glumac, Srbija
    2587. Ivana Jandrić, magistra antropologije i etnologije i kulturne antropologije
    2588. Katja Radoš-Perković, profesorica, glazbenica i prevoditeljica
    2589. Željka Tonković, sociologinja
    2590. Ivana Jozić, plesačica/glumica
    2591. Snježana Šlibar, dipl. komparatistica književnosti i knjižničarka
    2592. Mitar Matić, slikar
    2593. Marko Kučan, apsolvent komparativne književnosti i filozofije na FFZG
    2594. Maja Zeman, povjesničarka umjetnosti
    2595. Francesco Santoleri, student stranih jezika
    2596. Ksenija Turčić, izv. prof. art., umjetnica
    2597. Ivana Družetić, mag. etnologije i kulturne antropologije i mag. muzeologije
    2598. Lana Gruić, dizajnerica
    2599. Ante Krizmanić, arhitekt
    2600. Ana Ofak, znanstvena radnica i spisateljica, povijest umjetnosti i medija, Berlin
    2601. Marijan Felver, glazbenik, dj, producent
    2602. Matko Buntić, dizajner
    2603. Ana Orlić, studentica arhitekture
    2604. Lea Vukonić, Magistar primijenjenih umjetnosti
    2605. Nada Benić, apsolvenica povijesti umjetnosti ruskog jezika i književnosti
    2606. Lara Glavić Končar, dizajner
    2607. Mario Vijačkić, modni dizajner
    2608. Dubravko Sertić, magistar likovnih umjetnosti
    2609. Marina Dujmović, studentica diplomskog studija povijesti umjetnosti
    2610. Nebojša Zelić, viši asistent Odsjek za filozofiju, Filozofski fakultet u Rijeci
    2611. Tamara Šoletić, glumica
    2612. Anđela Šimunac, djelatnik u kulturi
    2613. Ivana Grašić, akademska glazbenica
    2614. Dubravko Matanić, kulturni radnik
    2615. Karmen Dada, multimedijalni umjetnik, prof.lik.kulture
    2616. Vjeran Periček, aranžersko-scenografski dizajner
    2617. Melita-Petra Ivanović, akademska kiparica
    2618. Andrea Šarić, diplomski studij menadžmenta u kulturi i kreativnim industrijama, Copenhagen Business School, Kopenhagen
    2619. Suzana Rutnik, novinarka/producentica
    2620. Erik Mrakovčić, glumac
    2621. Nives Paškov Milošević, dipl. krjižničar
    2622. Ivan Penović, dramaturg
    2623. Alica Kolaric, prof. filozofije i komp. književnosti, knjižničar
    2624. Ivan Kristijan Majić, redatelj
    2625. Dubravko Torjanac, redatelj, prevoditelj, lutkar
    2626. Silvio Mumelaš, glumac
    2627. Ivan Kristijan Brezović, grafički dizajner
    2628. Alen Đurica, scenarist
    2629. Franka Palada, studentica anglistike i talijanistike
    2630. Roko Crnić, vizualni umjetnik, glazbenik
    2631. Tanja Stanić, slobodna umjetnica
    2632. Aneta Lalić, Antifašistička liga RH
    2633. Bojan Glavašević, asistent na Odjelu za lingvistiku FFZg
    2634. Emina Bužinkić, Centar za mirovne studije
    2635. Petra Jurlina, CMS
    2636. Hrvoslav Pavić, diplomirani novinar
    2637. Vlatko Čerić, dr. sc., professor emeritus Sveučilišta u Zagrebu
    2638. Tatjana Škarić-Jurić, dr.sc., dr.med., antropologinja
    2639. Mladen Domazet, filozof i istraživač
    2640. Duško Topić, glazbeni pedagog u mirovini
    2641. Vanda Sabolović, krajobrazna arhitektica
    2642. Vilim Pavlović, mag. hist.
    2643. Luka Bulian, mag. soc., univ. bacc. oec.
    2644. Dina Ivas, magistar povijesti
    2645. Lidija Lončar, magistra informatologije
    2646. Vesna Teršelič, mirovna aktivistica
    2647. Goran Šimac, novinar
    2648. Nela Valerjev Ogurlić, novinarka
    2649. Davorka Blažević, novinarka Slobodne Dalmacija, gl.urednica tris portala
    2650. Franciska Cettl, PhD student, rodne studije
    2651. Leda Sutlović, politologinja
    2652. Tamara Dorčić, prof. engleskog jezika i književnosti i pedagogije
    2653. Davorka Pekišić, prof. hrvatskoga jezika
    2654. Andrea Knežević, prof. likovne kulture
    2655. Nataša Bogdanović Jadronja, prof. povijesti
    2656. Josip Kišić, prof. povijesti i geografije
    2657. Tomislav Zorić, prof. povijesti i geografije
    2658. Darko Lukić, profesor
    2659. Jordan Vudrag, profesor
    2660. Sven Cvek, profesor
    2661. Eva Jerić, profesor hrvatskog jezika i književnosti
    2662. Nikola Leskovar, profesor hrvatskog jezika i književnosti
    2663. Marijana Mijatović, profesor hrvatskog jezika i komparativne književnosti i profesor portugalskog jezika i književnosti
    2664. Dunja Pavlović, profesor hrvatskoga jezika i književnosti
    2665. Ana Faber, profesor povijesti
    2666. Petra Rodik, socologinja
    2667. Igor Atlija, student informatike i arhivistike
    2668. Krešo Puklavec, student novinarstva
    2669. Tamara Kranjčić, studentica anglistike na FFZG-u
    2670. Mateja Pribanić, studentica filozofije
    2671. Lucija Duda, studentica fonetike i talijanskog jezika i književnosti
    2672. Andrea Kovač, studentica i novinarka
    2673. Ela Filipec, studentica Krajobrazne arhitekture, Agronomski fakultet
    2674. Anja Stević, studentica novinarstva
    2675. Gabrijela Martić, studentica povijesti, Upravni odbor Hrvatskog debatnog društva i Mreže mladih Hrvatske
    2676. Ana Marjančić, studentica Tekstilno-tehnološkog fakulteta
    2677. Paola Peršić, web dizajnerica
    2678. Darko Ždralović, pisac, maser, model i SSS ekonomske struke
    2679. Milan Ivanić, profesor
    2680. Nino Zubović, profesor
    2681. Slobodan Tomić, profesor
    2682. Bojana Trp, profesor
    2683. Matija Rubinić, profesor
    2684. Suzana Kačić-Bartulović, profesorica
    2685. Ksenija Marec, profesorica
    2686. Gorana Šojat, stručna suradnica za promidžbu, marketing i odnose s javnošću
    2687. Srećko Jelušić, umirovljeni sveučilišni profesor
    2688. Dražen Požarić, urednik i novinar portala parentium.com
    2689. Renato Stanković, znanstveni novak
    2690. Ranko Stojić, glumac, kazalište Trešnja Zagreb
    2691. Jadranka Hodanić, likovna umjetnica, prevoditeljica
    2692. Vladimir Gojun, filmski i TV montažer, docent na Akademiji dramske umjetnosti
    2693. Filip Pračić, student arhitekture i urbanizma
    2694. Damir Ljutić, arhitekt
    2695. Gabrijela Rukelj, slikarica
    2696. Mirna Petani, profesor englekog i ruskog jezika, prevoditeljica
    2697. Mia Gvozdić Michl, kulturolog i producent
    2698. Simon Bogojević Narath, akademski slikar
    2699. Ivana Sinovčić, studentica, Tekstilno-tehnološki fakultet
    2700. Luka Bogdanić, docent na Odsjeku za filozofiju Filozofskog fakulteta
    2701. Karolina Katić, suradnik u marketingu – aranžersko scenografski dizajner
    2702. Hana Sirovica, apsolventica komparativne književnosti
    2703. Tanja Dabo, izv. prof. mr. art.
    2704. Jasmin Đečević, glazbenik, član grupe My Buddy Moose
    2705. Rujana Rebernjak, povijesničarka dizajna, studentica doktorskog studija na Royal College of Art, London
    2706. Marko Ferković, filmski montažer
    2707. Danijel Ljuboja, glumac
    2708. Lovro Novosel, student ukrajinistike i južnoslavistike
    2709. Bojan Gagić, multimedijalni umjetnik
    2710. Luka Knezević, filmski djelatnik i asistent postprodukcije na Praškoj Filmskoj Školi (PFS)
    2711. Jelena Škrabe, mag.art.,voditeljica Gradskog muzeja i galerije Jastrebarsko
    2712. Draško Zidar, glumac
    2713. Mladen Bizumić, likovni umjetnik
    2714. Beti Lučić, glumica
    2715. Lea Horvat, komparatistica književnosti, povjesničarka umjetnosti, doktorandica povijesti (Universität Hamburg)
    2716. Petra Šarić, mag. filozofije i pedagogije
    2717. Tamara Ivić, modni dizajner
    2718. Danijel Badanjak, kulturni radnik
    2719. Sanjin Hasanefendić, kulturni radnik
    2720. Danira Gović, glumica
    2721. Branimir Pofuk, novinar
    2722. Tina Tešija, sociologinja
    2723. Dijana Abramović, profesorica hrvatskog jezika i književnosti
    2724. Daria Grudić, novinarka
    2725. Irena Sertić, kustosica
    2726. Branka Jagetić, dizajner
    2727. Ena Subotić, inspicijent
    2728. Vanja Brkljač, student doktorskog studija filozofije na Filozofskom fakultetu
    2729. Saša Joka, modni urednik, stilist i free-lance kreativni direktor
    2730. Natalija Djordjević, glumica
    2731. Ištvan Širola, glazbenik i fotograf
    2732. Hani Domazet, scenaristica i redateljica
    2733. Dijana Buškariol, dipl.kroatolog
    2734. Aleksandar Dragaš, glazbeni kritičar
    2735. Dominik Markušić, dizajner
    2736. Tea Šegon, mag.cult
    2737. Jasmin Krpan, fotograf
    2738. Ida Fučić, muzejski tehničar, performer
    2739. Ana Prolić, dramaturginja
    2740. Krešimir Buden, dizajner
    2741. Daniela Bilopavlović Bedenik, povjesničarka umjetnosti
    2742. Nadia Geras, redateljica
    2743. Ivana Müller, koreografkinja, redateljica, umjetnica
    2744. Maksin Pužar, mag. etn. i kult. antropologije / muzeologije i upravljanja baštinom
    2745. Maja Hinić, dipl. komparatist književnosti i prof. franc. jezika i knjiž.
    2746. Vjeran Zuppa
    2747. Ana Telišman, studentica 4. godine studija povijesti umjetnosti te muzeologije i upravljanja baštinom
    2748. Dubravka Miletić, glumica
    2749. Deni Horvatić, student filozofije i povijesti umjetnosti
    2750. Slaven Škapul, magistar kulturologije
    2751. Rusa Trajkova, akad. graf.
    2752. Ana Mihalić, magistrica fotografije
    2753. Frane Rogić, akademski slikar
    2754. Nevena Ilić, magistra povijest umjetnosti i informacijskih znanosti smjer muzeologija
    2755. Tamara Bakran, knjižničarka
    2756. Andrej Karavanić, dizajner
    2757. Ana Nevešćanin, profesorica hrvatskog i talijanskog jezika i književnosti
    2758. Lana Ćosić, akademska glazbenica
    2759. Renih Latica, mr.glazbe
    2760. Ana Brebrić, bacc.ing.arch.
    2761. Vanda Velagić, studentica glume u Rijeci
    2762. Bojan Ocvirek-Mijatović, filmski i TV montažer
    2763. Dijana Vidušin , glumica
    2764. Ivana Miličić, dizajnerica
    2765. Valentina Radoš, kustosica
    2766. Ivana Pejić, kulturna radnica
    2767. Enia Kukoč, studentica arhitekture
    2768. Ana Cvitaš, kreativna producentica
    2769. Denis Gržetić, fotograf
    2770. Lukša Benić, kulturni radnik
    2771. Vančo Rebac, akademski slikar, strip crtač i grafičar
    2772. Venko Ćurlin, ovlašteni arhitekt
    2773. Feodora Gubaš Štifanić, grafička dizjanerica
    2774. Jelena Cikatić, multimedijalni umjetnik
    2775. Ivana Bubnjević, studentica indologije i lingviste Filozofskog fakulteta
    2776. Tina Busatto, arhitekt
    2777. Domagoj Šavor, diplomirani inženjer zračnog prometa
    2778. Ana Marija Abramović, prevoditeljica
    2779. Petra Ferara, prof. engleskog jezika i knjizevnosti, dipl. etnologinja
    2780. Slavica Marin, umjetnica i galeristica
    2781. Slobodan Kokotović, stručni referent, član HDLU-Istre
    2782. Marika Toth, novinarka u mirovini
    2783. Zoran Prodanović Prlja, glazbenik
    2784. ​Ana Kovačić​, multimedijalna umjetnica
    2785. Vivien Cvitić Trojak, prevoditeljica
    2786. Andrea Božić, koreografkinja, umjetnica
    2787. Đurđica Mirić, studentica povijesti umjetnosti i informacijskih znanosti
    2788. Vedran Kolac, multimedijalni umjetnik
    2789. Latica Škubonja, prof. povijesti, latinskog jezika i rimske književnosti
    2790. Žarko Savić, glumac
    2791. Zvjezdana Bubnjar, djelatnica u kulturi
    2792. Zoran Đurđić, glazbenik, kompozitor
    2793. Dijana Brnić, asistentica redatelja, Theater an der Ruhr, Mülheim /Ruhr, Njemačka
    2794. Tatjana Božić, filmska redateljica
    2795. Suzana Belošević, sociologinja
    2796. Mario Zaccaria, arheolog
    2797. Mate Ugrin, filmski redatelj
    2798. Biserka Zacek- Plazibst, ing. kulturna radnica
    2799. Tim Hrvaćanin, novinar
    2800. Zoran Sudar, redatelj
    2801. Mirjana Konta, profesor likovne kulture
    2802. Ana Lučin, novinarka
    2803. Renata Horvat-Dronske, mr.sc., prof. njemackog jezika i sociologije
    2804. Andrej Šimić, profesor filozofije i sociologije
    2805. Marko-Luka Zubčić, doktorand filozofije
    2806. Saša Lončarić, kulturni radnik
    2807. Frano Petar Zovko, arhitekt
    2808. Manja Horvat, etnolog
    2809. Sonja Vojinović, umirovljenica
    2810. Rade Vojinović, umirovljenik
    2811. Stefana Došen, profesorica klasične filologije
    2812. Hana Katanić, studentica povijesti umjetnosti
    2813. Dora Jerbić, arhitektica
    2814. Damir Martinović Mrle, glazbenik
    2815. Jelena Novaković, Sociolog, British Council, Croatia
    2816. Ranko Pecikozić, učitelj likovne kulture
    2817. Sanja Dević, plesač i pedagog suvremenog plesa u mirovini
    2818. Branislava Liješević, menadžer u kulturi
    2819. Aleksandra Brnetić, novinarka, umirovljenica, Berlin
    2820. Sanja Tomljenović, studentica produkcije scenskih i izv. umjetnosti, ADU Zagreb
    2821. Tonči Bakotin, oblikovatelj zvuka, Split
    2822. Andrea Rožić, prevoditeljica
    2823. Daniel Pavlić, djelatnik u kulturi, umjetnik
    2824. Anela Đukan, arhitektica
    2825. Antonija Primorac, anglistica
    2826. Kristina Leko, umjetnica, sveučilišna nastavnica, Universität der Künste Berlin
    2827. Martina Ivanko, studentica hrvatskog jezika i književnosti i filozofije
    2828. Danica Dakic, umjetnica
    2829. Hrvoje Polan, fotograf
    2830. Slavenka Drakulić, novinarka i književnica
    2831. Dunja Blažević, kustosica i povjesničarka umjetnosti
    2832. Gorana Marin, glumica
    2833. Darinka Klipa, prof. hrvatskog ili srpskog jezika i jugoslavenskih književnosti
    2834. Milan Cimeša, mr.sci., novinar Novosti
    2835. Gordana Visković, prevoditeljica
    2836. Mira Dajčić, terapeut i edukator
    2837. Marija Lacko, prof. književnosti
    2838. Tomislav Huić, mag.art.
    2839. Liba Peršinović Levi, medicinska sestra u penziji i slikarica
    2840. Borna Aaron Grčević, grafički dizajner
    2841. Alma Trauber, kustosica
    2842. Dean Zlovolić, slikar
    2843. Josip Antić, novinar
    2844. Matej Perč, student filozofije
    2845. Anka Ferić Marković, arhitektica
    2846. Rada Iveković, profesorica univerzieta, Pariz
    2847. Irena Meglajec, dipl. graf. dizajner
    2848. Dalibor Laginja, likovni umjetnik i scenograf
    2849. Damir Varat, dizajner
    2850. Marko Gutić Mižimakov, vizualni umjetnik
    2851. Tomislava Cigić, grafička dizajnerica
    2852. Žarko Vugrinčić, grafički dizajner
    2853. Morana Zajec, prof. kroatologije i filozofije
    2854. Miodrag Gladović, glazbenik
    2855. Nevenka Kovačić, prof. engleskog i talijanskog jezika
    2856. Ivana Tukić, studentica, Media and Communication studies, Ljubljana
    2857. Goran Tomka, istraživač u kulturi
    2858. Zvonimira Obajdin, glazbenica
    2859. Jasmin Novljaković, doc.art. Umjetnička akademija u Osijeku
    2860. Daniela Pintarić, kiparska dizajnerica i dipl. povjesničarka umjetnosti te prof. francuskog jezika i književnosti 
    2861. Tanja Šljivar, dramska spisateljica
    2862. Jan Kerekeš, glumac
    2863. Nada Maleš, fotografkinja i grafička dizajnerica
    2864. Jandre Drmić, prof. hrvatskog jezika
    2865. Dijana Gerić, glumica-lutkarica
    2866. Maja Veldt-Poklepović, knjizničar
    2867. Damir Čučić, radnik
    2868. Lorena Monica Kmet, književna prevoditeljica
    2869. Sonja Krsnik, tekstilni dizajner
    2870. Jasmina Cibić, vizualna umjetnica
    2871. Siniša Jović, novinar
    2872. Tomislav Kurelec, filmski i kazališni kritičar
    2873. Tamara Visković, prof. filozofije i povijesti umjetnosti
    2874. Darko Bednjanec, virtualni umjetnik u virtualnoj državi u mirovini
    2875. Borjan Pavlek, dizajner
    2876. Sanja Pamuković, arhitektica
    2877. Tijana Trputec Strčić, konzervatorica-restauratorica
    2878. Karlo Silić, poštar, pjevač benda Špurijus
    2879. Gorana Rajčić, prevoditeljica i profesorica talijanskog jezika i književnosti i diplomirani arheolog
    2880. Matija Matijević, menadzer u muzici i violinist
    2881. Jelena Mihnjak,dipl. knjižničar i prof. hrv. jezika i književnosti, voditeljica knjižnice Umjetnička akademija u Osijeku
    2882. Danko Wylupek, majstor stakla
    2883. Davor Hranjec, računalni tehničar i muzičar
    2884. Mirjana Čepić, slobodni umjetnik
    2885. Luka Plazonić, slobodni umjetnik
    2886. Mada Peršić, doktorica medicine, studentica glume na Akademiji dramske umjetnosti u Zagrebu
    2887. Estera Ameršek, krajobrazni arhitekt
    2888. Igor Čaljkušić, sveučilišni nastavnik
    2889. Anita Jeličić, knjižničar-administrator
    2890. Ivana Vukšić, umjetnica
    2891. Martina Novaković, psiholog
    2892. Marin Tudor, slobodni umjetnik
    2893. Sunčica Damjanović, aktivistkinja civilnog društva
    2894. Tatjana Grabić-Besenić, dipl ing arch
    2895. Katarina Zlatec, mag. dizajna
    2896. David Smithson, umjetnik, Zagreb / Berlin
    2897. Marija Radoč, kustosica
    2898. Tomislav Marjanović, arhitekt
    2899. Kate Sutton, art writer, Zagreb
    2900. Ivan Marenić, dipl. muzeolog
    2901. Natali Geber, glumica
    2902. Snežana Josimović, slobodna umjetnica
    2903. Tihana Ostreš, lutkarica
    2904. Ana Benzon, glazbenica
    2905. Snježana Berak, dipl.knjižničarka
    2906. Dino Škare, glumac i student komunikologije
    2907. Vedran Brblić, psiholog
    2908. Slobodanka Antičić, dokumentaristica
    2909. Hrvoje Havaić, muzeolog
    2910. Dora Budor, artist, New York
    2911. Marin Borovčić Kurir, student multimedije u Danskoj
    2912. Siniša Škarica, glazbeni pisac
    2913. Sanja Maksan, predsjednica udruge Slobodan ulaz
    2914. Dušanka Babić, prof. komparativne književnosti i filozofije
    2915. Ivana Mikulić, dizajner unutrašnje arhitekture / tekstilni dizajner
    2916. Tihana Maravić, kulturni radnik
    2917. Karla Šuler, vizualna umjetnost
    2918. Lara Ušić, visual artist
    2919. Vladimir Glisic, Art-ist
    2920. Ronald Fak, grafički dizajner
    2921. Sanda Brkašić, organizator kulturno-zabavnih programa
    2922. Ivan Restović, magistar filozofije
    2923. Danijela Oberhofer, kulturalni management
    2924. Dona Danon, soc.antropologinja
    2925. Igor Rogulj, arhitekt
    2926. Silva Dubravec, dipl.ing.grafičke tehnologije
    2927. Marica Zanetić Malenica, novinarka u mirovini
    2928. Ana Savić Gecan, kostimograf
    2929. Pedja Bajović, stand-up komičar
    2930. Jurica Pušenjak, student slikarskog odsjeka na ALU
    2931. Jasminka Tuksar, diplomirani filozof i kroatolog
    2932. Ivana Barać, prof. psihologije
    2933. Aleksandra Brzić, novinarka
    2934. Zlatko Gall, novinar i pisac
    2935. Stella Švacov Miletić, inspicijent, Zagrebačko kazalište mladih
    2936. Ana Šafar, dipl. ing. arhitekture
    2937. Lidija Tomeljak, arhitektica
    2938. Kornelija Gavranović Jevtović, prof. fonetike
    2939. Tomislav Košta, glazbeni pedagog
    2940. Ana Katar Novak, grafički dizajner
    2941. Božo Rudež, publicist
    2942. Zlata Maltaric Benedetti, profesorica komparativne knjizevnosti i prevoditeljica
    2943. Sanja Rocco, dizajner, predavac
    2944. Dr. sc. Tijana Čupić, dipl.ek., prevoditeljica s engleskog i njemačkog
    2945. Nenad Dogan, profesor, Sveučilište u Zagrebu, Arhitektonski fakultet, Studij dizajna
    2946. Boris Čelar, dizajner
    2947. Sandro Đukić, vizualni umjetnik
    2948. Tina Hofman, kazališna umjetnica
    2949. Ivo Štivičić, književnik
    2950. Mirjana Štivičić, lektorica (hrvatski jezik)
    2951. Nebojša Lujanović, slobodni umjetni
    2952. Željko Slunjski, novinar i publicist
    2953. Bojana Kos Grabar, sociologinja / ekologinja, dizajnerica, samostalna poduzetnica u kulturi za zastitu prirode i životinja
    2954. Goran Jurić, operni pjevač
    2955. Tomislav Bogdan, sveucilisni nastavnik, izvanredni profesor na Odsjeku za kroatistiku Filozofskog fakulteta u Zagrebu
    2956. Matea Benvin, studentica povijesti umjetnosti
    2957. Dunja Perić, prevoditeljica
    2958. Vesna Domany Hardy, publicistkinja i prevoditeljica
    2959. Dražen Dabić, nakladnik i antikvar
    2960. Lana Pukanić, urednica portala Muf
    2961. Jurica Hrenić, glazbenik, skladatelj
    2962. Ines Sućeska, dipl.ing graf.tehnologije
    2963. Tea Vučić, studentica engleskog i portugalskog
    2964. Maja Jakuš-Mejarec, magistra kroatologije
    2965. Irany Brstilo, bacc. arch.
    2966. Igor Lumpert, saksofonist/ skladatelj
    2967. Jelena Graovac, glumica
    2968. Aleksandra Majstorović, povjesničar umjetnosti
    2969. Vesna Baranović, mag. dizajna
    2970. Sunčica Fradelić, vizualna umjetnica
    2971. Anđelka Polovina, politolog i prevoditelj
    2972. Melina Marelja, dizajner
    2973. Irena Topić, umjetnica
    2974. Sven Mihaljević, snimatelj
    2975. Karolina Hitrec, grafičar, nezaposlena
    2976. Delimir Rešicki, književnik
    2977. Bruna Bebić, glumica
    2978. Andrej Kurtin, likovni umjetnik
    2979. Drago Mlinarec, glazbenik
    2980. Siniša Hajduk, redatelj
    2981. Ema Pavlović, studentica novinarstva 
    2982. Želimir Koščević. povjesničar umjetnosti
    2983. Remza Koščević, arheolog dr.sc.
    2984. Ana Drašković, prevoditeljica
    2985. Angela Richter, režiserka i autorica
    2986. Tea Ovničević, studentica sociologije
    2987. Dora Mrčela, sociologinja
    2988. Petra Zidarić Györek, magistra umjetnosti-glazbena teoretičarka
    2989. Anita Kargotić, dizajner / primijenjena umjetnost
    2990. Nika Jurčić, prof.pov.umjetnosti i francuskog jezika
    2991. Tomislav Čop, mag. str. povijesti umjetnosti i filozofije
    2992. Tin Lemac, dr. sc. književni teoretičar i kritičar
    2993. Erick Stojšić, umjetnik i duhovni zabavljač
    2994. Branko Vukšić, novinar
    2995. Tamara Kolarić, filmska kritičarka 
    2996. Slaven Berić, glazbenik
    2997. Miki Solus, muzičar
    2998. Maja Mustač, mlada povjesničarka umjetnosti
    2999. Igor Kordej, strip – crtač, ilustrator
    3000. Nada Debelić dipl.slikarica
    3001. Mirko Banjeglav, dipl. politolog, umirovljenik
    3002. Vltava Muk, etnologinja i povjesničarka umjetnosti
    3003. Dubravka Ugrešić, književnica
    3004. Aleksandar Antić, glazbenik, TBF, Split
    3005. Marijana Gradečak, arhitektica
    3006. Ozren Loparić, student i budući profesor povijesti
    3007. Zoran Klasić, geometer i ex gitarista grupa Grč i Let 3 iz Rijeke
    3008. Ema Žufić, studentica anglistike i pedagogije na FFRI
    3009. Dr Darko Suvin, kritičar, pjesnik, sveuč.prof. u miru
    3010. Sara Večeralo, studentica sociologije i kroatologije
    3011. Anika Žegarac, studentica kulturologije
    3012. Paolo Magelli, redatelj
    3013. Davorin Horak, urednik
    3014. Mirna Dora Ristić, umirovljenica, izdavaštvo-prijevodi
    3015. Petra Bušelić, magistra anglistike i kroatistike
    3016. Martina Kramer, likovna umjetnica
    3017. Maja Vrvilo, filmska redateljica i montažerka
    3018. Žarko Paić, pisac i sveučilišni profesor
    3019. Evaine Le Calvé Ivičević, profesor
    3020. Jasminka Domaš, književnica
    3021. Dr.sc.Višnja Kukoč, dipl.ing.arh. viša predavačica na sveučilištu
    3022. Snježana Jevšovar Knežević, slobodni umjetnik
    3023. Vlado Martek, likovni umjetnik, pjesnik, bibliotekar
    3024. Brankica Radić, nakladnik, prevoditeljica
    3025. dr. sc. Andrej Žmegač, povjesničar umjetnosti
    3026. Franjo Nagulov, profesor, pisac
    3027. Mirko Ilić, dizajner
    3028. Ira Prica, performer
    3029. Mio Vesović, fotograf
    3030. Ana Bihar, kulturni menadžer
    3031. Tea Kantoci, magistrica novinarstva
    3032. Ivana Maričić, studentica muzikologije
    3033. Ivan Grobenski, student komp. knjizevnosti; umjetnički kolektiv Moskau
    3034. Ivan Gundić, student novinarstva, fotograf, umjetnički kolektiv Moskau
    3035. Ninoslav Kopač, novinar
    3036. Ana-Marija Krnić, studentica povijesti umjetnosti i francuskog jezika i književnosti
    3037. Tihomir Kološić, učitelj plesa i koreograf
    3038. Sandra Bartolović, novinarka
    3039. Ljubomir Tot, prevoditelj
    3040. Karlo Hubak, muzičar
    3041. Mirna Kapetanović, koordinator produkcije na filmu
    3042. Ana Marković Čunko, kulturologinja
    3043. Marina Kožul, radnica u kulturi
    3044. Leo Štedul, prevoditelj
    3045. Jana Dolečki, teatrologinja/novinarka
    3046. Sanja Grbin, radnica u kulturi
    3047. Mirjana Delhunija, umirovljenica
    3048. Ljubica Katunar, mr. sc. etnologije, arheologija.
    3049. Danica Katunar, profesorica engleskog jezika
    3050. Marko Rojnić, asistent, ADU
    3051. Ranko Lukas, arhitekt
    3052. Nikolina Trbojević, arhitektica
    3053. Damjan Božinović, student magisterija komparativne književnosti na univerzitetu u Utrechtu, Nizozemska
    3054. Tin Vlainić, student Akademije primijenjenih umjetnosti u Rijeci
    3055. Marijana Bete, prof. francuskog i ruskog jezika i knjizevnosti
    3056. Ivan Jergović, prof. sociologije i filozofije
    3057. Boris Dudaš, izv. prof. dr. sc., Filozofski fakultet u Rijeci
    3058. Antonino Šimić, glazbeni producent
    3059. Eva Marković, studentica povijesti umjetnosti
    3060. Stjepan Puača, medijski tehničar
    3061. Vlatka Vidović, arhitektica
    3062. Ksenija Filipović, profesor njemačkog jezika i književnosti i prevodilac
    3063. Tvrtko Klarić, prevoditelj i nakladnik
    3064. Andrija Zafranović, filmski montazer-redovni profesor audiovizuelnih umjetnosti
    3065. Iva Sokol, prevoditeljica
    3066. Ivan Iživkić, glazbenik
    3067. Tina Perić, studentica kulturalnih studija na Filozofskom fakultetu u Rijeci
    3068. Ivana Zozoli Vargović, kostimograf
    3069. Branka Valjin, radnica u kulturi
    3070. Jelena Domljanović, oblikovateljica i knjižničarka
    3071. Andi Bančić, radnik u kulturi
    3072. Ranko Pauković, doc. art. dizajner zvuka
    3073. Iva Zenzerović, Mirovni studiji
    3074. Irena Delonga Nešić, profesorica hrvatskog i engleskog jezika i književnosti
    3075. Barbara Đurović, glumica
    3076. Zvonimir Prlić, arhitekt
    3077. Elena Tomeček Zdjelar, pjevačica grupe E.N.I.
    3078. Danijela Doblanović, viša asistentica na Odsjeku za povijest FFPula
    3079. Dinka Premužić, novinarka, blogerica
    3080. Darinka Vrbanec, nastavnica predškolskog odgoja
    3081. Sandra Mitić, filmska i tv montažerka
    3082. Siniša Miletić, glumac
    3083. Martino Škara, student arhitektonskog fakulteta
    3084. Petra Balekić,magistra grafike
    3085. Ozren Ukropina, arhitekt
    3086. Silvana Čeko Jurišić, prof. pedagoginja 
    3087. Ivica Zaknić, pisac
    3088. Olinka Vištica, producentica
    3089. Aleksandra Mišak, prevoditeljica
    3090. Nataša Mataušić, muzejska savjetnica, Hrvatski povijesni muzej
    3091. Sara Popović, arheolog
    3092. Ivana Rogić, filmska i TV montažerka
    3093. Darko Masnec, znanstveni novak, Akademija likovnih umjetnosti
    3094. Daria Morosin, studentica Kulturalnih studija na Filozofskom fakultetu u Rijeci
    3095. Lara Mitraković, studentica kroatistike i sociologije
    3096. Slađan Lipovec, književnik
    3097. Maja Medenjak, prof. hrvatskoga jezika i književnosti i informacijskih znanosti
    3098. Biljana Geras Dvorski, prof.engleskog jezika
    3099. Nataša Hrsan, arhitektica
    3100. Mia Vrbanac Užarević, profesorica njemačkog i engleskog jezika i književnosti
    3101. Višnja Laginja, studentica Akademije primijenjenih umjetnosti u Rijeci
    3102. Aleksandra Mikić-Grginčić, knjižničarka
    3103. Paola Lugarić, studentica kiparstva na Akademiji primijenjenih umjetnosti u Rijeci
    3104. Milena Roknić,magistra bibliotekarstva
    3105. Jasenka Kolarić Barač, učiteljica hrvatskog jezika u osnovnoj školi
    3106. Lina Jurjević, studentica povijesti umjetnosti
    3107. Vito Paoletić, nastavnik
    3108. Alma Čače, samostalni multimedijalni umjetnik
    3109. Pavao Žitko, suradnik na Katedri za Teoretsku filozofiju, Odsjeka za filozofiju, društvene, humanističke i edukacijske znanosti Sveučilišta u Perugi, suradnik također na Katedri anglosaksonske književnosti i jezika talijanskog sveučilišta u Perugi
    3110. Borna Armanini, redatelj
    3111. Ivan Radman-Livaja, arheolog
    3112. Nevenka Ilić, učiteljica povijesti
    3113. Ljiljana Studeni, učiteljica
    3114. Ana Stork, direktor štampane produkcije
    3115. Bruno Šantek – pisac
    3116. Tomislav Livaja, magistar edukacije likovne kulture
    3117. Marina Tomečak, Rijeka, vokalna solistica
    3118. Milan Zupan, dipl.ing. kulturne tehnike (umirovljenik)
    3119. Ian Bonifačić,  student industrijskog dizajna
    3120. Kornelija A. Giunio, Arheolog, Zadar
    3121. Nera Stipičević, glumica
    3122. Ivana Dulčić, prevoditeljica
    3123. Marijana Plazibat, dipl.ing.arh
    3124. Marina Podvalej, akademska glazbenica,članica Simfonijskog orkestra HRT-a
    3125. Ivana Gudelj, dramaturginja
    3126. Marijan Špoljar, povjesničar umjetnosti
    3127. Nikolina Maletić, prof. hrvatskoga jezika i književnosti
    3128. Morana Krklec, modni dizajner
    3129. Stephanie Jug, profesorica engleskog i njemačkog jezika i književnosti
    3130. Tonći Tafra, montažer zvuka, tonski snimatelj, glazbenik
    3131. Bojana Perhat, dipl. učiteljica razredne nastave s pojačanim predmetom glazbena kultura
    3132. Nikola Predović, fotograf
    3133. Dunja Mazzocco Drvar, meteorologinja, prezenterica i urednica na RTL televiziji
    3134. Miodrag Maričić, nastavnik engleskog i njemačkog jezika i književnosti
    3135. Jana Lukavečki, studentica Akademije Primijenjenih Umjetnosti Sveučilišta u Rijeci
    3136. Željko Bosanac, mag.philol.croat.
    3137. Nenad Marijan Hlača, novinar 
    3138. Emilia Rukavina,studentica prava i učenica solo pjevanja, vanjski suradnik HNK Ivana pl. Zajca
    3139. Ivan Dorčić, tubista / notni arhivar Opere
    3140. Vanja Nikolić, aktivistkinja, slikarica
    3141. Daniela Bajić Kovačić, profesorica hrvatskog jezika i turistički vodič
    3142. Neven Protić, sveučilišni prvostupnik kulturologije i magistar novinarstva
    3143. Tihomir Jokić, manager u kulturi u mirovini
    3144. Ivan Turšić, operni pjevač
    3145. Aleksandra Milenković, profesorica i prevoditeljica za ruski i njemački jezik
    3146. Gracijano Kalebić, dr.sc., kulturolog
    3147. Mani Gotovac, teatrologinja i spisateljica
    3148. Diana Margan – prosvjetni radnik i fotograf
    3149. Katica Ivanković, profesorica
    3150. Vesna Planinc, akademska kiparica, restauratorica
    3151. Dubravka Đurić, književna kritičarka i teoretičarka
    3152. Matija Filo, student Akademije likovnih umjetnosti u Zagrebu
    3153. Nives Žarković, studentica Akademije primijenjenih umjernosti u Rijeci
    3154. Nikola Beban, producent
    3155. Anja Iveković Martinis, diplomirana komparatistica književnosti i antropologinja
    3156. Tatjana Samardžija, docent za francusku lingvistiku
    3157. Vedran Roljić, univ.bacc.arh.
    3158. Andrija Bandalo, student anglistike i sociologije
    3159. Denis Krašković, izv.prof.art. i likovni umjetnik
    3160. Dolores Ivanuša, povjesničarka umjetnosti
    3161. Smiljka Gabrić, povjesničarka umjetnosti
    3162. Kristina Čačić, studentica sociologije i pedagogije
    3163. Marina Bura, studentica anglistike i sociologije
    3164. Antonija Parlov, magistra novinarstva
    3165. Ante Tomić, novinar i pisac
    3166. Veronika Mesić, novinarka portala voxfeminae.net
    3167. Mato Pejić, novinar i publicist 
    3168. Bogdan Plećaš ,arhitekt
    3169. Roberta Pulić, lektorica
    3170. Luka Nenad Juranić – koncertni promotor i event manager
    3171. Snježana Husić, docent, književnica i prevoditeljica
    3172. Ingrid Šafranek, sveuč. profesor Filozofskog fakulteta u miru
    3173. Katarina Radošević Galić, kostimograf
    3174. Hana Lukas Midžić, akademska kiparica
    3175. Dina Zlatić Plećaš, dipl.ing. arh.
    3176. Dijana Martinović, master menadžer – kultura i mediji
    3177. Marija Radovčić, mag. bibliotekarstva i povijesti
    3178. Jure Urem, mag. ing. nav. arch., projektant/dizajner
    3179. Branimir Norac, student klarineta na Muzičkoj akademiji u Zagrebu
    3180. Filip Kroo-Španić, student diplomskog studija Medijske kulture
    3181. Marina Leskovar, dizajnerica
    3182. Ines Svalina, dipl.iur., Gradska knjižnica Rijeka
    3183. Angelina Šikanjić, GKR
    3184. Borislav Majkić, bibliotekar, profesor filozofije i komparativne književnosti
    3185. Ivana Golubić, studentica, Odjel za kulturologiju, smjer Knjižničarstvo
    3186. Tomislav Mužek, operni pjevač, Semperoper Dresden
    3187. Damir Sablić, knjižar
    3188. Dubravka Ravlić, prevoditelj
    3189. Marin Nižić, dizajner
    3190. Duško Vojnović a.k.a. Karlo Kais, knjižničar & spisatelj
    3191. Kristina Cvija, slikarski dizajner, studentica konzerviranja i restauriranja umjetnina, smjer: slikarstvo
    3192. Zoran Senta, izdavač
    3193. Dario Iričanin, dizajner
    3194. Dunja Delač, akademska glazbenica violinistica
    3195. Zvezdana Pilepic, novinarka i prevoditeljica
    3196. Ana Grlić, arheolog
    3197. Feđa Klarić, fotoreporter
    3198. Marin Lukanović, filmolog
    3199. Domagoj Šobatović, student arhitekture i urbanizma, Af Zagreb
    3200. Saša Kralj – fotodokumentarist/novinar
    3201. Siniša Kekez, novinar – urednik, Split
    3202. Prof.dr.sc.Marija Lebedina Manzoni, psiholog, ERF, Sveučilište u Zagrebu
    3203. Neven Manzoni, prof.violonist
    3204. Petra Orlović, mag.iur.
    3205. Jasna Radulović, prof. hrv. jezika i književnosti
    3206. Vitomira Martinjak, studentica Studija dizajna pri Arhitektonskom fakultetu
    3207. Marijeta Karlović Graf, mag. povijesti umjetnosti i komparativne književnosti
    3208. Milivoj Bijelić, likovni umjetnik
    3209. Ana Vučković, podvodni fotograf
    3210. Petra Počanić, designer / thinker / changemaker // MA European Urban Cultures, MA Communication Design, Climate-KIC Alumna
    3211. Olga Nikolić-Litwin, restaurator slika, New York City
    3212. Lepa Petri, arhitektica
    3213. Marko-Marija Gregorić, prevodilac i pisac
    3214. Ljerka Duić, dr.sc.prof. u miru
    3215. Mario Županović, povjesničar umjetnosti, filmolog
    3216. Monika Tresk, suradnica u marketingu, organizatorica SF konvencije SFeraKon
    3217. Miro Pušić profesor povijesti
    3218. Romana Perečinec, književna prevoditeljica
    3219. Dinko Peračić, arhitekt
    3220. Mateja Posedi, studentica komparativne književnosti i dramaturgije
    3221. Marita Kundrata, studentica Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu
    3222. Mladen Jergović, novinar  i TV producent
    3223. Dorina Vlakančić, umjetnica
    3224. Alba Nacinovich, glazbenica
    3225. Dunja Hunt, dipl. anglist/kroatist
    3226. Martin Majcenović, apsolvent kroatistike i lingvistike
    3227. Dragana Modrić, kustosica
    3228. Mirjana Krizmanić, prof.dr.sc. psihologije
    3229. Drago Pilsel, novinar i teolog, glavni urednik portala Autograf.hr
    3230. Dalibor Prančević, sveučilišni nastavnik i kustos
    3231. Petra Andrić, prof.soc. i dipl.komp.knjiž.
    3232. Hrvoje Jelavić-Šako, redatelj dokumentarnih filmova
    3233. Darinka Bundalo, srednjoškolski profesor Hrvatskog jezika
    3234. Jasna Košuta,prof.povijesti umjetnosti (u mirovini)
    3235. Žana Belović, aranžersko-scenografski i web dizajner
    3236. Vanja Černjul, direktor fotografije
    3237. Leona Paraminski, akademska glumica
    3238. Daria Deghenghi, novinarka
    3239. Vesna Bartolec, kulturologinja
    3240. Kristijan Dulić, samostalni filmski djelatnik, animator
    3241. Andreja Margetić, scenografsko aranžerski dizajner
    3242. Nino Košutić, novinar
    3243. Nives Radman, studentica arheologije
    3244. Hana Letica, akad. slikarica
    3245.  

      Potpisnici i potpisnice izvan zanimanja u području kulture / Signatories with professions outside the field of culture:

    3246. Ariana Hemen, ekonomist
    3247. Vlatka Stipeč – Smiljić, umirovljenica, zemljišnoknjižni referent
    3248. Vedran Ferenčak, kuhar
    3249. Milena Broz, financijski računovođa
    3250. Ljiljana Kelava Babić, dr. dentalne medicine
    3251. Tea Andrović Knežević, doktorica medicine
    3252. Danijel Konjarik, konobar
    3253. Žana Vrstovšek Grmšek, frizer
    3254. Siniša Ivanković, dipl.ing.stroj.
    3255. Saša Zelenika, prof. dr. sc. sveučilišni profesor, Rijeka
    3256. Nikola Buković, koordinator nevladine organizacije
    3257. Šimun Vitulić, stolar
    3258. Sanja Padjen, odvjetnica
    3259. Ana Pulić, nezaposlena
    3260. Deana Vuković, umirovljenica
    3261. Marin Lorencin, umirovljeni profesor informatike
    3262. Vesna Kostelnik
    3263. Tereza Horvat, financijski analitičar
    3264. Vedran Zenzerović
    3265. Dorian Cuculić, student (Tehnički fakultet Rijeka)
    3266. Tanja Radanović, kulturni „potrošač“
    3267. Dean Ribić, programer
    3268. Marta Konosich, veterinarski tehničar
    3269. Ozren Brusić, doktor dentalne medicine
    3270. Mia Ivančević, profesorica
    3271. Jasenka Pigac, daktilograf
    3272. Tajana Živković, diplomirani pravnik
    3273. Marin Abram, pomorac
    3274. Marinela Ralić, Dipl ekonomist
    3275. Iva Vukelić, magistra prava
    3276. Iskra Pezdirc, studentica Medicinskog fakulteta u Zagrebu
    3277. Ana Paškvan, mag. med. biokemije
    3278. Biljana Šuša, odgajiteljica
    3279. Matija Čeh, diplomirani ekonomist / volonter udruge Centar za mlade Čakovec / aktivist
    3280. Igor Sirotić, diplomirani inženjer elektrotehnike u mirovini
    3281. Mladen Majetić, neovisni konzultant
    3282. Karlo Kralj, student FPZ
    3283. Martina Jurin, dipl. oec
    3284. Renata Štimac, dipl. ing. brodogradnje
    3285. Dunja Benković
    3286. Dijana Šreng, konobar
    3287. Bruna Nedoklan, prvostupnica psihologije
    3288. Ivan Matičić, socijalni radnik
    3289. Pierre Kliman, frizer
    3290. Ana Gradišar, ekonomist
    3291. Sanja Bilas, aktivistkinja, feministkinja i poduzetnica
    3292. Irena Govedarica
    3293. Marin Turković, turistički komercijalist
    3294. Domagoj Fižulić, student ekonomije
    3295. Tatjana Vujić, prof
    3296. Miro Dropulić, data specijalist
    3297. Petra Orepić, ekonomistica
    3298. Milena Vidušin, prvostupnik fizioterapije
    3299. Ester Starčić, službenik
    3300. Radmila Farkaš, matičar
    3301. Mirela Pašić, rad s mladima u civilnom sektoru
    3302. Antea Alić, kozmetičar
    3303. Tamara Haber, sudski tumač i prevodilac
    3304. Mario Vidiček
    3305. Borna Smojver, nastavnik
    3306. dr.sc. Marin Cvitanović, poslijedoktorand Prirodoslovno-matematički fakultet
    3307. Željka Ostojić
    3308. Mirko Šuša, ing. organizacije rada
    3309. Miljenko Frić, profesor prometne grupe predmeta u srednjoj školi
    3310. Jakov Kolak, student politologije u Zagrebu
    3311. Daniela Stilin, prof
    3312. Maja Fabijanić, mladi istraživač u okviru FP7 RegPot projekta Integra-Life
    3313. Ivo Zuban, građevinski tehničar
    3314. Davor Slukan, voditelj ispisnih riješenja
    3315. Lada Čikara, dipl. ekonomist
    3316. Vinka Bogdanović, anketar
    3317. Zrinka Čić, dipl. politolog
    3318. Tamara Rakovac, mr.oec.
    3319. Teodor Petričević, direktor udruge ACT Grupa
    3320. Nataša Simić, konobarica
    3321. Ljiljana Marić Kovcun, dipl. iur.
    3322. Andrea Vuković, mag. poslovne ekonomije
    3323. Bojan Senjanović, diplomirani pravnik, viši specijalist za ekologiju
    3324. Ana Klarić, studentica EFZG
    3325. Teodora Beletić, profesorica
    3326. Staš Mlinar, nezaposlen
    3327. Melita Valentić-Peruzović, sveučilišni profesor, umirovljenica
    3328. Krešimir Sudar, umirovljeni počasni pukovnik, HV
    3329. Mile Škalić, umirovljenik
    3330. Milenko Bajec, voditelj projekta Broda (Uljanik)
    3331. Radovan Farkaš, stolar
    3332. Luka Kurjan, odvjetnički vježbenik
    3333. Zrnka Brenner-Jaić, penzioner
    3334. Sara Jaić-Brenner, Manager
    3335. Marta Klarić Ravnić, kreativni diretkor u Omnisdata d.o.o.
    3336. Jordan Rodić, diplomirani ekonomist
    3337. Ružica Jakšić, Strukovna menadžerica u ugostiteljstvu
    3338. Ruža Valentić, kućanica, umirovljenica
    3339. Mile Mioković, profesor
    3340. Sunčica Ana Veldić, veterinar
    3341. Igor Duraković, ekonomist
    3342. Ivan Hrvoić, student pomorskog fakulteta u Splitu
    3343. Igor Herceg, ekonomist
    3344. Milena Vesović, kemijski tehničar u mirovini
    3345. Hrvoje Ivanković, voditelj distribucije i logistike
    3346. Igor Roginek, izvršni direktor Autonomnog centra – ACT, Čakovec
    3347. Slavica Žunec, kem. tehničar (umirovljenik)
    3348. Mladen Pavičić, fizičar
    3349. Katarina Kruhonja, liječnica u mirovini
    3350. Saša Moskaljov, ekonomistica
    3351. Igor Ninić
    3352. Slađana Novota, trenerica/konzulantica za menadžment neprofitinih organizacija
    3353. Branimir Šimat, dr. ekonomije
    3354. Larisa Makovac, pedagoginja
    3355. Ivana Rašiti, ekonomski tehničar
    3356. Cvijeta Senta, radnica
    3357. Ines Gaurina, ekonomist
    3358. Andrijana Parić, savjetnica/konzultantica za EU fondove i regionalni razvoj
    3359. Martina Haber, prvostupnik ekonomije
    3360. Igor Petrović, ing. elektrotehnike
    3361. Suzana Strunjak, dip. defektolog
    3362. Gabrijel Lazić, student, biologije, PMF
    3363. Antun Pigac, umirovljenik
    3364. Dejan Ivošević, frizer
    3365. Saša Blagus, dr.sc.dipl.ing.fizike, viši znanstveni suradnik Instituta Ruđer Boškovic u mirovini
    3366. Ermano Skomeršić
    3367. Ranka Kulić, dipl. ing. elektrotehnike
    3368. Nevenka Stipanović, umirovljenica
    3369. Vladimir Tandarić, zapovjednik broda
    3370. Tihana Ščrbić, trgovac
    3371. Ines Katić, pravnica
    3372. Ivana Ganić, voditelj hostela
    3373. Katarina Đerek, specijalist za e-Obrazovanje
    3374. Pjero Karmelić, nezaposlen
    3375. Sven Škarić, stolar
    3376. Jelena Jelenc, dipl. oec
    3377. Lucija Grbić, copywriter
    3378. Danijel Domazet, elektroinstalater
    3379. Mladenka Pinčić, dipl.ing.fizike
    3380. dr.sc. Branimir Mendeš, Sveučilišni nastavnik
    3381. Irena Deiuri Rešetar, account menadžer u marketinškoj agenciji
    3382. Leonardo Kancir, komercijalist
    3383. Marko Jakšić, mag. ing. mech.
    3384. Elena Lorencin, službenica
    3385. Hrvoje Vodopija, projektant
    3386. Sara Al Hamad, odvjetnička vježbenica
    3387. Ana Žitko, odgajatelj predškolske djece
    3388. Zvjezdan Gobo, građevinski tehničar
    3389. Tea Vignjević, magistra informatike
    3390. Milivoj Štimac, programer (developer)
    3391. Marijana Užbinec, dipl. oec.
    3392. Roman Rinkovec, broker
    3393. Dubravko Zemčak, dipl. ing. informatike
    3394. Vanja Strmečki
    3395. Mladen Malkoč, tehničar
    3396. Ivan Bulić, svjetioničar
    3397. Roman Slovenc, gostioničar
    3398. Slaven Trputec, dipl. ing. el.
    3399. Maja Novak, programer
    3400. Saša Blažeka, elektroničar
    3401. Enes Ćerimagić, pravnik, ekološki aktivist
    3402. Alma Sartori, pravnica
    3403. Danijel Jedriško, student
    3404. Julka Marković Posavec, doktor medicine
    3405. Andreja Radosavac Margetić, dipl. ing. elektrotehnike
    3406. Tena Milić, ekonomist
    3407. Biljana Đurović, dipl.oec, u mirovini
    3408. Šadi Sanuri, srednjoškolski profesor
    3409. Ružica Tankosić, umirovljenik
    3410. Igor Horvat, umirovljenik
    3411. Alen Mušnjak, student
    3412. Lara Moras, studentica
    3413. Tomislav Krišković, struč. spec. ing. aedif.
    3414. Darko Furijan, inžinjer
    3415. Boris Blažević, mag. ekonomije
    3416. Rikard Medančić, umirovljenik
    3417. Lorena Drakula, student
    3418. David Mojzeš, student
    3419. Dubravko Matoz, službenik
    3420. Sanja Petrušić, dipl. ing. kem. tehn.
    3421. Valentina Rončević, poštansko-telekomunikacijski tehničar
    3422. Robert Perenić, dipl. ing. el.
    3423. Zlata Radošević-Tučkorić, umirovljenica
    3424. Mladen Popović, magistar inženjer elektrotehnike
    3425. Saša Popović, ing. brodogradnje
    3426. Biljana Kumer, programer
    3427. Aleksandra Paravina, učiteljica
    3428. Vedran Lešnjak, marketing
    3429. Ivo Lucić, umirovljenik
    3430. Kristina Kardum, administrator
    3431. Duško Jurišić, umirovljenik
    3432. Vedran Sršen, umirovljenik
    3433. Zlatka Plenković, prof
    3434. Zoran Kornet, osobni trener
    3435. Daria Povh Skugor, dipl.oec
    3436. Strazimir Zubic, pensioner
    3437. Leo Pavičić, umirovljenik
    3438. Miljena Copois, lijecnik
    3439. Zoran Bošnjak, keramičar
    3440. Tomislav Džadžić, carinski deklarant
    3441. Robert Faber, mr. sc. elektrotehnike
    3442. Margareta Blažević, studentica
    3443. Ozren Bačić, ekonomist
    3444. Ladislav Babić, umirovljenik
    3445. Neven Reljić, umirovljenik
    3446. Goran Božičević, mirovni učitelj
    3447. Vedrana Prevendar, social media manger
    3448. Ersilia Spagnol, ekonomist
    3449. Valentin Berger, računalni znanstvenik
    3450. Verica Podobnik, dipl.ecc.-obrtnik
    3451. Meira Zenzerović Karaman, dipl. pravnica
    3452. Ivan Marković, liječnik
    3453. Ena Carić, studentica
    3454. Ivana Belošević, studentica
    3455. Nikolina Vrandečić, studentica
    3456. Zoran Sinobad, obrtnik
    3457. Ines Mihić, studentica
    3458. Ivica Ivčević, dipl.oec.
    3459. Sabina Oroshi, student
    3460. Jelica Babačić, umirovljenik
    3461. Zorana Stevanović, socijalni radnik
    3462. David Dimsita, profesor
    3463. Kristina Gami, Conceptual Creative
    3464. Miranda Vidović, odgajatelj
    3465. Jadranka Miholić, kemijski tehničar
    3466. Martina Badžek, ekonomist
    3467. Jasna Lalić, znanstvenica – biolog
    3468. Žarko Miljenović, ekonomist
    3469. Ivan Jakara, umirovljenik
    3470. Iva Grabarić Andonovski, urednica
    3471. Volga Švorinić, psihologinja, psihoterapeutkinja
    3472. Goran Gal, dipl.ing.građ.
    3473. Dunja Gadža, umirovljenica
    3474. Milena Mihalić, profesor razredne nastave
    3475. Vinko Zlatić, teorijski fizičar
    3476. Lada Andričević, dipl.ing.geodezije
    3477. Helena Ćatipović, diplomirani pravnik
    3478. Gordana Meze, odgajateljica predškolske djece
    3479. Marina Rogović, ekonomist
    3480. Tina Dušek, liječnik
    3481. Petar Jandrić, doc.dr.sc., profesor na Tehničkom veleučilištu
    3482. Čedo Cvitković, ribar
    3483. Maja Šintić, pedagoginja
    3484. Ivana Kožić, učiteljica razredne nastave
    3485. Ines Udodovsky, profesor kineziologije
    3486. Jagoda Petrić Kuić, pravnik, umirovljenik
    3487. Renata Šimac, odgajateljica
    3488. Branko Nikolić, umirovljenik
    3489. Martin Babić, programer
    3490. Amalija Ostojić, umirovljenica
    3491. Edvard Bušić, inženjer informacijskih tehnologija
    3492. Smiljena Baćac Turković, umirovljenica
    3493. Miroslav Pak, umirovljenik
    3494. Nevenka Nedov Pak, umirovljenica
    3495. Davor Zlovolić, dr. veterinarske medicine
    3496. Božena Busić, prvostupnik javne uprave
    3497. Dubravka Tarle, liječnik
    3498. Tomislav Katić, profesionalni igrač američkog nogometa
    3499. Iskra Mandarić, odgajateljica
    3500. Ozren Lapčević, dipl. ing. el.
    3501. Borko Amulić, biolog
    3502. Magdalena Radman, mr.sc.ekonomskih znanosti
    3503. Ivan Zelenić, profesor geografije
    3504. Denis Vujičić, liječnik
    3505. Srđan Novak, liječnik, izv. profesor
    3506. Petra Pleše, prodavač
    3507. Antica Pasarić, studentica Medicinskog fakulteta u Zagrebu
    3508. Sven Janovski, koordinator volontera/ki
    3509. Slavka Oštrić, prof. PTO
    3510. Nikola Biliškov, znanstvenik
    3511. Dubravko Erceg, magistar turizma
    3512. Reno Flander, umirovljeni prometni pilot
    3513. Borivoj Pališaški, profesor tjelesne i zdravstvene kulture
    3514. Matija Marek, dipl. ing. šumarstva
    3515. Mirjana Vučenović-Bendeković, dipl. politolog
    3516. Samanta Bićanić, turistički vodič
    3517. Tomislav Sudarević, umirovljenik
    3518. Nives Miošić, istraživačica i analitičarka javnih politika
    3519. Slobodan Galjanić, inžinjer kemije, umirovljenik
    3520. Milica Ramljak inžinjerka matematike u mirovini
    3521. Franina Cikatić, studentica medicine
    3522. Ivna Svoboda – Beusan, umirovljenica
    3523. Renata Marušić, voditeljica projekata
    3524. Biserka Biba Bastić, invalid u kolicima bez prava na rad
    3525. Ana Kulić, kemijski tehničar
    3526. Andreja Pak Baković, webmaster
    3527. Momir Jakšić, umirovljenik
    3528. Jasna Belamarić, psihologinja
    3529. Ana Mikačić, profesorica
    3530. Ana Vrbanić, psihologinja
    3531. Dino Radičević, učenik, budući umjetnik
    3532. Nikolina Čukelj, nutricionist
    3533. Marinela Đaković, ekonomistica
    3534. Ivana Mustapić
    3535. Jana Pozaić, ekonomistica
    3536. Žarko Galić, poduzetnik
    3537. Dolores Kovačević, ekonomist
    3538. Tomislav Vukasović, dipl. ing. agronomije
    3539. Mirna Markovina, prodajni predstavnik
    3540. Stanislav Nusbaum, dipl.iur
    3541. Nina Benović
    3542. Adem Hamzić, branitelj
    3543. Nebojša Oredić, dip. ing. prometa
    3544. Buga Sarač, studentica
    3545. Žana Barišić Došen, dipl. oec., asistentica u ljudskim potencijalima, instruktorica antistresnih tehnika disanja, volonterka za društvenu dobrobit
    3546. Dubravka Nusbaum, dipl.oec
    3547. Tena Sarač, knjigovođa
    3548. Maja Puhovski, ekonomist za turizam
    3549. Nevenka Morović-Janković, diplomirani ekonomist u mirovini
    3550. Sanda Flegar, humanitarni radnik
    3551. Iva Gjurić Smrekar, mr. ekonomije
    3552. Adrian Vučković, student
    3553. Zlatko Marčec, umirovljenik
    3554. Tomislav Sučić, meteorološki tehničar
    3555. Vesna Kučinac, građevinska tehničarka
    3556. Ksenija Lisak, umirovljenik
    3557. Fani Drašković, frizer
    3558. Petra Nikolić, prvostupnik ekonomije
    3559. Tarik Sedić, dipl. oec.
    3560. Dario Radin-Mačukat, ekonomist
    3561. Robert Grabrovec, web developer
    3562. Dubravka Ferinčević, marketing i odnosi s javnošću
    3563. Neven Kokeza, inženjer elektrotehnike
    3564. Višnja Sabljak, upravni pravnik
    3565. Milovan Bačić, umirovljenik
    3566. Nenad Komušar, inžinjer elektrotehnike
    3567. Goran Tedling, student
    3568. Vladislav Pintar, dipl. ing, elektrotehnike
    3569. Emica Tanić, umirovljena dipl. ipl. ing.
    3570. Boris Vidošević, web developer
    3571. Tihana Veljačić, poslovni analiticar
    3572. Senad Sikirić, vozač autobusa
    3573. Nikola Japundžić, zaposlenik
    3574. Karmela Romić, učiteljica
    3575. Tomislav Drvar, konobar
    3576. Sanja Martinovsky, asistentica
    3577. Zvonimir Miholić, penzioner
    3578. Renata Karamatić, odvjetnica
    3579. Marko Mićanović, elektrotehničar
    3580. Dragana Katalinić, profesor
    3581. Mirjana Ostojić, diplomirani ekonomist
    3582. Doriana Dunatov-Kustic, administrator
    3583. Brankica Butorac, učiteljica yoge
    3584. Marina Ferinčević, ing. prehrambene tehnologije
    3585. Kristina Martinović, službenik
    3586. Tatjana Marin, ekonomistica
    3587. Tatjana Veljačić, dipl. ekonomista
    3588. Slavica Andrić, prodavač
    3589. Luka Mašić, SSS
    3590. Domagoj Vinceković, upravni pravnik
    3591. Mario Božičević, marketing
    3592. Darko Vinketa, student
    3593. Una Štalcar Furač, student
    3594. Katarina Jakelić, geolog
    3595. Marta Šafar, dipl. oec., smjer marketing
    3596. Willem Miličević
    3597. Tatjana Luna Val, prof.
    3598. Gordana Kurtović, defektologinja
    3599. Nataša Bijelić, socijalna radnica
    3600. Nena Pavelić, marketing menadžer
    3601. Ana Maras, dipl.pravnik
    3602. Dubravka Grublješić, sluzbenik u mirovini
    3603. Žitomir Lozica, vatrogasac
    3604. Sanja Subotinčić, fizioterapeut
    3605. Milana Živkov, liječnik
    3606. Nenad Smokrović, univerzitetski profesor
    3607. Ivana Vojinović, socijalna radnica
    3608. Dragana Ivčević Restović, umirovljenik
    3609. Vinka Lozica, pravnica
    3610. Ivana Bogdan, stomatologinja
    3611. Zoran Ivčević, umirovljenik
    3612. Kamilo Zlatić, pilot
    3613. Iva Pezić, student
    3614. Vesna Nikolić, optičar
    3615. Mirko Držaić, koordinator projekata
    3616. Tamara Mesarić, studentica
    3617. Anamarija Kolenić, student
    3618. Božica Milovanović, trgovac
    3619. Ana Malnar, odgajatelj
    3620. Ognjen Milovanović, student
    3621. Ljubica Lovrenčić, dipl.ekonomistica
    3622. Namka Marasović, umirovljenica
    3623. Korana Resan, dipl. ing. preh. teh.
    3624. Sanja Karabeg, dip. ing. biologije
    3625. Gordana Lončarić, komercijalista
    3626. Ana Bačić, administrator
    3627. Grgur Turčinović, zidar
    3628. Denis Finderle, konstruktor-projektant
    3629. Nikola Plejić, programer
    3630. Lea Ovčarić, studentica
    3631. Ivan Šejić, vatrogasni tehničar
    3632. Vanja Popović, studentica koja sutra želi imati posao!
    3633. Biserka Visković, diplomirani ekonomist
    3634. Marko Horvat, dipl.ing.el.
    3635. Anamarija Užbinec, mag.math.
    3636. Vesna Šiprak Sabolović, umirovljenik
    3637. Dina Martinović, socijalni radnik
    3638. Dinko Guberina, umirovljenik
    3639. Zoran Ivančić, skaut
    3640. Ines Perec, studentica
    3641. Dražena Pavlović Lučić, nezaposlena (inženjerka urbanog šumarstva)
    3642. Melanie Lončar, student
    3643. Martina Mikulec, studentica
    3644. Ilona Lenac, farmaceut
    3645. Anamarija Kruc, studentica
    3646. Karlo Stipić, student
    3647. Nika Tecilazić, student
    3648. Nenad Vicković, kovinotokar
    3649. Klaudija Prlić, dr. med.
    3650. Deanka Hirjan, umirovljenik
    3651. Robert Budak, student
    3652. Zlatko Brezovec, informatičar prekarijanac
    3653. Valentina Koroskoski, dr.med.
    3654. Jasminka Spahić, poljoprivredni tehničar
    3655. Marina Karamarko, ekonomist
    3656. Ina Krklec, umirovljenica
    3657. Marinko Orlovac, herpetologist
    3658. Draga Fabjanac, ekonomist
    3659. Stanka-Sunčana Brodić, prof. matematike i informatike
    3660. Ana Vorkapić, odgojiteljica
    3661. Dražen Gvozdenović, nezaposlen
    3662. Đurđa Baljak, studentica
    3663. Jasmina Mujkić, pravnica
    3664. Petar Jelenić, trgovac
    3665. Željko Vučetić, umirovljenik
    3666. Anja Garmaz, studentica
    3667. Danijela Matijević, politolog
    3668. Nina Nimac, odgajateljica predškolske djece
    3669. Goran Stanić, elektrotehničar
    3670. Željko Matijević, odvjetnik
    3671. Karla Pavlović, student
    3672. Borna Prpić, tehnolog
    3673. Zdravko Grčević, spec. zavarivanja
    3674. Velimir Todorović, psiholog
    3675. Doris Cvetko, studentica
    3676. Sena Puhovski, psihologinja
    3677. Ante Boban, psiholog
    3678. Viktorija Livaja, psiholog
    3679. Eva Feldman, psiholog
    3680. Mirna Horvat, profesorica
    3681. Ivan Matešić, profesor
    3682. Tatjana Vukadin, profesorica
    3683. Mimi Burić, profesor
    3684. Anja Lončarić, profesor
    3685. Rebeka Šplajt, manager
    3686. Emina Horvat, profesorica i pedagoginja
    3687. Bruno Trapan, vinar
    3688. Jadranka Jambrović, profesorica
    3689. Eduard Werft, strojar
    3690. Danijell Nikolla, trgovac
    3691. Zrinka Miličić, privatna poduzetnica
    3692. Nada Orešković, službenik
    3693. Martina Kramarić, ekonomist
    3694. Anđelo Skoković, kozmetičar
    3695. Mirjana Stojsavljević, voditeljica maloprodaje
    3696. Mijo Vonceković, umirovljenik
    3697. Ivana Gamulin, ugostitelj
    3698. Dragana Bolješić, nastavnica / aktivistica
    3699. Renata Batel, penzioner
    3700. Branka Juran, koordinatorica Platforme za međunarodnu solidarnost Hrvatske
    3701. Ines Beck, ekonomist
    3702. Tea Jakaša, ekonomist
    3703. Niki Simonović, student
    3704. Irina Stipanović Oslaković, doc.dr.sc., dipl. ing. građ.
    3705. Iva Barbalić, bacc.poduzetništva
    3706. Ljiljana Ivković, liječnik
    3707. Marija Rilović, ekonomistica za turizam
    3708. Duško Dimitrijević, programer
    3709. Boris Bogdanić, društveni aktivist
    3710. Branka Dragičević, umirovljena službenica
    3711. Vera Gjokaj, mentorica za društveno poduzetništvo i studentica waldorfske pedagogije
    3712. Luciano Lukšić, umirovljenik
    3713. Dijana Trošelj, ekonomist
    3714. Bruna Profaca, psihologinja
    3715. Monika Ciglar, politologinja i ekonomistica
    3716. Sandra Pernar, dipl. politologinja
    3717. Gojko Vujasinović, strojarski tehničar
    3718. Slobodan Basić, dipl.ing. u mirovini
    3719. Dunja Desnica Franković, dr.sc., fizičar, znanstvena savjetnica Institut Ruđer Bošković
    3720. Zdenka Robić, financijski direktor
    3721. Ana Krolo, diplomirani ekonomist
    3722. Ines Zic, građevisnki inženjer
    3723. Damir Jašarević, umirovljeni satnik HV, RVI
    3724. Ana Zakošek, diplomirana politologinja
    3725. Robert Rosić, informatičar
    3726. Dubravka Nemec, umirovljenica
    3727. Lana Kušek, ing. Građ.
    3728. Vladimir Nemec, mag. iur.
    3729. Suzana Kovačević
    3730. Mina Bićanić, profesorica
    3731. Iva Orlić, učiteljica razredne nastave i engleskog jezika
    3732. Helena Telen, studentica prava
    3733. Iva Jelenc Vesel, studentica ekonomije
    3734. Zorana Veža, suradnica za operativne poslove – FINA
    3735. Ivana Hrvat, dipl. Ekonomistica
    3736. Mirana Koljatić, dipl.ing.elektrotehnike
    3737. Ivana Rogošić, turistički vodič
    3738. Krešimir Sever, umirovljenik
    3739. Iris Jeričević, edukacijski rehabilitator
    3740. Antonio Bošnjak, student Strojarstva
    3741. Vanja Sikirica, ekonomistica
    3742. Andrea Jambrović, poslovna tajnica
    3743. Zdravko Jambrović, sudac
    3744. Sara Japelj, mag.iur., nezaposlena
    3745. Mirjana Kučer, pravnica, feministička aktivistica
    3746. Gordan Walter, medicinski tehničar
    3747. Vlado Vladić, pravnik
    3748. Marija Vareško, dipl.ing.geod.
    3749. Vanja Vukičević, poduzetnik
    3750. Ana Lebl, nezaposlena
    3751. Branko Lehner, umirovljenik
    3752. Jakša Sabić, ekonomist
    3753. Alex Bijažić, elektromehaničar
    3754. Katarina Bukovec, recepcionerka
    3755. Denisa Terzic, financijski tehnicar
    3756. Tin Šemovčan, struč spec. oec
    3757. Vladimir Nikolić, inženjer
    3758. Ivan Potkonjak, financijski analitičar
    3759. Ivana Mrak, studentica Pravnog fakulteta Sveučilišta u Rijeci
    3760. Dunja Jovičić, ekonomistica
    3761. Maja Savić, primalja
    3762. Jole Knežević, prof.
    3763. Goran Aleksić, diplomirani inženjer prometa​
    3764. Jelena Kljaković-Gašpić, magistrica informatike
    3765. Jagoda Vukušić, poduzetnica
    3766. Mirta Desnica, profesor francuskog jezika
    3767. Lana Cvrković Križanić, dipl. ing. matematike
    3768. Snježana Punčikar, odgojitelj
    3769. Antonija Radović, prof. vjeronauka
    3770. Darko Bertović, umirovljenik, Poručnik HV
    3771. Dr sc. Ernest Suchanek, sveučilišni profesor
    3772. Kora Dvorski, studentica biologije
    3773. Dejan Matković, radnik
    3774. Iris Radivoj ugostiteljka
    3775. Vlatka Marinković, studentica Pravnog fakulteta u Zagrebu
    3776. Dijana Mamula, odgajateljica
    3777. Gordana Božić, prof.
    3778. Vernesa Miletić, studentica (Pravni fakultet)
    3779. Petra Habun, učiteljica pilates yoge
    3780. Marija Prša, asistentica iz matematike
    3781. Lana Unterbuchner, hotelijersko-turistički tehničar
    3782. Damir Pazman, djelatnik tehničke podrške u Hrvatskom Telekomu d.d.
    3783. Tina Kovačić, predsjednica udruge SOS telefon – Rijeka
    3784. Karolina Czerny, magistar prava
    3785. Dinko Jukić, kuhar
    3786. Zorana Grabarić, red. sveuč. prof.
    3787. Klara Jakšić, umirovljenica
    3788. Livijana Vukmirović, profesorica
    3789. Ivana Erceg, hotelijersko turistički tehničar
    3790. Ranko Flanjak, djelatnik gradske uprave grada Zagreba
    3791. Gordana Kovačić, umirovljenica
    3792. Sanda Marelić, dipl.oec
    3793. Blaženka Vacenovski, inokorespodent
    3794. Tea Žugec, studentica Učiteljskog fakulteta, predškolski odgoj i obrazovanje
    3795. Eugen Vuković, aktivist
    3796. Ivica Drljača, nezaposlen
    3797. Dora Plavčić, apsolventica fizike Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Zagrebu
    3798. Goran Kutnjak, sveučilišni profesor Ekonomskog fakulteta u Rijeci
    3799. Ana Milčić Horvat, psihologinja i psihoterapeutkinja
    3800. Nikola Marčetić, penzioner
    3801. Bojan Bajgorić Šantić, dipl.oec.
    3802. Vjeran Pezdirc, student međunarodnog poslovanja
    3803. Ljiljana Rubčić, mag. logoped
    3804. Melita Stanić, ekonomist
    3805. Vesna Jurković, umirovljenica
    3806. Branka Trkulja, dipl.oec,
    3807. Tomislava Zvonar, medicinski djelatnik
    3808. Jadranko Stanišić, kuhar
    3809. Jakica Stanišić, dipl. učitelj
    3810. Zdenka Gogić, službenica
    3811. Branka Jagetić, službenica
    3812. Vedran Župarić, stolar
    3813. Vesna Zimmermann, dipl.iur
    3814. Valter Sinkauz, elektrotehničar
    3815. Ksenija Car, penzionerka
    3816. Mario Jelić, ing. računarstva
    3817. Zdenko Šimunović, dipl. iur. iz Osijeka
    3818. Ana Hermanović, dipl. socijalna radnica
    3819. Vasilisa Kuljiš, umirovljenik dipl. ing biotehnologije
    3820. Tina Borojevic, dipl. ing. Brodogradnje
    3821. Margareta Ognjanović, studentica stomatologije
    3822. Joško Tomić, nezaposleni
    3823. Vitomir Lukić, zlatar
    3824. Višnja Radić, studentica medicine
    3825. Jasna Bodružić, pravnica
    3826. Branka Pavlović, radnica
    3827. Nada Matanović, umirovljenica
    3828. Goran Vuković, umirovljenik
    3829. Jelena Mikin, voditeljica projekta Mali plac s Tavana
    3830. Jagoda Munić, magistrica zaštite okoliša
    3831. Ivan Batovanja, dipl. ing.
    3832. Biserka Puc, umirovljenica
    3833. Karla Kučić, krojač
    3834. Neven Jurić, odgajatelj
    3835. Niko Barbić, ekonomist
    3836. Ljerka Crnić, umirovljena ekonomistica
    3837. Rahela Greta Nervo, ovlašteni inženjer građevinarstva
    3838. Boris Geržina, penzioner
    3839. Ivan Zimmermann, liječnik stomatolog
    3840. Renata Babić, umirovljenica
    3841. Petra Stić, studentica biologije
    3842. Matko Cikoja, inzenjer, manager, MBA
    3843. Vesna Kubatović, ekonomist-umirovljenik
    3844. Antonija Osojnik Petraš, pravni lingvist
    3845. Mirjana Kovačić, agronom
    3846. Ivo Šantić, pomorac
    3847. Nives Roško, dipl.ing. elektrotehnike
    3848. Zdravko Gross, ing. građ.
    3849. Zoran Badurina, ugostitelj
    3850. Marijana Mrvoš, diplomirana ekonomistica
    3851. Maja Rogoz, medicinska sestra
    3852. Silvana Weber, umirovljenica
    3853. Tomislav Fajdetić, dipl.oec.
    3854. Zora Đerić, umirovljenica
    3855. Ana Koceić, pravnica
    3856. Matea Marketić, studentica ekonomije
    3857. Snježana Popović-Milić, umirovljenica
    3858. Lidija Vunduk, umirovljenica
    3859. Ivan Burja, student ekonomije
    3860. Jelena Šimunović, voditeljica projekata/administratorica
    3861. Mihaela Tadić Grbavčić, bacc. fizioterapije
    3862. Dominik Gašparić, student kemije
    3863. Niko Goga, student psihologije na Filozofskom fakultetu u Zagrebu
    3864. Srećko Narančić, poduzetnik, tržišne komunikacije
    3865. Tomislav Sučić, student na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu
    3866. Petar Košćak, specijalist prodaje digitalnih medijskih rješenja
    3867. Ivan Šimić, strojobravar
    3868. Denis Žoljom, mag. phys.
    3869. Ivanka Persić, umirovljenica
    3870. Vladimir Šterle, programer poslovnih aplikacija
    3871. Sanjin Plakalo, voditelj projekata
    3872. Ana Katušić, učiteljica primarnog obrazovanja
    3873. Ivica Šćepanović Truto, nezaposleni građevinski tehničar
    3874. Vedrana Petrić, aeroprometnik
    3875. Vlasta Friganović, umirovljenica
    3876. Željka Milošević, turistički vodič/Dipl. turistički komunikolog
    3877. Sonja Leskovar, umirovljenica
    3878. Snježana Zrnić prodavač
    3879. Sanja Radić, medicinska sestra, glumica amaterka i članica forum teatra Savjetovališta Luka Ritz
    3880. Vesna Rusijan, psihologinja
    3881. Tomislav Stojak, Zastupnik Gradske skupštine Grada Zagreba, Odbor za kulturu
    3882. Goran Brkulj, nadzorni spec.-elektroničar
    3883. Edita Perković, dipl. iur.
    3884. Marko Čolak, student primijenjene ekologije u poljoprivredi, Sveučilište u Zadru
    3885. Zorislav Šubarić, umirovljenik
    3886. Zita Pronj, mag. ing. logistike i menadžmenta u pomorstvu i prometu
    3887. Barbara Horvatić, pedagoginja
    3888. Ivana Szilvasy, dipl.oec, privatni poduzetnik & mama
    3889. Marina Majstrović, ekonomski tehničar
    3890. Elvira Rajak, mag.med.biochem.
    3891. Antea Turčinov, dipl. inž. geod
    3892. Jovanka Popović Glavičić , dr.med. spec hitne medicine
    3893. Esad Mešić, nastavnik tjelesnog odgoja
    3894. Lana Marković, dipl. pravnik
    3895. Marija Bonifačić, kemičarka u mirovini
    3896. Andrija Majić, mag. ing. urbanog šumarstva
    3897. Stipe Kudelik, inžinjer brodogradnje
    3898. Biljana Kudelik, zubni tehničar
    3899. Lena Kudelik, penzioner
    3900. Venko Kudelik, turistički radnik
    3901. Nikola Zdunić, magistar politologije i aktivist
    3902. Dragica Babeli, dipl.ing.građ
    3903. Zrinka Ristić Dedić, psihologinja/znanstvenica
    3904. Domagoj Kovačević, Mr.Sc. dipl. ing. elektrotehnike
    3905. Una Omerčević, magistra ekonomije
    3906. Elizabeta Penić, PR menadžerica
    3907. Vesna Vugec, frizerka
    3908. Antonio Pošćić, magistar inženjer računarstva
    3909. Žaklina Rajnović, kozmetičarka
    3910. Natalija Demirović, ekonomistica
    3911. Radojka Sunajko Srdić, nezaposlena
    3912. Marija Pucar, umirovljenica
    3913. Nataša Perić Dundović, mag.oec, banker
    3914. Branimir Šimić. sveuč. red. prof. u mirovini
    3915. Vanja Krstulović-Buljan, umirovljena profesorica
    3916. Gordana Trlin, dipl. ing.
    3917. Ljiljana Hosni, diplomirani defektolog-socijalni pedagog
    3918. Vanja Kaštelan, turistički radnik
    3919. Sanja Samardžić, informatičar
    3920. Miljenko Vincek, student Pravnog fakulteta u Osijeku
    3921. Svibor Jančić dipl. pol., član Vijeća GČ Maksimir, Zagreb (Za grad)
    3922. Marko Fuček, student Elektrotehničkog fakulteta u Osijeku, smjer Informatika
    3923. Mate Maretić, nastavnik
    3924. Jasna Jeličić, konzumentica kulture
    3925. Jelena Janković, umirovljenica
    3926. Mirko Furjan, umirovljenik
    3927. Gordana Frieling, umirovljenica
    3928. Damjan Beusan, turistički vodič
    3929. Ružica Pavletić, umirovljenik
    3930. Stjepan Petruša, student FER-a
    3931. Dino Topčagić, trgovac
    3932. Bojana Kučić, web developer
    3933. Vedran Kabalin, ing. brodogradnje
    3934. Gordana Casalini, nezaposlena
    3935. Vladimir Klobuča, student, tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci
    3936. Ivan Nikolić, programer
    3937. Nike Doktor, prvostupnica financija, Ekonomski fakultet u Zagrebu
    3938. Mijo Majhen, frizer
    3939. Dražen Bulj, direktor Evoco d.o.o
    3940. Gina Brnić, dipl. pravnica
    3941. Deana Miharija, mag. medicinske biokemije
    3942. Arijana Turčin, liječnica
    3943. Daria Novaković, ekonomista
    3944. Rajko Novaković, RTV mehanicar
    3945. Dean Bačić, ekonomist
    3946. Višnja Stojačić, umirovljenica
    3947. Kristina Ilić Pešut, hotelska domaćica/student
    3948. Gordan Srića, sistem inženjer
    3949. Iva Markulj, voditeljica programa za mlade, Udruga IKS
    3950. Jelena Franičević, učiteljica
    3951. Eleonora Katić, odvjetnica
    3952. Tamara Fabac, magistra pedagogije
    3953. Gregor Zorinc, ekoinženjer
    3954. Ivo Frančešević, ekonomski tehničar
    3955. Bernard Pauzar, student na Građevinskom fakultetu
    3956. Ivona Ercegović, turistički pratitelj
    3957. Nikola Gambiroža, elektromehaničar
    3958. Anja Lepušić, apsolventica ekonomije
    3959. Vojislav Nikitović, inženjer
    3960. Mirjana Bjelica, umirovljenica
    3961. Nela Pamuković, feministička aktivistkinja
    3962. Alen Despot, ekonomist
    3963. Sandra Milovanović, privatni poduzetnik
    3964. Zoran Sriča, programer
    3965. Vatroslav Vrdoljak, informatičar
    3966. Dragan Hot, konobar
    3967. Josip Hrvatin, umirovljenik, Labin
    3968. Bojan Dunaj, dipl.ing.računarstva
    3969. Mirna Petani, prof.
    3970. Nenad Starc, znanstveni savjetnik, umirovljenik
    3971. Nives Rebernak, dipl. ing. socijalnog rada, magistra sociologije
    3972. Iva Rosandić, dipl. nastavnik filozofije i slovakist
    3973. Luka Žužul, dipl. pov. umjetnosti, profesor povijesti
    3974. Olgica Mickov, dipl. pravnik
    3975. Neva Bizjak, dipl. psihologinja
    3976. Bojana Ćulum, docentica na Odsjeku za pedagogiju Filozofskog fakulteta u Rijeci
    3977. Tamara Eskić, mag. psihologije
    3978. Ana Manjaka, magistra edukacije hrv. jezika i književnosti i filozofije
    3979. Verica Rekić, magistra edukacije kroatistike i povijesti
    3980. Andrea Cetina, magistra psihologije
    3981. Irena Plicka, Montessori pedagog odgojitelj
    3982. Marin Živković, politolog
    3983. Sara Kekuš, politologinja
    3984. Milena Gogić, politologinja
    3985. Suzana Jašić, politologinja
    3986. Ana Knežević, predškolski odgojitelj
    3987. Tea Šepić, prof. pedagogije
    3988. Anja Rajčević, prof. psihologije
    3989. Patris Šuper, profesor geografije
    3990. Lada Jug, profesor zdravstvene i tjelesne kulture
    3991. Tina Perović, profesorica psihologije
    3992. Goran Gračanin, školski psiholog
    3993. Andrea Bruner, student Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti
    3994. Tin Puljić, student politologije na Fakultetu političkih znanosti u Zagrebu
    3995. Valerija Posavec, studentica 1. godine preddiplomskog smjera psihologije na Sveučilištu u Zadru
    3996. Karla Škorjanc, studentica Fakulteta političkih znanosti
    3997. Ana Cincar, studentica psihologije
    3998. Slobodan Seferović, učitelj geografije
    3999. Zdravko Tovilović, psiholog
    4000. Tanja Dejanović Šagadin, psiholog
    4001. Maša Komadina, psihologinja
    4002. Jelena Heštera, psihologinja
    4003. Kristina Perišić, psihologinja
    4004. Lana Gjurić, psihologinja
    4005. Marina Milković, psihologinja
    4006. Zora Subotić, psihologinja i psihoterapeutkinja
    4007. Irena Velimirović, socijalna pedagoginja – psihoterapeutkinja
    4008. Luka Rendulić, student Građevinskog fakulteta u Zagrebu
    4009. Irena Drmić Hofman, sveučilišna profesorica
    4010. Maja Trinajstić, urednica
    4011. Jadranka Gorup, umirovljenica
    4012. Sanja Milanja, dipl.oec.
    4013. Nives Fett, odnosi s javnošću
    4014. Rajka Smokvina Korbar, prof. matematike
    4015. Vilma Strugar, ekonomist u mirovini
    4016. Petra Dejanović, bankarica
    4017. Gerda Gracin, profesorica u mirovini
    4018. Željka Bosanac, prof. pedagogije i andragogije
    4019. Vida Fućak, studentica socijalnog rada
    4020. Ivo Ruzir, konobar
    4021. Valerija Kanđera, psiholog
    4022. Dijana Jelić Skorlić, agent za posredovanje u prometu nekretninama
    4023. Tvrtko Bolčić, student
    4024. Erna Šutić, voditelj prodaje
    4025. Dario Miojević, fizički radnik
    4026. Ana Radošević, studentica psihologije
    4027. Josip Gracin, psiholog
    4028. Mirjana Galo, aktivistica
    4029. Dražen Horvat, inžinjer
    4030. Sonja Cvitković
    4031. Dragica Kučko, kemičarka
    4032. Lovorka Marjanović, profesorica
    4033. Davor Briški, informatičar
    4034. Mirko Krtolica, penzioner, Paris, France
    4035. Željko Kordić, predsjednik VICE Digital Network
    4036. Snježana Šišić, prof. matematike
    4037. Ivana Kurtović, univ.spec.upravljanja marketinškom komunikacijom
    4038. Zvonimira Bralić, prof. pedagogije
    4039. Goran Goldberger, dr. sc., sociolog i predavač u Visokoj školi tržišnih komunikacija Agora
    4040. Davor Jakara, tehnički urednik
    4041. Suzana Kulović, doktorica medicine, psihijatrica
    4042. Tea Pujac Lanča, samostalni referent post-prodaje
    4043. Filip Krstanović, m.sc. razvoj softvera i poslovni menadžer
    4044. Melanija Štimac, umirovljenica
    4045. Danijela Kasumović-Maružin, prof.rehabilitator
    4046. Vlado Maružin, prof.matematike
    4047. Tea Košić, psihologinja
    4048. Mirjana Vladika Majdak, umirovljenica
    4049. Petra Dražić, psihologinja
    4050. Jelena Mihovec, politologinja
    4051. Mario Tanfara, student istraživačkog smjera fizike na Sveučilištu u Zagrebu
    4052. Alen Živković, student inženjerskog smjera matematike
    4053. Branka Tadić, nastavnica u mirovini
    4054. Rade Tanjga, nezaposlen
    4055. Boris Baljkas, profesor
    4056. Marko Knez, nezaposleni ekonomist
    4057. Ajka Hammer Plećaš, medicinska biokemičara
    4058. Sandra Neretljaković, učiteljica yoge
    4059. Denis Neretljaković, dipl.ing strojarstva
    4060. Vladimir Matijević, profesor tjelesne i zdravstvene kulture
    4061. Ines Misetić Lasić, medicinsko-laboratorijski ing.
    4062. Sanda Njegić, dipl. iur.
    4063. Jadranka Mesarić, umirovljenica
    4064. Višnjica Leko, profesor povjesti, umirovljenica
    4065. Mira Hinić Muslim, odvjetnica
    4066. Jasminka Vejmelka, profesorica
    4067. Natalia Jurgan, studentica socijalnog rada
    4068. Bojana Maričić, nezaposlena
    4069. Dunja Puača, dipl. ekonomistica
    4070. Tanja Ćulumović, prvostupnica tržišnih komunikacija
    4071. Olujka Jasprica, mag oec, producent, terapeut 
    4072. Jasminka Džepina, umirovljenica
    4073. Marinela Neralić, dipl. ekonomist
    4074. Darko Ciglar, informatičar
    4075. Mateo Ivčević, kuhar
    4076. Željko Radić, dipl. Ing. elektronike
    4077. Irena Pušenjak, upravni referent
    4078. Saša Pušenjak, frizer
    4079. Bosiljka Gajšek, umirovljenica
    4080. Ante Ačkar, prometni tehničar
    4081. Renata Nikolić, dr.med.
    4082. Jadranka Veršić, umirovljenica (prosvjeta)
    4083. Petar Baburić, dipl.oecc.
    4084. Armida Njegovan, ekonomista
    4085. Jasna Šumanovac, okolišna aktivistkinja
    4086. Dražen Hoffmann, politolog
    4087. Alen Mirić, menadžer
    4088. Slobodan Mizdrak, znanstvenik 
    4089. Radmila Pusica, ekonomista
    4090. Jadranka Cesarec, službenik
    4091. Robert Piteša, sveučilišni prvostupnik ekonomije –  bacc. univ. oec.
    4092. Lidia Fanelli, pravnik
    4093. Ankica Martinović, geodetski tehničar, nezaposlena
    4094. Ana Prelošćan, odgajateljica
    4095. Katarina Kosić, doktorandica i lektorica 
    4096. Oliver Oljica, trgovac
    4097. Mate Bulić, dipl.ing.el u mirovini
    4098. Zlatko Markovinović, profesor
    4099. Vinko Burić, v.gr.teh.
    4100. Slobodanka Poštić, umirovljenica
    4101. Dubravka Novosel Guszak, socijalni pedagog
    4102. Branko Jecmenjak, samostalni poduzetnik
    4103. Vera Bašagić,dipl.ing.prometa
    4104. Branka Lončarić, umirovljenica
    4105. Rajka Antulov, umirovljenica
    4106. Marin-Slobodan Tomaš, dr. fiz. znan., savjetnik IRB-a u mirovini
    4107. Emina Popović, doktorica političkih znanosti
    4108. Nena Kolak, sociologinja
    4109. Blanka Čop, sociologinja
    4110. Dijana Vidović Obadić, dipl.ekonomist
    4111. Doris Barat, Pedagoški fakultet, smjer biologija-kemija, Ljubljana
    4112. Valentina Suban Jakuš, farmaceut
    4113. Dragana Perković, umirovljenica
    4114. Želimir Novak, penzioner
    4115. Dalibor Stojaković, referent nabave / voditelj poslovnice
    4116. Radmila Brčić, knjigovodstveni savjetnik 
    4117. Stjepan Felber, dipl.ekonomist
    4118. Robert Škrinjar, student Pravnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu
    4119. Erik Fabijanić, predsjednik Županijske skupštine Primorsko-goranske županije
    4120. Olja Dijanošić, diplomirana učiteljica razredne nastave
    4121. Ljiljana Sužnjević advokat
    4122. Jelena Čevizović, voditelj logistike
    4123. Tanja Sredic, bacc.oec.
    4124. Enisa Mrkalj, kućanica
    4125. Miro Gal , trgovac 
    4126. Velimir Ključe, umirovljenik
    4127. Željko Sojčić, strojarski tehničar
    4128. Nebojša Vlatković inženjer građevinarstva
    4129. Aleksandra Lavrnić, odgojitelj predškolske djece
    4130. Jagoda Štettner Tomašić, Umirovljenica, aranžer, dekorater
    4131. Drago Lovrić, moler
    4132. Marko Pusenjak, student ekonomije i obozavatelj HRT3
    4133. Nenad Antulov, privatni poduzetnik
    4134. Hrvoje Fruk, IT tehničar
    4135. Jasenka Vukšić, dipl.pravnica
    4136. Vlasta Korać, inokorespondent, nezaposlena
    4137. Željka Gross, dipl. oec.
    4138. Bernarda Kaurloto  liječnica
    4139. Ivan Pristaš, liječnik
    4140. Vesna M. Puhovski, profesorica povijesti i filozofije u mirovini
    4141. Nevenka Racki DeSyo, MDD
    4142. Vlasta Toth, diplomirana ekonomistica i informatičarka, u penziji
    4143. Gordana Kolar, umirovljenica
    4144. Irena Mervar, ekonomist
    4145. Aldo Tomasi, student telematike
    4146. Alen Grozaj, djelatnik u marketingu
    4147. Biljana Luketa, učiteljica
    4148. Vlatko Silobrčić, biomedicinski znanstvenik
    4149. Tihana Barbarić, studentica pedagogije na Filozofskom fakultetu u Zagrebu
    4150. Jasminka Vejmelka, profesorica
    4151. Ana Dundović, studentica pedagogije
    4152. Vida Turšić-Černe, dipl. inž. agronomije
    4153. Zdenka Kukuljica, savjetnica za upravno-pravne poslove u kulturi Skupštine grada Zagreba u mirovini
    4154. Marija Kajapi, administrativni djelatnik Udruge Kreativni kolektiv Kombinat
    4155. Diana Kukuruzović, agent za prodaju nekretnina
    4156. Vinka Jurjević, prof
    4157. mr.sc. Jadranka Vukomanović- Pavelić, dipl.ing
    4158. Tatjana Petrović, psiholog
    4159. Jadranka V.-Pavelić mr.sc. informacijskih znanosti
    4160. Franjo Sokolić, sveučilišni profesor
    4161. Ivo Kukuljica, pomorac
    4162. Matija Belković, poduzetnik
    4163. Ljiljana Vučković, učiteljica
    4164. Mihaela Podgorelec, knjigovođa
    4165. Irena Sedmak, računovođa
    4166. Zoran Musulin, sistemski inženjer
    4167. Ivana Mlakar, poduzetnica , Zagreb
    4168. Domagoj Dvornik, Split, inženjer elektrotehnike
    4169. Marc Gassion, promocija i komunikacija u Turističkoj zajednici
    4170. Bruno Aljinović, student, PMF, Sveučilište u Zagrebu
    4171. Marin Rak, konobar
    4172. Lidija Macek, dipl.ing.prometa
    4173. Natalija Žanetić Car, medicinska sestra
    4174. Sanja Shalabi, dipl.iur., tajnica OŠ dr Vinka Žganca
    4175. Natalija Sokol-Kvesić, dipl.ing.
    4176. Jadranka Flanjak, administrativni referent
    4177. Lovro Vrus, dipl.ing.fizike
    4178. Ančica Cetina, profesor pedagogije
    4179. Neda Rudež, prof.
    4180. Sandra Nuždić, prof.
    4181. Lidija Severović, fizioterapeut
    4182. Orhan Lujinović, mag.oec.
    4183. Vid Pribilović, ugostitelj
    4184. Haja Dominike Radić, studentica biotehnologije i istraživanja lijekova, Sveučilište u Rijeci
    4185. Metka Jelenc, dipl. politolog
    4186. Alvaro Rojas Radmilović, kapetan duge plovidbe
    4187. Mandica Rojas, ekonomista
    4188. Luce Terze, turistička vodička i ekološka poljoprivrednica
    4189. Damjan Vančina, tehničar za računalstvo
    4190. Ivanka Cvitan, referentica
    4191. Marijan Slovenc, umirovljenik
    4192. Celia Hawkesworth, retired University Reader at the School of Slavonic and East European Studies-University College London and translator
    4193. Vesna Rudelić-Sladoljev, doktor dentalne medicine
    4194. Inja Peršić-Nosalj, obrtnik
    4195. Ivana Bradarić, magistra građevinarstva
    4196. Milena Semeš, dipl. ing. Aeronautike
    4197. Branka Milković-Dolički, umirovljenica
    4198. Majda  Lesić – djelatnica  u  turizmu
    4199. Darko Mikić, kemijski tehničar,specijalnost pirotehničar, poručnik HV u mirovini
    4200. Krunoslav Jelovac, umirovljenik
    4201. Joško Dežulović, skladištar
    4202. Vesna Henigman, pravnik
    4203. Sanja Čavić,  službenica (ekonomija) 
    4204. Petra Novina, studentica Znanosti o okolišu
    4205. Mladenka Svalina, dipl. oecc turizma
    4206. Višnja Štrbac-Halapir, dipl.ing. kemije
    4207. Jagoda Latinović Čaldarević, dipl.ing.kemije
    4208. Ljiljana Vlahovac, učiteljica razredne nastave
    4209. Ružica Herceg, umirovljenica
    4210. Vlasta Nedela, umirovljenica
    4211. Jasna Predragović, učiteljica
    4212. Dr.sc. Gorjana Gjurić, dr.med., pedijatrica u mirovini
    4213. Radmila Rojčević, profesor eng.i njem.jezika u mirovini
    4214. Dražen Kujundžić, nezaposlen
    4215. Slavica Čičin-Mašansker, umirovljenica
    4216. Martina Levak, profesorica engleskog jezika
    4217. Flavia Poropat, poduzetnica
    4218. Silvije Brešić, dipl. ing. elektrotehnike
    4219. Renata Rumiha, učiteljica
    4220. Dubravka Penavić, dipl.ing.kemije u mirovini
    4221. Asija Pušić , Zagreb,dipl.oec.
    4222. Velimir Pušić, Zagreb, dipl.ing.brodogradnje
    4223. Goran Winter, dipl oecc
    4224. Dragan Fistrić, umirovljenik
    4225. Danijel Đuras, tehničar za mehatroniku
    4226. Ahmed Dedić, umirovljenik
    4227. Ana Štrbac Zupan, dipl.ing. biologije
    4228. Lana Raffaelli, dentalni tehničar
    4229. Željko Pećarić, ispitivač elektroenergetskih postrojenja
    4230. Vladimira Martinis, umirovljenica
    4231. Šime Vulelija, diplomirani pravnik
    4232. Mira Dragan-Baričić,  nezaposlena
    4233. Miroslav Kosanović, dipl.inž.el. u penziji
    4234. Sunčana Kukolja Taradi, profesorica fiziologije, Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
    4235. Ivana Milovec, samost.referent međ.otpremništva
    4236. Stefanija Krnjak, umirovljenica
    4237. Božidar Feldman, odvjetnik
    4238. Mak Dukan, ekonomist
    4239. Dalibor Grubiša, agronom
    4240. Lovro Lučev, bacc. geografije
    4241. Mia Mrđenović, ing. prehrambene tehnologije, nutricionistkinja
    4242. Robert Bogatić, drvni tehničar
    4243. Nina Tomašević, mag. Logoped
    4244. Jasna Perković, nezaposlena lektorica i zaposlena domaćica
    4245. Milan Preradović, str. prvostupnik kriminalistike
    4246. Ana Jerković, ekonomistica
    4247. Lea Steiner, dr.med.dent.
    4248. Silvija Zlatić, umirovljenik
    4249. Jan Hinkelman, magistar geologije
    4250. dr. sci. Ivo Crnolatac, znanstvenik
    4251. Darinko Kovilić, rudarsko naftni stručni radnik, samozaposlen
    4252. Tonći Talaja, politolog
    4253. Nela Marić, administrativni referent
    4254. Gordan Jelenić, šef Katedre za tehničku mehaniku, Građevinski fakultet Sveučilišta u Rijeci
    4255. Dušan Derkuća, elektroinstalater
    4256. Ljiljana Papuga Jelenić, nezaposlena diplomirana ekonomistica
    4257. Zdravko Mulić, dipl.oec.
    4258. Rudija Pavličević, stručna suradnica na projektima, udruga Zelena Istra
    4259. Gordan Horbec, dipl. oecc.
    4260. Katušić Srđan, dipl. ing. elektrotehnike
    4261. Tajana Martinović, komercijalistica
    4262. Monika Tresk, suradnica u marketingu, organizatorica SF konvencije SFeraKon
    4263. Gordana Puača, dipl. pravnica
    4264. Zoran Galunić, dipl. ing. elektrotehnike
    4265. Nikola Godinović, fizičar, sveučilišni profesor
    4266. Francesco Nacinovich, informatičar
    4267. Daniel Rodik, stručni suradnik, DOOR, ZMAG
    4268. Ana Preveden, aktivistica i izvršna direktorica Udruge “Igra” za pružanje rehabilitacijsko-edukacijske i psiho-socijalno-pedagoške pomoći
    4269. Vojmir Franičević, sveučlišni profesor
    4270. Sanda Salamun, prof. prevoditelj i sudski tumač za engleski i španjolski jezik
    4271. Milorad Milun, znanstveni savjetnik u morovini
    4272. Mia Ištvanović, studentica, Poslovna ekonomija, EFZG
    4273. Giovanni Savelloni – Barista
    4274. Marko Đuretić, dispečer dostavnog poduzeća
    4275. Ana Sušek, učiteljica razredne nastave
    4276. Roberto Škara, Prof. biologije
    4277. Ivan Diktić, student programiranja
    4278. Sven Franić, automehaničar
    4279. Karla Pavlović, Ekonomski fakultet, student
    4280. Hrvoje Gjurić, mag.ing.elektrotehnike
    4281. Marijan Milinović, IT programer, Ericsson Nikola Tesla
    4282. Goran Greblo, informatičar
    4283. Čubrilo Stevan elektrotehničar
    4284.  

       

      Strani državljani / Foreign Citizens :

    4285. Naum Panovski, profesor
    4286. Brigita Malenica, znanstvenica
    4287. Leo Novosel, Ambassador & Secretary-General of CIMUN
    4288. Paulissen Vivian, Amsterdam, European Cultural Foundation
    4289. Ole Frahm, artist, artist group LIGNA, Frankfurt am Main
    4290. Helen Grogan, Artist and Sessional Lecturer, School of Art, RMIT University, Melbourne, Australia
    4291. Pascale Pilloni, Artiste plasticienne Comédienne
    4292. Szilvia Kochanowski, Cultural operator, European Cultural foundation, Amsterdam
    4293. Ludwig Kittinger, univ. ass. at University od Applied Arts Vienna
    4294. Vladimir Us, curator, Oberliht, Moldova
    4295. Tomislav Bobinec, designer, Institute of Design & Communication, FH JOANNEUM University of Applied Sciences
    4296. Denis Šehić, diplomant Akademije za vizualne umjetnosti, Ljubljana
    4297. Karin Lekberg, director, Subtopia, Stockholm, Švedska
    4298. Nataša Zavolovšek, director Zavoda Exodos Ljubljana, board member of Kooperativa, i IETM Brussels
    4299. Bori Najman, docent, Université Paris Est
    4300. Hanna Slattne, dramaturg, UK
    4301. Jovana Lukić, etnomuzikolog, pevač
    4302. Menno Weijs, European Cultural Foundation
    4303. Andrew Lawler, heritage worker
    4304. Gregor Kamnikar, istraživač zaigranosti
    4305. Agnieszka Wiśniewska, journalist, Krytyka Polityzcna, Varšava, Poljska
    4306. Jörg Plath, journalist and editor
    4307. Miha Zadnikar, kulturni aktivist, intendant, AKC Metelkova
    4308. K. Piewig, MA Contemporary Pedagogy, Germany
    4309. Jonas Malka, Malka
    4310. Vitalie Sprinceana, sociologist, journalist, Oberliht, Moldova
    4311. Susanne Mors, managing editor, European Cultural Foundation
    4312. Enric Senabre Hidalgo, Open Culture, Spain
    4313. Arapoglou Aimilios, performing arts/dancer, Brussels
    4314. Eva Maria Schild, photographer
    4315. John McCann, playwright, Scotland/Ireland
    4316. Nevenka Koprivšek, producentica
    4317. Lejla Somun Krupalija, profesorica arapskog jezika i književnosti iz Sarajeva
    4318. Avishag Morgenstern, trener pasa, Israel
    4319. Tiago Gameiro Baptista, Visual Artist
    4320. Ana Borić, urednica
    4321. Anna Wegricht, media artist
    4322. Filip Jovanovski, artist, Macedonia
    4323. Carmen Gheorghe, Germany
    4324. Sanin Milavić, glumac, Sarajevo
    4325. Steffen Berkhahn, artist from Germany
    4326. Nacer El Idrissi, President of the Réseau Euromed France/French Euromed Network
    4327. Ivana Smiljanić, vizualna umjetnica, Srbija
    4328. Laura Byrnes, Croatian-American teacher from Baltimore, Maryland, USA.
    4329. Prof. Adair Rounthwaite, Assistant Professor of Contemporary Art, University of Washington, Seattle, USA
    4330. Michaela Meise, artist, Berlin, Germany
    4331. Guilhem Monceaux, art worker, Paris
    4332. Catherine Facerias, Student at EHESS, Paris, France
    4333. Diedrich Diederichsen, Institute for Art History and Cultural Studies, Beč
    4334. Tevž Logar, kustos
    4335. Melissa Hinkin, exhibition officer
    4336. Marc Mercier, artist and artistic director Instants Video Festival Marseille
    4337. Marion Siéfert
    4338. Roderick Wilde, Executive Director, Historic Electric Vehicle Foundation
    4339. Andreas Maria Jacobs, Publisher/Artist, Amsterdam
    4340. Violeta Kachakova, Cultural Manager, NGO Lokomotiva Skopje
    4341. Dr. Rory Archer, Researcher, Centre for Southeast European Studies, University of Graz
    4342. Niccolo Milanese, Chair, European Alternatives
    4343. Till Frühwald, Schauspieler/Regisseur, Actor/Director
    4344. Olga Alexeeva, project manager in a cultural foundation
    4345. Ana Teixeira Pinto, art critic
    4346. Robert Menasse, pisac, esejist, prevoditelj
    4347. Egle Grigaliunaite, actress
    4348. Nejc Cijan Garlatti, glumac
    4349. Vesna Ijzerman-Moravcic, pedijatar, The Netherlands
    4350. G. M. Tamás, Professor of Philosphy, Budapest (Hungary)
    4351. Torsten Michaelsen, artist group LIGNA, Berlin
    4352. Prof. Dr. Heinz Sünker, Universität Wuppertal/Deutschland
    4353. Petra Hazabent, producentica i kuratorica, Association NAGIB, Slovenia
    4354. Urška Jež, društvo za promocijo žensk v kulturi Mesto žensk, Slovenija
    4355. Amela Meštrovac, društvo za promocijo žensk v kulturi Mesto žensk, Slovenija
    4356. Vladimir Lalo Nikolić, prof.dipl.ing.arch., Berlin
    4357. Mara Vujić, kustosica & producentica, Ljubljana, Slovenija
    4358. Miha Horvat, umjetnik i zastupnik Fundacije Sonda
    4359. Stevan Radusinović, glumac
    4360. Adem Köstereli, Ruhrorter / Theater an der Ruhr
    4361. Luca Bergamo, secretary general Culture Action Europe
    4362. Michael Hanna, umjetnik
    4363. Nedyalko Delchev, kazališni redatelj, Bugarska
    4364. Klaus Herzog, glumac
    4365. Lalya Gaye, Digital media artist, Newcastle upon Tyne, UK
    4366. Julie Myers, artist and senior lecturer in Fine Art, Kingston University, London, UK
    4367. Anders Ehlin, Film Composer
    4368. Josef Dabernig, artist
    4369. Paula McFetridge, Artistic Director, Kabosh
    4370. Martha Wilson, Artist and Founding Director of Franklin Furnace Archive, Inc.
    4371. Lisl Ponger, artist
    4372. Marco Leibnitz, Schauspieler
    4373. Jan Ritsema, St.Erme, France, director Performing Arts Forum, professor at PARTS, Bruxelles
    4374. Christian Rattemeyer, The Harvey S. Shipley Miller Associate Curator, Department of Drawings and Prints, The Museum of Modern Art, New York, US
    4375. Julia Gajewski,, Cultural Management, Berlin/Germany
    4376. João da Silva, Dancer and Associate Professor at ArtEZ University of Arts, NL
    4377. Christine Fentz, Theatre Director, Dramaturge and Artistic Director of Secret Hotel
    4378. Kristina Benjocki, umjetnica, Amsterdam 
    4379. Claude Veron, Chargé de Production et de diffusion
    4380. Nicolas Auzanneau, French citizen, Translator, Brussels
    4381. Lela Rekhviashvili, Political Scientist, Central European University, Budapest, Hungary 
    4382. Zoran Petrovski, Viši kustos, Muzej na sovremenata umetnost, Skopje, Makedonija
    4383. Ioana Rus, PhD art historian, lecturer at the Faculty of History and Philosophy, Babes-Bolyai University, Cluj, Romania
    4384. Magda Radu, curator, Bucharest
    4385. Nada Milovanov Krivokuća, penzionirani radnik u kulturi
    4386. Girts Ozols, Canberra, Australia
    4387. Jean-Philippe Namont, Teacher/enseignant, History, French Ministry of Education, Paris, France
    4388. Kathy Rae Huffman
    4389. Janez Janša, Artist and producer, Ljubljana
    4390. Nils Personne, composer, Sweden
    4391. Vynogradova Anna, Theater an der Ruhr, Requisitorin
    4392. Maria Aguirre Landa, Cultural Manager, Basque Country (Spain)
    4393. Matthew Pickering, Project Co-ordinator at Isis Arts, based in Newcastle-upon-Tyne, UK
    4394. Tina Helen, visual artist, Copenhagen
    4395. Ruth Noack, curator and art historian, Austria
    4396. Núria Güell, artist, Spain
    4397. Marina Fokidis , independent curator and writer, currently Head of the Artistic Office Athens, for documenta 14
    4398. Nuria Enguita, editor and curator, Spain
    4399. Wendelien van Oldenborgh, visual artist and filmmaker, Rotterdam, the Netherlands
    4400. Aaron Schuster, philosopher, Sandberg Institute, Amsterdam
    4401. Hedvig Wiezell, cultural producer, Spånga, Sweden
    4402. Ciprian Muresan, artist, Paintbrush Factory, Cluj, Romania
    4403. Geoff Cox, Aarhus University, Denmark
    4404. Annie Fletcher, Chief curator, Van Abbemuseum, Eindhoven, the Netherlands
    4405. Renée Ridgway, PhD Fellow, department of management, politics and philosophy, Copenhagen Business School, Denmark
    4406. Hicham Khalidi, Associate Curator, Fondation d’entreprise Galeries Lafayette, Lafayette Anticipation, France
    4407. Pierre Bal-Blanc, curator, France
    4408. Nadine Blanchard, Editorial Assistant, Eurozine, Vienna, Austria
    4409. Runo Lagomarsino, artist, São Paulo / Malmö
    4410. Roman Ondak, artist, Slovakia
    4411. Corina Apostol, art historian, curator, artist, Bucharest/New York
    4412. Alex Meszmer, artist, curator, teacher, Vice President Culture Action Europe, Zurich, Switzerland
    4413. Lisa Grünwald, Scientific Assistant, The Art Collection of Erste Group and ERSTE Foundation, Vienna, Austria
    4414. Safet Ahmeti, PhD, Centar za vizualne studije – Skopje
    4415. Anna Artaker, Elise Richter Research Fellow, Institute for Fine Arts, Academy of Fine Arts Vienna, Austria
    4416. Tamas St.Turba, artist, Trust.ee in bankruptcy of IPUT, /International Parallel Union of Telecommunications/Agent of NETRAF
    4417. Chris Torch, Program director – Intercult, Stockholm, Sweden
    4418. Michaela Adelberger, Project Coordinator, Eurozine, Vienna, Austria
    4419. Joseph Banks, artist and researcher, UK
    4420. Duba Sambolec, umjetnica, prof. of Fine Art, Ljubljana, Slovenija / Oslo, Norveška
    4421. Astrid Wiezell, librarian, Sweden
    4422. Alexandra Büchler, director, Mercator Institute for Media, Languages and Culture, Aberystwyth  Wales (UK)
    4423. Mirko Smerdel, visual artist, graphic designer and publisher, London, UK
    4424. Rajkamal Kahlon, Artist, Berlin, Germany
    4425. Julien Woessner, architect, Lausanne, Switzerland
    4426. Beatriz Churruca, visual artist, Spain
    4427. Juan Vicente Aliaga, professor at the School of Fine Arts in Valencia, Spain
    4428. Anna-Stina Ulfström, Art Education Manager at Marabouparken Art Centre, Stockholm, Sweden
    4429. Dr. Hildegund Amanshauser, Director, Salzburg International Summer Academy of Fine Arts , Austria 
    4430. Michael Blum, Artist and Professor, Ecole des arts visuels et médiatiques, UQAM, Montreal, Canada
    4431. Hemma Schmutz, Curator, Austria
    4432. Tatjana Rajić, arhitektica​, Kotor ~ Montenegro
    4433. Jon Hendricks, artist and curator, New York
    4434. Dan Perjovschi, artist, Romania
    4435. Carla Zaccagnini, artist, Brazil
    4436. Fritzie Brown, Executive Director, CEC ArtsLink, New York, USA
    4437. Veronica Kaup-Hasler, Intendantin / Director, Steirischer Herbst Festival, Graz, Austria
    4438. Jesse van Bauwel, gallery assistent, Brussel
    4439. Cecilia Vicuna, artist
    4440. Bojana Videkanic, PhD, Assistant Professor in Visual Culture, Film and Contemporary Art, Department of Fine Arts, University of Waterloo, Ontario, Canada
    4441. Yane Calovski, artist, Macedonia
    4442. Ruta Liepina, Translator
    4443. Branislav Dimitrijević, Art historian, Belgrade
    4444. Ida Burén, Programchef/ Head of program department Dansens Hus/International Scene of Contemporary Dance/Sweden
    4445. Anselm Franke, Head of Visual Arts and Film, Haus der Kulturen der Welt Berlin
    4446. Dragana Jovović, producentkinja 
    4447. Agnes Fischer, CEO Boodla ab, Sweden
    4448. Fredrik Olsson, political secretery
    4449. Milica Tomić, umetnica
    4450. Aleksandra Olszewska, cultural manager, Poland
    4451. Philipp Dietachmair, European Cultural Foundation
    4452. Felix Fiedler, Psychologist and Art Historian, Berlin
    4453. Jazmine Moast, dance student 
    4454. Pascal Bruckner, knjizevnik i filozof
    4455. Veton Nurkollari, Artistic Director – DokuFest, Kosovo
    4456. Charles Esche, Director, Van Abbemuseum, Eindhoven and Professor of Contemporary Art and Curating, University of the Arts, London
    4457. Zdenka Badovinac, direktorica Moderne galerije i Muzeja suvremene umjetnosti Metelkova, Ljubljana
    4458. Ellie Bigwood, Optical Consultant
    4459. Rebecca Bigwood, Teaching assistant
    4460. Tiia Veneranta, choreographer, performer, (Finland/UK/Portugal)
    4461. Ivica Capan, visual artist, Vienna
    4462. Natasha Farrell, choreographer, Falmouth UK
    4463. Olivia Reynolds, property developer and art curator
    4464. Dr David Williams, Professor of Performance Practices
    4465. Gordana Milošević – Popović , novinarka
    4466. Marin Turina, montažer, tv-journalist, scenarist 
    4467. Emily Hodges, dance student
    4468. Gergely László, artist
    4469. Vivian Ziherl, curator
    4470. Aleksandra Sekulić, kulturološkinja (Centar za kulturnu dekontaminaciju, Beograd)
    4471. Nicolas Bertrand, administrateur, co-directeur Image Aiguë Compagnie 
    4472. Jan Schuijren, independent curator, Amsterdam/Basel
    4473. Sherry Millner, Filmmaker, Curator, Professor
    4474. Kristoffer Larberg, Graphic Designer
    4475. Aisha Orazbayeva, violinist/musician
    4476. Ekaterina Degot, Artistic Director, Academy of Arts of the World, Cologne
    4477. Georg Schöllhammer, head of tranzit.at, editor in chief springerin
    4478. Daria Martyn, student of graphic design
    4479. William Fisher, theatre director and professor in the USA, Former chair of Theatre Butler University. Former Director of Theatre School at Ohio University
    4480. Jonas Staal, artist and founder New World Summit
    4481. Margherita Pevere, visual artist, Berlin University of the Arts
    4482. Dr. Vincent W.J. van Gerven Oei – Director, punctum books, USA
    4483. Olga Dimitrijević, dramaturginja
    4484. Shelly De Vito, Les Moulins de Paillard , France
    4485. Catherine Legna, Ancienne directrice générale de la Fondation France Libertés, Secrétaire générale des « Cafés cartographiques », et l’ »Institut Internationale d’études et de recherches sur les Biens communs » Paris
    4486. Borut Vild, dizajner
    4487. Andrej Dolinka, dizajner
    4488. Anya Kovalieva, artist and designer, Gateshead, UK
    4489. Zorana Đaković Minniti, koordinatorka međunarodnih projekata i galerije Podroom / Kulturni centar Beograda
    4490. Ralf Homann, Sculptor and Author, Deutschland
    4491. Renée Fregosi, Philosophe et politiste
    4492. Dr. Beáta Hock, Marie-Louise von Motesiczky Visiting Professor, The Courtauld Institute of Art London
    4493. Luca Signorini, public employee
    4494. Jade Bigwood, Student/Dancer
    4495. Michael Platzer, Pajara, Spain
    4496. Nataša Govedarica, dramaturškinja Sarajevo/Beograd
    4497. Prof. Anke Doberauer, Akademie der Bildenden Künste München
    4498. Chloë Delanghe, Artist
    4499. Milica Ilic, Conseillère international, Paris
    4500. Jelena Petrovic, Professor, Academy of Fine Arts, Vienna
    4501. Maja Pelević, dramska spisateljica, Srbija
    4502. Hedda Krausz Sjögren, Producer
    4503. Siniša Ilić, umjetnik, Beograd
    4504. Dr. Eckhart J. Gillen, Art Historian and Curator , Berlin, Germany 
    4505. Kirsten Dehlholm, Artistic Director, Hotel Pro Forma, Denmark
    4506. Marcela Okretič, producer in the field of Contemporary Art, Ljubljana, Slovenia
    4507. Dr. Konstantin Akinsha, art historian and curator, Budapest, Hungary
    4508. Ethan Cornell, Artist, Teacher, USA
    4509. Dr. Ana Vujanović, teoretičarka izvođačkih umetnosti i culture, Berlin / Beograd
    4510. Albert Herskowicz, NGO Memorial 98, against racism and anti-Semitism, France  
    4511. Christophe Guiraud , Compositeur, Bruxelles. Belgium
    4512. Micah Weber, Artist, USA
    4513. Ixiar Rozas, writer, Azala space for creation team,Basque Country, Spain
    4514. Michelle Y. Hyun, Associate Curator, Shanghai, China
    4515. Janez Janša, umjetnik, Slovenija
    4516. Susanne Padberg, Galerie DRUCK & BUCH, Wien, Austria
    4517. Clymene Christoforou, Co-Director ISIS Arts, Newcastle, UK
    4518. Tor Lindstrand, Architect, Sweden
    4519. Stefan Janevski, Penzioner, Beograd
    4520. Nikolay Oleynikov, artist, musician, St-Petersburg-Moscow, Russia
    4521. Nebojša Jovanović, historičar i teoretičar filma, Sarajevo, Bosna i Hercegovina
    4522. Roman Uranjek, slobodni umetnik, Ljubljana
    4523. Luchezar Boyadjiev, Artist, Sofia-Bulgaria
    4524. Bojan Đorđev, pozorišni reditelj, Beograd
    4525. Ezio Benedetti, Team Leader, Young Cell Scheme
    4526. Peter Zrinski, tvornički radnik, Švedska
    4527. Ruben Arevshatyan, Artist, art curator, President of AICA, Armenia
    4528. Dr. Silvia Eiblmayr, art historian and curator, Vienna, Austria
    4529. Bruce Allan, Visual artist, Blakeney, Gloucestershire, UK
    4530. Darinka Pop-Mitić, umetnica, Beograd
    4531. Florian Malzacher, Artistic Director Impulse Theater Festival, Cologne / Düsseldorf / Mülheim
    4532. Brett Bloom, Publisher, Half Letter Press, LLC, Chicago, USA
    4533. Dmitry Vilensky, Chto Delat , St. Petersburg, Russia
    4534. Laurent Grisel, écrivain, France
    4535. Anders Kreuger, Curator, M HKA, Antwerp; Editor Afterall, London
    4536. Dr. Konstantina Georgelou, Lecturer at the ArtEZ Master of Theatre Practices, Arnhem, The Netherlands
    4537. Ida Hiršenfelder, kritičarka i kustosica, Ljubljana, Slovenija
    4538. Göran Dahlberg, Editor, Sweden
    4539. Laura Raicovich, President and Director, Queens Museum, New York City
    4540. Prof.dr Ljubinka Trgovčević, istoričarka
    4541. Raluca Visinescu, arhitect, Bucharest, Romania
    4542. Zorica Jevremović Munitić, dramaturg
    4543. Erden Kosova, art critic, Istanbul
    4544. Boris Hoppek, artist, Germany/Spain
    4545. Lada Nakonechna, artist, Ukraine
    4546. Federico Zukerfeld, artist from Etcetera Collective, Argentina-Chile
    4547. Loreto Garin Guzman, artist from Etcetera Collective, Argentina-Chile
    4548. François Gemenne, FNRS Senior Research Associate, University of Liege, Associate expert, Centre for International Studies and Research (CERI)
    4549. Biljana Milenović, umetnik
    4550. Vladan Jeremić, umetnik, Beograd, Srbija
    4551. Rena Raedle, umetnica, Beograd, Srbija
    4552. Karen Lawrence, Independent Dance Artist
    4553. Galit Eilat, Curator
    4554. Saša Nabergoj, direktorica, Loški muzej Škofja Loka
    4555. Livia Paldi, curator, artistic director BAC – Baltic Art Center, Visby, Sweden
    4556. Minna Henriksson, artist, Helsinki
    4557. Ivor Stodolsky, Co-Founding Director and Curator,Perpetuum Mobilεry
    4558. Mimmy Ebobo, Falmouth University Choreography & Performance
    4559. Samuel Draper, Dancer
    4560. Scott deLahunta, Senior Research Fellow @ Centre for Dance Research @ Coventry University UK, Visiting Academic @ Deakin Motion.lab @ Deakin University AUS, Co-Director Motion Bank Institute
    4561. Astrid Heubrandtner Verschuur 
    4562. David Krippendorff, Berlin
    4563. Annette Wieviorka, Directrice de recherche émérite au CNRS, Paris, France
    4564. Dr. Audrey Kichelewski, assistant professor in contemporary history, University of Strasbourg, France
    4565. Jean-Charles Szurek, emeritus research director in the CNRS, Nanterre, France
    4566. Jeanne Favret-Saada, Directeur d’Etudes honoraire, Ecole Pratique de Hautes Etudes, Paris
    4567. Emmanuel Wallon, Professeur de sociologie politique à l’Université Paris Ouest Nanterre La Défense, France
    4568. Bojana Cvejić, profesor filozofije umetnosti i teorije izvedbe i plesa, Singidunum, Beograd, P.A.R.T.S. Bruxelles
    4569. Urška Jurman, cultural worker, Ljubljana
    4570. Sylvie Lindeperg, Membre de l’Institut universitaire de France, Professeure à l’université Paris1 Panthéon-Sorbonne
    4571. Agneta Hansson, Communication officer, Intercult, Stockholm Sweden
    4572. Hanna Borglund, playwright, Sweden
    4573. Veronika Leiner, consultant to cultural organisations / project development, Vienna, Austria
    4574. Linn Hansén, editor of the Swedish cultural journal, independent publishing house Glänta, Gothenburg
    4575. Jadranka Kim Musa, Course Tutor in English for Academic Purposes, University of Nottingham Ningbo, Ningbo China
    4576. Oihane Espúñez, artistic mediation/développement working at San Sebastian/Donostia European capital of culture, Spain
    4577. Ana Filipovic, arhitekta
    4578. Amir Berbić, Associate Professor of Graphic Design, College of Architecture, Design and the Arts, University of Illinois at Chicago
    4579. David Berman, Design thinker
    4580. Tamar Hirschl, visual artist
    4581. Philippe Claudel, pisac, Francuska
    4582. Asta Vrečko, Inštitut za delavske študije, Ljubljana, Slovenija
    4583. Sašo Slaček, Inšitut za delavske študije, Ljubljana Slovenija
    4584. Milica Pekić, istoričar umetnosti, Beograd
    4585. Dr Russell Kennedy, design academic, Melbourne
    4586. Alenka Gregorič, kustosinja in umetniška vodja Mestne galerije Ljubljana in KC Tobačna 001, Ljubljana
    4587. Dr. Simon Sheikh, Programme Director, MFA Curating, Department of Art, Goldsmiths College, London
    4588. Alain Finkelkraut, član Francuske akademije
    4589. Silvia Sfligiotti, graphic designer and educator, Milan, Italy
    4590. Jelena Vesić, kustoskinja i teoretičarka umetnosti
    4591. Vladimir Jerić, mediolog
    4592. Olga Grlić, Creative Director, St. Martin’s Griffin & Paperbacks & Executive Art Director, St. Martin’s Press
    4593. Lily Hall, curator, London
    4594. Damir Imamović, muzičar, Sarajevo, BiH
    4595. Rok Košir, direktor festivala Druga godba, Ljubljana
    4596. Ahmed Burić, pisac & novinar, Sarajevo
    4597. Alban Ukaj ,glumac, Sarajevski Ratni Teatar- SARTR
    4598. Mladen Uhlik, Assistant professor, Faculty of Arts, University of Ljubljana
    4599. Ferida Duraković, spisateljica, Sarajevo, BiH
    4600. Karen Mirza, artist, cultural worker, London
    4601. Sineva Béné Katunarić, prevoditeljica
    4602. Aida Kalender, kulturna radnica, AKCIJA Sarajevo
    4603. Milosav Marinović, direktor /glavni urednik, Liceulice, Beograd
    4604. Ivelina Moncheva, PhD student in Urban Sociology and MA in Cultural Studies
    4605. David Wilson, former director Pavarotti Music Centre, Mostar
    4606. Marga Maximova Goranova, independent researcher, English Conversation Club Guadalajara, Jalisco, Mexico
    4607. Philippe Fanjas, directeur, Association Française des Orchestres
    4608. Christian Martí-Menzel, literary agent and translator, Barcelona
    4609. Young Jean Lee, Artistic Director, Young Jean Lee’s Theater Company, USA
    4610. Stéphane Braunschweig, director of the Odéon – Théâtre de l’Europe (Paris)
    4611. Mihály Menelaos Zeke, Conductor and artistic director, Arsys Bourgogne, France
    4612. Rebecca Blake, Design Director, Optimum Design & Consulting,New York, NY, USA
    4613. Metin Cengiz, pisac i pjesnik, Turska
    4614. Renate Jänsch, Aalto Music Theatre, Essen, Germany
    4615. Jan Torsten Ahlstrand, Director and Writer, Museum Lund, Sweden
    4616. Kathy Halbreich, Associate Director of Museum of Modern Art, New York
    4617. Magnus af Petersens, Senior Curator, Head of Collection, Moderna Museet, Stockholm
    4618. Edo Hozić, Direktor i osnivač Projekta Bijenale savremene umjetnosti D-0 ARK Underground, Sarajevo
    4619. Sandra Miljević Hozić, Koordinator Projekta Bijenale savremene umjetnosti D-0 ARK Underground, Sarajevo
    4620. Prof. Goran Senjanović, teorijski fizičar, International Center for Theoretical Physics, Trieste
    4621. Erika Hoffmann-Koenige, Sammlung Hoffmann, Berlin
    4622. Jean de Breyne, pjesnik i izdavač, Francuska
    4623. Andrea Fraser, Artist, Professor at University of California Los Angeles
    4624. Daniel Hewson, muzičar i producent
    4625. Burcu Pelvanoğlu, Chair of Censorship Commission of AICA, AICA Internatioanal, AICA Turkey
    4626. José Lebrero Stals, artistic director Museo Picasso Malaga member from Cyman
    4627. Guillermo Santamarina Lagunes. Chief curator at Museo de Arte Carrillo Gil, México City
    4628. Lars Brund Jensen, unemployed
    4629. Mireille Ribière, écrivain et photographe
    4630. Angeliki Papathemeli, actress
    4631. Niilofur Farrukh, Vice President AICA International
    4632. Jo Farb Hernández, Professor and Director, Natalie and James Thompson Art Gallery, San José State University
    4633. François Debluë, écrivain, Suisse
    4634. Gaston Bellemare C.M.,O.Q., D.h.c., Membre de l’Ordre des francophones d’Amérique, Chevalier de l’Ordre de la Pléiade, président Festival International de la Poésie
    4635. Franck Vigroux, artist, France
    4636. Mariana David Gershenson, curator, Mexico City
    4637. Srdjan Karanović, pisac scenarija, filmski reditelj i profesor
    4638. Federico Scettri, musician
    4639. Richard Herbst, Interstellar Records
    4640. Manfred Engelmayr, Musiker, Wien
    4641. Luise Grinschgl, Organisationsassistentin Kulturvermittlung Steiermark
    4642. Tiago Rodrigues, Diretor Artístico, Teatro Nacional D.Maria II
    4643. Helen Brecht, umjetnica, performance art
    4644. Cristina Freire, Senior Curator, Museum of Contemporary Art. University of São Paulo, Brazil
    4645. Marc Parayre, Maître de conférence en langue et littérature françaises, Université de Montpellier II
    4646. Otmar Klammer, journalist, Graz
    4647. Valentine Herrenschmidt, artiste française
    4648. prof. dr. Josef (Seppo) Gruendler, head of institute for design&communication / head of master degree program communication, media, sound and interaction design, University of Applied Science FH JOANNEUM
    4649. Anton Lederer, curator, Austria
    4650. Margarethe Makovec, curator, Austria
    4651. Maxime Decout, university professor of French Literature
    4652. Antonia Alampi, Curator and educator, Berlin/Florence
    4653. Zoran Terzić, Author, Musician, Berlin
    4654. Cathy Guitton, landscape architect
    4655. Evelyn Tschernko, Kultur und Bildungsreferentin, Afro-Asiatisches Institut Graz, Austria
    4656. Leda Laggiard, Student MA cultural policies and cultural management (Argentine/ Serbia)
    4657. Birgit Pölzl, Autorin, Kulturvermittlerin, Kulturzentrum bei den Minoriten, Österreich
    4658. Randa Haines, film director, USA/France
    4659. Ahlam Shibli, Artist from Palestine
    4660. Isabelle Guitton, sport educator, France
    4661. Carl Grainger, Musician & Arts Administrator, UK
    4662. Michael M. Thoss, Direktor, Allianz Kulturstiftung
    4663. Katrin Thomaneck, translator and cultural operator, European Society of Authors
    4664. Gérard Adam, Écrivain – Pisac, Bruxelles
    4665. Marcel Prüfert, Artist, Berlin
    4666. Jörg Heuer, intermedia artist, Berlin, Germany
    4667. Pernilla Luttropp, consultant in arts and culture, Sweden
    4668. Vanja Luksic, journaliste
    4669. Jule Flierl, dancer/choreographer
    4670. Katharina Bielenberg, publisher, UK
    4671. Camille de Toledo, in her name as a writer and on behalf of the European Society of Authors as a founder
    4672. Edda Strobl, artist
    4673. Stefan Helgesson, professor of English at Stockholm University
    4674. Bojana Mladenović, artistic director, SNDO – School for New Dance Development, De Theaterschool/Amsterdam University of the Arts
    4675. Ellen Elias-Bursać, prevoditeljica
    4676. Edward Alexander, prevoditelj i doktorski student
    4677. Bob van der Wal, Student – Staedelschule Hoch Schule fur Bilden Kunst Frankfurt am Main
    4678. Luka Kurjački, dramaturg
    4679. Jon Solomon 里昂大學跨文本跨文化研究所教授蘇哲安, Professeur des universités, Département de littérature chinoise, Université Jean Moulin Lyon 3
    4680. Norbert Czarny, francuski pisac i kritičar
    4681. Marie Muracciole, direktorica Beirut Art Center
    4682. Maja Drnda Mehičić, prevoditeljica, Španjolska
    4683. Marcelle Padovani, Journalist and writer, Correspondent in Italy for Le Nouvel Observateur (Paris)
    4684. Alain Brossat, Prof emeritus at the University Paris 8 Saint-Denis (philosophy) , presently Guest Prof at National Chiao-Tung University (Taiwan)
    4685.  

    4686. Naoki Sakai, Professor at Cornell University
    4687. Fabio Milana, researcher at the Foundation for Religious Sciences “John XXIII” in Bologna and a student of Ivan Illich
    4688. Veronika Rezić, prof., Institut für Slawistik, Universität Graz
    4689. Francesco Bigoni, musician, Copenhagen
    4690. Renata Stih, artist, Berlin, Germany
    4691. Nicole Butterfield, sveučilišna istraživačica na Odsjeku za etnologiju i kulturnu antropologiju Filozofskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu
    4692. Christine Pfammatter, writer
    4693. Catherine Parayre, professeur de Lettres
    4694. Dr. Manfred von Sperber, Berlin
    4695. Lisa Schmitz, artist, Berlin, Germany
    4696. Anna Tito, Journaliste et chercheur, Rome
    4697. Camille Bloomfield, Associate professor (Literature), Université Paris, Paris, France
    4698. Martina Hochmuth , directrice de productions Musée de la danse, France
    4699. Mircea Ardeleanu, Université “Lucian Blaga” de Sibiu, Roumanie
    4700. Jack Lang, predsjednik «Institut du monde arabe» u Parizu, dva puta ministar kulture Republike Francuske, dva puta ministar obrazovanja
    4701. Christopher MacLehose, publisher
    4702. Darko Cvijetić, kazališni redatelj
    4703. Gerald Weber, Sixpackfilm, Vertrieb und Verleih österreichischer unabhängiger künstlerischer Filme und Videos
    4704. Brigitte Werneburg, art editor, Berlin
    4705. Franz Dobler, Autor, Germany
    4706. Mirela Treves, uciteljica, Great Britain
    4707. Irene Aristizabal, Head of Exhibitions, Nottingham Contemporary, Nottingham, UK
    4708. Elaine Angelopoulos, likovna i vizualna umjetnica
    4709. Ilija Šoškić,  konceptualni umjetnik
    4710. Christine Koschmieder, Literary Agent and Author
    4711. Jelena Hermann, glumica, Njemačka
    4712. Daniela Comani, artist, Berlin
    4713. Ferdinand Miklavc, literarni prevodilac
    4714. Matej Bogataj, kritičar i publicista
    4715. Tim Boykett, Artist and Mathematician, Austria
    4716. Donald Mengay, Ph.D. Baruch College, City University of New York
    4717. Catherine Coquio, profesorica književnosti na Univerzitetu Paris-Diderot (Paris7)
    4718. Brigitte Rapp, prevoditeljica
    4719. Karl Ertl, izvršni direktor QBIT
    4720. Gan Sanders, autor i pisac
    4721. Christian Carez, umjetnički fotograf
    4722. Werner Richter, lektor i književni prevoditelj (Vienna, Austria)
    4723. Miško Šuvaković, estetičar i teoretičar umjetnosti, Srbija
    4724. Clemens Christl, cultural worker, Vienna
    4725. Zuzana Brejcha, film director, Vienna
    4726. David Neusteurer, socijalni radnik
    4727. Maja Mirković, kostimografkinja, Beograd
    4728. Zorka Domic, psychiatre-psychanalyste, Paris
    4729. Clémentine Roger-Mazas, responsable administrative, Onda / Office national de diffusion artistique, Paris
    4730. Dr. Lars Henrik Gass, Festival Director, International Short Film Festival Oberhausen, Germany
    4731. Drago Ivanuša, skladatelj, Ljubljana
    4732. Dr. Kurt Neumann, Programmkoordinator Alte Schmiede Wien/ Literarisches Quartier, Wien
    4733. Peter Ponger, jazzpianist, Wien
    4734. Srdjan Vejvoda, urednik u firmi HP, USA
    4735. Elisabeth Kofler, glumica, Austrija
    4736. Dr. Thomas Engel, Direktor ITI Zentrum, Njemačka
    4737. Agnes Zaunegger, Kulturna radnica, Austrija
    4738. Olivera Đorđević, reditelj, Direktor Drame na srpskom jeziku Narodnog pozorišta u Subotici, Srbija
    4739. Christa Schmid, Landschaftsplanerin, Wien
    4740. Gertrude Tröbinger, Puppenspielerin, Österreich
    4741. Dr. Nika Sommeregger, Regisseurin Wien/Beč
    4742. Anne Wiederhold, Schauspielerin
    4743. Christine Moser, Lehrerin, Wien
    4744. Anja Danneberg
    4745. Ursula Duit, Dipl. Gesundheits-und Krankenpflege
    4746. Angela Ahlheim, Schauspielerin
    4747. Adrien Chiquet, Conseiller, Office national de diffusion artistique
    4748. Hanne Finsen, mag. art., retired director of artmuseum København (Copenhagen)
    4749. Franziska Oelkers, Project Manager
    4750. Vesna Radovanović, prevoditeljica i scenaristica, Beograd
    4751. Jean-Guy Lecat. scenograf
    4752. Alfonso Santimone – musician
    4753. Igor Prassel, Animateka festival program director
    4754. Gwen Parry, editor and curator
    4755. Daphni Antoniou, Zürich, Curatorial Assistant
    4756. Natasha Ginwala, Kuratorische Beraterin
    4757. Feodora Pallas, curatorial assistant documenta14
    4758. Steven M.Miner, Professor of History, Director, Contemporary History Institute, Ohio University, Athens, Ohio
    4759. Hajrudin Pasic, Profesor
    4760. Ali Ziyati, University Professor, USA
    4761. Gary Kirksey, Athens, OH, USA
    4762. Wolfgang Prinz, konceptualni umjetnik
    4763. Michel Gholam, konceptualni umjetnik
    4764. Lisa Rücker, Stadträtin für Kultur, Umwelt und Gesundheit
    4765. John L. Butler, Professor, Ohio University, Athens
    4766. Paolo Maria Bonora, University student, Italy
    4767. Andrea Bonesso, Centro per l’ecumenismo in Italia (Italian center for ecumenical dialogue), Castello 2786, Venezia
    4768. Kevin Dobra, Airbnb Customer Agent
    4769. Zoran Đukanović, kritičar, Amsterdam
    4770. Matic Drakulić, montažer, Ljubljana
    4771. Tilo Schinke, Ingenieur
    4772. Prof. Renata Stih, visual artist, Rockefeller alumna Chair of the public art advisory board of the cultural Senate of Berlin, Beuth University of Technology, Berlin/Germany
    4773. Walid Raad, visual artist, Beirut, Lebanon/New York, USA
    4774. Dr. Sabine Breitwieser, Director, Museum der Moderne Salzburg, Austria
    4775. Tomás Saraceno, visual artist, Argentina/Germany/World wide
    4776. Boris Groys, visual art theoretician, Germany
    4777. Mirosław Bałka, visual artist, Poland
    4778. Via Lewandowsky, visual artist, Berlin, Germany
    4779. Peter Hoenisch, Berlin/Germany
    4780. Dr. Frieder Schnock, art historian and artist, Rockefeller alumni Director of the /Bildungswerk/ at the Art Association, Berlin Leuphana University, Lueneburg/ Germany
    4781. Prof. Gabriele G. Kiefer, Landscape architecture, University of Braunschweig, Berlin/Germany
    4782. Gregory Sholette, Associate Professor, Queens College Art Dept. City University of New York/USA
    4783. Marianne Theil, journalist, Berlin/ Germany
    4784. Dr. Manfred von Sperber, Berlin / Germany
    4785. Pascal Rambert, writer and theatre director, (pisac i kazalisni redatelj), Paris, France
    4786. Parvaz Salimov, prevoditelj, filolog, Moskva, Rusija
    4787. Boštjan Potokar, profesor, dekan
    4788. G.M. Tamas, philosopher, Hungary
    4789. Yann Barte, novinar, Paris, Francuska
    4790.  

      POTPIŠI | SIGN

      * Javljeno nam je da su nam, u očiglednom pokušaju deligitimiranja ovog apela, poslani lažni potpisi javnih osoba, radi se, za sada, o dva slučaja. Ispričavamo se ako ste zbog toga imali neugodnosti, očito je to bio pokušaj diskreditacije i vas i nas. Ubuduće, ako se takvi lažni potpisi ponove, molimo da nam se odmah javite i vaše ime će biti uklonjeno. Kako bismo što bolje kontrolirali potpise, uveli smo ponovno primanje potpisa samo preko elektronske pošte. Ne želimo povući sve potpise pristigle preko ove stranice jučer (njih 1000) kako ne bismo iznevjerili sve one koji su doista dali svoju podršku. Molimo vas da nam pomognete da spriječimo ovaj zlonamjerni napad na peticiju tako da nam dojavite ako čujete za bilo kakve nepravilnosti. Unaprijed hvala i još jednom isprike onima čije smo ime nenamjerno objavili bez osnove.